Opiniami warto się dzielić!

VECTRA opinie

Ocena na podstawie 4489 opinii

1.63 / 5

  • Niezawodność
    1.46
  • Obsługa klienta
    1.48
  • Cena
    1.88
  • Parametry
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 225
  • / 2026-06-26 07:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Podpisałam umowę na 23 miesiące a telewizja nie działa od 2 miesięcy, zgłaszam usterkę, ale nikt sie sprawą nie zajmuje i nie potrafi naprawić, a rachunki karzą płacić. BANDA OSZUSTÓW. NIE POLECAM!!!
    ZaletyŻadnych zalet nie posiadają
    WadyNie dziala telewizja
  • / 2026-06-23 14:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Uwaga przed przenoszeniem numeru! Zleciłam przeniesienie numeru z podpisaniem umowy, wypowiedzieli umowę u poprzedniego operatora a nie zapewnili sieci, straciłam swój numer i nadal nie mam informacji z Vectry czy go kiedykolwiek odzyskam. Przestrzegam przez tym operatorem!!!!
    ZaletyBrak
    WadyNie wywiązanie się z umowy, brak sieci, uszkodzenie przenoszonego numeru telefonu
    MiejscowośćKonin
  • / 2026-06-23 14:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Telefonicznie próbują na siłę dodawać i naliczać usługi, których klient nie potrzebuje ani nie chce. W moim przypadku skończyło się to dodatkowymi opłatami i rachunkiem na 1050 zł. Obsługa klienta okazała się całkowicie niekompetentna i nie pomogła w rozwiązaniu problemu.

