Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 1573 opinii

1.26 / 5

 • Obsługa i reklamacje
  1.18
 • Cena
  1.33
 • Oferta
  1.33
 • Czas dostawy
  1.32
 • Cena/Jakość
  1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Jacobson / 2020-02-13 16:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia... kurier 2 razy zaznaczył, że nie udało się doręczyć przesyłki dlatego, że nikogo nie było w domu podczas gdy po prostu nie przyjechał... Żenada
  Zalety...
  WadyWada to istnienie tej firmy
 • ~Ann / 2020-02-13 16:08
  Ocena: 1.00 / 5
  DHL= TOTALNA PORAŻKA. Tylko dla klientów o mega i zamawiających towar ze stali lub metalu,który nie zazma uszczerbku podczas gdy kurier będzie się na nim wyżywal . 12.02.2020 zadzwonił do mnie kurier że ma dla mnie przesyłkę . Powiedziałam,że jestem w domu i czekam. Na to usłyszałam, że cytuję " za dużo zamowilam " i on nie będzie tego wnosił. Jak chcę towar to mam sama go sobie wnieść albo skombinowac do tego ludzi . Wszystko powiedziane w formie rozkazu i tonem nieznoszacym sprzeciwu.
  Byłam zszokowana. Poprosiłam,żeby w tej sprawie skontaktowal się jego przełożony. Kazal mi dzwonic na infolinie .Zadzwoniłam do sklepu, z którego zamówiłam towar i przedstawiłam sytuację pytając zdziwiona dlaczego powierzają przesyłki firmie , która nie jest w stanie ich doręczyć.
  Sklep zainterweniowal i po ok 10 min.kurier bez problemu był stanie wnieść towar . Wyszłam na klatkę do niego, obok mnie byl mnie był pies asystujący, siedział obok mnie , nie podchodzil go kutiera , nie pokazywal zębów, nie warczal nie doczekał, tylko siedział. Kurier zamiast " dzień dobry " zaczął wrzeszczeć na mnie , że mam zabierać psa. Odparlam, że jest to odpowiedź na jego agresywne zachowanie w rozmowie telef.,niestety nie wiem, czego mogę się po nim spodziewać.Zachowanie kuriera było tak karygodne , agresywne i bezczelne , zaczął mnie obrażać i wydawać polecenia. Ja nie bylam w stanie dluzej czegoś takiego znosić , podziękowałam i weszłam do mieszkania. Ponownie interweniowalam w sklepie oraz w DHL. Odbiór przesyłki miał nastąpić nast.dnia. W związku z tym,ze kurier mial być ten sam , poprosił , żeby wstrzymał się od komentarzy, czy za mało, czy za dużo zamówiłam oraz od agresji. Nast.dnia na powitanie usłyszałam od niego:" Nic się pani nie nauczyła ". Zaczął zdejmować paczki. sie, że jedna jest rozerwana . Zamiast całą być owinięta folią , dół ma kompletnie rozerwany. Na moje pytanie o to, usłyszałam, że " chyba sklep tak dał ". Zadzwoniłem do sklepu z pytaniem. Sklep oczywiście zaprzeczył. Z Panią ze sklepu ustalilłysmy , ze zrobię zdjęcia, jak rozerwana przesyłka wygląda i jeśli po otwarciu stwierdzić uszkodzenia opakowań( karma sucha dla psa) bam powiadomić o tym sklep . Zaczęłam robić zdjęcia paczki. kurier zaczął krzyczeć na całą klatkę schodową , ze nie mam prawa , zasłaniać sobą tę paczkę A nawet grozić mi policją. Stwierdził nie pytając o zdanie, że odmawiam przyjęcia paczek. Zaczął w moim odczuciu wyladowywac na nich złość Kopac i rzucać nimi ( stąd domyślam się , skąd wzięło sie rozerwane opakowanie). Byłam w totalnym szoku . Po pierwsze nie powiedziałam że odmawiam - kurier zdecydował za mnie, po drugie takim potraktowanie prawie że juz mojej własności , mojego towaru i to na moich oczach (SIC!)
  Ostrzegam wszystkich przed tą firmą kurierską , no i klientów ZOOART , którym może się trafić taką pokopane przez kuriera opakowanie z drogą karmą .
  WadyZszargane nerwy i czas klienta narazonego na agresję i bezczelne zachowanie kuriera który kopię i rzuca jego towarem .
 • ~Leszek / 2020-02-13 10:30
  Ocena: 1.00 / 5
  To jakas porazka to juz kolejn raz kiedy kurier zostawia paczkę w jakims punkci a do mnie niechcialo mu sie pofatygowac
  ZaletyZero
  WadyLenistwo kurierów nizna granic
 • ~eb / 2020-02-12 17:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Żenada, nawet brakuje słów, które by oddały poziom tego stworu.
