Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 6960 opinii

1.29 / 5

 • Obsługa i reklamacje
  1.19
 • Cena
  1.33
 • Oferta
  1.33
 • Czas dostawy
  1.38
 • Cena/Jakość
  1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Lana / 2023-11-23 13:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Złe, bardzo złe!! Najgorsza firma na świecie!! Zawszy z nimi są problemy, 3 raz z ich winy nie dostałam paczki. Zdwonie i piszę na infolinię i dhl24 - ale im wszystkim tosądo du py.
  ZaletyNie mają załetów w ogóle!!@
  WadyGłówna wada to dostawa, ale czekajcze ... to jest firma z dostawy. Czyli całą firma to komplektna wada
 • ~Gienia / 2023-11-23 10:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Bardzo zawiodłam się na DHL. Mieszkam w Niemczech. Czekałam na paczkę od siostry z Polski. Po 1,5 tygodnia czekania poprosiłam siostrę o numer nadania paczki. Z ciekawości chciałam zobaczyć, gdzie jest paczka. Była w tej samej miejscowości gdzie mieszkam tyle, że pod innym adresem. Tam znajdował się paczkomat. Niestety nie miałam żadnego numeru, żeby otworzyć. Musiałam dzwonić na infolinie i poprosić o numer, żeby zabrać moją paczkę ! Pani twierdzi, że byli w piątek u mnie i nikogo nie zastali w domu. Po pierwsze byłam cały dzień w domu, bo pracuje późnym popołudniem , po drugie jakby mnie naprawdę nie było powinni zostawić awizo!
  Wady*brak awizo
  *kierowcy bezczelnie kłamią , że byli z paczką już nie pierwszy raz mi się to zdarzyło
 • ~Jola / 2023-11-22 18:41
  Ocena: 1.00 / 5
  Katastrofa ,, czekałam na paczkę z lekami nie dostałam żadnej informacji, kiedy będzie kurier żadnego kontaktu nic a na śledz przesyłkę ,dostarczona do odbiorcy w innym mieście,myślę jakaś pomyłka ,czekam ,za parę dni przechodzę koło sklepiku i słyszę ,eeeee paczka jest do pani, no i tak sterylna paczka z lekami przeleżała z burakami, napisałam skargę to mi podali numer telefonu że mam sobie dzwonić, ręce opadają co za dziadostwo.
 • ~Agunia / 2023-11-22 17:55
  Ocena: 1.00 / 5
  Jak to możliwe że mimo tak WIELU NEGATYWNYCH OPINII firma nie robi nic aby wyeliminować wszystkie wady (czytaj kurierów) i zadowolić swoich BARDZO NIEZADOWOLONYCH KLIENTÓW?
  ZaletyBRAK
  WadyKurierzy nie istnieją ,wysługują się między innymi sklepami żabki , kłamią że odbiorców nie ma albo nie odbierają telefonów, są nie grzeczni i aroganccy
 • ~Nina / 2023-11-22 17:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Pomimo tego że jest się w domu kurier nie dostarcza paczek.
 • ~Przemek / 2023-11-22 14:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Paczka została dostarczona do sąsiadki. Mieszkam pod tym adresem dopiero od niedawna. Nie znam sąsiadów. Paczka dosyć wartościowa bo warta ponad 600 zł. W przypadku gdyby nie było mnie w domu, paczka miała trafić do najbliższego paczkomatu. Problem w tym że byłem w domu. Gdybym nie sprawdził maila nie wiedziałbym że paczka jest odebrana. Zadzwoniłem więc do kuriera o co chodzi że paczka odebrana jak przecież nie odebrałem żadnej paczki. Wtedy dopiero powiedział mi że zostawił u sąsiadki. Paczka została odebrana w okolicach 10:42 a ja dzwoniłem do kuriera około godziny później. Przez prawie godzinę nie znalazł czasu żeby mnie poinformować że zostawił paczkę u sąsiadki. Nie mówiąc już o tym że powinien do mnie zadzwonić i zapytać czy może tą paczkę u tej sąsiadki zostawić. Jestem mega rozczarowany firmą DHL i jej niekompetentnymi kurierami. Już raz ta sama paczka wylądowała z powrotem u nadawcy. Zmieniłem adres doręczenia na najbliższy paczkomat i przez jakiś błąd w ich systemie albo przez błąd kuriera paczka została zwrócona do nadawcy. Sam musiałem załatwić ponowne wysłanie tej paczki do mnie przez ich niekompetencję. Wracając do kuriera który doręczył paczkę do sąsiadów zamiast do mnie lub do najbliższego paczkomatu, to jest to niedopuszczalne żeby zostawiać paczkę u obcej osoby bez skonsultowania tego z faktycznym odbiorcą. A co najlepsze, kurier nie widzi w tym nic złego. Jest podany mój numer telefonu więc można zawsze zadzwonić albo już nawet w najgorszym wypadku wysłać sms że paczka została dostarczona pod inny numer mieszkania.
