Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

KORBANK Wrocław opinie

 • ~Mistrz Och! / 2019-03-18 16:00:50
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 2.25 / 5
  Marzec 2019.

  -Na wiosnę 2018 - maj-czerwiec pojawiły się zaniki internetu seriami po kilka sekund do kilku minut i tak przez 20-120 minut. W końcu odnowiłem sterowniki karty sieciowej - jakby się poprawiło ale zaniki pozostały pomimo spadku częstotliwości.
  -Sierpień nie najgorzej, czasowe zaniki
  -Jesień, odnowiona umowa, o wiele wyższe parametry łącza od września 2018
  pojawiły się zaniki połączeń seriami zwykle w czasie 20-23 w czasie pomiędzy 20-40 minut wielokrotnie po kilka kilkanaście sekund do kilku minut (rzadko powyżej 5 na raz za to wielokrotnie w ciągu godziny ikonka sieci z czerwonym krzyżykiem) - zoptymalizowany system przez 3 tygodnie odświeżone wszelkie sterowniki.
  Informacja od działu technicznego: "U nas wszystko perfect!"

  W końcu świeży system, problemy pozostały pomimo wielu rozmów i prób przekonania do rewizji sytuacji.
  -Listopad 2018 - podobno nowy ruter lokalny, poprawa wszystkiego na jakieś 2 tygodnie, wizyty u psychoanalityka zawieszone , zmniejszam dawki leków tłumiących.
  -Grudzień doceniam wartość spacerów i kontaktu z naturą a po zabiegu hipnozy już nie widzę nic złego w ikonce połączenia sieciowego ubarwionej symbolem złowrogiego czerwonego "X".
  -Styczeń 2019: Yoga i pierwsze łzy wyzwolenia spod swoich wygórowanych oczekiwań... przecież internet też człowiek i może sobie wyskoczyć na papierosa a ludzie z technicznego mówią, że powinienem być zadowolony... chyba patrząc na brudną wodę w szklance zapominam o radość z posiadania szklanki...
  -Styczeń/Luty 2019, w chwili kryzysu utraciłem spokój ducha i odgryzłem końcówkę kabla z wtyczką... zrobiłem nową, superpro z usztywnieniem od kabla serwisowego do sieci przemysłowych. 3 dni nirwany i błogostan oczyszczenia się ze złej karmy słabych parametrów. Teraz ikonka sieciowa porzuciła niemodny już czerwony X i wymieniła na freshowy, bardzo gustowny żółty trójkącik z wykrzyknikiem "!"... czyżbym wstąpił na diamentową ścieżkę rozwoju infrastruktury?
  -Luty/Marzec, zaniki po kilku tygodniach pozwoliły mi stwierdzić, że pamiętny przekaz z filmu "Matrix": " nie próbuj zmieniać rzeczywistości bo to niemożliwe, uświadom sobie prawdę - że łyżeczki nie ma i spróbuj zmienić siebie" i wtedy żółty trójkącik z "!" zniknął. Internet również... Panowie z technicznego z wyrozumiałością wybaczali mi moje nieskładne próby zasugerowania, żeby coś rzeczowego stwierdzić a problem - rozwiązać. Należy jednak przyznać, że w ich głosach słychać było pewna łaskawość gdy przyjmowali przeprosiny za moje infantylne próby interwencji i przecież bezpodstawne roszczenia do niezawodności łącza - o co chodzi, przecież płatności wpłynęły a internet prędzej czy później w końcu się pojawi.
  Teraz mam pełen komfort bo nie ma już wizualnych informacji niepotrzebnie bombardujących mnie informacjami o braku dostępu
  ale
  bóg przecież stworzył programy do śledzenia ruchu sieciowego i takie "TraceRoutery" ukazały mi prawdę - sieć kończy się zaraz za moim kompem w chwili zaniku czyli pada coś na pierwszym routerze sieciowym firmy Korba-NK.
  - Marzec 2019. Dyżurny telefon techniczny uprzejmie zaczał mnie informować, żebym sobie już nie zawracał głowy śmieceniem skrzynki SMS o przelotnych przecież awariach jako, że klient niebiznesowy ma przecież telefon do biura w godzinach dziennych.
  A biuro? Skrzętnie przekierowuje ludzi do wynajętej centrali obsługi klienta, gdzie bogu ducha winni za jakieś gorsze jak to u nas w kraju świecą oczami i przyznają się w imieniu Core-Banku do winy, biją w piersi wyznając' Jam Ci to, Myśwa zawiniły! ale terminu naprawy i natury usterek nie podamy bo nie znamy"
  Po ponownym przekierowaniu do biura na wyraźna prośbę i odczekaniu dwunastu miejsc w kolejce ktoś uroczyście zdekapitował mój trud i dobrą wolę krótkim acz 100% skutecznym naciśnięciem widełek tym samym uwalniając się od brzemienia potencjalnie natrętnej rozmowy.
  OM!
  ZaletyMożna sobie fajnie pogadać jeśli jest się nierealnie myślącym płatnikiem abonamentu.
  WadyHmmm. Sprawa jest równie delikatna jak kwestie dotyczące religii...
  Miejscowośćwrocław
 • ~Łukasz R. / 2017-03-10 09:37:06
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 2.50 / 5
  Użytkuję łącze korbank we wrocławiu przy ul. Litomskiej od marca 2016 roku. Po 24h użytkowania zgłosiłem problemy z rwaniem połączenia, a raczej gubieniem pakietów (przerywa rozmowy wideo/głosowe). Pierwsza interwencja technika skończyła się aktualizacją oprogramowania Korboxu oraz wskazaniem, że router powinien być lepszy. Zastąpiłem więc Korbox swoim routerem i niestety losowy problem gubienia pakietów nadal występował skutecznie utrudniając mi pracę online. Druga interwencja technika nie wykazała problemów z łączem, a za winnego wskazano sieć WiFi. Dlatego kupiłem router dwuzakresowy, który pozwolił mi znacznie lepiej wyizolować się od wpływu sieci sąsiedzkich. Niestety problem nie ustąpił. Testując sieć z pominięciem "powietrza" pakiety nadal są gubione...
  Miesiąc temu podłączyłem do sieci domowej innego operatora. Problemy zniknęły. Do dziś nie wiem, co jest źródłem problemu, ale na chłopski rozum problem leży w sieci Korbank.
  Za kilkanaście dni minie rok od rozpoczęcia mojej "przygody" z Korbankiem. Niby fajna oferta, ale ja zdecydowanie nie polecam, bo do ceny za abonament dołożyłem już 2 routery, masę swojego czasu i wiele nerwów swoich i domowników.

