Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Compensa opinie

Ocena na podstawie 93 opinii

2.67 / 5

 • Oferta
  2.80
 • Obsługa klienta
  2.61
 • Cena/Jakość
  2.65

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 5
 • ~Mariusz / 2020-12-22 01:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Potwierdzam i nie polecam tej firmy. Również szkoda z oc sprawcy, i godziny spędzone na telefonie oczekiwaniu na infolini brak możliwości skontaktowania się z likwidatorem szkody. Poza uszkodzeniami blacharskimi, uszkodzony prawy reflektor który podczas uderzenia zmienił położenie i nie oświetla drogi a raczej oślepia innych sam zaś nie jestem w stanie zobaczyć pieszego bo prawa strona kompletnie nie oświetla drogi. Co za tym idzie zagraża to nie tylko mojemu bezpieczenstwu ale i innych. Po kilkukrotnej próbie uzyskania auta zastępczego, powiedziano mi że są to zbyt małe uszkodzenia i auto nadaje się do jazdy. W Polsce miałem spędzać urlop z rodziną ale zdaje się spędzę go na dochodzeniu należnych mi praw
 • ~Marcin / 2020-05-28 12:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Zwrot za zastępczy samochód to porażka. Wziąłem z wypożyczalni samochód na 2 dni w tym czasie kiedy mój stał w naprawie w związku ze stłuczką. Musiałem przedstawić fakturę za naprawę, chcieli dowód rejestracyjny samochodu, który wypożyczałem, no sorry ale nie mam w zwyczaju robić zdjęć dowodom rejestracyjnym samochodom, które wypożyczyłem na 2 dni, odesłałem ich do wypożyczalni. Później okazało się, że jakiś pracownik do którego to wszystko wysłałem nie wprowadził do systemu dokumentów. Pisałem do nich z 10 pism, nie polecam.
  Zaletynic mnie z nimi nie łączy :)
  Wadyopieszałość

 • ~POSZKODOWANY / 2020-05-13 16:52
  Ocena: 1.00 / 5
  DOSTAŁEM W TYŁ SAMOCHODU... NAPRAWA Z OC/AC SPRAWCY. SAMOCHÓD NA WARSZTACIE, WARSZTAT PRZEJĄŁ AUTO, NAPRAWA BEZGOTÓWKOWA. SERWIS WYLICZYŁ NAPRAWA PLUS CZĘŚCI OK 20000ZŁ, OCZYWIŚCIE Z WINY SPRAWCY, COMPENSA ZAAKCEPTOWAŁA, PARĘ DNI PÓŹNIEJ ODMAWIAJĄ NAPRAWY BO TO NIE WINA KIEROWCY TYLKO HAMULCE ZAWIODŁY ( LEXUS ROCZNIK 2019, HYBRYDA, PRZEBIEG OK.60TYŚ KM) JAK DLA MNIE TO TA FIRMA TO DNO+ 5M MUŁU I BANDA PRZEKRĘTÓW. NIE POLECAM UBEZPIECZAĆ TAM NICZEGO . A JAK JEST JAKAŚ POZYTYWNA OPINIA TO NAPISANA PEWNIE PRZEZ PRACOWNIKA... REASUMUJĄC N I E P O L E C A M
  ZaletyBRAK JAKICHKOLWIEK
  WadyPEŁNO
 • ~Patryk / 2020-04-24 07:11
  Ocena: 1.67 / 5
  M A S A K R A!!! To nie firma ubezpieczeniowa. To firma złodziejka! Miałem kolizję Mercedesem S350 z autem ubezpieczonym w Compensa,gdzie szkodę oszacowano na około 13000 zł. Po odwołaniu zaproponowano odszkodowanie w wysokości 16000 zł. Auto oddałem do serwisu Mercedesa, gdzie Compensa zapłaciła około 47000 zł. Przy szkodzie z OC sprawcy należy się auto zastępcze i firma ubezpieczeniowa zaproponowała 500 zł w zamian za rezygnację z auta zastępczego. Compensa nie chciała podstawić takiego auta zasłaniając się tym, iż nie mają jeszcze dokumentów z serwisu Mercedesa. Tu chciałbym nadmienić, że po kolizji Mercedes na dobrą sprawę nie nadawał się do jazdy, ponieważ zostało oderwane lusterko wsteczne. Aby wypełnić obowiązek minimalizacji szkody naprawiłem lusterko we własnym zakresie i używałem Mercedesa do czasu oddania go do warsztatu i na czas naprawy wynająłem auto, aby móc funkcjonować. Po przedstawieniu faktury za wynajem auta ubezpieczyciel odmówił zapłaty za wynajem, ponieważ i tu cytuję: „Wydatki czynszu najmu pojazdu zastępczego muszą być konieczne, przy uwzględnieniu obowiązku minimalizacji szkody (art. 354 k.c.). Nie jest celowe nadmierne rozszerzanie odpowiedzialności odszkodowawczej i w konsekwencji gwarancyjnej ubezpieczyciela. Z tych względów żądanie o zwrot kosztów wynajmu pojazdu uznajemy za niezasadne, albowiem z informacji przez nas pozyskanych z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego wynika, iż Poszkodowany (Alior Leasing) posiada inne zarejestrowane na siebie pojazdy, którym mógł dysponować.” Nadmieniam, iż Mercedesa mam w leasingu, a leasingodawca ma aut tysiące, ja zaś tylko jedno. Sprawę kieruję do sądu, chociaż zarówno ja jak i Compensa zdajemy sprawę, że w chwili pandemii sprawa odbędzie się za rok. a może i w terminie bardziej odległym. Numer sprawy : 2853211/2
  ZaletyNazwa
  WadyChamstwo, ignorancja poszkodowanych, brak poszanowania praw klienta, wyciskanie polis potencjalnym klientom.
