Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4044 opinii

1.27 / 5

 • Parametry
  1.00
 • Cena
  1.54
 • Obsługa klienta
  1.38
 • Niezawodność
  1.50
 • Obsługa i reklamacje
  1.16
 • Oferta
  1.37
 • Cena/Jakość
  1.25
 • Czas dostawy
  1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Marcin / 2023-11-06 21:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza FIRMA !!!
  Co za beznadziejna firma
  Nie dostarczają przesyłek, kłamią że byli, trzeba za nimi ganiać,
  Nie idzie się dodzwonić, obsługa fikcja
  Nie można przekierować paczki
  Po co to istnieje !!!!
  Takie firmy powinny przestać istnieć !
  Paszoł WON !!!
  Zaletyżadne
  WadyCena
  Niepunktualność
  Brak kontaktu
  Trzeba się prosić aby dostarczyli
  ZERO i dno
 • ~JACK / 2023-10-24 20:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta firma to kpina,mam z nimi umowę, na którą to wysyłałem list do Chin, naliczyli mi 1088,00 pln,napisałem reklamację już kilkaktotnie,zdjęli mi z tego 489,00 pln, mimo,że taką samą przesyłkę wysyłałem u nich w to samo miejsce jako klient bez umowy i zapłaciłem 116,00 pln,nie bardzo wiem co mam zrobić, bo tam nie ma z kim rozmawiać,wydzwaniałem już chyba na ''milion '' numerów telefonów i nikt tam nie jest kompetentny,żeby uznać reklamację i... właśnie zablokowali mi konto!!!!!!!!!!!!!
  ZaletyTA FIRMA TO DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!!
  WadyTA FIRMA TO DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • ~Agata / 2023-10-18 14:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma kurierska.
  Kurier nie dostarcza przesyłki pod adres /mimo wiadomości po czasie że jest dostarczona/tylko musi się odebrać na Rybackiej.Tak miałam wczoraj ,chociaż cały czas byłam pod adresem .
  Dwa tygodnie wcześniej, po otrzymaniu telefonicznej wiadomości od pani z punktu na Rybackiej odebrałam paczkę
  Dostarczoną mi rzekomo w listopadzie tamtego roku
  Brawo dla tej firmy za szybkość
  WadyZero kontaktu z kurierem,bezcelowe oczekiwanie na przesyłkę,która i tak później trzeba odebrać w punkcie
 • ~Moniow / 2023-10-17 13:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak totalny informacji o czasie dostawy w śledzeniu czas między godziną 9 a 11 godzina 14 nikt nic nie wie mam czekać do 19 czyli cały dzień mam czekać na kuriera
 • ~Nieżyczliwy / 2023-10-13 12:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Kpina i żenada. Jeżeli chcesz zapłacić za paczkę i ją otrzymać to NIE UPS. Dostaniesz wiadomość o przedziale czasowym kiedy kurier może u Ciebie być ale to nie działa bo kurier będzie wcześniej. Poprosisz o kontakt z kurierem to usłyszysz żebyś pojechał w inne miejsce miasta i dzwonił do kuriera to ci powie gdzie masz podjechać. Biuro obsługi to kolejna kpina.
 • ~Jea ć ups / 2023-10-12 20:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Gó..o jakiego świat nie widział. Strona internetowa dramat. Wydałem 600zl żeby nadać paczkę i tak nie nadałem. Teraz będę czekał na zwrot miesiąc. Po każdej nieudanej próbie dzwoniłem na infolinię i dawali mi nowe świetne rady po których efekt był ten sam. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
  ZaletyNi ch... Nie ma
  WadyCałe to g... To porażka
 • ~TT / 2023-10-12 09:51
  Ocena: 1.00 / 5
  To jest istny koszmar. Jedyne usługi kurierskie gdzie nie można nic załatwić. Nie można otrzymać numeru telefonu do kuriera. Wszystko automatyczne. Na czasie tylko boot, pod numerem +48 22 489 48 77.=, też boot. Chociaż po wielu powtórkach słowa doradca zostałam przełączona. Niestety doradca nic nie wiedział i nie pomógł w niczym. Mam podany czas dostawy pomiędzy 9:15-13:15, a i tak kurier może dotrzeć o 19:00, bo to tylko szacowane godziny. Także człowiek jest zdany na łaskę, jakiś koszmar.
  NIE POLECAM!!!!!
