Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Orange Neostrada opinie

Ocena na podstawie 1146 opinii

1.95 / 5

 • Niezawodność
  1.93
 • Obsługa klienta
  2.01
 • Cena
  1.96
 • Parametry
  1.91
 • Cena/Jakość
  1.00
 • Oferta
  1.14

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Poznaniak / 2021-07-03 20:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Po podpisu umowy (kwiecien 2021) na 2 lata, po 1 miesiącu koniec, 0. Nie mam dostępu ani do Internete i tv od 1 maja 2021. Zlozone 5 reklamacji i wysyłane smsy, że w ciągu 7 dni skontaktuje się że mną technik. Mamy 3 lipiec 2021. Jedna rzecz w Orange one się udaje, systematycznie otrzymuje faktury do zapłaty. Ktoś wie, co zrobić? Jakieś wskazówki? Bo ja już nie mam pomysłów? PRZETRZEGAM, jak tylko masz możliwość bierz neta cy tv od każdego tylko nie ORANGE. Ja niestety jestem na nich skazany. ???????? Miejsce Poznań
  ZaletyBrak
  WadyBrak dostępu i wywiązywania się z umowy. Rachunki do zapłaty za usługi z których nie można korzystać i firma się nie wywiązuje.
  MiejscowośćPoznań
 • ~Roman / 2021-06-30 20:10
  Ocena: 1.25 / 5
  Neostrada często urywa, / trzeba resetować ruter/ Orange jeszcze przed terminem zakończenia umowy,- pcha się z propozycją o dalsze przedłużenie umowy/ nic nie robią aby przyspieszyć infrastrukturę światłowodową. Mam 50 m do studzienki że światłowodem, oraz linię telefoniczną/ drut/. ALE brak infrastruktury,- a światłowód leci do kościelnej szkoły z tej studzienki. Na dodatek komuś już odbiło,- żeby doliczać 20 zł jak ; domek w zabudowie jednorodzinnej,- domek w tej zabudowie,lecz praktycznie jest dwurodzinny/ rodziny nie spokrewnione.
  ZaletyMożna dać 3
  WadyMożna dać 7
  MiejscowośćSzczecin
 • ~Bushi / 2021-06-17 22:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Utrata łącza każdego dnia co najmniej 4x . W innych sieciach nigdy nie było takiego problemu . Szybkość tragiczna patrząc na koszta .
  Zaletybrak
  WadyWszystko czego nie chciałbyś mieć podczas korzystania
  MiejscowośćGorzów Wielkopolski
 • ~janan / 2021-06-16 23:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Ten internet to katastrofa. Przy obecnych standardach nie nadaje się nawet żeby odebrać maila. Ta strona ładowała mi się 3 minuty. Ciągle zrywa połączenia. Przy prętkości D 0,5 Mbps i U 0,35 Mbps można zapomnieć o streamingu FullHD. Jak któryś z domowników ma rozmowę na ZOOMie, to inni muszą powyłączać komputery i telefony, żeby nie cięło. Router Livebox to przestarzała padaka, która nie ma ani nowych zabezpieczeń, ani VPN (potrzebne do pracy), ani aktualizacji software'u. Obsługa klienta jest okropna. Jedyne co potrafią zrobić to zaproponować "szybszy" i droższy pakiet. Nic ich to nie obchodzi że infrastruktura którą odziedziczyli po TP S.A. była w momencie przejęcia przestarzała i w nią nie inwestują, więc co z tego że kupie u nich pakiet z internetem światłowodowym jak w rozdzielni jest stara skrętka. W momencie próby zerwania umowy konsultantka grozi że w przypadku rozwiązania umowy ktoś może "zająć nasze miejsce" i nie będziemy mieli dostępu do infrastruktury (lol). Nie chcą przyjąć wypowiedzenia przed końcem umowy, tłumacząc że umowę na czas określony można rozwiązać tylko w chwili jej wygaśnięcia, co jest nieprawdą. Należy żądać od nich potwierdzenia wypowiedzenia, bo konsultanci ich nie wprowadzają do systemu, po czym mówią że żadne wypowiedzenie nie miało miejsca. UWAGA !!! Przy wypowiedzeniu obciążają za brakujący sprzęt po kilkaset złotych, nawet gdy jest to 10-cio letni router w którym brakuje kabelka, a i tak do niczego się nie nadaje i już dawno się zamortyzował. Dodatkowo ORANGE w małych miastach blokuje innym dostawcom korzystanie z infrastruktury, próbując wymusić na klientach korzystanie z Neostrady. Efekt jest taki, że nie ma ani Vectry, ani UPC, natomiast wszyscy mają LTE w Plusie lub Playu.
  ZaletyStajesz się posiadaczem routera który z wiekiem zyskuje na wartości...
  Wady...niestety jego duża wartość ujawnia się tylko na fakturze obciążeniowej z ORANGE za brakujący sprzęt.
  Obsługa klienta wprowadza w błąd i proponuje usługi niedopasowane do możliwości infrastruktury.
  Router przestarzały i ciągle się zawiesza.
  Internet zrywa się w losowych momentach.
  Mizerna prętkość
  MiejscowośćMrągowo
 • ~k1t5 / 2021-06-15 21:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Łącze DSL = Najgorszy internet z jakim się zetknąłem. Nawet najgorsze połączenie z komórki w sieci tmobile/play/plus (sprawdzałem) działa sto razy lepiej niż coś co oni nazywają internetem.
  Podpisałem umowę na usługę do 80Mb/s dostaje 60Mb/s, do tego przechodzi przez 10 razy więcej urządzeń aktywnych niż w jakiejkolwiek innej sieci przez co praca zdalna, strumieniowanie lub nawet najrozmaitsze gry działają w tragiczny sposób.