  Przy każdej okazji będę odradzał korzystanie z usług DHL. Firmy takie jak InPost, DPD itd. zawsze kontaktują się z odbiorcą w dzień dostarczenia paczki (kurier dzwoni o której mniej więcej będzie i w razie jakichkolwiek problemów pyta gdzie ma zostawić paczkę lub w jakim terminie ma przyjechać). Odradzam korzystanie z usługi tej firmy tym bardziej że na rynku znajduje się wiele innych godnych zaufania firm.
 • ~Dorota / 2023-11-22 11:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam . Zostałam oszukana . Zamówiłam paczkę i miała być między 15 a 17 i nie przyjechał nikt po czym na drugi dzień piszą że mam odebrać w punkcie bo mnie nie zastali . Tak się składa że z trójką chorych dzieci siedzę w domu . Kurier oszukał bo wcale u mnie nie był.
 • ~Marek / 2023-11-22 08:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Porażka to mało powiedziane.
  Nie zasługują choćby na ułamek którejkolwiek z gwiazdek.
  Nie polecam.
  Wysyłających zachęcam do zmiany usługodawcy.
  Zaletyżadnych
  Wadynie terminowość, niekompetencja na każdej płaszczyźnie
 • ~GRANDON / 2023-11-21 23:47
  Ocena: 1.00 / 5
  DRAMAT !!! 4 dzień odbierają przesyłkę i nie mogą odebrać . Kurierzy olewają co mają odebrać, osoby nadzorujące mają gdzieś co się dzieje i nie mają przełożenia na pracowników - jesli musicie skorzystac z kuriera NIE DHL !!!!
  ZaletyOFERTA DOBRZE WYGLĄDA ALE JEST NIE RZECZYWISTA- REALIZACJA NIE MOŻLIWA
  WadyNIE TERMINOWI, ZŁA KOMUNIKACJA, PRACOWNICY OLEWAJA KLIENTA, NIE MOŻNA POLEGAĆ NA DOSTAWIE
 • ~Grzegorz kalarus / 2023-11-21 17:30
  Ocena: 3.67 / 5
  Pobranie dodatkowej opłaty za szybsze dostawę a i tak przyszła normalnie
 • ~Zofia / 2023-11-21 16:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Co się stało z tą prządną kiedyś firmą? W poprzedni piątek kupiłam w sklepie AGD spore urządzenie, firmą DHL Parcel miała je dostarczyć następnego dnia. W sobotę rano dostałam informację, że paczka nie będzie dostarczona. Chwilę potem dostałam sms-a że będzie dostarczona w określonych godzinach tego dnia. Po tej wiadomości dostałam 3 kolejne sms-y zapowiadające paczkę, czekalam cierpliwie, niestety doręczenie nie nastąpiło. Ostatni sms tego dnia poinformował mnie, że nie udało się doręczyć paczki i zostanie ona doręczona w poniedziałek, albo przekazana do najbliższego punktu odbioru paczek. Łatwo sobie wyobrazić, że byłam mocno skołowana. W poniedziałek nie mogłam czekać na kuriera w domu i spodziewałam się sms-a o zapowiedzianej możliwości odbioru paczki z punktu. Niestety, poinformowano mnie że, z powodu dwukrotnej(!) nieskutecznej próby doręczenia paczka wraca do sklepu. Zadzwoniłam do DHL i po probie wyjaśnienia sytuacji wyszło na to, że jestem kłamczuchą (to mój wniosek)i pierwsza próba w sobotę nie powiodła się z mojej winy. Dzisiaj była kolejna próba, może i mogła bym odebrać, gdyby podano mi godziny
  doreczenia paczki
  ZaletyŻadnych, niestety
  WadyChaos i, delikatnie mówiąc, niejasności związane z doręczeniem. W sklepie AGD dowiedziałam się, że jest dużo przypadków takich problemów z doręczaniem weekendowych przesyłek. Listem bardzo rozczarowana
 • ~A.G. / 2023-11-21 14:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie da się zera wstawić - a szkoda. Jestem w domu cały czas, domofon czynny, telefon również. Jąśnie pan kurier nie raczył się skontaktować, a paczkę zostawił w jakiejś Żabce. Zamawiam i płacę za odbiór w domu, a nie po to, żeby za jasnie pana pracę wykonywać. Reklamacji złożyć nie można - "błąd formularza". Otwiera się mail - wysłany wraca "mmailer demon". Kontakt z obsługą klienta nie istnieje. Odradzam, nie warto.