  ZaletyBRAK
  WadyBRAK MOŻLIWOŚCI OTRZYMANIA TELEFONU DO KURIERA, BRAK DOKŁADNYCH GODZIN PRZESYŁKI, WSZĘDZIE TYLKO BOOTY, UTRUDNIONY KONTAKT Z FIRMĄ. KOSZMAR
 • ~Pola / 2023-10-12 09:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Chciałam wysłać przesyłkę Vinted do Szwecji. Wyszukiwarka UPS najbliższych punktów odbioru paczek pokazała mi 3 miejsca, z których 2 już nie istnieją. Wygląda na to, ze nikt tego nie aktualizuje. Straciłam 1,5 h na poszukiwania. Dodatkowo, jest to fatalne, w wyszukiwarce nie ma adresów punktów, tylko nazwy i kod pocztowy i nie można przez to zlokalizować wybranego miejsca nawet przez Google.
 • ~Wkurwiona / 2023-10-11 12:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Jedna z najgorszych firm kurierskich - mogę potwierdzić jak reszta. Kurier odebrał paczkę w poniedziałek brak informacji o odebraniu i planowanym dostarczeniu jakimkolwiek piszę więc do sprzedawcy na allegro kiedy będzie nadawać bo długo w kraju mnie nie ma a on wczoraj była nadana ja to dzięki bo nie mam od nikogo żadnej informacji. Patrzę w system a tam na wczoraj wtorek następny dzień, że niby dostarczą 10-12 nie ma ich całą dobę a czekałam brak informacji o przełożeniu na drugi dzień w innych firmach w ogóle mi się nigdy nie zdarzyło by jak informują, że w dniu przyniosą to nie przynieśli. Specjalnie nie wysyłają powiadomień z systemu typu meile, sms by im nie udowodnić, że zmienili daty kiedy niby dostarczą bo widać tylko na systemie ich online który automatycznie się zmienia i żałuję, że zdjęcia nie zrobiłam tego ich systemu, że mnie informowali o dostarczeniu dzień przed a nikt nie przyjechał nikt nie poinformował, że nie będzie tylko w ich systemie się automatycznie zmienia a nie ma możliwości widzenia historii z dnia przed. Dno kompletne nie chce mi się już kolejnych problemów z nimi wypisywać na lekturę tej strony mogę tylko przestrzec przed korzystaniem z tej pseudo firmy - strata czasu nerwów zawalanie na osoby nie mające wpływu na ich błędy
 • ~Beata / 2023-10-07 15:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam.Tak nierzetelnego partnera w biznesie jeszcze nie spotkałam. Zapłaciłam dodatkowo za dostarczenie przesyłki w sobotę. Bardzo mi zależało,bo mieliśmy koncert na parę tysięcy ludzi przed lokalem,a w przesyłce były surowce do produkcji.Firma zmieniła sobie datę doręczenia na poniedziałęk nie informując mnie o tym,a w w systemie firmy data dostawy widniała na sobotę. Pan na infolinii poinformował mnie tylko ,że u niego w systemie(którego nie widać dla mnie) jest zmieniona jest przez oddział data na poniedziałek.Przez niedostarczenie przesyłki poniosłam przez firmę bardzo duże straty,gdy gdyby firma poinformowała mnie wcześnie ,że nie dostarczy przesyłki sama bym odebrała ją z oddziału.Niestety po mojej interwencji okazało się ,że oddział już jest zamknięty wcześniej ,bo jest sobota :( .
  Zaletybrak
  Wadycałkowite dno
 • ~Magda / 2023-10-06 18:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza z firm kurierskich! Kurier nie dostarczył paczki, zostawił w punkcie z adnotacja że nikogo nie zastał, a to był budynek urzędu
  ZaletyBrak
  WadyWszystkie jakie tylko może mieć firma kurierska
 • ~Anita / 2023-10-06 18:29
  Ocena: 2.33 / 5
  Najlepsza firma kurierską ,poraz kolejny kurier zostawił paczek w punkcie kurierskim ,zamiast dostarczyć ja do domu .
 • ~Julia / 2023-10-05 19:02
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma kurierska ze wszystkich. Zero kontaktu z kurierem.
  ZaletyBrak
 • ~Aleksandra / 2023-10-04 19:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Pomimo całodniowej obecności osoby w domu, kurier nie dostarczył przesyłki, zostawił ją w punkcie odbioru. Nawet nie skontaktował się ze mną telefonicznie. Od pracownika infolinii dowiedziałam się, że kurierzy nie mają obowiązku dzwonienia do klienta. Nie polecam usług tej firmy, gdyż klienci indywidualni traktowani są przez tą firmę po macoszemu.