 • ~Kasia / 2020-04-23 10:01
  Ocena: 1.00 / 5
  W dniu wczorajszym z firmy kompensa wtargnal bez zapowiedzi jakiś niby Pan który powoływał się że jest pracownikiem tej firmy i zaczął straszyć moja żonę żeby wycofała się od wypłaty odszkodowania ponieważ firma i tak nie wypłaci A jeszcze skieruje sprawę na policję żona wezwała policję Pan został ukarany 500zl za brak maseczki 5000zl za przemieszczanie się podczas epidemii A Pan przyjechał ponad 100km. Firma kompensa to są oszuści i malipulatozy sprawa już jest zgłoszona na policję i teraz się okaże kto kogo próbował oszukać.
 • ~KRIS / 2020-04-08 19:47
  Ocena: 1.00 / 5
  COMMPENSA NAJGORSZA FIRMA UBEZPIECZENIOWA W POLSCE. POLACY JAK NAJDALEJ OD TEGO PSEUDOUEZPIECZYCIELA JAKIM JEST COMPENSA. FIRMA OKRADAJĄCA SWOICH KLIENTÓW I POSZKODOWANYCH PRZEZ ICH KLIENTÓW.
  ZaletyŻADNYCH
  WadyOKRADANIE POLAKÓW
 • ~Marcin s / 2020-03-19 11:17
  Ocena: 1.00 / 5
  firma DRAMAT. Mimo wykupionego ubezpieczenia AC z konkretnymi opcjami typu użycie części oryginalnych itd firma OSZUKALA stosując zarówno amortyzację jak i zamienniki plus uwaga wyklepanie maski w dwu letnim mustangu. Wypłata zaniżona 4 krotnie. 2 miesiace czekania na odpowiedź. Wyczekane aż naprawi się samochód. Totalne chamstwo że strony likwidatora. 4 krotna próba załatwienia samochodu zastępczego BEZ SKUTKU MINO wYKUPIENIA opcji. Propozycja ugody totalnie olana. Jutro składam pozew. Nie odpuszczamy oszusta!!!
  ZaletyCena pozornie
  WadyCena faktycznie jak sie okazuje że niby kupuje się jakaś opcje a wychodzi że była to dużo tańsza
 • ~compensa to złodzieje i stracony czas / 2020-03-18 19:56
  Ocena: 1.33 / 5
  Po uszkodzeniu auta zgłosiłem likwidacje szkody do Compensa po 2 dniach dostałem wycene
  Koszt naprawy Brutto (7300) PLN i pod spodem nastepne podsumowanie
  Koszt naprawy Brutto -rabat 40% (4380)PLN napisałem odwołanie przysłali ugode na 7300 netto czyli po odjeciu vatu 23% dostał bym 5600 a nie juz brutto napisałem do nich znowu ze nie maja zemna leciec w kulki bo ogarniam sie w tematach i pamietajcie jezeli nie macie załozonej zadnej działalnosci itp to kwota odszkodowania wam sie nalezy na moim przykładzie 7300 brutto + 23% VAt = 8979 i jak im napisałem to to od połowy lutego nie miałem z nimi kontaktu a do dzisiaj w sadzie.
  zapłaciłem za prawnika 1000 zł sprawe wygrałem dostałem odszkodowania 11650 zł brutto + 23% vatu i jescze wzrucili mi koszty wynajecia prawnika i opuszczenie jednego dnia pracy.
  czytajcie dobrze kosztorysy od firmy compensa oszukuja wszytskich zanizaja ceny auta a jak zacznie sie z nimi wchodzic w tematy kodeksu ubezpieczenia z paragrafami zkopiowanymi z internetu miekna im nogi. FIRMA DO ZAMKNIECIA OSZUSTY i ZŁODZIEJE
  WadyZLODZIEJE i Oszusci
 • ~Leopold / 2020-03-09 08:49
  Ocena: 2.00 / 5
  Miesiąc czekania na wypłatę roszczenia za śmierć rodzica. Roszczenie przez stronę www skomplikowane i mylące. Agentka niby pomocna ale firma do d...y. Masakra.