  ZaletyŻadnych
  Wady100% wad
 • ~Poprostu post / 2023-11-20 16:42
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie polecam tej firmy . Czekamy na kuriera już tydzień .
 • ~Klientka / 2023-11-20 16:29
  Ocena: 4.00 / 5
  Kurier nawet z auta nie wyszedł i nie zadzwonił domofonem,taki hrabia wielki.Paczkę zostawił w Żabce 10 km dalej,bo mnie niby w domu nie było,a byłam i mam kamery ,to się mu to kłamstwo nie udało.Jak mu się robota nie podoba,to niech sobie zmieni i ludzi nie wkur...
  WadyKurier leniwy i kłamca.
 • ~Asia / 2023-11-20 16:11
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma kurierska. Nie podejmują próby dostarczenia przesyłek pod wskazany adres tylko od razu przekierowują do punktu odbioru. Kontakt z działem reklamacji to też porażka. Nie odpowiadają nz proste pytania tylko wklejają formułkę.
  WadyTylko wady
 • ~bodzio123 / 2023-11-20 15:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Kurier, który jeździ w powiecie biłgorajskim zachowuje sie niemiło, po zadzwonieniu dzwonkiem odrazu idzie po czym dzwoni i krzyczy, że ma inne obowiązki w domu oraz, że stał 10 minut pod drzwiami.
  Zaletybrak
  Wadyniemiła obsluga
 • ~mario / 2023-11-20 12:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Zajmuję się logistyką zawodowo, i to co usłyszałem zobaczyłem dziś w DHL to już nawet nie jest żałosne, jest gorzej.
  Szukałem przesyłki ze Szwecji, zadzwoniłem do DHL parcel, i zostałem skierowany do DHL expres, ci znowu skierowali mnie do dhl freight, a tu ponownie do dhl prcel i tak w kółko.
  Nie potrafią namierzyć jednej przesyłki której status nie aktualizuje się od czterech dni,.
  Totalna ignorancja
  Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi.
  Zaletybrak zalet ponad godzina wiszenia na telefonie i wiem mniej niż przed telefonem
  Wadysame wady
 • ~Sara / 2023-11-18 07:14
  Ocena: 4.67 / 5
  Chciałabym napisac Julka miłych słów na kuriera który jeździ w miejscowości Bydgoszcz legnowo wieś , Pan Krystian to przesympatyczny miły człowiek . Zawsze dzwoni do klienta przez przyjazdem czy osoba jest dostępna , nie ma problemu z płatnością blik czy za pobraniem , zawsze pomoże jest kulturalny i miły . Życzę
  Sobie więcej takich kurierów .’
  ZaletyKulturalny , pomocny , zainteresowany klientem
  WadyNie poznałam
 • ~J / 2023-11-17 17:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Kurier w Opalenicy to jakas porażka. Nie chcd mu sie rozwozić paczek i woli zostawiać w żabkach. Mimo że człowiek cały dzien siedzi w domu
 • ~Teresa / 2023-11-17 16:45
  Ocena: 1.00 / 5
  DHL najgorszy dostawca. Nie potrafią wyjść na przeciw odbiorcy towaru. Jak można dwa razy o tej samej porze przyjść do kogoś z paczką? Jeśli kogoś nie ma rano , to próbujemy po południu . Ale po co się wysilać. Gdybym ja tak pracowała , to już dawno … szkoda gadać . Masakra !!! Z DPD nie ma takich problemów . Jeśli kogoś nie zostawią paczkę u sąsiadki a DHL zero wysiłku . Już nigdy nie skorzystam!!!
  ZaletyŻadnych
  WadyTylko wady
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

DPD
Ocena: 1.50, ilość opinii: 11603
InPost
Ocena: 1.74, ilość opinii: 7486
DHL
Ocena: 1.29, ilość opinii: 6960
UPS
Ocena: 1.27, ilość opinii: 3982
Pocztex
Ocena: 1.27, ilość opinii: 3654
GLS
Ocena: 1.54, ilość opinii: 2242
VECTRA
Ocena: 1.63, ilość opinii: 3968
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3693
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3542
UPC Internet
Ocena: 1.82, ilość opinii: 3336
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3157
Plus
Ocena: 1.42, ilość opinii: 2546