Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Aquapark Wrocław opinie

Ocena na podstawie 32 opinii

2.32 / 5

 • Poziom cen
  2.37
 • Obsługa klienta
  2.35
 • Oferta
  2.50
 • Czystość
  2.46

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 2
 • ~Barbara / 2021-07-13 07:06
  Ocena: 3.75 / 5
  Byłam wczoraj w aquaparku Wrocław, jestem bardzo rozczarowana, niby odpoczęłam, ale... woda zwykle najcieplejsza w solace, tym razem była zimnawa, suszarki ręczne są pozdejmowane, a pozostałe moze działają, ale nie wiem jak, udawało mi się je uruchamiać na moment, ostatecznie wyszłam z mokrą głową. I jeszcze jedno, w holu pousuwano wszystkie ławki, nie mozna przysiąść i zmienić klapek na buty.
 • ~Daria / 2021-06-23 06:48
  Ocena: 2.00 / 5
  W miarę lecz oszustwo bar jedzenie na wagę lecz na dzień dobry płacisz za sam talez który jest duży i ciężki oczywiście wszędzie wagę talerza się odejmuję lecz ni tam oszuści i tyle nie polecam dramat
 • ~Ewel / 2021-06-05 23:57
  Ocena: 4.25 / 5
  Drogo , poza tym nic dodac nic ujac , swietna zabawa i bardzo mile spedzany czas .. Polecam z czysty sumieniem . Czy mozna realizowac platnosc bonem turystycznym ?
  ZaletyCzysto , mila obsluga , swietna zabawa , super spedzony czas , wszystko na celujacy ;)
  WadyCeny
 • ~Zbigniew / 2021-03-02 07:48
  Ocena: 2.50 / 5
  Było do tej pory jako tako,chodziłem na basen sportowy ale w wakacje część torów zajęta bo wstawili jakiś gumowy eksponat nie wiadomo do czego a jak nie wiadomo to wiadomo,ceny jak w hotelu z 7 gwiazdkami,lura nazywana kawą 9 zyli,rano nie popływa bo otwierają od 8,dobry obiekt,fakt bo jedyny tego rodzaju we Wrocławiu ale zarządzanie nim jak za starej komuny,nigdy nic nie wiadomo i od nikogo nic się nie dowiesz
  ZaletyDobrze że jest
  WadyZarządzanie to porażka
 • ~Jędrzej / 2020-10-09 22:40
  Ocena: 1.25 / 5
  Pandemia, higiena, dyscyplina (w tym przestrzeganie regulaminów) to pojęcia zupełnie obce zawiadującym Parkiem Wodnym.
  W fitnessie panie sprzątają, czyszczą sprzęty, myją lustra, ale duża część ćwiczących nawet nie nosi ręczników. Dezynfekcja sprzętów po użyciu - mało kto się do tego stosuje a jeśli już, to robi to po łebkach. Zakaz używania sprzętu drobnego wprawdzie jedt wywieszony na tablicach, ale nie stosuje się do niego nikt! I wszystko to pod okiem instruktorów, którzy są tam chyba tylko do dekoracji.
  Saunarium: regulamin zabrania używania bielizny czy strojów kąpielowych, ale wiele osób nic sobie z tego nie robi i korzysta z saun w tekstyliach. Basen zewnętrzny - tu oczywiście też wiele osób (w szczególności panie) moczą swoje wypocone kostiumy kąpielowe, w których przed chwilą pocili się w saunach. W basenie wewnętrznym - ze strojami podo b nie a do tego na tablicy jest wyraźny zakaz korxystania z basenu przez kilka osób jeśli nie są spokrewnione lub nie miEszkają razem. Jest. I co z tego jak nikt się do tego nie stosuje. Tak zwani saunamistrzowie zupełnie nie zwracają na to uwagi.
  Przydałoby się chyba aby tu zajrza£ patrol SanEpidu i przywołał to towarzystwo do porządku albo zamknął tę budę.
  WadyHigiena, higiena i jeszcze raz higiena!
 • ~Malgosia / 2020-08-27 20:02
  Ocena: 1.00 / 5
  UWAGA UWAGA
  Aquapark Wrocław bilety w pełnej cenie a na stronie internetowej w cenie biletu wymienione wszystkie dostępne usługi jak zawsze. Po zapłaceniu biletu skasowaniu 34 zł wejściu na basen okazuje się, że w basenie solankowym zimna woda- tłumaczenie kierownika: " no cóż taką mamy pogodę". Widać wode ogrzewają słońcem. Tepidarium zamknięte, halodarium zamknięte. W jacuzzi człowiek na człowieku nikt nie przestrzega zalecanych odstępów ale koronawirus jest wymówką aby zamknąć atrakcje nie obniżając ceny biletów. Informacja jest owszem ale nie przy kasie lecz pod sufitem jeśli ktoś zauważy. Usługa wejścia na basen pelnopłatna lecz bezwartościowa!
