Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Aquapark Wrocław opinie

Ocena na podstawie 23 opinii

2.38 / 5

 • Poziom cen
  2.52
 • Obsługa klienta
  2.36
 • Oferta
  2.50
 • Czystość
  2.60

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 2
 • ~Joanna H. / 2020-01-17 13:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia... pomimo wykupienia biletu rodzinnego zoo+aquapark nie wpuszczono nas do aquaparku!!!!! Obsługa musi się jeszcze wiele nauczyć, podejście do klienta bulwersujące! na całym obiekcie jedyną osobą decyzyjną okazuje się pan, który mniej wie od ochroniarza. Klient z problem zostaje sam, zero pomocy i wyjaśnienia. Mało tego wina, zrzucona zostaje na klienta, co jest karygodne!!!! Mam nadzieję,że pracodawca wyciągnie wnioski wobec swojego pracownika, który był na popoludniowej zmianie 14.01 i nazywał siebie jedyną kompetentną osobą na całym obiekcie. Wyszliśmy zszokowani, zrezygnowani, z płaczem dzieci. Aquapark??? każdy tylko nie ten!!!!!
 • ~Kasiek1212 / 2019-12-25 22:55
  Ocena: 1.00 / 5
  Oglaszacie się że macie tyle stref do zaproponowania dla klientów ,a to wszystko pic na wodę.
  Dziecięca zatoka wybudowana tylko pod hajs żeby zarabiać na naukach pływania, bo strefa prawie w ogóle nie dostępna dla klientów którzy wchodzą na baseny rekreacyjne. Byłam z dziećmi od godz 17 do 21 w poniedziałek i przez ten cały czas wszystkie tory na zatoce były zarezerwowane na poczet nauk pływania. Co lepsze chciałam popływać dziećmi na basenie rekreacyjnym A tam to samo , rezerwacja całego basenu na 3 godziny.
  Kpina jakaś.
  Cena biletów ta sama, A 2 strefy wyłączone z użytku. Żadnej informacji na kasach.
  Moglibyście chodzić przeznaczyć dla klientów jeden tor,a nie z pazerność na hajs który macie z nauk rezerwować wszystkie tory.
  Ponad to na głównej strefie na basenie 2 ratowników kpina jakąś. Moja córka plywała na leniwej rzece i 2 razy się podtapiała. Zero reakcji że strony ratownika. No bo jak skoro nikt tam nie patrolowal!!!
  Kierownikowi obiektu chyba szkoda pieniędzy na zapewnienie bezpieczeństwa klientom. Liczy się hajs z nauk pływania.
  Nie polecam.
  ZaletyBrak zalet.
  WadyZbyt mała ilość patrolujących ratowników. Bardzo niskie poczucie bezpieczeństwa.
  Brak możliwości skorzystania z dziecięcej zatoki i basenu rekreacyjnego,aby poćwiczyć z dziećmi pływanie! Rezerwacje od 16-21. Dramat !
 • ~derek / 2019-12-21 17:12
  Ocena: 3.75 / 5
  Nie ma co zbytnio narzekać jak na nasze rodzime warunki to fajny obiekt. Na basenie każdy znajdzie coś dla siebie mama z niemowlakiem, tata z dziesięciolatkiem, zakochana para, młodzi głodni wrażeń i seniorzy. Jedzenie smaczne przynajmniej ja takie wybieram zazwyczaj. Ale są dwa ogromne minusy i trzeci nieco mniejszy.
  pierwszy i drugi ogromny to dyskryminacja mężczyzn. Tym powinien zająć się RPO. Otóż płacimy tyle samo za bilet a nie mamy możliwości wstępu do sauny z tężnią! Ponadto na dodatek strefa dla kobiet rozszerzyła swoje podwoje i już we wtorek niestety nie mogę razem z żoną wejść na obiekt. Mogę tu wymyślić sto powodów, dla których tylko we wtorek mogę skorzystać z sauny z żoną. I co? I tym sposobem dwa duże minusy mamy za sobą.
  Trzeci mniejszy minus to zezwolenie na hybrydę stref, czyli jest strefa nagości czy jej nie ma? Otóż panie za przyzwoleniem włądz basenowych saunują w tych stylonowych stojach i włażą do basenów prać je z swoich potów.. Brrr
  Więc unikam tego przybytku coraz częściej i pewnie całkowicie bym go skreślił gdyby nie mój dziesięciolatek który uwielbia kopaną na antresoli.