    Nie chcę mieć już nic wspólnego z tą firmą i nigdy więcej nie skorzystam z jej usług. Odradzam każdemu, kto nie chce stracić swoich pieniędzy
    ZaletyNie korzystać z usług tej firmy
    WadyNamawiają klientów na zupełnie niepotrzebne usługi i dodatki, zapewniając przez telefon, że wszystko można w każdej chwili wyłączyć bez żadnych problemów i dodatkowych kosztów
    MiejscowośćBiedrusko
  • / 2026-06-23 08:38
    Ocena: 1.00 / 5
    widać że konsultanci tej firmy wciskają przez telefon wszystko to czego żaden abonent nie chce . próba reklamacji w birze abonenta nie dała nic .internet bezpieczny ubezpieczenie nie dało się tego wykręcić wcale obsługa biura abonenta niekompetencja całkowita wygłasza regułki te same od 37 lat
    Zaletynie ma
    Wadynie kompetencja oraz wciskanie czegoś wbrew woli abonenta .obsługa techniczna nie kompetentna
    MiejscowośćKalisz
  • / 2026-06-12 15:31
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo miła pomocna i konkretną obsługa. Panie pracujące w Sanoku zawsze pomagają i wyjaśniają problemy.Jestem od kilku lat zadowolona.
    MiejscowośćSanok
  • / 2026-06-12 10:48
    Ocena: 1.75 / 5
    Zaplanowane, nieuczciwe praktyki firmy. Nierzetelna informacja. Częste problemy z sygnałem. Nawet miałem przypadek z aroganckim zachowaniem konsultanta.
    Szczerze odradzam jakąkolwiek umowę z Vectra.
    Zaletyhahahah
  • / 2026-06-09 19:20
    Ocena: 5.00 / 5
    Vectra w Starachowicach - Panie bardzo miłe, kompetentne... załatwianie sprawy bardzo profesjonalne, przekazywanie klientowi przystępnie, zrozumiałe. Otrzymałam dodatkowe cenne informacje o "poleceniu". Jestem zadowolona
    MiejscowośćStarachowice
  • / 2026-05-27 19:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy internet jaki w życiu miałem. Ten internet nie działa 3 x w tygodniu. Już siły nie mam żeby zgłaszać te awarie. Jak zgłosze to technik przyjdzie ii tak za tydzien czasu. Nie chce mieć nic wspólnego z tą firmą już do końca życia. Jak tylko sie skonczy umowa od razu rezygnuje. Ale jak nie wytrzymam to oddam sprawe do Rzecznika Spraw Konsumenta o łamanie warunków umowy. Ja płace a internetu nie mam. Takiej firmy jeszcze nie widzialem. Nigdy wiecej Vectry !!!!!!!!!!!!!!!!
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystko
    MiejscowośćTarnowskie Góry
  • / 2026-05-27 15:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam. Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów Vectry. Podczas pierwszego montażu pseudo technik uszkodził mi nowy telewizor tzn slot na kartę. Zostały wygięte dwa piny i karta nie działała gdzie poprzednio była karta multimedii i było wszystko w porządku. Vectra oczywiście wywinela się z tego uszkodzenia bo została podpisana kartka. Technik powiedział,że kanały będą za trzy godziny i pojechał sobie. Niestety nie było za trzy godziny ani za tydzień. Patrzcie na ręce tym typom bo i wam popsują telewizory . Mój kosztował 6 tys . Nie polecam i czekam tylko do końca umowy . Nigdy więcej Vectry!!!!!!
    WadyPartacze podczas montażu
  • / 2026-05-22 09:12
    Ocena: 5.00 / 5
    Pełna kompetencja pracowników, bardzo miłe panie ,pomoc fachowa przystępnie przekazana klientowi.
    Dziękuję i polecam
    MiejscowośćBielsko-Biała
  • / 2026-05-13 10:44
    Ocena: 1.00 / 5
    widać jedno że informowanie o planowanych zmianach dla posiadaczy dekodera HD nie istnieje wcale .2026 promocje jedynie dla 4k smart tv a reszta już nie .obsługa techniczna niekompetentna .
    Zaletynie ma
    Wadybrak informacji rzetelnej o zmianach w ofercie programowej 2026 maj .alternatywa dla posiadaczy dekodera HD przy wy gaszeniu dekodera HD 2027
    Miejscowośćkalisz
  • / 2026-05-12 15:52
    Ocena: 1.00 / 5
    dramat, dostałem od tak fv na 130 zł gdzie normalnie jest 69,98
    no i ze bedzie korekta... dostałem korekte w nastepnym miesiacu poiejszająca ale wyszlo ze mam do zapłąty 50zł XD gdzie powinienem ledwo 10 po korekcie no ale wedlug nich jest ok i mam się gonić... chyba ich księgowość to hindusi
    Wadydramat obsluga i ksiegowosc
  • / 2026-05-11 18:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Biuro w Świeciu, - koszmarna obsługa. Bez wdawania się w szczegóły, CHAMSTWO, BEZCZELNOŚĆ I OSZUSTWO. To znak firmowy tego przybytku. Proszę omijać szerokim łukiem.