  11 miesięcy, 50,99 zł miesięcznie, ul. Litomska we wrocławiu
 • ~widmo / 2017-01-14 20:24:26
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 2.00 / 5
  W skrócie DRAMAT!

  Internet chyba nigdy nie osiągnął przepustowości, o której mowa w umowie. Poza tym występuje bardzo duża awaryjność internetu, konieczne jest resetowanie dekodera, co nie zawsze kończy się sukcesem, czasem awaria trwa cały weekend, bo dodzwonienie się do techników w godzinach późno popołudniowych lub w weekend graniczy z cudem, choć jeśli już się uda to starają się pomóc. Telewizja zacina obraz i ma czasowe niedostępności kanałów, choć nie jest to jakieś bardzo nagminne. W zeszłym tygodniu w ramach porządków na liście programów, których dokonywał Korbank, zginęło mi kilka programów, po telefonicznym zgłoszeniu tego problemu 6 dni temu, nadal nie otrzymałem odpowiedzi.
  Cena jest rynkowa, choć biorąc pod uwagę, że usługi nie są dostarczane zgodnie z umową, to płaci się za awaryjność i ignorancję.

  Nigdy więcej.
  Zaletyrynkowa cena
  Wadybardzo duża awaryjność, trudność zgłoszenia problemu, usługi świadczone na poziomie niższym aniżeli wskazane w umowie, ignorancja,
  1,5 roku, 60 zł (internet i TV), wrocław
 • ~Ejen / 2020-09-04 12:47:11
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 4.75 / 5
  Na Hallera we wrocławiu wszystko działa elegancko, Awaryjność jest bardzo mała, przez 3 lata to problemy były 3 razy, przy zym tylko raz przez kilka godzin i to głównie przez jakieś problemy z prądem w mieście.
  PINGi bardzo niskie (go googla poniżej 30ms, do wp.pl poniżej 10ms) a prędkości szybsze niż w umowie.
  Sprzęt jaki na początku dostałem to jakiś Totolink (działał bardzo stabilnie), nie dało się wejść w konfigurację więc wymieniłem na swój.