  ZaletySzybko docenisz każdego innego dostawcę internetu.
  WadyDuża ilość urządzeń aktywnych w sieci przez co połączenia do pracy zdalnej/komunikacji/gier są bezużyteczne.
  Śmieszny livebox umiera przy pierwszej próbie wykonania połączenia VPN z firmą, wymiana nic nie daje, przez co zmuszony byłem kupić oddzielny router.
  Bez oddzielnego routera nie jesteś w stanie nic zrobić.
  Komunikacja z ich sztuczną inteligencją przez telefon to jak rozmowa z debilem (kawy, herbaty? - tak proszę).
  Rozłącza od czapy w losowych porach.
  Obsługa klienta ma totalnie Cię w d....
  Trzy razy jechaliśmy rozwiązać umowę bo każda wcześniejsza próba kończyła się tym że nie wbijali jej do systemu i próbowali wmówić nam że tak naprawdę to nie przyjeżdżaliśmy zerwać umowy.
  MiejscowośćBurzenin
 • ~Ulka / 2021-05-27 09:31
  Ocena: 1.00 / 5
  Po podpisaniu umowy zaczęły się kłopoty. Bardzo niska jakość współpracy, kontakt z firmą graniczył z cudem. Prędkość neostrady bardzo słaba, kilkukrotne przerwy kilkudniowe w dostawie.. Nie polecam
  Wadyhttps://www.speedtest.pl/test/292315478
  MiejscowośćWładysławowo
 • ~Tomasz / 2021-05-21 20:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Ten internet nie ma zalet żadnych cały jest z wadami
  ZaletyNie ma
  Wady..........
  MiejscowośćBojszowy
 • ~marek / 2021-05-21 12:03
  Ocena: 1.00 / 5
  po prostu tragedia , przerwa 2 3 razy/dzien. , zmienię ok. 5 filtr adsl/miesiąc itd itd
  Zaletynie ma
  MiejscowośćKolbuszowa
 • ~TIS2 / 2021-05-12 15:35
  Ocena: 1.75 / 5
  Miesiąc temu skończył się okres dwuletniego abonamentu. Przeszedłem w okres umowy na czas nieokreślony. Miałem zamiar uwolnić się od TV, czyli zrezygnować z czegoś, za co płacę, a nie używam. Okazało się, że naiwność abonenta, czyli moja jest bezgraniczna. Płaciłem miesięcznie 120 zł, ale po skończonym abonamencie "nagrodzono mnie fakturą" 330 zł, wyjaśniając, że jestem poza abonamentem, a wszystko zdrożało.
  Nie potrafię jako laik pojąć jak są skonfigurowane oferty. Chcę zachować telefon stacjonarny + internet na "drucie".
  Nie można bo musi być TV. Można mieć internet "na drucie", ale równocześnie telefonu stacjanarnego (na drucie) już nie.
  Wszystko jest CHORE. Nie można zmienić operatora bo "drut" obsługuje wyłącznie Orange. Inni operatorzy nie mają do niego dostępu.
  Internet kiepski, wolny, zrywany, nędza.
  Skończyło się na tym, że zawarłem kolejną umowę na dwa lata. Nie ma możliwości poprawy sytuacji.
  ZaletyZaletą jest to , że z przerwami i uzbrojeniem się w cierpliwość można coś w internecie pogrzebać.
  Wady1 -"dziwnie" skonfigurowane oferty, które dla tych mieszkających np. na wsiach przystają jak przysłowiowy garbaty do ściany.
  2 - częste awarie, mała prędkość odbioru, zrywanie łącza.
  3 - niepojęte. Gdzie się tylko da wciskanie telewizji nie dając możliwości wyboru.
  MiejscowośćZboiska - mazowsze
 • ~Karol / 2021-05-07 22:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Zgodnie z umową w ofercie do 20mb/s realnie 12mb/s draaaamat nie polecam nikomu.
  Zaletybrak
  Wadywszystko
 • ~j orange / 2021-04-02 15:57
  Ocena: 1.33 / 5
  posiadam neostrade do 10mbs a internet sie zachowuje jakby byl ulepiony z gowna, a pracownicy maja w nosie konsumentow i nie moga naprawic zadnego problemu ktory sie zglasza. zenada
  Zaletynie ma
  Wadywszystko