  Zaletymniej niż zero
  Wadyjedna wielka wada
 • ~Donwalski / 2020-02-12 13:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Przesyłka, która miała do mnie dotrzeć nie dotarła. Nie przeszkodziło to jednak kurierowi, aby sfałszować pokwitowanie odbioru moim nazwiskiem i zmienić status przesyłki na "doręczona". Dodam, że paczka była opłacona. Pracownicy na infolini nie są w stanie pomóc, gdyż "kurier nie odbiera telefonu". A proces reklamacyjny w celu ustalenia losów paczki będzie trwać kilka tygodni. Żenada nie firma.
  ZaletyBrak
  WadyFakt istnienia tej firmy jest jej największą wadą
 • ~Elżbieta / 2020-02-12 12:50
  Ocena: 1.00 / 5
  Mimo stałej obecności w domu 3ch osób kurier avizował przesyłkę. Teraz aby ją odebrać zaproponowano nam wycieczkę z Warszawy w okolice Radzymina. Na infolinii pani odmówiła pomocy w przekierowaniu przesyłki. Łatwiej jest odebrać towar bezpośrednio od firmy niż korzystać z usług DHL.
 • ~Kora / 2020-02-12 11:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam firmy DHL zamówiłam paczkę która dostraczono pod podany adres. Ciekawe cały czas ktoś był w domu i czekał oczywiście kuriera nie było!!a
  Przyszedł SMS że nie zastano nikogo w domu dzwoniłam na obsługę klienta ale też nic nie dało mimo przekierowania paczki na inny dzień szkoda czasu musialam jechać do Zabrza. NIE POLECAM KORZYSTANIA Z TEJ FIRMY.
  ZaletyBez komentarza
 • ~12leo34 / 2020-02-12 07:48
  Ocena: 1.00 / 5
  DHL to masakra.. moja paczka leżała 2 dni we Włocławku, później raptem znalazła się w Bydgoszczy.. ręce opadają.. paczka miala być dostarczona we czwartek 06.02. dostarczono ją 10.02. Kurier, który ma moj teren bardzo nie miły i nie kulturalny.. nigdy więcej DHL!!!
  ZaletyBrak
  WadyOpóźnienie w dostawie, brak kultury
 • ~Nelcia5698 / 2020-02-11 17:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam.Juz 2dzien czekam na kuriera aby odebrał paczkę i cisza jeszcze bezczelnie twierdzą że nie było mnie w domu i nie mieli jak jej odebrać!!! DHL ogarnijcie się!!!!
  ZaletyZadnych zalet nie macie
 • ~Mangood / 2020-02-11 14:22
  Ocena: 1.00 / 5
  DHL w Polsce upodabnia się do poczty polskiej z lat 90. Jeśli nie mieszkasz na linii jedynej słusznej optymalnej trasy, na parterze, bez domofonu, psa na podwórku, bez kałuży na chodniku i miejsca parkingowego w dużym pokoju czy jakiejkolwiek innej najmniejszej mikro-niedogodności, która mogłaby spowolnić kuriera o 5 sekund to na bank zrobi wszystko,żeby Ci tej paczki nie dowieźć w pierwszym terminie... Na wszelki wypadek puści pół sekundowy sygnał że niby próbował się skontaktować i pojedzie w pizdu przytulic hajs za zostawienie 50 paczek na recepcji jakiejś dużej firmy...

  Zaklinam wszystkich wysyłających . Olejcie ten "badziew" i przerzućcie się na wszelkiego rodzaju punkty odbioru !!!
  Jak tylko mogę nigdy nie wybieram dostawy od buca do rąk własnych. Szkoda nerwów
  Wadyniedostarczanie paczek gdy trzeba pokonać jakieś drobne trudnosci
 • ~TERMINATOR / 2020-02-11 11:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Nic dodac nic ująć najbardziej denna firma kurierska kompletne dno dno i raz jeszcze dno
  Bylo by po 0 gwiazdek sle tak sie nie da niestety
  ZaletyJakie zalety brak
  WadyCala firma jest jedna wada
 • ~Piotr / 2020-02-11 10:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam to jest paranoja z DHL miałem inne zdanie o tej firmie do dnia dzisiejszego porażka zapłaciłem za przesyłkę żebym miał z piątku na poniedziałek do kurier powiedział że nie ma miejsca już w aucie ???? i nie weźmie tylko w poniedziałek zabrał w poniedziałek dostarczenie powinienem mieć w wtorek paczka idzie Wałbrzycha do Rzeszowa szok będę miał w środę jak dobrze pójdzie nic sobie nie robią z tego negatyw wystawiam na planie klienta który płaci nigdy więcej!!!
