Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Compensa opinie

Ocena na podstawie 196 opinii

1.89 / 5

 • Oferta
  1.97
 • Obsługa klienta
  1.83
 • Cena/Jakość
  1.85

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Wanda / 2022-09-01 09:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam zawieranie umów majątkowych.
  Firma operuje cennikiem z poprzedniej epoki, specjalista od wyceny szkody(zalania mieszkania) oderwany od rzeczywistości. W konwersacji e-mailowej, bo innej nie ma, chodzi chyba o zasadę zapłać parę złotych może się odczepią. Podsumowując - jaka wypłata szkody taka opinia. Szczerze nie polecam Compensy.
  Zaletybrak
  Wadymocno zaniżony cennik
 • ~Artur / 2022-08-10 19:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Compensa to dno, wycena auta do AC 21000, szkoda całkowita i wycena na 15100. Teraz uwaga, kontynuacja AC i wycena na 18100.
  To już nawet nie jest bezczelne. To chamstwo w czystej postaci.
  Zaletyochrona zniżek
  Wadykretacze
 • ~Renata / 2022-07-22 09:04
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie polecam. Wręcz odradzam ubezpieczenie voyage to strata pieniędzy. Ubezpieczenie bagażu to wbrew opinii nie jest ubezpieczona walizka bo to według compensy nie jest bagaż. Ciekawe co nim jest????????
 • ~Rozczarowana sprawiedliwością / 2022-07-19 13:50
  Ocena: 1.00 / 5
  Zgadzam się to bandycka firma. Zakupiłam samochód który okazało się że ma dwa ubezpieczania Compensa była ta drogą firma o której nie wiedziałam przyszło wezwanie do zapłaty więc zapłaciłam specjalnie utajili odsetki karne za zwłokę żeby Niemiec zapłacić poczym pozwali mnie do sądu i żądali odemni znów tej wpłaty odsetki plus wszystko koszta odwołałam się do sądu ale z ta banda złodzieju nie wygrasz i tak muszę zapłacić jeszcze za pracę tej k.... Która mnie pozwala samotna matka bezrobotna i tak niema szans z tą bandycka firma jaka jest COMPENSA
  ZaletyBRAK
  WadyNIEUDOLNOŚĆ WYLUDZACZE
 • ~Szymon / 2022-06-28 13:50
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie polecam ubezpieczenia zdrowotnego w Compensa. Prócz braku kompetencji pracowników infolinii jest również olewactwo w dziale zwrotów kosztów wizyt lekarskich. Mimo pisania ponagleń itp nie dowiesz się człowieku na jakim etapie jest twój wniosek a kasę wypłacą na ostatnią chwilę z wielką łaską mimo maili, że zrobią to jak najszybciej i sprawnie. Za taką kasę jak biorą to powinno chodzić jak szwajcarski zegarek a cała Compensa to 40 letni Wartburg maksymalnie!!
  ZaletyJak ktoś lubi poćwiczyć anielską cierpliwość to polecam
  WadyNie starczyło by miejsca w tej rubryce. Wystarczy napisać, że Compnensa w całości jest jak 40 letni Wartburg w porównaniu z fajnym samochodem.
 • ~Amanda / 2022-05-22 22:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Omijajcie, szczerze nie polecam!!!
  W momencie ubezpieczenia budynek nadaje się do ubezpieczenia, a kiedy coś się stanie (zawalona stodoła przez silny wiatr) nagle budynek spróchniały, wiadomo przecież było, że się zawali, więc nie wypłacą NIC. W takim razie, dlaczego w ogóle podjęli się ubezpieczenia?? Przecież właśnie w tym celu ubezpiecza się budynki, żeby w razie uszkodzeń można było liczyć na wypłatę za tę szkodę!
  Zaletybrak
  WadyKontakt, podejście do klienta, nieprawidłowe szacowanie szkód
 • ~Marcin / 2022-05-22 15:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tej Firmy ubezpieczeniowej nikomu i mogę tylko współczuć tym którzy muszą się z nimi użerać aby dochodzić swoich praw, ja po ponad pół roku nie odzyskałem żadnych środków za szkodę spowodowaną nie z mojej winy i chociaż mam to udokumentowane to oni i tak mają to gdzieś i zrobią wszystko aby nie wypłacić, brak jakiegokolwiek kontaktu, na maile nie odpisują ( bo po co ), a porozmawiać można sobie tylko z automatem i posłuchać muzyczki. Na początku wszystko pięknie cacy zgłosiłem szkodę i dostałem wycenę ( zaniżoną żeby nie było zbyt pięknie ), ale już o wypłacie nie było mowy bo nagle stwierdzili że brak jednoznacznych dowodów, potem pisałem listy, maile i nic cisza. Nigdy nie kupię tam ubezpieczenia jak tanie by nie było i nie polecę nikomu.
  ZaletyBrak
  WadyBrak kontaktu
 • ~PS / 2022-05-19 10:54
  Ocena: 2.33 / 5