  Zaletynie ma
  Wadykurier nie dzwoni pod wskazany nr telefonu klienta; nie ustalana jest godzina dostawy paczki
 • ~Piotrek49 / 2023-10-04 09:43
  Ocena: 1.33 / 5
  Od dwóch tygodni przesyłka leży w oddziale UPS w Brzegu Dolnym, mimo że docelowo miała być dostarczona na mój adres zamieszkania. Nie mogę jej odebrać z oddziału, ponieważ mam problemy z kręgosłupem, które utrudniają mi poruszanie się. Trzykrotnie kontaktowałem się telefonicznie z oddziałem UPS i za każdym razem otrzymywałem odpowiedź, że przesyłka zostanie doręczona następnego dnia. Mija już drugi tydzień, a przesyłki nie otrzymałem. Z firmami kurierskimi DPD i DHL nie miałem żadnego problemu.
  Jak to jest możliwe, że konkurencja nie wyeliminowała tak nieodpowiedzialnej firmy z rynku?
  ZaletyAbsolutnie żadne
  WadyFirma UPS nie powinna już istnieć.
 • ~Aaa / 2023-10-04 09:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Beznadziejna firma. Najgorsza na rynku, nie ma porównania. Nigdy już z tego nie skorzystam, jedynie raz mi się zdarzyło przez to, że sprzedający tylko tak sobie chciał wysłać przez allegro. Niestety na swoją niekorzyść bo kurier miał w dupie to dostarczenie i przesyłka mu wróciła. Współczuję, jeżeli ktoś z tego syfu korzysta.
  ZaletyŻadne!!!!
  WadyTylko i wyłącznie wady.
 • ~Anna / 2023-10-03 14:46
  Ocena: 1.00 / 5
  Czekam na dostawę do tej pory! Za każdym razem specjalnie zmieniam plany i siedzę w domu aby otrzymać paczkę. Nikt nie przychodzi, nikt nie dzwonił I pisze w treningu że była podjęta sproba doręczenia i nie było mnie na miejscu. Kłamstwo! Nigdy więcej nie będę korzystać z usług tej firmy
 • ~Matt / 2023-10-03 11:35
  Ocena: 4.67 / 5
  Wszystko w porządku ???????? brak jakichkolwiek problemów z paczką. Polecam
  ZaletyKontakt z kurierem
  Czas dostawy
  WadyBrak
 • ~D / 2023-10-02 16:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Kurier niby trzy razy( przez dwa dni) próbował dostarczyć paczkę( prezent dla dziecka),osoba oczekująca była cały czas w domu, a " łaskawca" po otwarciu domofonu nie potrafił wejść do góry,po natychmiastowym monicie telefonicznym oraz mailowym zostałam poinformowana ,że kurier był ale nikogo nie zastał.Dramat,kłamstwo pogania kłamstwem w dodatku zdanie klienta kompletnie się nie liczy.W dobie 21 wieku kiedy są telefony,emalie nie można skontaktować się z tzw.kurierem,aby sprawę bezpośrednio wyjaśnić??????????Piszę to jako klient indywidualny i instytucjonalny.W każdej sytuacji kurier zachował się tak samo nieodpowiedzialnie i bez poniesionych konsekwencji.Moja mam prawie przypłaciła to zawałem,czekała trzy całe dni,jak niewolnik.
  ZaletyProdukt nie dostarczony,oceniam usługę kurierską
  WadyProdukt nie dostarczony,oceniam usługę kurierską i zachowanie tzw.zwierzchników BOK z UPS.Dzwonił pan X nie przedstawił się tylko,że UPS z informacją,że paczka nie dojdzie ,bo......
 • ~Piotr Wydra / 2023-10-02 15:29
  Ocena: 1.67 / 5
  Brak słów jeżeli chodzi o tą firmę kurierską.
  Towar opłacony przelewem na kwotę 5110 zł a kurier zostawił paczkę u sąsiadki. Po interwencji telefonicznej do UPS dopiero po godzinie czekania na kontakt z ich strony dowiedziałem się pod jakim numerem mieszkania znajduje się moja paczka. Zgroza nie polecam tej firmy kurierskiej.
  ZaletyBrak
  WadyNie liczą się z klientem
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

DPD
Ocena: 1.50, ilość opinii: 12043
InPost
Ocena: 1.74, ilość opinii: 7824
DHL
Ocena: 1.29, ilość opinii: 7305
UPS
Ocena: 1.27, ilość opinii: 4044
Pocztex
Ocena: 1.26, ilość opinii: 3886
GLS
Ocena: 1.55, ilość opinii: 2332
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4257
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4129
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3746
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3460
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3181
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2786