Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Compensa opinie

Ocena na podstawie 196 opinii

1.89 / 5

 • Oferta
  1.97
 • Obsługa klienta
  1.83
 • Cena/Jakość
  1.85

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Gorza / 2023-06-27 18:31
  Ocena: 1.00 / 5
  Uwaga! Compensa to zwykli oszuści! Obiecywali konkretne pieniądze na emeryture w UFK, a tym czasem nie dość, że wygenerowali straty, to jeszcze nie chcą oddać wszystkich wpłaconych składek. 11 lat obracali moimi pieniędzmi i pobierali opłaty za prowadzenie rachunku, natomiast ja zostałam z długiem. Skandal! Złodzieje!
  Zaletybrak
  Wadycała masa, umowa jest fikcją
 • ~Agent / 2023-06-12 16:52
  Ocena: 2.33 / 5
  Firma w której wykluczenia przewyższają wszelkie poziomy. Standard likwidacji to zaniżanie wartości albo wykluczenia
  ZaletyŚrednia cena
  WadyCała lista
 • ~ulunia7 / 2023-06-12 09:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Ubezpieczyłem firmę. Po dwóch zdarzeniach jedną sprawę zamknięto już po wizycie rzeczoznawcy i wycenie szkody. Druga dostała decyzję odmowną o wypłacie odszkodowania. A były to podstawowe zdarzenia podlegające ubezpieczeniu.
  Brak kontaktu telefonicznego, nikt nie odbiera telefonów, otrzymuję kilkanaście e-maili dotyczących wyjaśnienia sprawy po czym nikt się tym nie zajmuje. To jak zostałem potraktowany jest karygodne. Płacę duże ubezpieczenie a nie mogę skorzystać z likwidacji szkód. Pierwszy i ostatni raz kupiłem u nich polisę. Oszuści. Wyzyskiwacze. Ignoranci. Nie polecam.
  ZaletyBrak zalet
  WadyWszystkie możliwe
 • ~kk / 2023-06-06 15:13
  Ocena: 1.00 / 5
  brak kontaktu, olewanie maili, nie rozumiem stanowiska osób tam pracujących, czy oni mają nad sobą jakiegoś SZEFA? odnosi się wrażenie, że śmieją się ludziom w twarz za słuchawką telefonu i przed komputerem odczytując maile. Moja sprawa ciągnie się od listopada 2022, do dziś zero kontaktu, a można by rzec prosta sprawa, prosta-bo to zwykła kolizja była...a jednak dla tej firmy to nie lada wyczyn zakończyć sprawę i wypłacić polubowną kwotę wyceniona przez rzeczoznawcę na którą się zgodziłam właśnie ze względu na szybkie załatwienie sprawy. Gdzie tu termin max 90dni? nie wspomnę o 30 dniowej wypłacie z OC sprawcy bo chyba jeszcze taki się nie urodził co zostałby załatwiony przez tą firmę w tak ekspresowym terminie.
  Zaletyjeśli ktoś chce zgubić parę zbędnych kilogramów to polecam, przy takiej nerwówce o swoje nawet jeść się odechciewa
  Wadywszystko co tylko możliwe
 • ~Maria / 2023-04-26 17:11
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak wypłaty odszkodowania, firma wciska kit że nie może wypłacić świadczenia pomimo skakania sprawcy przez sąd. Wzięłam sprawy w swoje ręce i założyłam im sprawę sądową.
 • ~Martyna / 2023-04-25 22:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Okropna firma. Nie wypłacają należności. Oszuści jakich mało, zgłaszam do knfu.
  ZaletyBrak
  WadyBrak
 • ~MICHU / 2023-03-28 12:18
  Ocena: 1.00 / 5
  ZGŁOSZENIE ASSISTANCE Z OC SPRAWCY IGNOROWANE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM NIE POLECAM ZGŁOSZENIE WYPADKU I POTRZEBNA LAWETA - NIKT NIE ODBIERA A JAK ODBIERZE TO SIĘ ROZŁĄCZA PO USŁYSZENIU ŻE Z OC SPRAWCY ?? - JAKAŚ KPINA 2 GODZINY PRÓB DAREMNYCH NA DWORZE MRÓZ I CZEKAJ CZŁOWIEKU ZGŁOSZENIE NA AUTOMATYCZNĄ ZSEKRETARKĘ PO 4 GODZINACH ZERO KONTAKTU .
  OSZUŚCI I KANCIARZE PRZECIEŻ KTOŚ PŁACI SKŁADKI A NIE MA ŚWIADCZEŃ??