  Sprawa AC. Nie ma żadnej możliwości skontaktowania się z likwidatorem (konsultant Compensy też twierdzi, ze nie ma takiej możliwości). Pod numerem 22 375 03 89 każą Ci czekać na połączenie z likwidatorem i po trzech "muzyczkach" rozłączają się.
 • ~Bogdan / 2022-05-17 11:49
  Ocena: 1.67 / 5
  Firma powinna zostać zamknięta działa na szkodę klienta PZU sprawy załatwiamy od ręki ci komplikują na maksa wymyślają takie rzeczy żeby tylko nie wypłacić świadczenia szukają dziury w całym uciekajcie jak najdalej
  ZaletyBrak
  WadyTylko wady
 • ~Tomi / 2022-05-16 11:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam najgorsza firma na świecie wszystko robią pod górkę nie chcą wypłacić świadczenia komplikują sprawę na maksa każdą przynosić miliony zaświadczeń młodsza siostra Amber gold omijajcie szerokim łukiem
  WadySame
 • ~Szymi353 / 2022-05-12 13:54
  Ocena: 1.67 / 5
  Ubezpieczenie zdrowotne Multi:
  Na infolinii brakuje osób którzy posiadają kompetencje i potrafią profesjonalnie załatwić sprawę. Pracownicy umawiają nie w miejscu, przychodni i terminie który się podało. Cały czas są problemy jak chce się załatwić badanie albo lekarza w danym miejscu. Mają umowy z ośrodkami które są najgorsze albo jedne z gorszych i szczycą się, że szybko ustalają terminy- to fakt ale to dzięki temu, że ten termin jest ustalony w miejscu gdzie nikt nie chce chodzić do lekarzy i na badania.
  Dodatkowo wysyłają sms z błędnymi terminami wizyt- człowiek jedzie na badanie i w poradni okazuje się, że Compensa zrobiła nas w wała i np 60 km jechaliśmy na darmo w danym dniu. Oczywiście złożyłem stosowne skargi. 120 zł za miesiąc ubezpieczenia to powinno wszystko działać jak Szwajcarski zegarek a działa jak Chińska podróba. Jak macie możliwość to omijajcie COmpensę z daleka.
  ZaletyDuży zakres badań w pakiecie
  Wadycena ubezpieczenia, błędy obsługi, brak kompetencji i profesjonalizmu oraz słaba baza placówek na tle innych
 • ~Eda / 2022-05-10 15:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma żenada!!!! Brak kontaktu telefonicznego, rozłączają połączenia, maile nie docierają. Nieustanne żądania dostarczenia coraz to innych dokumentów. Dziecko podlega ubezpieczeniu w szkole w compensa. Polisa obejmuje śmierć rodzica, odmowa wypłaty pomimo dostarczenia wniosku, aktu zgonu rodzica, aktu urodzenia dziecka. Teraz okazało się że nie wystarczające jest kiedy dziecko jest ubezpieczone ( składka opłacona z początkiem roku szkolnego ), musialbyc jeszcze nie żyjący rodzic u nich ubezpieczony. Dodam że w każdej wiadomości odmownej piszą i oczekują coraz to innego dokumentu. Akt zgonu który jest formalnym dokumentem nie jest dla nich wystarczający.
  ZaletyBrak
  WadyTylko i wyłącznie
 • ~Mirek / 2022-05-09 10:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam ta firmę. Przez telefon dzwoniąc i mówiąc że rezygnujesz zaraz rozmowa się urywa i potem się nie dodzwonisz
  ZaletyBrak
  WadySame wady
 • ~Tomasz Czechyra / 2022-05-08 17:31
  Ocena: 3.33 / 5
  Firma zachowuje się skandalicznie nie chce wypłacić należnej kwoty po śmierci mamy mojej partnerki ciągle wymyśla nowe zasady każdy dostarczać dokumenty że jesteśmy w związku partnerskim wcześniej umarł mój ojciec byłem ubezpieczony w ubezpieczeniu grupowym PZU Życie mojej partnerce wypłacili na drugi dzień wymagane doświadczenie firma komplikuje sprawy to maksimum będę musiał chyba złożyć sprawę do sądu wszystkie argumenty są po mojej stronie
  ZaletyBrak
  WadySame
 • ~Tomasz Czechyra / 2022-05-08 17:31
  Ocena: 3.33 / 5
  Firma zachowuje się skandalicznie nie chce wypłacić należnej kwoty po śmierci mamy mojej partnerki ciągle wymyśla nowe zasady każdy dostarczać dokumenty że jesteśmy w związku partnerskim wcześniej umarł mój ojciec byłem ubezpieczony w ubezpieczeniu grupowym PZU Życie mojej partnerce wypłacili na drugi dzień wymagane doświadczenie firma komplikuje sprawy to maksimum będę musiał chyba złożyć sprawę do sądu wszystkie argumenty są po mojej stronie
  ZaletyBrak
  WadySame
 • ~MAŁGORZATA ZNISZCZONY SAMOCHÓD PRZEZ 'c / 2022-05-05 12:02
  Ocena: 1.00 / 5
  REKLAMUJĘ PRACOWNIKA :COMPENSA :BARTOSZ MACHALSKI 

  WIELOKROTNIE PROSIŁAM O KONTAKT W SPRAWIE ZDARZENIA - minął miesiąc !!!!!!! - I NIC .

