Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Compensa opinie

Ocena na podstawie 196 opinii

1.89 / 5

 • Oferta
  1.97
 • Obsługa klienta
  1.83
 • Cena/Jakość
  1.85

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 10
 • ~Beata / 2024-02-06 15:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Beznadziejny ubezpieczciel Miałam awarię samochodu niestety nie mogłam się dodzwonić a później dogadać z wirtualną konsultantką efekt był taki ze musiałam sobie radzić sam na drodze gdyż pomoc drogowa nie przyjechała DRAMAT!!!!!
  ZaletyNie ma zalet
  WadyBrak kontaktu z konsultantem
 • ~Łukasz / 2024-01-26 18:06
  Ocena: 1.00 / 5
  ich strony po wpisaniu prawidłowego numeru szkody itp wyświetlają "nieprawidłowe dane" i to na wielu elementach tej strony. podzczas próby dokończenia wypełniania szkody to samo. PO wizycie rzeczoznawcy przysłali maila z kosztorysem, kosztorys nie zawierał niczego związanego ze szkodą, dowiedziałem się na ile wyceniają samochód oraz jakie ma wyposażenie ma mój samochód, po czym nie jestem w stanie sprawdzić niczego online bo moje dane do logowania są ponoć błędne. Jak chcesz kupić ubezpieczenie to wszystkie dane się zgadzają oczywiście ale jak zgłaszasz szkodę to akurat wtedy stają się niepoprawne a wisieć na infolinii można w nieskończoność
  Zaletybrak
  Wadybrak możliwości poprawnej obsługi szkody
 • ~Dariusz / 2024-01-12 00:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Moja sprawa jest u prawnika i chyba zakończy się w sądzie
  I wszystkim tak radzę może Ci oszuści znikną z tego rynku .
  ZaletyNiestety żadnych
  WadySame wady
 • ~Agiiiii / 2023-12-15 18:11
  Ocena: 4.00 / 5
  Ja akurat mam dobre doświadczenie z Compensą. Po zgłoszeniu szkody sami się że mną kontaktowali i to dość często. Miałam u nich 2 szkody i dwie załatwione pozytywnie.Czytam opinie wszystkich firm ubezpieczeniowych i wszystkie mają od 1 do 2,5 gwiazdek.To gdzie się ubezpieczać? Na pewno wysokość odszkodowania zależy od sumy składki, np przy ubezpieczeniu mieszkania bez wypłacany jest jakoś procent w zależności od wielkości szkody.
  ZaletySzybka wypłata odszkodowania
  WadyBrak
 • ~GK / 2023-12-09 13:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Pryszla burza zerwala dach, pokazujemy im rachunki na 16k, koszty napraw, deklaruja ze likwidacja szkody jest warta 3k. Odwolujemy sie, dodaja 2k. Trzykrotnie mniej niz rzeczywiste koszta z naprawa zwiazane. A jeszcze w miedzyczasie w tajemniczy sposob nasze konto przestalo funkcjonowac rzebysmy nie mieli dostepu do materialow.
 • ~pv / 2023-11-15 17:45
  Ocena: 1.00 / 5
  banda złodziei i oszustów, nigdy więcej, choćbym miał piechotą chodzić a to była jedyna ubezpieczalnia
  NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!
  Zaletynajmniejszych nie ma
  Wadysame
 • ~Joanaa / 2023-10-07 08:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam,
  radzę omijać wszystkim firmę compensa. Straciłem 1500 zł przez ich niedbalstwo, brak organizacji i niekompetencje. Dla mnie to jest zwykłe złodziejstwo i wyłudzanie kasy. Miałem u nich niestety ubezpieczone dwa auta, jedno sprzedałem przed końcem okresu OC. Po 3 latach dostałem nakaz zapłaty z sądu za niewypowiedziane OC pomimo, że temat tych wyjaśniałem z pracownikiem miesiąc po tym gdy dzwonili w sprawie braku zgłoszenia w systemie. Wysyłali korespdoecnje pod adres, pod którym nie mieszkałem!!! Po kontakcie po 3 latach dowiedziałęm się zmieniali systemy i nie są w stanie ustalić, ale sprawdzą jeszcze raz... do dziś cisza. NIE POLECAM NIKOMU!!! TRZYMAJCIE SIĘ OD NICH Z DALEKA
  ZaletyBRAK!!!!!!!!!!!!
  WadySAME !!!!!!!!!!!!!1
 • ~Ilona / 2023-10-04 16:20
  Ocena: 1.33 / 5
  Masakra nie ubezpieczajcie się w tej firmie jest problem żeby dostać odszkodowanie każda inna firma tylko nie ta pozdrawiam
  ZaletyBrak
  WadyProblem z odszkodowaniem
 • ~Dawid / 2023-09-27 00:15
  Ocena: 1.00 / 5
  Gowno i 100 metrów mułu . Dodzwonić do nich się nie da rady , na wiadomość od nich trzeba czekać ponad miesiąc . Oszukują na każdym możliwym kroku . Nic nie jest spowodowane z ich winy także na jakiekolwiek odszkodowanie nie ma co liczyć .