 • ~Olo / 2021-03-30 22:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Powiem krótko - z tym internetem NASA na księżyc by nie poleciała. W centrum Warszawy internet z pobieraniem max 2mb XDD zawiesza średnio 3 razy w ciągu dnia
  ZaletyXD
  WadyEgzystencja
  MiejscowośćWarszawa
 • ~Jasiek122 / 2021-03-08 09:41
  Ocena: 1.25 / 5
  Mam internet z INEA w centrum Poznania ul.Kutrzeby ,od 5 dni nie mam internetu,do biura obsługi dzwoniłem 4 razy ,czas oczekiwania na rozmowę z konsultantem powyżej pół godziny, technik był raz ,ale internet dalej nie działał ,na kolejną umówioną wizytę w sobotę technik nie przyszedł i nikt nie odwołał wizyty,dzisiaj jest piąty dzień bez dostawy internetu i biuro obsługi klienta nie potrafi podać terminu zajęcia się moim problemem.
  Zaletybrak
  Wadybrak realnej możliwości kontaktu z biurem obsługi klienta ,brak chęci działania w kierunku rozwiązania problemu
  MiejscowośćPoznań
 • ~Maraszek / 2021-03-06 20:51
  Ocena: 2.00 / 5
  codziennie wieczorem przerywa mi internet. Gdy dzwonie na infolinie mówią że nie mogą nic z tym zrobić
  ZaletyBrak
  WadyDługo by wymieniać
  MiejscowośćSobolew
 • ~marianna / 2021-03-02 10:58
  Ocena: 2.75 / 5
  w naszym regionie suwalskim bardzo slaby zasieg czesta sie zawiesza
  Zaletyczasami cos porawia na chwile
  Wadyslaby zasieg
  MiejscowośćPlociczno-Tartak
 • ~Olo / 2021-02-28 07:46
  Ocena: 1.25 / 5
  Kuzynka poprosiła mnie abym sprawdził co się dzieje u niej z neostradą bo co chwilę rozłancza .(linia ADSL2+). Masakra!! Prędkość od 0.5Mbs do 2Mbs. Sprawdziłem parametry lini ( tłumienie i margines szumu)- tragedia !!. Podpisała przedłużenie umowy na 2 lata internet z telewizją który nie będzie chodził!!. Na szczęście może jeszcze do czwartku zrezygnować z Neostrady (14 dni na zrezygnowanie) i zrezygnuje!! Na szczęście!! Bo obok niej jest internet światłowodowy od innego dostawcy z którego to internetu ludzie są mega zadowoleni (nie wiedziała o tym ) .Linia adsl ma do Skrzynki odu 3 km i nie ma możliwości nic więcej wycisnąć. Jak patrzę na słupy drewnianie dawnej tp- które to już pamiętają lata 80- to one się za chwilę zawalą. Tam gdzie jest światłowód, to ludzie masowo rezygnują neostrady ADSL jak i z internetu komórkowego czy radiowego. To jest naturalne, technologia światłowodowa- wszystkich wypiera. Ja już od kilku lat mam światłowód i dawno zrezygnowałem z neoADSL. Ale najśmieszniejsze jest to, że była zgłaszana usterka i ją niby widzą!! Przyszedł sms , że niby naprawili. A ja byłem sprawdzić i nic się nie zmieniło!! Poprostu z "trupa"już nic się więcej nie wyciągnie. Chcą aby klient nie zrezygnował, ale zrezygnuje.
  ZaletyKiedyś były-jak linia telefoniczna jakoś się jeszcze trzymała (10 lat temu )
  WadyStara zapadająca się linia telefoniczna.
  MiejscowośćGdów pow. wielicki.
 • ~Paweł / 2021-02-27 09:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet stacjonarny. utraty synchronizacji co ok 25 min.Zgłaszane bez efektu od roku. komunikacja z Bok na poziomie średniowiecza . ekipa techniczną nie pojawiła się ani razu i wysłali opis ze kabel na budynku zadewastowany a mam go w ziemi.internt mobilny najgorszy w okolicy w porównaniu z konkurencją .
  Zaletynaprawdę nie widzę.
  Wadyobsługa klienta fatalna.
 • ~ddd / 2021-02-24 09:46
  Ocena: 1.75 / 5
  Internet w centrum /krakowa przy runku. W umowie do 80 Mb, realnie 20 mb..... opłata 70 zł.