  Na minus określiłbym sposób logowania się na konto - brak powiązania z własnym kontem e-mail przez co jest brak przypomnienia hasła, login i hasło trzeba odczytać z długiej umowy, którą się podpisuje na początku.
  Dodatkowo ten serwis działa powolnie.
  Wtedy można zmienić MAC urządzenia, które używa się jako główne połączenie z internetem (ewentualnie pozostaje klonowanie MACa).

  kolejny minus to brak IPv6 - przynajmniej domyślnie.
  Zalety- stabilność
  - niski PING
  Wady- brak IPv6 (by default)
  Miejscowośćwrocław
 • ~Michał ZZZ / 2016-09-12 20:03:48
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 2.75 / 5
  Na korbank zdecydowałem się, z braku innych możliwości - mam internet, telefon stacjonarny i TV. internet w porządku, telefon i TV dno, w okresie prawie dwóch lat dwa razy wymieniano mi dekoder, raz pilota. Odbyłem kilkadziesiąt wizyt w BOK, masę telefonów - bez skutku. Telefon działa częściowo, brak możliwości odbywania rozmów zagranicznych, TV - chyba sto kanałów, ale w tym z dwadzieścia to stacje lokalne (identyczny program prawie przez całą dobę), zawsze można znaleźć najmniej dwa kanały nieczynne, nie ma mozliwości wykasowania części kanałów, ciągłe zwieszanie się TV i konieczność restrtu dekodera, kłopotliwa obsługa pilota, funkcje klawiszy nie odpowiadają piktogramom, nagrywarka działa ale tylko dwa dni do przodu, przy odtwarzaniu nagrań nie ma możliwości podglądu, itd Odradzam serdecznie.
  Zaletybrak
  Wadyjw.
  dwa lata, wrocław - Marszowice, 110 zł za miesiąc
 • ~Mocno wnerwiony.... / 2020-07-18 18:05:47
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 2.00 / 5
  W czasie pandemii mieli 3 awarie po pół dnia każda. Sprzęt (czyli przełączniki sieciowe, routery, AC Wi-Fi) mają jak najtańsze lub skręcane samodzielnie (to nie żart!).
  Internet nie jest dla graczy. Ping nie dość że wysoki (około 80ms) to skacze 50-80ms.
  Jest to firma która w końcu padnie, gdy skończy się jakoś chory układ pomiędzy nimi a UPC o niewchodzenie sobie w drogę.

  Płakać się chce...
  ZaletyNa infolinii spokojnie mogą śpiewać: "My jesteśmy tanie dranie".
  Tak są tani. Ale coś za coś. Brać jeśli nie macie wyboru... A i tak wtedy od swojego operatora GSM kupić Inetrnt no limit, bo często smartfon będzie robił za router.
  WadyNiska jakość usług.
  Częste awarie.
  Skaczący, niestabilny "ping.
  Długi czas naprawy awarii.
  Miejscowośćwrocław/Krzyki
 • ~Matek / 2016-03-08 18:31:22
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 1.75 / 5
  Korzystam od kilku miesięcy i jest dramat. Ciągle coś się dzieje, ciągle albo nie ma internetu, albo TV (a czasem obu na raz.. po prostu zero sygnału). Biuro Obsługi działa powoli, zgłoszenia za pomocą maila mielą się chyba z tydzień, telefoniczne troche szybciej, ale w weekend w ogóle nie działają (ostatnia sytuacja - brak tv i internetu w sobotę, do poniedziałku trzeba czekać aż ktokolwiek się pofatyguje...).
  (
  Ogólnie nie polecam, Internet jeszcze jakoś chodzi, TV - masakra, sygnał ucieka (zacina przy oglądaniu, pixele..)