  ZaletyBRAK
  WadyBRAK KOMPETENCJI , OSZUŚCI
 • ~Jarosław / 2023-03-14 15:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Jak zwykle brak dobrej informacji fatalna obsługa beż kompetencji w przypadku assistance za granicą ubezpieczenie auta zastępczego na własny koszt
  Dramat
  ZaletyBrak
  WadyDramat
 • ~Poszkodowany w wypadku / 2023-03-10 14:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Prawie dwa lata temu moje auto zostało prawie doszczętnie zniszczone.
  Średnia cena mojego auta to około 50 000 zł.
  Według rzeczoznawców compensy moje auto warte jest tylko 9800 zł.
  Nie otrzymałem auta zastępczego choć jestem poszkodowany w wypadku.
  Od dwóch prawie dwóch lat nie otrzymałem odszkodowania.
  Z pełną odpowiedzialnością odradzam korzystania z usług firmy ubezpieczeniowej Compensa.
  Kontakt telefoniczny bardzo utrudniony.
  Zaletykupiesprzedam6@gmail.com
  Wadykupiesprzedam6@gmail.com
 • ~zetzet / 2023-03-01 13:53
  Ocena: 1.00 / 5
  NIE POLECAM!!!!!!
  Omijać szerokim łukiem.
  W związku z likwidacją szkody z tytułu zalania mieszkania swoją decyzją uznali swoją odpowiedzialność za zdarzenie i przyznali na moją rzecz odszkodowanie w kwocie około 1300,00 zł. Zalanie 3 pomieszczeń, co wymaga całego odmalowania mieszkania 38m2. Odpisałem, by przysłali własną ekipę i naprawili szkodę!
  Odmówili wypłaty odszkodowania, podając w uzasadnieniu, że szkoda powstała na skutek celowego, zawinionego działania bądź zaniechania przez POKRYCIE PAPOWE podczas roztopów nagromadzonego na dachu śniegu, a nie przez Wspólnotę mieszkaniową!!! Czyli raz uznali roszczenie, a drugim razem odmówili odszkodowania. Jak sami przyznali, że zalanie mieszkania nastąpiło przez uszkodzone pokrycie papowe dachu budynku.
  Jak widać, źródłem wycieku jest usterka w dachu, a odpowiedzialność za wyciek
  w moim mieszkaniu ponosi zarządca budynku (Zarząd Wspólnoty mieszkaniowej), którego rolą jest dbanie o stan techniczny części wspólnych nieruchomości, takich jak dach (zalanie mieszkania z dachu) czy pionowe instalacje wodno-kanalizacyjne.
  Jakby było wszystko w porządku, to nie nastąpiła by szkoda w mieniu, polegająca na zalaniu mieszkania.
  Niestety nie uznali odwołania i stoją na swoim stanowisku, że podtrzymujemy dotychczasowe stanowisko z uwagi na fakt, iż nie została zaangażowana
  ustawowa odpowiedzialność cywilna Ubezpieczonego za przedmiotową szkodę.
  BANDA, ZŁODZIEJE, SQRWY...Y!!
  Zaletyzero
  Wadymaksymalna ilość wad
 • ~Iwona / 2023-02-23 19:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma totalna porażka, nierzetelne wyceny przy odszkodowaniach. Oględziny pić na wodę. Szkoda pieniędzy, nigdy w życiu do czynienia z tą firmą.
  ZaletyBrak
  WadyChyba cała firma.
 • ~Lola / 2023-02-18 11:50
  Ocena: 1.00 / 5
  Sa beznadziejni wczesniej mialam w innych firmach pakiet medyczny. Dzwoniło sie bezposrednio do placówki i max 2-5 dni byla wizyta. Mogłes sobie wybrac proonowany dzien i vodzine . Tutaj natomiast mam Zloty pakiet . Nie moge sie bezposrednio umowic w placowce !!!!! Nie moge zdecydowac i mniej wiecej zaplanowac w jaki dzien i o ktorej bedzie wizyta. Musze przez compense zalatwic wizyte !!!! Oni nie wiedza kiedy bedzie pierwszy termin do danego ldkarza ... Nic z reszta nie wiedza .. Potem czekasz jak jełop tydzien np na sms z terminem wizyty , ktora bedzie np za tydzien lub 2 albo jeszcze lepiej dostajesz sms wieczirem dzien przed wizyta ,ze masz np na 12ta jutro wizyte (gdzie ludzie pracuja , lub maja plany). Jak dzwonisz pierw kur.. Mowia po ukrainsku , potem angielski na koncu polski. W naszym kraju jak zwykle jestesmy na koncu szeregu. Potem gada glupi robot , a potem czekasz godzinami az ktos odbierze . Ostatnio 3h dzeonilam non stop . Odebrał kakis chlop i mowie do niego - dlaczego o godzinie 18 tej wysylacie mi , ze mam jutro wizyte na 12-ta to az podniosl glos, ze jak cos sie zwolni to oni wysylaja date i tyle ! Nawet na badanie krwi musze sie umawiac na godzine i czekac prawie 2 tygodnie. ZENADA! ZENADA I JESZCZE RAZ ZENADA !! ZLODZIEJE PIENIEDZY I NIC WIECEJ
  ZaletyZADNYCH
  WadySAME WADY
 • ~kpina i żart / 2023-01-09 19:11
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia, dodzwonić się do nich to jakiś koszmar, mimo zostawionego numeru brak żadnego telefonu, od ubezpieczalni potrafią odebrać, a bezpośrednio od klienta już nie. Bardzo miła Pani z wypożyczalni firmy "Kaizen Rent" umówiła jednego z konsultantów firmy Compensa na telefon do nas do godziny czasu, mineło 2.5h i zero kontaktu. Nie odpisują na wiadomości mailowe, wszystko się strasznie wlecze. Nie polecam.