  Oczywiscie dziadoski Orange który od 2 lat obiecuje swiatlowod i znow przełozyli termin o rok, czyli od 3 lat....
  Zaletyzadne
  Wadycena, niska predkosc, beznadziejna infolinia na ktorej nic sie nie da załatwic oprócz nowej umowy za wiekszą kwote
  MiejscowośćKraków
 • ~Nemo / 2021-02-21 18:52
  Ocena: 1.50 / 5
  W 250. tysięcznym mieście 3 km od centrum, BRAK dostępu do światłowodu i nie wiadomo kiedy będzie on możliwy. Internet ma w porywach 5 Mb/s, średnio 2.2, a bywa że 0 i to przed dłuższy czas. Zrywane połączenia podczas transmisji, co może mieć fatalne skutki podczas aktualizowania oprogramowania lub przelewów bankowych. do tego LINIA NIE MA ZABEZPIECZENIA PRZEPIĘCIOWEGO, W EFEKCIE CZEGO PODCZAS BURZOWEJ POGODY TRZEBA ODŁĄCZAĆ LINIĘ OD RUTERA! Niestety, nie zawsze udało się w porę odłączyć linię, w efekcie poniesiono stary w postaci: 1 uszkodzona płyta główna, oraz 4 uszkodzone rutery.
  ZaletyProdukt idealny dla miłośników zabytków technicznych, albo masochistów
  Wadybrak jakichkolwiek zalet
  MiejscowośćBielsko-Biała
 • ~KRZYSZTOF / 2021-02-14 18:08
  Ocena: 1.75 / 5
  Nauka zdalna pokazała wartość neostrady z 10 M zjazd do1-2M zrywanie połączenia ,tak wygląda codzienność
  ZaletyGdzieś uciekły
  Wadynietrzymanie parametrów
  MiejscowośćWOLA BLAKOWA
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

VECTRA
Ocena: 1.65, ilość opinii: 3298
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.06, ilość opinii: 2958
UPC Internet
Ocena: 1.86, ilość opinii: 2804
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2483
Play Online
Ocena: 1.79, ilość opinii: 1906
Plus GSM iPlus
Ocena: 1.66, ilość opinii: 1804
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2790
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2683
Plus
Ocena: 1.44, ilość opinii: 1864
T-Mobile
Ocena: 1.54, ilość opinii: 1625
mBank
Ocena: 1.74, ilość opinii: 1415
Orange Neostrada
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1146