  Zaletyjw
  Wadyjw
 • ~Blondi / 2019-11-12 10:10
  Ocena: 1.75 / 5
  Obiekt fajny lecz czystość pozostawia czasem wiele do życzenia. Cenny duze za jednorazowe wejscie. Rzeczy pozostawione na Aquaparku są trzymane zalwdwie 24 h co jest dla mnie zbyt krótkim okresem i powinny by tam ok tygodnia ,tym bardziej ,ze czasem od razu nie jestesmy w stanie stwierdzić ,ze czegoś nie zabralismy z. basenu. Tak bylo ze strojem mojej córki,został w piątek po weekendzie juz go nie było bo zostal zutylizowany. Przykre ,ze tak szybko
 • ~Lulu / 2019-10-13 15:47
  Ocena: 2.25 / 5
  Aquapark we Wrocławiu jest zacofany technologicznie. Nie ma możliwości odczytu kodu z aplikacji multisport. W małych miastach potrafią to zrobić tutaj nie i trzeba przyjeżdżać z plastikiem. Żenada
 • ~Marcin / 2019-10-04 07:56
  Ocena: 2.50 / 5
  jestem czestym gosciem obiektu zresztą brałem udział przy uruchomieniu instalacji elektrycznych .od chwil otwarcia obserwuje spadajacą jakosc i oferte.temperatura wody jest zanizana ogrzewanie pomeszczen bardzo słabe oraz oswietlenie moim zdaniem pod progiem normy.dlaczego nikt tego nie kontroluje?(bo to urzad miasta...)sami swoich nie sprawdzają
  Zaletyjedyna zaleta to ze jest basen kosztem zamkniecia wszystkich osiedlowych we wroclawiu
 • ~były pracownik / 2019-09-24 13:08
  Ocena: 1.00 / 5
  TRAGEDIA, mobbing, hipokryzja, kłamstwa i krętactwa. Na poziomie managementu rączka rączkę myje, i mają gdzieś co się dzieje z pracownikami. Dlatego większość pracujących tam osób to Ukraińcy którzy niestety nie mają nic do powiedzenia. Jak się nie podoba to wypad - taka polityka.
 • ~pracownik sanepidu / 2019-09-06 19:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Bardzo słabe miejsce, no chyba że ktoś lubi odstać swoje w kolejce, żeby na końcu dowiedzieć się że ta kolejka to tylko "szkółka pływacka"
  ZaletyTłok na basenie - jeśli ktoś lubi
  WadyTłok na basenie - jeśli ktoś nie lubi
 • ~Jasmina70 / 2019-08-27 15:21
  Ocena: 5.00 / 5
  Nie podoba mi się, ze coraz więcej kobiet przychodzi na strefę sauny w strojach kąpielowych. Dziś tj. 27.08/wtorek /babcia
  przyszla z wnuczkiem do basenu tak jakby mało atrakcji było dla dzieci po drugiej. stronie
  ZaletyCzyste strefy saun, ogólnie się poprawilo
  WadyNie szukaml wad ide się zrelaksować
 • ~Ktoś / 2019-08-15 17:24
  Ocena: 1.25 / 5
  Mojej żonie skradziono buty. Przykre. Dziki kraj.
 • ~Arleta / 2019-08-02 20:27
  Ocena: 2.75 / 5
  Kiedyś było dużo lepiej ..teraz lecą na opinii ...Jedzenie bardzo słabej jakości..brudno w restauracji ..resztki jedzenia walające się po podłodze. Ceny stosunkowo za wysokie do jakości produktów...bleeee.
  Zalety.......
  Wady....
 • ~Girl / 2019-07-31 17:31
  Ocena: 1.00 / 5
  Sportowy basen to już przeszłość, rodzice przychodzą tam z dziećmi i uczą je pływać blokując tor.przychodza tam osoby które przeszkadzają pływać. Pływają pod prąd,parami,
 • ~lolo / 2019-07-29 23:19
  Ocena: 2.00 / 5
  witam, od jakiegoś czasu w saunarium są zaniżone temperatury ,to skandal natomiast śmiech budzą leżaki ....żenua...
  Zaletycoraz mniej
  Wadyciasno,problem z temperaturami,brak zagłówków w saunach i leżaki ...dramat...
 • ~pływaczka / 2019-07-23 09:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Od kilku dni na basenie pływackim wyłączono 3 tory - dmuchany tor przeszkód. Tak będzie do końca wakacji wg obsługi.
  Horror!!! Wyłączony basen rekreacyjny - dmuchawce i okrojony basen sportowy to tłok na pozostałych torach, który zniechęca do korzystania z pływalni. Rozumiem walkę o klienta, ale takie rozwiązanie tylko denerwuje. Dmuchawce na basenie sportowym wykorzystane są sporadycznie - bardzo małe zainteresowanie.
  Wadytłok na basenie pływackim,
 • ~Lk1926 / 2019-07-01 21:58
  Ocena: 3.00 / 5