 • ~Rozczarowany poszkodowany / 2022-12-28 18:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak jakiegokolwiek kontaktu z sprawie zaniżonego odszkodowania. Dramat obsługa, kłamią, kręcą, totalna olewka. Brak słów!!!
 • ~Wojtek / 2022-12-27 15:07
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam z uwagi na beznadziejnie niski poziom obsługi klienta. Infolinia i czas oczekiwania to kpina. Likwidacja szkód do ostatniego dnia w jakim mogą.
  Zaletybrak
  Wadyniski poziom obsługi klienta
 • ~Tina / 2022-12-27 12:42
  Ocena: 1.00 / 5
  NIE polecam !!!
  Nie da się dodzwonić.
  Miesiąc czekam na wizytę. Do tej pory nikt nie wysłał umówiona wizytę!
 • ~Anna / 2022-12-13 01:42
  Ocena: 1.33 / 5
  Koszmar. Jeszcze takoego dna nie widzialam. Czekam na badania...zero kontaktu. Błędy na stronie, pomyłki.
  ZaletyBrak
  WadyCała litania
 • ~Małgorzata / 2022-11-23 21:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta firma nie zasługuje na żadną gwiazdkę. Kontakt z obsługą na bardzo niskim poziomie, oczekiwanie na samą odpowiedź trwało miesiącami.Moja sprawa ciągnie się już od kilku miesięcy, nie uwzględniają odwołań, zaniżają wyceny. Więc jeżeli chcecie zachować nerwy to lepiej wybierzcie innego ubezpieczyciela.
  ZaletyBrak
 • ~Iza / 2022-11-22 13:09
  Ocena: 2.00 / 5
  Nie polecam pakietu medycznego w Compensa.Prawie całkowity brak możliwości rejestracji do jakiegokolwiek lekarza wg opisanych preferencji, jeśli chodzi o formularz zgłoszeniowy.Natomiast brak kontaktu dzwoniąc na infolinię,bo rozmowa z wirtualną konsultantką w momencie problemów z dogadaniem,powinna być przełączana do "żywego"konsultanta o większym ilorazie inteligencji niż chatbot.Oferta specjalistów i placówek bogata,ale co z tego... Porażka!!!
  ZaletyBogata oferta specjalistów i placówek.
  WadyBrak kontaktu
  Brak możliwości rejestracji wg preferencji
  Często brak odpowiedzi na zgłoszenie
  Niemiła obsługa
 • ~Karolina / 2022-11-09 16:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma zaniża wycenę szkody, robociznę wyliczyli na 19 zl za godzinę gdzie żadna firma remontowa nie podejmie się remontu zalanego sufitu i ścian za takie grosze, bo na dzień dobry zaczyna się rozmowa od tysiaca za dzień. Chyba ze wyremontować ma to Wojtek Benek za flaszkę. Śmiech na sali nigdy więcej się tu nie ubezpieczę. Obsługa niemiła wręcz chamska i arogancka a rzeczoznawca to jakiś dupek sfrustrowany życiem. Omijać szczerze
  ZaletyŻadnych
  WadyOd a do z wszystko
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.82, ilość opinii: 815
PZU
Ocena: 1.45, ilość opinii: 705
Link4
Ocena: 1.50, ilość opinii: 603
Uniqua
Ocena: 2.12, ilość opinii: 435
Warta
Ocena: 1.36, ilość opinii: 406
Generali
Ocena: 1.60, ilość opinii: 279
VECTRA
Ocena: 1.62, ilość opinii: 4166
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4008
Orange
Ocena: 1.40, ilość opinii: 3710
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3438
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3168
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2720