Podróż Amsterdam - Poznań. Toaleta okrutnie śmierdząca i brudna. Panowie kierowcy jechali jakby pierwszy raz to robili. Dopiero, gdy zmienił ich trzeci, dodał gazu, a i tak autobus miał 1,5 godz. Opóźnienia. Pan chciał upchać mnie z walizką na górnym pokładzie, potem walizkę walnął byle jak. Dopiero miły pasażer pomógł. Generalnie jeśli ktoś nie musi, omijać szerokim łukiem.ZaletyCena, jeśli wczesny zakup.
WadyBrudna toaleta, kierowcy jakby z przypadku, prócz trzeciego. Opóźnienie.