 • ~Marek / 2020-02-04 08:50
  Ocena: 2.50 / 5
  1. Fitness i siłownia. Kompletny brak zaangażowania instruktorów. Nie widziałem by którykolwiek zwracał komukolwiek uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń, by pomógł przy ustawieniu sprzętu cz przy doborze obciążeń. Ot czasami tylko baczniej przyglądają się młodym ćwiczącym dziewczynom ale przeważnie wysiadują tylko na miejscu z napisem: w czym mogę pomóc?
  2.Nikt nie zwraca uwagi na to, że zdecydowana większość ćwiczących nie używa ręczników (nawet ich nie mają wchodząc na salę ćwiczeń) ani na to, że nie wycierają urządzeń husteczkami i środkami dexynfekującymi po skończonych ćwiczeniach. Dzieje się to na oczach i pod bokiem instruktorów. Zasad higieny też trzeba uczyć i je konsekwentnie egzekwować. Nie wystarczy nalepienie na lustra kartek przypominających o konieczności używania ręczników
  3. Nikt nie zwraca uwagi osobom piorącym swoje stroje kąpielowe w basenach saunarium. Tak, piorącym, bo najpierw kiszą się i pocą w nich w saunach a później wchodzą w nich do basenów.
  4. Obrazek z ostatniej soboty, godz. ok. 11.00. Do basenu zewnętrznego weszło kilka pań. Część z nich, zgodnie z zasadami, bez strojów i bielizny na sobie, kilka jednak odzianych w stylony. I jedna szczególns: w stroju, z daszkiem na czole, w okularach i ze słuchawkami w uszach. (Nie, to nie były korki do zatykania uszów). Obok basenu przynajmniej dwukrotnie przechodził saunamistrz. Zero reakcji z jego strony. Jeżeli obsługa nie będzie reagować, to sxybko przyzwyczaicie klientów do tego, że regulaminy są dla głupich i naiwnych.
  WadyBrak dbałości o przestrzeganue regulaminów i zasad higieny i brak jakiejkolwiek reakcji na przejawy łamania bądź niedostosowania się do nich.
 • ~Sebastian / 2020-02-04 08:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Zastraszane rodziny w aquapark WROCŁAW !!!
  Wybraliśmy się rodziną do naszego parku wodnego w poniedziałek ok 18, radość u moich dwóch synów 7 i 9 lat była okazywana od kilku wcześniejszych dni.
  Zakupiliśmy bilet rodzinny na 3 godziny(nie chodzimy często wiadomo ile kosztuje wejście 4 osobowej rodziny
  a wydatków dużo).
  Po wejściu okazało się że zjeżdżalnie są w remoncie(rozumie remonty) po zabawie na leniwej rzece i fali wybraliśmy się do strefy dziecięcej powtarzam DZIECIĘCEJ i okazało się że nie możemy korzystać strefa objęta całkowitą rezerwacją.
  Strefa dziecięca to jedyne miejsce dla dzieci z ciepłą wodą a moje dzieci były już zmarznięte i sine.
  Poszedłem wyrazić swoje niezadowolenie u rzekomo jedynej kompetentnej osoby Pana Mikołaja, z prośbą żeby umożliwił moim dzieciom korzystanie w ramach zakupionego biletu. Błyskawicznie staną obok mnie napuszony ochroniarz(ciągle czuje jego oddech) Lider Mikołaj oznajmił mi -że jeśli się nie podoba to mogę być wyprowadzony-drodzy rodzice z dziećmi co wy na to?. Po dalszych dyskusjach stwierdził że strefa dziecięca nie jest zamknięta, skoro nie jest zamknięta oznajmiłem że wchodzę z dziećmi, otrzymałem kolejny raz groźbę że zostanę wyrzucony wraz z dziećmi (jestem ciekawy jak wyrzuca się dzieci? ciągnie się za włosy? rękę? nogę?, czy przed wyrzuceniem ubiera się dzieci czy lądują w kąpielówkach na dworze?).Proszę sobie wyobrazić po moim odejściu z dzieckiem napuszony ochroniarz przyleciał zobaczyć w brudnych butach czy nie wchodzę z dziećmi do strefy dziecięcej.