 • ~Przemek / 2023-09-26 13:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Zdecydowanie nie polecam. Na odszkodowanie z OC sprawcy czekałem uwaga 4 miesiące!!! Brak kontaktu ze strony Compensy. Mailowałem i dzwoniłem do nich wiele razy i za każdym razem miałem do czynienia z niekompetentnymi pracownikami, którzy wprowadzali mnie w błąd.Na maile nie odpisują. Najlepsze jest to, że rzeczoznawca przyjechał do mnie bez wcześniejszego telefonu o godz. 20. Ogólnie rzecz ujmując to jest żenada i życzę każdemu nie mieć nigdy do czynienia z tym towarzystwem. Dziwi mnie jak ta firma jeszcze funkcjonuje z takim podejściem do klienta.
 • ~Poszkodowany / 2023-09-25 09:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Dno Dna i kupa mułu!!!!!! Jak miałeś tego pecha, że ktoś kto ma ubezpieczenie w tym towarzystwie (COMPENSA) uszkodził Twoje auto to współczuję. COMPENSA to matacze, naciągacze, kanciarze i ...i nie ma słów żeby określić ich NIEPROFESJONALIZM I NIEUCZCIWOŚĆ w procesie likwidacji szkody z OC sprawcy !!!! W promieniu 100 km ŻADEN warsztat blacharski nie chce wykonywać napraw w oparciu o ich kosztorysy, samochód zastępczy - zapomnij max 2-3 dni bo dla nich każda naprawa nawet najbardziej skomplikowana to 2-3 dni naprawy. Więc jak ktoś z polisa COMPENSA uszkodzi Twój pojazd to tylko współczuję i trzymaj się za portfel bo będziesz musiał dopłacić z własnej kieszeni.
  ZaletyZERO ZALET
  WadyNIEUCZCIWE ROZLICZANIE SZKÓD Z POLISY OC SPRAWCY.
 • ~Podkarpackie / 2023-09-05 14:09
  Ocena: 1.00 / 5
  To jest po prostu porażka! Nam u nich ubezpieczony mieszkanie. Na początku wakacji moje mieszkanie zostało zalane trzykrotnie. Podczas burz i opadów deszczu. Gdzieś tam podciekło z balkonu na górze Wczoraj dostałam odmowę o wypłacie ubezpieczenia, podobno nie mogą się ze mną skontaktować w sprawie oględzin. Na stałe mieszkam poza granicami Polski wobec tego nie mam polskiego telefonu. Przy zakładaniu ubezpieczenia poinformowałam o tym. Teraz zasłaniają się, żeby podać Polski numer telefonu do kontaktu.
  Oczywiście podałam dwa numery telefonów do osób które opiekują się mieszkaniem i nikt nie dzwonił! Zresztą w dobie współczesnych komunikatorów, co za problem zadzwonić na whatsapp czy inny komunikator, nawet do mnie.!!
  Zresztą Agent Ubezpieczeniowy u którego kupiłam polisę też jakoś specjalnie nie był pomocny. Nie polecam!
 • ~Ola / 2023-08-18 13:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Ogólnie tragedia. Firma wyciąga tylko pieniądze od klienta i nie poczuwa się do odpowiedzialnosci. Niewiem co ubezpieczają bo nawet poszkodowany nie otrzymuje należnej pomocy. Spychologia i jednym słowem oszustwo.
  ZaletyZadne
  WadyNa każdym etapie zgłaszania szkody
 • ~Krzysztof / 2023-08-10 09:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam! Oszuści! Z opóźnieniem wypowiedziałem im umowę OC po zakupie auta (rzeczywiście mój błąd). Dostałem na maila potwierdzenie na początku listopada 2022r. o tym, że do tego czasu obowiązywało ubezpieczenie OC na zakupiony pojazd (oczywiście wcześniej już kupiłem inne OC w innej firmie). Nie dostałem żadnej informacji o wysokości składki obliczonej do tego dnia, abym zapłacił (skąd miałem wiedzieć ile zapłacić skoro był to niepełny okres). Informację o tym abym zapłacił i wysokość z odsetkami dostałem dopiero w sierpniu 2023r. razem z pismem straszącym sądem, jeżeli nie zapłacę do 5 dni to skierują do sądu. A może to oni powinni być sądzeni, że nie informują wcześniej poprzez przesłanie umowy OC wraz OWU i należną składką ???
  Omijać szerokim łukiem !!! Myślą tylko jak wyciągnąć dodatkowe pieniądze!
