Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Vectra Opole opinie

 • ~Joanna / 2017-02-21 18:02:46
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 3.33 / 5
  Posiadam internet i telewizję kablową od października 2016 roku, pierwsze trzy miesiące w okresie promocyjnym za 1zl,dodatkowo telefon stacjonarny i antywirus na okres próbny z możliwością rezygnacji do trzech miesięcy. W styczniu otrzymałam fakturę na kwotę 135,00 złotych zamiast 75,00 z naliczeniem dodatkowych opłat za antywirus i telefony stacjonarne pomimo wypowiedzenia usług w terminie, błąd okazał się po stronie Vektry i faktura została skorygowana ale nerwy i niesmak pozostał.W lutym otrzymuje notę obciążeniową na kwotę 680 złotych jak okazuje się kolejny błąd systemu przez jego zawieszenie. Ciekawe że te błędy systemu nie generowane sa na korzyść klienta tylko zawsze na niekorzyść. Po tych incydentach jestem pewna że po terminie zawarcia umowy z tego dostawcy internetu zrezygnuje. Oszuści! Ale starszych człowiek wobec takich oszustów może bezradnie rozłożyć ręce i sobie nie poradzić. W momencie gdybym wyjechała z kraju i nie wiedziała o niedopłatach odsetki i dług by narastały. Szkoda gadać.
  WadyPosiadam internet i telewizję kablową od października 2016 roku, pierwsze trzy miesiące w okresie promocyjnym za 1zl,dodatkowo telefon stacjonarny i antywirus na okres próbny z możliwością rezygnacji do trzech miesięcy. W styczniu otrzymałam fakturę na kwotę 135,00 złotych zamiast 75,00 z naliczeniem dodatkowych opłat za antywirus i telefony stacjonarne pomimo wypowiedzenia usług w terminie, błąd okazał się po stronie Vektry i faktura została skorygowana ale nerwy i niesmak pozostał.W lutym otrzymuje notę obciążeniową na kwotę 680 złotych jak okazuje się kolejny błąd systemu przez jego zawieszenie. Ciekawe że te błędy systemu nie generowane sa na korzyść klienta tylko zawsze na niekorzyść. Po tych incydentach jestem pewna że po terminie zawarcia umowy z tego dostawcy internetu zrezygnuje. Oszuści! Ale starysz człowiek wobec takich oszustów może bezradnie rozłożyć ręce i sobie nie poradzić.
  czwarty miesiąc, opole, 75 złotych
 • ~VECTRA / 2019-04-23 00:01:42
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  Uwaga na tych oszustów... Praktycznie codziennie wyłączają upload i download do 0 Mb/s gdy w ich firmie nie ma żadnej awarii ... Dzieje się tak o różnych godzinach codziennie, przeważnie jest to w póznych godzinach - wtedy internet zwalnia i zaczynają się "lagi" w dosłownie wszystkim, a już w nocy nic nie da się zrobić bo internetu już wcale nie ma...
  ZaletyZ dobroci serca chciałbym powiedzieć, że są ale póki co nie ma żadnej.
  WadyW skrócie oszustwo, nie wiem co im się teraz porobiło, że takie cyrki odwalają.
  Miejscowośćopole i okolice
 • ~MP / 2017-12-08 16:59:38
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 5.00 / 5
  Szybki internet i tv (dużo kanałów) w niskiej cenie. Brak kolejek i miła obsługa.
  Zaletycena, jakość, niezawodność
  Miejscowośćopole
 • ~Macieju / 2018-08-08 09:02:30
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.25 / 5
  Tv może być, ale internet to masakra, ciągle przerywa połączenie. Dodzwonienie się na infolinie graniczy z cudem. Nie polecam.
  Miejscowośćopole