  Pomijam fakt, że musiałem walczyć o to, żeby wreszcie przyjechali i podłączyli - co, jak się okazuje było sporym błędem :/
  Zaletynawet szybki internet, choć czasem niestabilny
  WadyBiuro obsługi klienta, naprawa usterek, brak działania w weekend, sygnał TV ucieka, awarie zgłaszane mailowo ignorowane
  Korzystam 5 miesięcy, wrocław
 • ~Michal / 2019-01-23 08:48:58
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 4.75 / 5
  Własnie przez chwile nie mialem uslug, jednak jak sie okazalo konczyli modernizacje na moim osiedlu - poinformowali mnie o tym wczesniej, jednak rzadko zaglądam na cały spam na mailu. Przez kilka lat wspólpracy jestem zadowolony z usług, przed zakonczeniem umowy dzwonia z propozycją nowej oferty, telewizja dziala bez zarzutow, wieelki plus za kanaly eleven, ktore zostały dołączone do oferty. Niebawem przeprowadzam sie na nowe osiedle, wiec mam nadzieje, że bedę mógł przeniesc swoje usługi.
  Zaletycena
  kontakt z obługa klienta
  Wadynie było przez jakiś czas elevenow
  Miejscowośćwrocław
 • ~Michał / 2016-06-18 13:47:48
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 3.25 / 5
  Z Korbanku korzystam od dwóch lat (telefon stacjonarny, internet i TV - wrocław, Osiedle Malownicze). Internet w porządku, reszta to ciągły problem.
  Telefon stacjonarny - niemożność dzwonienia za granicę, firma nie jest w stanie się z tym uporać, dość częste przerwy w działaniu telefonu, zaniki rozmów, szumy itp.
  Telewizja - niemożność posegregowania kanałów wg własnych preferencji,zawsze kilka kanałów nie działa lub działa nieprawidłowo (np staje obraz, barak dźwięku), pakiet zawiera około 100 stacji ale z tego chyba 20 to kanały regionalne (identyczny program przez cała dobę). Drugi koszmar to dekoder - częste zawieszanie się, pomyłki przy planowaniu nagrań, niemożność odtwarzania nagrań na podglądzie, nieczytelne funkcje na pilocie.
  Podsumowanie: Gorąco odradzam.
 • ~Wojtek / 2019-02-16 21:09:27
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 2.00 / 5
  Nie polecam operatora. Do niedawna był ok. Od jakiegoś czasu pojawiały się chwilowe przerwy w dostawie internetu. Od dwóch dni występują ciągłe przerwy w dostawie internetu i spadki transferów. Usterkę zgłosiłem w sobotę rano. Na koniec dnia dostałem odpowiedź, że usterka naprawiona co okazało się nieprawdą. Jeżeli spotka Cię awaria, to módl się aby nie pojawiła się po 20 albo w weekend bo i tak Ci nikt nie pomoże...
  Zalety- szybki transfer
  Wady- awaryjny
  - brak wsparcia technicznego 24h
  - nieskuteczne „usuwanie awarii”
  Miejscowośćwrocław
 • ~Pawel / 2018-10-12 12:42:59
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 1.00 / 5
  Jeden wielki dramat!!! Zakupiłem pakiet internet + TV. Internet 300mb/s - w rzeczywistości po wifi 12-15mb/s. Na moją reklamację związaną z prędkością powiedziano mi, że mam sobie podłączyć kabel bo po wifi to oni nie gwarantują prędkości. Jak powiedziałem, że nie mam możliwości podpięcia kabla ponieważ posiadam MacBooka usłyszałem od pracownika, że mam sobie w takim razie zmienić komputer. Dziękuję, za dobrą radę, ale zmienię operatora. Trzymajcie się od nich z daleka!
  Zaletybrak
  Wadysame
  Miejscowośćwrocław
 • ~Jacek R. / 2020-10-24 11:01:39
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 2.00 / 5
  Filmy odtwarzane w NPVR zawieszają się lub tną - po 10 minutach oglądania ma się dość. W weekendy zjawisko nasila się -sieć lub sprzęt są niewydolne , a przecież wtedy oglądają telewizję pracujący, a nie w dzień roboczy przed południem. Zgłaszanie do BOK działa tylko w teorii-zgłoszenie przyjęte, Pan X oddzwoni i tak w kółko. Firmę czekają albo zakupy(inwestycje) albo klęska.