  Zaletynie widzę
  Wadyza dużo
 • ~Goma / 2020-03-06 15:27
  Ocena: 1.50 / 5
  Stanowczo NIE POLECAM !!!! 2 miesiące temu uszkodził mi auto Pan,który niestety ma ubezpieczenie w tej firmie. Szkodę zglosilam, zaproponowano mi śmieszną kwotę. Rozmowa z agentem przypisanym do sprawy - kolejna suma trochę większa nadal nie pokrywajaca kosztów naprawy. Poinformowalam agenta, że w takim razie chcę rozliczeniowe bezgotówkowe z warsztatem. I wydawałoby się ze sprawa zalatwiona. Niestety wczoraj otrzymałam maila z informacją że warsztat otrzymał kwotę z faktury pomniejszona o ponad 600 zł, które rzekomo wysłano do mnie 1,5 miesiąca temu. Pieniędzy na oczy nie widziałam. Kolejna rozmowa z agentem, i znów nic nie wiedzą, muszą sprawdzić itp. Plus brak kultury ze strony agentki, bardzo nieprzyjemna osoba. Totalna poraźka. 1,5 miesiąca i oni nie wiedzą co się z wyslanymi rzekomo pieniędzmi dzieje.
  ZaletyNie widzę
  WadyIgnorowanie i zbywanie klienta
  Brak kultury u niektórych agentek
  Zaniźanie kwot odszkodowania
  Rzekome wysyłanie pieniędzy mimo braku zgody na wysokość odszkodowania
 • ~Michal / 2020-01-17 07:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Zdecydowanie nie polecam Compensy. Moja ocena dotyczy ubezpieczenia podroznego. Bardzo trudny kontakt z infolinia, dlugi termin oczekiwania na wizyte lekarska za granica. Brak profesjonalizmu, w moim przypadku infolinia wyslala mnie chorego na wizyte do szpitala, o ktorej szpital nic nie wiedzial i nie chcial mnie przyjac. Ponadto ubezpieczyciel bezprawnie uchyla sie od wyplaty swiadczen z zakresu OC i ubezpieczenia bagazu, ja zlozylem skarge do Rzecznika Finansowego, ktory po wydaniu opinii pomoze mi w sformulowaniu pozwu do sadu. Uwazam postawe ubezpieczyciela za bardzo nieuczciwa i az boje sie pomyslec, co dzieje sie u nich w przypadku ubezpieczen na zycie, jezeli ubezpieczyciel zachowuje sie tak nieuczciwie i nieprofesjonalnie w przypadku ubezpieczen podroznych.
 • ~Oswi / 2019-12-13 23:36
  Ocena: 1.67 / 5
  Nie polecam tej firmy, kupiłem samochód osobowy z ubezpieczeniem oc w Compensa, po rozmowie z konsultantem zostałem poinformowany żeby przesłać wypowiedzenie, umowę kupna i druk polisy na adres mailowy. Mija miesiąc dzwonię a Oni mówią że była fuzja z inną firmą i tamta firma przejęła moje ubezpieczenie, przełączają rozmowę. Ci drudzy nic nie mają, żadnych dokumentów, cyrk, przełączanie pomiędzy konsultantami, niewiedza, rozłączanie rozmów, żenada. Może jakby usłyszeli tekst "chciałbym ubezpieczyć auto to było by inaczej ale jak zrezygnować to mają Cię w d..ie Nie polecam
  ZaletyŻadne
  WadyBardzo długie oczekiwanie na linii
 • ~Katarzyna / 2019-10-17 16:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Compensa to dno totalne wytaczajcie sprawy sądowe ,po zakończeniu buli z nawiązką ,nie chcieli zapłacić 5.5 tys. zapłacili 17tysi z adwokatem
  Zaletynie ma
  Wadysłabi rzeczoznawcy
 • ~Poszkodowany / 2019-10-08 19:04
  Ocena: 1.00 / 5
  Likwidacja szkody z OC sprawcy w tym towarzystwie to istna droga przez mękę oraz próba pozbawienia Cię Twoich praw na każdym kroku. Przykład? Przysłali mi wycenę naprawy zaniżoną o ponad 30% - odwołałem się. Samochód zastępczy to niemal fikcja: przedłużają Ci wynajem co dwa dni i co dwa dni dzwoni wypożyczalnia żeby zabrać auto a ty co dwa dni dzwonisz do Compensy i wyjaśniasz, że nawet jeszcze nie przelali pieniędzy, więc z jakiej paki chcą zabrać Ci auto? - I tak już ze 4 razy, a dalej czekam na pieniądze. A gdzie jeszcze 14 dni oczekiwania na naprawę i wolny termin w warsztacie? Otrzymałem też sms'em kontakt do mojego likwidatora - błędny, muszę za każdym razem przebijać się przez infolinię. Na wizytę rzeczoznawcy czekałem ponad tydzień, a samochód zastępczy to jakiś najsłabszy silnik, który nawet poganiając na czerwone pole ledwo daje radę w mieście. Więcej już nie mam siły pisać - słowem DRAMAT. Nigdy nic tu nie kupię i każdemu odradzę. Piszę skargę do Rzecznika Finansowego. Edit: likwidator nie odbiera telefonu od ponad tygodnia, mimo przekazywania przez infolinię moich próśb o kontakt. Lista grzechów do rzecznika rośnie. Dziś złożę kolejną już reklamację - mają miesiąc na odpowiedź, inaczej akceptują moje warunki. Auto zastępcze już wynajęte, za wszystko będą musieli zwrócić pieniądze. Sprawę i tak "sprzedam" do kancelarii.
