Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

NeoBus opinie

Ocena na podstawie 174 opinii

2.75 / 5

 • Poziom cen
  3.04
 • Oferta
  2.84
 • Jakość obsługi
  2.35
 • Wygoda
  2.85

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~ANNA BRYŁA / 2018-12-20 22:08
  Ocena: 1.00 / 5
  OKROPNY PRZEJAZD !!!! PONAD GODZINA OPÓŹNIENIA MIMO NORMALNYCH WARUNKÓW NA DRODZE. SIEDZENIA STARE. DUSZNO, KLIMATYZACJA NIE DZIAŁA, ŚMIERDZI, JECHAŁAM TEGO SAMEGO DNIA W OBIE STRONY. TO BYŁ PIERWSZY I OSTATNI RAZ. NIE POLECAM ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  ZaletyŻadne
  WadyWszystko
 • ~Pasażerr / 2018-12-12 19:16
  Ocena: 2.00 / 5
  Zero komunikacji ze strony kierowcy do pasażerów odnośnie przystanków do jakiego się zbliżamy... FLIXBUS informuje o każdym. Brak gniazd zasilających oraz WIFI, brak tzw. poczęstunku, którym się reklamują. BRAK MOZLIWOSCI REZERWACJI KONKRETNYCH MIEJSC!!! FLIXBUS ma taką możliwość. Następnym razem żeby się dostać z Rzeszowa do Gliwic wybiore konkurencję FLIXBUS. Co prawda dojadę do Katowic Ale przynajmniej wiem za co płacę.. NEOBUS dużo oferuje Ale tylko na reklamie! NIE POLECAM.
  ZaletyBrak.
  WadyOpisane wyżej.
 • ~Daki / 2018-12-04 05:46
  Ocena: 1.50 / 5
  Czytając wszystkie opinie poniżej całkowicie się zgadzam, w dniu 29.11 jechalam z Rzeszowa do Warszawy o 3:15 jak wsiadalam do autobusu zapytałam kierowcę o której będziemy w Warszawie po czym on mi odpowiedział że nie wie jeszcze nie wyjechaliśmy i gdzieś do okolic Tarnow jechał że swoją koleżanką pracownikiem Neobusa i obgadywal pasażerów że to on rządzi w autobusie - i jak ktoś chce to niech jedzie a jak się komuś nie podoba to niech wysiada takiego chamstwa nie widziałam dawno kierowca powinien się skupić na prowadzeniu autobusu a nie na rozmowach oczywiście nikt na to nie reaguje traktuje się ludzi jak zwierzęta do przewozu, wszyscy chcieliby być dobrze traktowani a sami nie potfia zachować min.kultury
 • ~Ewa / 2018-12-01 21:32
  Ocena: 1.75 / 5
  Niestety jakość usług oferowanych przez tę firmę pozostawia wiele do życzenia:
  - brak informacji o przesiadce do innych autokarów ( jest to klopotliwe, gdy w środku nocy na szybko trzeba zbierać bagaże i przesiadać się do innych autobusów). Na pewno ma to uzasadnienie logistyczne, ale znacznie obniża komfort podróżowania
  - kierowcy - niemili, mało sympatyczni
  - wielki minus za brak informacji na jakim aktualnie przystanku w mniejszych miastach/miejscowościach autobus się zatrzymuje ( przecież Neobusem jeżdżą ludzie z całej Polski, którzy nie znają okolic Sanoka czy Krosna, więc skąd taka osoba ma wiedzieć czy teraz jest Brzozów czy Zagórz). Przypomina mi się sytuacja, gdy starszy Pan jadący z Katowic do Miejsca Piastowego (kurs nocny) za bardzo nie wiedział, gdzie dokładnie ma wysiąść. Poprosił kierowce, czy mógłby poinformować go jak już będziemy w okolicach Miejsca Piastowego. Oczywiście starszy Pan został potraktowany bardzo niekulturalnie, a z pomocą przyszli pozostali pasażerowie, którzy wyjaśnili kiedy będzie właściwy przystanek...
  - brak postojów na toaletę
  - może warto byłoby pomyslec nad numerowaniem miejsc
  - brak informacji o opóźnieniach
  - ceny zdecydowanie za wysokie do jakości oferowanych usług

  Jeśli tylko mogę, wybieram konkurencję.