  ZaletyBrak
  WadyTV (najlepiej cały sprzęt trzymać na kolanach, bo co chwilę trzeba wykonać reset).
  Miejscowośćwrocław Malownicze
 • ~Mariusz / 2020-07-09 13:38:40
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 1.00 / 5
  Awaria za awarią i ciągłe oczekiwanie na naprawdę po kilka dni. Nawet jak już włączą, to w weekend tak wolno chodzi, że użytkować się nie da. W nocy nie ma żadnej pomocy, a po 18 jest jaki sms, na który poza automatem nie miałem żadnej odpowiedzi. Miałem kiedyś innego operatora i nie robiąc mu reklamo o kogo dokładnie chodzi, wszystko chodziło dużo lepiej. Nie polecam Korbanku!!!
  WadyW nocy nie ma żadnej pomocy, a po 18 jest jaki sms, na który poza automatem nie miałem żadnej odpowiedzi., awaria, wolny Internet
  Miejscowośćwrocław
 • ~Ala / 2018-11-06 19:40:36
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 5.00 / 5
  Jestem zadowolona klientka Korbanku, ceny są dość niskie a promocja która trafiłam mega zadowalająca. Panie w biurze bardzo miłe, szybko wszystko się załatwi i dlatego tez przedłużyłam swoją umowę. korbank jako operator regionalny nr 1 ! Życzę samych zadowolonych klientów oraz dużo nowych inwestycji .
  ZaletyProfesjonalizm , fachowość , niska cena
  WadySalon tylko jeden we wrocławiu i mało estetyczny budynek
  MiejscowośćWysoka
 • ~Kozak / 2018-01-15 14:57:35
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 4.75 / 5
  Jestem z nimi już od ładnych kilkunastu lat, w między czasie zmieniłem lokalizację świadczenia usługi. Jak na Kozanowie na początku zdarzały się drobne problemy, tak po zmianie na światłowód na całym osiedlu wszystko śmigało aż się miło patrzyło. Ostatnio przenosiłem się do nowego mieszkania do deweloperki i jak zobaczyłem, że będą świadczyć usługi, to od razu wiedziałem, że zostaję. Mam fajną ofertę, chwilę musiałem poczekać - ok 2 tygodni na podłączenie neta, jednak mam symetryka, fajny pakiet tv. Generalnie wielki plus!
  Miejscowośćwrocław
 • ~KORLAG / 2017-05-12 14:13:29
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 1.25 / 5
  KORLAG wrocław. Od 4 miesięcy użeram się z obsługą techniczną KORBANKU. Łączę działa na ok. 30% swoich możliwości. Jedynym kontaktowym podmiotem w całej relacji jest technik, który przyjeżdża. Infolinia od sekretarki przez support to jakiś dramat. Na minus, że technik jest chyba 1 na całe miasto i trzeba czekać na niego tygodniami. Łącze ciągle zrywa, a hardware KORBANKOWY nie lubi się z urządzeniami TP-Link, ASUS i NETGEAR, więc nie wiem co zostaje do wyboru w kwestii sprzętu. Totalnie odradzam.
  Wadyjakość łącza, stabilność, obsługa klienta
 • ~Łukasz / 2018-07-11 21:33:40
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 4.75 / 5
  Od dwóch lat korzystam z internetu, żadnych zastrzeżeń, na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy w tym okresie internet się zaciął bądź zwolnił. Jedyne problemy były natury sprzętowej bądź w instalacji kablowej budynku. Na kontakt z infolinią również nie mogę narzekać. Wziąłem teraz telewizję i zobaczymy.
  ZaletyCena
  Szybkość
  Promocje
  WadyPóki co nie stwierdziłem wartych uwagi
  Miejscowośćwrocław
 • ~Megin / 2018-08-22 15:03:45
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 1.00 / 5