  ZaletyBrak
  WadyTraktują człowieka jak śmiecia
 • ~Timon / 2019-09-19 12:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam firmy compensa AC wykupilem w razie szkody naprawa na orginalnych i nowych czesciach .Jeden nieporozumienie wal wal wal .Omijajcie ta firme.
 • ~ab / 2019-09-15 22:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Przestrzegam przed tą ubezpieczalnią.skradziono mi samochód i nie mogę odzyskać odszkodowania. czeka mnie sprawa sądową. koszta i kolejne nerwy. nigdy więcej z tą ubezpieczalnią nie chce mieć do czynienia!!
  Zaletyodbierają telefony
  Wadychyba wszystkie
 • ~Dorota / 2019-09-06 09:08
  Ocena: 1.50 / 5
  Obsługa w firmie Compensa na poziomie dna. Miałam u nich obowiązkowe OC firmy. Brak kontaktu ze strony likwidatora oraz kompletne ignorowanie klienta. Mimo zapewnień, że będą się kontaktować - cisza. Wysyłali maile, które nie dochodziły!!! Kompletna porażka. Szkoda oczywiście rozpatrzona na moją niekorzyść. Następny rok na 100% nie u nich.
 • ~Rafal / 2019-08-23 00:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Jak dla mnie banda oszustow niczym nie rozniaca sie od naciagaczy z pokazow garnkow. Mialem zdarzenie ze z powodu zlego stanu drogi, uszkodzila mi auto. Wlasnosc gminy, gmina przyznaje sie ze faktycznie wina drogi (studzienka zle zamocowana w momencie najechania na nia qyskoczyla z drogi niszczac zbiornik paliwa). Compensa twierdzi ze nie ma na to dowodow. Chociaz sa zdjecia i byly sluzby mundurowe... Chyba bym musial kiec kamere pod autem zeby dowody byly...
  ZaletyBrak
  WadyTaktyki w stylu naciagaczy
 • ~Leszek / 2019-08-07 16:12
  Ocena: 5.00 / 5
  Polecam!!! sprawa załatwiona w 48 godzin!!!(od zgłoszenia do wypłaty odszkodowania)szybko i sprawnie.
  ZaletySzybkość w działaniu.
  WadyBrak.
 • ~Duśka / 2019-08-02 09:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma ubezpieczeniowa Compensa, to jedno nieporozumienie nie warte zaufania i polecenia. Półtora miesiąca po zgłoszeniu rezygnacji z ubezpieczenia w związku ze zbyciem pojazdu, przysyłają upomnienie, które otrzymałam 1.VIII. o konieczności wpłaty w ramach kontynuacji ubezpieczenia i konieczności opłaty pełnej składki do 20.VII.br, gdzie pismo jest datowane w dn. 25.VII.br. NIE POLECAM.
  WadyBałagan, lekceważenie klienta, marnowanie kasy na bezpodstawne monity
strona 1 z 5
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PZU
Ocena: 1.58, ilość opinii: 403
Hestia
Ocena: 1.61, ilość opinii: 403
Link4
Ocena: 1.59, ilość opinii: 372
Generali
Ocena: 1.72, ilość opinii: 198
Warta
Ocena: 1.54, ilość opinii: 155
AXA
Ocena: 1.58, ilość opinii: 153
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2529
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2268
VECTRA
Ocena: 1.71, ilość opinii: 2144
UPC Internet
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1937
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1059
Play
Ocena: 1.48, ilość opinii: 1003