  Panie Prezydencie Sutryk to jest spółka miejska a ja z moją rodziną jesteśmy z cudownego miasta Wrocław więc czujemy się również właścicielami aquaparku i nie zgadzamy się na taką obsługę. Jest mi wstyd przed samym sobą i przed wszystkimi gośćmi którzy są narażeni na skandaliczne funkcjonowanie pięknego obiektu.

  Zwracam się jeszcze raz- Panie Prezydencie cudownego miasta Panie Jacku Sutryk przestańmy się wstydzić czas na działanie.
  Pozdrawiam rodzic cudownych chłopaków Sebastian

  Zaletyobiekt
  Wadyzarządzanie
 • ~mimi / 2020-01-22 00:23
  Ocena: 1.33 / 5
  w ostatni wtorek byłyśmy na dniu saun dla kobiet.oprócz tego że brudno to jeszcze obsługa nie sympatyczna i arogancka.zaloga facetów !czy to dzien kobiet czy facetów.ŻADEN RELAKS jak pałętają się chłopcy obcinający gołe kobiety. a jak zwroci sie im uwage to chodzą napuszeni jak Pawie żenada .napewno już tam nie przyjedziemy !
  Wadypersonel arogancki ,ludzie chyba z łapanki bo profesjonalizmu zero
 • ~Joanna H. / 2020-01-17 13:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia... pomimo wykupienia biletu rodzinnego zoo+aquapark nie wpuszczono nas do aquaparku!!!!! Obsługa musi się jeszcze wiele nauczyć, podejście do klienta bulwersujące! na całym obiekcie jedyną osobą decyzyjną okazuje się pan, który mniej wie od ochroniarza. Klient z problem zostaje sam, zero pomocy i wyjaśnienia. Mało tego wina, zrzucona zostaje na klienta, co jest karygodne!!!! Mam nadzieję,że pracodawca wyciągnie wnioski wobec swojego pracownika, który był na popoludniowej zmianie 14.01 i nazywał siebie jedyną kompetentną osobą na całym obiekcie. Wyszliśmy zszokowani, zrezygnowani, z płaczem dzieci. Aquapark??? każdy tylko nie ten!!!!!
 • ~Kasiek1212 / 2019-12-25 22:55
  Ocena: 1.00 / 5
  Oglaszacie się że macie tyle stref do zaproponowania dla klientów ,a to wszystko pic na wodę.
  Dziecięca zatoka wybudowana tylko pod hajs żeby zarabiać na naukach pływania, bo strefa prawie w ogóle nie dostępna dla klientów którzy wchodzą na baseny rekreacyjne. Byłam z dziećmi od godz 17 do 21 w poniedziałek i przez ten cały czas wszystkie tory na zatoce były zarezerwowane na poczet nauk pływania. Co lepsze chciałam popływać dziećmi na basenie rekreacyjnym A tam to samo , rezerwacja całego basenu na 3 godziny.
  Kpina jakaś.
  Cena biletów ta sama, A 2 strefy wyłączone z użytku. Żadnej informacji na kasach.
  Moglibyście chodzić przeznaczyć dla klientów jeden tor,a nie z pazerność na hajs który macie z nauk rezerwować wszystkie tory.
  Ponad to na głównej strefie na basenie 2 ratowników kpina jakąś. Moja córka plywała na leniwej rzece i 2 razy się podtapiała. Zero reakcji że strony ratownika. No bo jak skoro nikt tam nie patrolowal!!!
  Kierownikowi obiektu chyba szkoda pieniędzy na zapewnienie bezpieczeństwa klientom. Liczy się hajs z nauk pływania.
  Nie polecam.
  ZaletyBrak zalet.
  WadyZbyt mała ilość patrolujących ratowników. Bardzo niskie poczucie bezpieczeństwa.
  Brak możliwości skorzystania z dziecięcej zatoki i basenu rekreacyjnego,aby poćwiczyć z dziećmi pływanie! Rezerwacje od 16-21. Dramat !
 • ~derek / 2019-12-21 17:12
  Ocena: 3.75 / 5
  Nie ma co zbytnio narzekać jak na nasze rodzime warunki to fajny obiekt. Na basenie każdy znajdzie coś dla siebie mama z niemowlakiem, tata z dziesięciolatkiem, zakochana para, młodzi głodni wrażeń i seniorzy. Jedzenie smaczne przynajmniej ja takie wybieram zazwyczaj. Ale są dwa ogromne minusy i trzeci nieco mniejszy.
  pierwszy i drugi ogromny to dyskryminacja mężczyzn. Tym powinien zająć się RPO. Otóż płacimy tyle samo za bilet a nie mamy możliwości wstępu do sauny z tężnią! Ponadto na dodatek strefa dla kobiet rozszerzyła swoje podwoje i już we wtorek niestety nie mogę razem z żoną wejść na obiekt. Mogę tu wymyślić sto powodów, dla których tylko we wtorek mogę skorzystać z sauny z żoną. I co? I tym sposobem dwa duże minusy mamy za sobą.
  Trzeci mniejszy minus to zezwolenie na hybrydę stref, czyli jest strefa nagości czy jej nie ma? Otóż panie za przyzwoleniem włądz basenowych saunują w tych stylonowych stojach i włażą do basenów prać je z swoich potów.. Brrr
  Więc unikam tego przybytku coraz częściej i pewnie całkowicie bym go skreślił gdyby nie mój dziesięciolatek który uwielbia kopaną na antresoli.