 • ~Mateusz / 2018-12-01 20:20
  Ocena: 5.00 / 5
  Jechałem dzisiaj pierwszy raz takim przewozem. Trasa Gliwice - Wrocław i powrót do domu Wrocław - Gliwice. W obie strony zapłaciłem 9 zł! 9 zł! Tak 9 zł. Cisza i spokój, ciepło i wygodnie aha, wspominałem że zapłaciłem 9 zł? Niesamowite 9 zł!
  Zalety9 zł na trasie Gliwice - Wrocław i z powrotem.
  WadyW jedną stronę ciut przeciekał szyberdach w autokarze, dwie krople spadły mi na spodnie. Ale za 9 zł to mogło nawet być z dziurą w dachu.
 • ~Roman / 2018-11-21 23:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Dno. Nic dobrego nie można powiedzieć, wszystko co oferuje ta firma przewozowa to dno i kilometr mulu
  ZaletyNic dobrego nie można powiedzieć, wszystko co oferuje ta firma przewozowa to dno i kilometr mulu
  WadyWszystko co oferuje ta firma przewozowa to dno, nic dobrego nie można powiedzieć
 • ~Asia / 2018-11-19 12:02
  Ocena: 2.25 / 5
  Neobusem podróżowałam przez całe studia między Ustrzykami a Warszawą. Zwykle punktualny przyjazd, ciasteczka i woda w cenie. Niestety, po tych 5 latach muszę stwierdzić, że jakość usług świadczonych przez tą firmę spada. I nie chodzi tylko o zniknięcie ciasteczek. Przesiadki w Niebylcu - choć na logikę potrzebne - źle wypadają na tle reklam opisujących Neobusa jako jedynego bezpośredniego przewoźnika z Wawy w Bieszczady. Tym samym spada komfort podróży, zarówno fizyczny jak i psychiczny. W pośpiechu łatwo coś zgubić. W ten sposób straciłam ulubioną bluzę o dużej wartości. Choć zgłosiłam fakt kierowcy pojazdu po przesiadce, bluzy nie odnaleziono. W drodze powrotnej poprosiłam kierowców o telefon, w celu zdobycia informacji, czy bluza jest w bazie - odmówili, polecając mi infolinię. Oczywiście okazało się później, że bluzy nie ma. Funkcjonująca dawniej bez zarzutu infolinia obecnie obsługiwana jest przez zewnętrzną firmę, przez co połączenie kosztuje naprawdę dużo, zwłaszcza że przez 10 min nikt nie podnosi słuchawki. Przecież infolinia dla takiego przewoźnika to podstawa!
  Wczoraj podczas podróży z Podkarpacia do Warszawy nastąpiła tradycyjna przerwa na stacji w Kunowie. Po 10 minutach kierowca odjechał, nie zważając na reakcję pasażerów, że nie wszyscy wrócili. W efekcie jakaś osoba została sama na stacji, a jej rzeczy pojechały z nami...
  Neobusem bez wątpienia przydałaby się konkurencja. Dobrze, że skończyłam już studia i kupiłam samochód.
  ZaletyPunktualność
  WadyZbyt wysokie ceny, niski komfort jazdy, złe funkcjonowanie infolinii, niemiła obsługa,
 • ~Michał / 2018-11-18 15:11
  Ocena: 2.00 / 5
  Mam 1,9m wzrostu, fizycznie nie byłem w stanie zmieścić nóg siedząc na siedzeniu, nie mówiąc już o jakimkolwiek komforcie jazdy (trasa nocna Kraków->Wrocław).
  ZaletyAutobus był punktualnie i dosyć nowy
  WadyZa mało miejsca na nogi, niewygodne siedzenia
 • ~Aro / 2018-11-17 21:56
  Ocena: 2.00 / 5
  Zależało mi dojechać w określone miejsce, na czas wybrałem Neobus,bez czytania opinii ,i to była moja porażka.
  ZaletyZwrot ,80% ceny biletu
  WadyWielka niewiadoma,autobus będzie czy nie, może tak,ale o której godzinie?
 • ~ZNIESMACZONY / 2018-11-14 16:54
  Ocena: 2.25 / 5
  PROBLEM Z UKRAIŃSKIMI PASAŻERAMI PIJĄCYMI ALKOHOL PODCZAS PODRÓZY !!!!
  Zaletydużo kursów
  WadySPÓŻNIENIA PONAD MIARĘ , NIECZYNNE TOALETY , WOLNE WIFI , NIEKOMPETENTNA OBSŁUGA
Dodaj własną opinię »

Pytania i odpowiedzi

Dodaj pytanie » Zobacz wszystkie pytania »

Zobacz również

PKP Intercity
Ocena: 1.81, ilość opinii: 730
Flixbus
Ocena: 2.12, ilość opinii: 310
NeoBus
Ocena: 2.75, ilość opinii: 174
PKS Polonus
Ocena: 1.93, ilość opinii: 90
Szwagropol
Ocena: 1.99, ilość opinii: 86
Voyager Transport
Ocena: 2.37, ilość opinii: 58
mBank
Ocena: 2.14, ilość opinii: 420
Link4
Ocena: 1.65, ilość opinii: 236
ITAKA
Ocena: 2.90, ilość opinii: 161
nju mobile
Ocena: 3.31, ilość opinii: 105
Netflix
Ocena: 3.03, ilość opinii: 99
Virgin Mobile
Ocena: 2.72, ilość opinii: 52