  W czerwcu w samo południe, na rzekomo zamkniętym i płatnym parkingu wybito nam tylna szybę. Obsługa potraktowała nas typowo regulaminowo czyli powiadomić Policję i zgłosić zdarzenie. Fakt że byliśmy z 2 małych dzieci i do domu mieliśmy 300km nie pomógł. Zostawili nas samych sobie i umyli ręce. Żar z nieba, dzieci płaczą, rzadnego współczucia czy pomocy. Przy późniejszym kontakcie z zarządem pływalni również nas potraktowali przedmiotowo, umywajac ręce. Bardzo negatywnie oceniam takie zachowanie. Wiadomo że zdarzenie losowe ale trochę więcej zrozumienia i chęci pomocy a nie tylko kasa za bilety.
  WadyBrak fachowej obsługi
 • ~Joanna / 2019-06-16 11:36
  Ocena: 3.50 / 5
  Wczorajszy pobyt w Aquaparku oceniam bardzo źle z uwagi na nieposprzątane toalety i a przede wszystkim przebieralnie.
  Jestem dość częstym gościem w aquaparku i do tej pory zawsze można było spotkać ekipę sprzątającą w przebieralniach i na korytarzu przed wejściem na basen.
  Wczoraj pomiędzy godziną 17.40 - 19.20 nie widziałam nikogo.
  Podłoga między przebieralniami była bardzo śliska,w toalecie to samo,w przebieralni było brudno
  (mokra podłoga, włosy, patyczki do uszu )-masakra
  Jestem bardzo zdziwiona tą sytuacją.
  Jedyny plus: pomimo duże liczby osób (na dworze jakby nie było 34 stopnie)w kabinach był papier toaletowy, a przy umywalkach nie brakowało ręczników papierowych(chodź często zdarza się ,że ich nie ma ).
  ZaletyRęczniki papierowe przy umywalkach, w toalecie zawsze jest papier toaletowy :-)
  WadyMokre podłogi, nie posprzątane przebieralnie
 • ~Andrzej / 2019-02-14 12:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Uwaga! Rabat dla stałych klientów. Jeśli zakupisz kolejny karnet AquaCard VIP (imienny) w trakcie trwania ważności posiadanego obecnie karnetu skorzystasz z 10% zniżki! Oferta dostępna tylko w przypadku zakupu w kasie OBIEKTU. to puste słowa!! zmieniają strony na swoją wygodę by nie wypłacić rabatu i do błędu się nie przyznać to kpina!! kto tym zarządza?? czy P Ania jest wszechmocna?? Regulaminu nie uświadczysz, a teksty wyssane z palca ni jak się mają do prawdy!! Kto odpowiada?? Czy komuś z zarządu zależy na dobrej opinii?? czy mają wszystko w d... e??
 • ~Bartek / 2019-02-08 18:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Po dłuższym oczekiwaniu w kolejce do wyjścia zostałem poproszony o dopłatę 4 zł , w związku z tym ze pieniądze zostawiłem w samochodzie zaproponowałem, ze udam się po gotówkę. Obsługa w wielkimi oporami zgodziła się choć byłem zmuszony do pozostawienia w zastaw karnetu...Kiedy wróciłem uregulować dopłatę okazało się, ze należy zapłacić już 9 zł, ponieważ, jak usłyszałem, czas pobytu na obiekcie został wydłużony o następne kilka minut a zatrzymanie czasu następuje po uregulowaniu należności.Polecam odwiedzającym trzymanie drobnej gotówki w kieszeni :)
  Dziś omijam wrocławski Aquapark szerokim łukiem
 • ~adam12 / 2019-01-27 16:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Zewnętrzne baseny zimna woda, tak samo jest w dżakuzi, nie bezpieczne zjeżdżanie warunki bardzo się pogorszyły od zeszłego roku
  Zaletybrak zalet
  Wadyniebezpieczne zjeżdżalnie widniejące ślady krwi, zimna woda pod prysznicami, woda bardzo mocno chlorowana, zimn woda zewnętrzne baseny i w dżakuzi.
 • ~Jodan / 2016-05-12 21:52
  Ocena: 5.00 / 5
  Najlepszy park wodny w Polsce! Można poszaleć w wodzie przez całydzień i sie nie znudzić.
  ZaletyDużo wodnych atrakcji, rozsądne ceny.
  WadyMam do wrocławskiego aquaparku zdecydowanie za daleko
strona 1 z 2
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Aquapark Wrocław
Ocena: 2.38, ilość opinii: 23
Aquapark Zakopane
Ocena: 2.60, ilość opinii: 5
Flixbus
Ocena: 2.30, ilość opinii: 807
mBank
Ocena: 1.93, ilość opinii: 647
ITAKA
Ocena: 2.76, ilość opinii: 340
Link4
Ocena: 1.58, ilość opinii: 330
Netflix
Ocena: 2.64, ilość opinii: 200
nju mobile
Ocena: 3.13, ilość opinii: 144