  WIELOKROTNIE NAGRYWANA BYŁAM PRZEZ koszmarną firmę ubezpieczeniową compensa -  KTÓRA ODPOWIADAŁA PRZEZ KONSULTANTÓW ŻE '''OPIEKUN SPRAWY'''  -  JEST ZAJĘTY NIEDOSTĘPNY 
  od miesiąca proszę o kontakt - PROWADZĄCY SPRAWĘ NIE SKONTAKTOWAŁ SIĘ ZE MNĄ
  NIE POINFORMOWAŁ CO BRAKUJE DO SPRAWY NIE ODPOWIEDZIAŁ NA ŻADNEGO MAILA
  NIE ODPOWIEDZIAŁ NA ŻADNĄ PROŚBĘ TELEFONICZNĄ O KONTAKT 
  PRZEDŁUŻA I UNIEMOŻLIWIA WYPŁATĘ ODSZKODOWANIA
  to jest
  NIEPROFESJONALNE
  LEKCEWAŻENIE  OSOBY POSZKODOWANEJ
  BRAK PROFESJONALIZMU ,
  ŻENUJĄCe PODEJŚCIe DO KLIENTA
  KOSZMARNa OBSŁUga
  BRAKU KOMPETENCJI 

  dno

  Zaletytelefony odbierają, ale nie kompetentne dzieci
  Wadybrak kontaktu z klientem, lekceważenie
 • ~Matys / 2022-04-09 21:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Dno czekam na wypłatę prostego ponoć ubezpieczenia na zycie już okoli roku. Ciagle nowe zadania dokumentacji. Odpowiedzi Pani Katarzyny Bramowicz prowadzącej sprawę. Kopiuj wklej jakby nie czytała maili. Odradzam. Skandal i bardzo zły stosunek do klienta
 • ~Sławek / 2022-03-30 16:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Posiadam pełny pakiet ubezpieczenia samochodu. W nagłej sytuacji drogowej żaden z podanych numerów telefonu nie działa. Infolinia nie działa. Brak pomocy w miejscu zdarzenia, brak auta zastępczego, brak kontaktu z likwidatorem szkody. Formularze to droga przez mękę, piętrzące się wymagania ze strony firmy ubezpieczeniowej, trzeba dużo czasu i cierpliwości. Po co mi pełny pakiet ubezpieczeń, z których realnie nie da się skorzystać w rozsądnych ramach czasowych. Nigdy więcej nie skorzystam z oferty tej firmy. Odradzam.
  Zaletybrak
  Wadybrak kontaktu, nie działa infolinia
 • ~Mateusz / 2022-03-25 11:06
  Ocena: 1.33 / 5
  Dramat. Zaniżyli wartość szkody 5 krotnie. Czas oczekiwania na decyzję też wyjątkowo długi
 • ~Marian / 2022-03-24 11:59
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie dość, że na decyzję czekałem do ostatniego dnia deklarowanego przez Compensę terminu, to rzeczoznawca obniżył mi odszkodowanie O POŁOWĘ (sic!) z racji rzekomego stanu chorobowego - choć zerwałem Achillesa w stopie on uznał, że powodem był kręgosłup. Człowiek mnie nawet na oczy nie widział, o jakimkolwiek badaniu fizykalnym nie wspominając! Oczywiście, nie otrzymałem wytłumaczenia jak jedno ma się do drugiego. Według mnie to przykry, cwaniacki sposób by najlepiej nie wypłacić, a przynajmniej maksymalnie obniżyć wysokość i tak już śmiesznie niskiego (w moim przypadku to 250 zł) odszkodowania. Krótko mówiąc, OMIJAJCIE COMPENSĘ (czy też VIENNA INSURANCE GROUP) szerokim łukiem.
  Zaletybrak
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.82, ilość opinii: 816
PZU
Ocena: 1.45, ilość opinii: 705
Link4
Ocena: 1.50, ilość opinii: 603
Uniqua
Ocena: 2.12, ilość opinii: 436
Warta
Ocena: 1.36, ilość opinii: 406
Generali
Ocena: 1.62, ilość opinii: 280
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4181
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4020
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3715
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3441
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3170
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2729