  ZaletyNie ma zalet
  WadyNie słowni
 • ~Rozgoryczony / 2020-02-11 10:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Dalsza działalność tej niemieckiej firmy w Polsce powinna być zabroniona! Niejasne procedury, robią co chcą, niczego nie można się doprosić/wyegzekwować. Brak kontaktu do kuriera, BOK to jakiś żart, nie dochodzi PIN do zmiany czasu/miejsca dostawy. Absolutnie same wady.
  Od tygodnia nie mogę odebrać przesyłki z dokumentami do podpisania, szwagier miał to samo przez 3 tygodnie...
  ZaletyCałkowity brak
  WadyWszystko, od procedur, przez BOK, po pracę kurierów.
 • ~Paweł / 2020-02-10 16:28
  Ocena: 1.00 / 5
  nierzetelna firma mają wywalone na klienta. Kurier nie przyjechał po paczkę i twierdzą że nikogo nie było w domu odradzam wszystkim
  Zaletyzero zalet
  Wadymnóstwo wad wręcz same wady
 • ~Ewelina / 2020-02-09 09:38
  Ocena: 1.33 / 5
  Odradzam korzystanie z usług DHL. Trzy razy kurier nie dowiózł paczki pod wskazany adres, doręczył je do punktu odbioru a w systemie wpisał, że nikogo nie było w domu. Kompletna bzdura, kłamstwo. Jeżeli płacę za dostawę do domu to tego oczekuję. Nie mam czasu i ochoty jeździć po punktach odbioru. Sama nigdy nie wybrałabym tej firmy. Niestety czasami coś kupuje online i właśnie trafiam na nich. Nie polecam, wręcz odradzam. Najgorszy kurier.
  ZaletyBrak
  WadyNie doręczanie paczek
 • ~grabcia80 / 2020-02-08 11:35
  Ocena: 1.00 / 5
  Paczka miała być dostarczona do 5 lutego, jest już 8 luty i nadal nie ma. Paczka miała być zostawiona w żabce, a na statusie paczki mam napisane, że kurier nikogo nie zastał. Nie wiem gdzie szukać swojej paczki, próbowałam znaleźć nr telefonu do dhl, ale jakimś cudem nie mają, albo nie chcą podać go na żadnej stronie.
  Wadygówniana firma
 • ~anja.2000 / 2020-02-08 07:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Zamówiłam paczkę do punktu odbioru w żabce,paczka została rzekomo dostarczona jednak PINU brak!! Po kontakcie z infolinia otrzymałam informacje,że rozwiązanie problemu potrwa około 2-3 godzin,ja czekam już 3 DZIEŃ i nic. Nie polecam!!!! Zaczęłam zamawiać do punktów odbioru,ponieważ kurierzy lecieli sobie w kulki i zostawiali awizo mimo tego,że czekałam cały dzień w domu na paczkę lub zmieniali termin dostawy,lecz teraz nawet z odbiorem paczek w punkcie jest problem.
 • ~Rurasz / 2020-02-07 19:29
  Ocena: 1.67 / 5
  Paczka w punkcie PINu do odbioru nie ma .zawsze problem !!!
  ZaletyBrak
  WadyDziadowska firma
 • ~radek / 2020-02-07 17:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Paczka nie dotarła na czas , podobno zalana, kontakt utrudniony , siedziba nie zgodna z adresem od infolni i nie zgodny ze stroną internetową ... Totalne dno nie polecam unikać jak ognia
  ZaletyBRAK
  WadyRealizacja,Czas,Kontakt w zasadzie to wszystko dno
 • ~Kama / 2020-02-07 15:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Siedząc cały dzień w domu dostaje smsa że kurier nie zastał nikogo w domu dzwoniąc na infolinię nic mi nie pomogli zapłaciłam 10 zł a i tak po paczkę muszę jechać i to dalej niż najbliższy punkt dhl w mojej okolicy dziękuję za takie coś nie pozdrawiam
  ZaletyBrak
  WadyZa dużo żeby opisywać
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

DPD
Ocena: 1.42, ilość opinii: 1873
DHL
Ocena: 1.26, ilość opinii: 1573
UPS
Ocena: 1.30, ilość opinii: 997
Pocztex
Ocena: 1.28, ilość opinii: 968
InPost
Ocena: 1.76, ilość opinii: 459
FedEx
Ocena: 1.47, ilość opinii: 186
Flixbus
Ocena: 2.30, ilość opinii: 849
mBank
Ocena: 1.94, ilość opinii: 662
ITAKA
Ocena: 2.79, ilość opinii: 365
Link4
Ocena: 1.57, ilość opinii: 336
Netflix
Ocena: 2.62, ilość opinii: 209
nju mobile
Ocena: 3.14, ilość opinii: 149