  Zaletyjw
  Wadyjw
 • ~Blondi / 2019-11-12 10:10
  Ocena: 1.75 / 5
  Obiekt fajny lecz czystość pozostawia czasem wiele do życzenia. Cenny duze za jednorazowe wejscie. Rzeczy pozostawione na Aquaparku są trzymane zalwdwie 24 h co jest dla mnie zbyt krótkim okresem i powinny by tam ok tygodnia ,tym bardziej ,ze czasem od razu nie jestesmy w stanie stwierdzić ,ze czegoś nie zabralismy z. basenu. Tak bylo ze strojem mojej córki,został w piątek po weekendzie juz go nie było bo zostal zutylizowany. Przykre ,ze tak szybko
 • ~Lulu / 2019-10-13 15:47
  Ocena: 2.25 / 5
  Aquapark we Wrocławiu jest zacofany technologicznie. Nie ma możliwości odczytu kodu z aplikacji multisport. W małych miastach potrafią to zrobić tutaj nie i trzeba przyjeżdżać z plastikiem. Żenada
 • ~Marcin / 2019-10-04 07:56
  Ocena: 2.50 / 5
  jestem czestym gosciem obiektu zresztą brałem udział przy uruchomieniu instalacji elektrycznych .od chwil otwarcia obserwuje spadajacą jakosc i oferte.temperatura wody jest zanizana ogrzewanie pomeszczen bardzo słabe oraz oswietlenie moim zdaniem pod progiem normy.dlaczego nikt tego nie kontroluje?(bo to urzad miasta...)sami swoich nie sprawdzają
  Zaletyjedyna zaleta to ze jest basen kosztem zamkniecia wszystkich osiedlowych we wroclawiu
 • ~były pracownik / 2019-09-24 13:08
  Ocena: 1.00 / 5
  TRAGEDIA, mobbing, hipokryzja, kłamstwa i krętactwa. Na poziomie managementu rączka rączkę myje, i mają gdzieś co się dzieje z pracownikami. Dlatego większość pracujących tam osób to Ukraińcy którzy niestety nie mają nic do powiedzenia. Jak się nie podoba to wypad - taka polityka.
 • ~pracownik sanepidu / 2019-09-06 19:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Bardzo słabe miejsce, no chyba że ktoś lubi odstać swoje w kolejce, żeby na końcu dowiedzieć się że ta kolejka to tylko "szkółka pływacka"
  ZaletyTłok na basenie - jeśli ktoś lubi
  WadyTłok na basenie - jeśli ktoś nie lubi
 • ~Jasmina70 / 2019-08-27 15:21
  Ocena: 5.00 / 5
  Nie podoba mi się, ze coraz więcej kobiet przychodzi na strefę sauny w strojach kąpielowych. Dziś tj. 27.08/wtorek /babcia
  przyszla z wnuczkiem do basenu tak jakby mało atrakcji było dla dzieci po drugiej. stronie
  ZaletyCzyste strefy saun, ogólnie się poprawilo
  WadyNie szukaml wad ide się zrelaksować
 • ~Ktoś / 2019-08-15 17:24
  Ocena: 1.25 / 5
  Mojej żonie skradziono buty. Przykre. Dziki kraj.
 • ~Arleta / 2019-08-02 20:27
  Ocena: 2.75 / 5
  Kiedyś było dużo lepiej ..teraz lecą na opinii ...Jedzenie bardzo słabej jakości..brudno w restauracji ..resztki jedzenia walające się po podłodze. Ceny stosunkowo za wysokie do jakości produktów...bleeee.
  Zalety.......
  Wady....
strona 1 z 2
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Termy Gorący Potok Szaflary
Ocena: 2.38, ilość opinii: 40
Aquapark Wrocław
Ocena: 2.32, ilość opinii: 32
Park Wodny Kraków
Ocena: 3.00, ilość opinii: 22
Aquapark Zakopane
Ocena: 3.33, ilość opinii: 9
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.11, ilość opinii: 2610
VECTRA
Ocena: 1.70, ilość opinii: 2387
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.52, ilość opinii: 2350
UPC Internet
Ocena: 1.94, ilość opinii: 2113
Play
Ocena: 1.44, ilość opinii: 1426
Orange
Ocena: 1.43, ilość opinii: 1402