  Właśnie trwa awaria, to już kolejna, jedną z wielu. Jak zwykle biuro obsługi klienta nie potrafi podać terminu naprawy, a do działu technicznego przełączyć nie chcą. Chociaż to i tak lepiej niż to jak kiedyś od nich usłyszałem, że czego jak wymagam za 70 zł miesięcznie. No tak, w dzisiejszych czasach to faktycznie za mało za po prostu działający internet
  .. Żenada!
  WadySame awarie, brak informacji, olewanie klienta.
  Miejscowośćwrocław
 • ~Zeus / 2017-12-07 11:01:42
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 5.00 / 5
  PETARDA! Długo się zastanawiałem ale wybór świetny! Od 6 miesięcy korzystam i zarówno TV jak i net działają super. 300Mbit/s śmiga aż miło. Jedna awaria w tym czasie związana z brakiem zasilania. Zgłosiłem i od razu dostałem informację - wzorowo. Polecam wszystkim!
  ZaletyCena, bezawaryjność, przepustowość, obsługa.
  WadyBrak
  Miejscowośćwrocław
 • ~Maćko / 2017-06-05 09:40:51
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 4.75 / 5
  W zeszłym roku dopiero co wprowadziłem się do wrocławia. Po rozmowie ze znajomym wybór padł na korbank. Od tego czasu, w ten weekend zdarzyła się sytuacja, że nie było dostępu do internetu. Zgłosiłem sytuację przez fb, pomimo weekendu otrzymałem odpowiedź i jak się okazało, przez moją nieuwagę podczas sprzątania wypiąłem kabel od routera :)
  Internet śmiga zgodnie z umową.
  Zaletyprędkość, niezawodność, obsługa
  rok, 39,90zł
 • ~Jacek kornak / 2019-02-02 14:00:35
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 3.00 / 5
  Działała dobrze do przedwczoraj. Od dwóch dni nie działa wcale. Nikt nie odbiera telefonu nie ma żadnej informacji. Dobrze ,że mam internet w telefonie w PLAY daje radę 12 MB / s. Zwracam homor dla PLAY-a.
  Zaletydo przedwczoraj działał
  Wadydurna nazwa wstydzę się mówić znajomym, że mam internet w Korbanku
  Miejscowośćwrocław
 • ~Sylwia / 2019-03-17 15:34:13
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 1.00 / 5
  Cały czas zrywa połączenie. Od kilku godzin całkowity brak internetu. Firma nie stara się poprawić sytuacji. Może jeśli wszyscy którzy płacą za ten internet domagali się zwrotu pieniędzy za godziny braku internetu to firma zaczęłaby coś z tym robić.
  ZaletyBrak
  WadyBardzo zawodny
  Miejscowośćwrocław
 • ~Ava / 2018-04-06 09:58:58
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 2.75 / 5
  Niestety obsługa mało kompetentna.10 minut rozmowy z technikiem - nic nie potrafił poradzić. Później mąż w 2 minuty przywrócił łączność.
  Innym razem problem z internetem miał naprawić technik, który nie przyjechał... Tylko, że nikt nie raczył mnie poinformować o tym, że wizyta już nie jest potrzebna.
  Wadyobsługa klienta na niskim poziomie
  Miejscowośćwrocław
 • ~Włodzimierz / 2016-08-18 12:53:08
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 4.75 / 5
  Jestem klientem już od kilkunastu lat. Z roku na rok obserwuję jak jakość uslug jest coraz lepsza. Na początku naszej współpracy była masa awarii, jednak po doprowadzeniu światłowodu na Kozanów, jakość usług poprawila się diametralnie. Bardzo rzadko zdarza się krótkotrwały brak w dostępie do internetu
  Panie w biurrze obslugi zawsze slużą pomocą. Oferta cenowa jest na dobrym poziomie.
  ponad 10 lat na kozanowie we wrocławiu
 • ~Wes / 2020-10-12 20:36:31
  Dostawcy internetu › KORBANK
  Ocena: 2.50 / 5
  W ciagu 6 ciu miesiecy co najmniej 5 razy brak internetu i telewizji. Mozna tylko dzwonic do 18tej a i tak to nic nie daje. Przerwy w najlepszych godzinach wieczornych. Dobrze, ze sie wkrotce wyprowadzam i wylacze to dziadowstwo.
  WadyZawodnosc. Fatalny serwis w godzinach, ktore I’m odpowiadaja, nie klientowi.
  Miejscowośćwrocław