    MiejscowośćKOSAKOWO
  • / 2026-05-09 08:01
    Ocena: 4.25 / 5
    Jestem z Multimedia-teraz to jest Vectra od kilkunastu lat. Ostatnio przedłużyłem umowę i podniosłem prędkość z 300/25 na 600/50 Mb/s, tyle jest na kablu i na 2 routerze co ma wifii 5 na 5Ghz ( moim prywatnym co sobię rozszerzyłem wifii w domu) . Natomiast na 1 routerze co jest od operatora - jeszcze multimedia- jest tak ponad 100/ 50 mb/s, ale ten router światłowodowy jest stary - ma 9 lat; ma wifii 4 i tylko radio 2,4 Ghz. Chciałem go wymienić na nowszy, ale stwierdzili że nie mają teraz nic nowego (żenada). W routerze są 4 porty LAN- pierwszy jest pod internet- pozostałe 3 po telewizję światłowodową. Chciałem aby chociaż odblokowali mi dodatkowo 1 Port LAN, pod internet - to powiedzieli , że się nie da,bo te trzy porty są pod telewizję na stałe. Tak nie powinno być!!! ????????. Jeśli chodzi o umowę to do końca starej miałem internet 300/25, telefon stacjonarny i antywirus na 3 urządzenia F- Secure za 80 zł. Oczywiście chcieli mi podnieść to co mam o 10 zł na nową umowę,a z internetem 600/50 jeszcze o 9 zł czyli 99zł. Oczywiście wypowiedziałem umowę i od razu inna gadka. Wywalczyłem i zostałem z tym co miałem, tylko z internetem 600/25 w cenie 66 zł. Dokładnie urwałem 30% ceny pierwotnej ceny 99 zł na 66 zł. Zawsze najpierw trzeba zrywać umowy przed końcem starej tak z 6 tygodni przed jej zakończeniem. I to dotyczy się każdej umowy czy to komórkowej, internetowej czy telewizyjnej,nie zależnie od dostawcy. Jak tak robę od zawsze i za każdym razem urywa się cenę pierwotną. To jest tak jak z kupnem np. auta
    ZaletyBardzo dobry internet m
    WadyPrzestarzały sprzęt- przed potopowy.
    MiejscowośćStary Wiśnicz - małopolskie
  • / 2026-05-07 12:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie NIE POLECAM.
    tą firmą powinien się zająć UOKiK za zmowę cenową oraz podział rynku z Netią. Vectra powinna zostać zlikwidowała.
    ZaletyBrak zalet
    WadyWyłącznie wady
    MiejscowośćPiła
  • / 2026-05-04 18:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Szkoda słów ,.................................a da radę dac zero wszędzie?.
  • / 2026-05-03 14:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Internet działa wprost katastrofalnie. Mieszkanie ma ledwo 50 metrów kwadratowych, gdy jestem z kimś połączona, potrafi urywać dosłownie co sekundy. Sieć bardzo zależna od pogody, wystarczy lekki deszcz, wiatr, by szalała i nie dało się z nią współpracować. Czasem marnuję cały wieczór, by wreszcie zaczęło w miarę dobrze działać. Gdy pojechałam z mamą (jej podpis jest na umowie) do salonu, konsultantka próbowała nam wcisnąć kit, że "to trzeba mieć sprzęt, który obsługuje tę prędkość" (600 mb/s). Powiedziałam jej, że mam tablet, który miał premierę w poprzednim roku, jest praktycznie nowy, na co kobieta zamilkła, czyli co? Zabrakło jej argumentów. Jesteśmy z Vectrą od ponad 10 lat, ale to już ostatnia umowa, w listopadzie definitywnie odchodzimy do kogoś innego, bo to, co też potrafią zrobić przy odnawianiu umowy, a potem za co wysyłają rachunki, to to mogłoby pójść nawet do UOKiK-u
    MiejscowośćBiałystok
  • / 2026-04-16 10:51
    Ocena: 1.00 / 5
    widać jedno że konkurencja może dawać abonentom nowe kanały EUROSPORT 3 Zaletynie ma
Wadyawarie sygnału telewizji .brak reakcji obsługi technicznej jedynie sugerowanie reset dekodera HD nic poza tym .
Miejscowośćkalisz
  • / 2026-04-14 09:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy operator telewizji i internetu z którym miałem do czynienia, wprowadzanie klienta w błąd podczas rozmów, niezgodność sprzedanej oferty z rozmową, zawyżone ceny, inna oferta programowa asprzedana. Ponad pół roku reklamacji, pierwszy raz i ostatni. Omijać szerokim łukiem
  • / 2026-04-13 22:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Katastrofa!!!Sąsiedzi rozwiązali umowę po czym przyszedł człowiek z działu technicznego i odłączył sygnał w moim mieszkaniu pozostawiając bałagan na klatce schodowej!Brak profesjonalizmu!!!!
    ZaletyBrak
    WadyZła obsługa techniczna
    MiejscowośćRadom
  • strona 1 z 225