  WadyNieuczciwość, niekompetentność
 • ~Slawek / 2023-08-03 16:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Dnia 12.09.2022 roku ubezpieczony w firmie Compensa staranował mój samochód (3 lata) niszcząc zderzak przedni (popękany i pokrzywiony, pourywane zaczepy, uszkodzone spryskiwacze), reflektor lewy (porysowany, połamane mocowania i zaczepy) i reflektor prawy (połamane mocowania i zaczepy). Wymieniłem tylko uszkodzenia, które podczas jazdy z prędkością autostradową mogą stanowić poważne zagrożenie dla uczestników ruchu. „Specjaliści” firmy Compensa nie dokonując nawet oględzin zniszczonego pojazdu, uznali że przysługuje mi jedynie zwrot kosztów za farbę i ewentualne zamalowanie pęknięć zniszczonego zderzaka (1066zł), a jeżeli z tym się nie zgadzam to pozostaje mi jedynie długa droga procesu sądowego. Wielokrotnie wysyłałem do „specjalistów” firmy Compensa prośby o uzasadnienie podjętej decyzji, niestety minął już prawie rok i żadnego uzasadnienia nadal nie otrzymałem. Firma Compensa nie odpowiedziała także na moje żądanie udostępnienia wszelkich informacji oraz wszystkich dokumentów, które miały wpływ na ustalenie odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń i wysokość odszkodowania, a taki obowiązek nakłada na firmę ustawa z dnia 23 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.
  Jako, że naprawa wyniosła 25 000 zł sprawa zapewne będzie miała swój finał w sądzie, ale być może pozwanym będzie sprawca, który wybrał nieuczciwego ubezpieczyciela. Czasami lepiej dać 5 zł więcej i wybrać uczciwego ubezpieczyciela bo nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze.
  Swoją drogą to była tylko stłuczka, ale współczuję Tym, którzy wykupili w firmie Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group ubezpieczenie zdrowotne bądź ubezpieczenie na życie.
  Zaletybrak
  WadyWydają opinie bez oględzin zniszczonego pojazdu, brak uzasadnienia podjętych decyzji, blokują dostęp do dokumentów co opóźnia skierowanie sprawy do sądu
 • ~Step / 2023-07-31 12:02
  Ocena: 1.00 / 5
  To jest nie kompetentni ludzie Zamknąć trzeba jak najszybciej to firme.
  ZaletyNo comments
  WadyNo comments
 • ~Daro / 2023-07-11 11:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Złodzieje którzy nie oddają pełnej kwoty za auto zastępcze, które się weźmie nie od nich. Wyliczają sobie bzdurny czas technologiczny, nie uwzględniając świąt i weekendów na które poszkodowanemu tak samo przysługuje samochód zastępczy. Ponoć jest to ich standardowy sposób na dymanie klientów. Omijać tą firmę jak tylko się da.
 • ~aloiv / 2023-07-06 15:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Ostrzegam!! Proszę sie nie ubezpieczac w tej firmie. Potrafią tylko i wyłącznie pobierac opłaty i zadnej rekompensaty w razie problemów. Za tygodniowy pobyt w szpitalu nie otrzymałam złamanego grosza. To złodzieje, nazywajmy rzeczy po imieniu. Omijać szerokim łukiem!!!!
  ZaletyBrak!
  Wadycałe mnóstwo,
  tragiczna strona internetowa, pobieranie pieniedzy i zadnych wypłat, tragiczna infolinia.
 • ~Lucyna / 2023-06-29 13:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma absurdalna, zmieniłam ubezpieczyciela i zapomniałam wygłosić ubezpieczenie kiedy kończyło mi się ubezpieczenie nie otrzymałam od tej firmy żadnej informacji ani maila ani niczego przedłużyli mi samodzielnie ubezpieczenie i 3 miesiące później wysłali SMS że mam zapłacić za ubezpieczenie inaczej windykacja się mną zajmie, jak łaskawie dodzwoniłam się na infolinie to otrzymałam informacje że został wysłany list kolejne zagranie z ich strony listu nigdy nie otrzymałam działanie na nie korzyść klienta i później kazanie płacić polityka firmy raczej na odstraszenie klientów a nie budowanie relacji nigdy już nie kupię ubezpieczenia w tej złodziejskiej firmie
  ZaletyBrak
  WadyWszystkie
 • ~Rysiek / 2023-06-28 18:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma nie żetelna,nie wypłaca szkód wszystko robi że to nie z ich winy
  ZaletyBrak
  WadyRobienie ludzi w konia
strona 1 z 10
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.82, ilość opinii: 822
PZU
Ocena: 1.45, ilość opinii: 714
Link4
Ocena: 1.49, ilość opinii: 606
Uniqua
Ocena: 2.11, ilość opinii: 439
Warta
Ocena: 1.36, ilość opinii: 412
Generali
Ocena: 1.61, ilość opinii: 282
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4284
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4175
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3772
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3464
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3186
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2820