Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PZM TU opinie

Ocena na podstawie 69 opinii

1.92 / 5

 • Oferta
  1.98
 • Obsługa klienta
  1.90
 • Cena/Jakość
  1.88

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 0 z 4
 • ~Artur / 2023-07-26 18:31
  Ocena: 1.33 / 5
  GNIDY !! Zaosawiły "Nasz Karawaning" bez kampera zastępczego, mimo że wcześniej potwierdzali, że podstawką. Zwolnić Prezesa tej fitmy co nie panuje nad pracownikami i działa na szkodę Korporacji.
 • ~Janusz / 2023-02-28 16:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Wykupiłem usługę napraw awaryjnych Assistance. Potrzebowałem pomocy akurat po południu w przeddzień Wigilii. Nie mogłem jednak się dodzwonić. Jakaś katarynka odtwarzała komunikat "Mamy dużo zleceń", po czym nastąpiło rozłączenie. Na złożoną skargę odpowiedziano, jakoby realizatorem usługi było towarzystwo ubezpieczeniowe "Interrisk" a nie PZM. Jednakże numer telefonu był na stronie internetowej PZM i w dokumentach ubezpieczenia. Interrisk potwierdził, że to numer telefonu PZM a nie ich. Od tego czasu PZM i Interrisk zamilkli.
  ZaletyPozornie atrakcyjna oferta ubezpieczenia ale w praktyce usługa nieosiągalna. Albo nikłe zdolności percepcyjne personelu.
  WadyJak opisano wyżej.
 • ~ats / 2022-11-30 11:10
  Ocena: 1.50 / 5
  NIE wynajmujcie od nich samochodu! przedłużałam najem z ubezpieczenia. bardzo nieprofesjonalna obsługa. pani 'nie ma problemu' ale po fakcie wszystko jest problemem, błędy biura,za które płaci klient. jeśli już musicie u nich brać auto- to WSZYSTKO NA PIŚMIE PODPISANE przez panią a nie 'chłopaków'
  Wadynieprofesjonalna obsługa, niechętna naprawić własne błędy
 • ~Tom / 2022-09-23 00:53
  Ocena: 1.33 / 5
  Przed wykupieniem krótkoterminowej polisy Assistance (pakiet podstawowy zagraniczny rozrzerzony o dodatkowy pakiet holowania do 1000 km) uważnie zapoznajcie się z warunkami. Nasze auto uległo awarii na autostradzie w Chorwacji. Po zgłoszeniu tego konsultantowi Assistance PZMot okazało się, że pomoc drogowa będzie wysłana z PL i dojedzie najwcześniej następnego dnia! Pomimo faktu, że polisa obejmowała zapewnienie hotelu dla kierowcy i pasażerów na czas oczekiwania na lawetę, dwóch niedouczonych konsultantów stwierdziło, że taka usługa nam się nie należy. Na własny koszt przetransportowalem auto na Słowację. Wówczas okazało się, że hotel jednak nam przysługuje. Wykonałem łącznie 13 połączeń na infolinię PZMot aby te głąby zrozumiały swój błąd. Dodam, że w samochodzie, wśród pasażerów była osoba niepełnosprawna. Dopiero ze Słowacji zabrała nas pomoc drogowa wysłana przez Assistance. Konsultacji infolinii PZMot to w większości ludzie po kilkugodzinnym szkoleniu, bez znajomości przepisów o ubezpieczeniach, bez wykształcenia kierunkowego. Sprawa refundacji kosztów transportu pojazdu do Słowacji (1200 €) została zgłoszona PZMot w formie reklamacji.

  NIE POLECAM KORZYSTAĆ Z USŁUG PZMot. Wszystko wygląda pięknie w momencie zakupu polisy jednak kiedy pojawią się rzeczywisty problem z autem 1000 km od domu, jesteście postawieni na łaskę losu i widzimisię konsultanta. Porażka! Ostatni raz wykupiłem u tych oszustów jakąkolwiek polisę
 • ~pietrucha236 / 2013-07-20 15:31
  Uważajcie na giełdzie w Elizówce!!! Pojechałem tam pooglądać samochody, wjechałem na teren giełdy autem za 7 zł. Kiedy zerwała się ulewa postanowiłem skrócić sobie drogę do swojego samochodu i wyszedłem jedną furtką by po chwili wejść drugą w pobliżu miejsca gdzie zaparkowałem. A tu nieeee. Ponieważ opuściłem giełdę okazuje się że muszę zapłacić ponownie za wejście inaczej nie mogę dostać się do własnego auta. Jakiś bezczelny pracownik PZMotu o twarzy nie skalanej intelektem żąda ode mnie złotówki a jak nie to odsyła mnie do kierownika ochrony. Ten facet o podobnym wyglądzie tłumaczy mi, że on nie może mnie wpuścić bo kamery, zasady i pokazuje mi kartkę informacyjną na ogrodzeniu (sklejoną od deszczu i rozmazaną). Chciał nie chciał za wejście na giełdę zapłaciłem dwa razy. Czy nie wydaje się Wam i zarządowi PZM, że jest to ordynarne złodziejstwo i to niestety prawnie usankcjonowane. Niestety w naszym cudownym demokratycznym państwie takich grabieży w majestacie prawa jest coraz więcej dlatego pan premier Tusk nie ma co już liczyć na poparcie moje i mojej rodziny.
  Pozdrawiam premiera i zarząd PZMotu.
  Zaletybrak
 • ~ASIA / 2013-02-12 13:04
  Ocena: 1.00 / 5
  mam też taki problem. Otrzymałam z AC odszkodowanie w kwocie 520zł nie wiem na podstawie czego wyceniony !!!!! Naprawa w warsztacie 1900 zł.- to jakaś kpina. WSZYSTKICH UPRZEDZAM NIE UBEZPIECZAJCIE SIĘ W PZM.
  ZaletyBRAK
  WadySAME WADY
  5 LAT
 • ~iwona / 2013-02-06 11:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Mam problem z wypłatą OC i będę składał sprawe do
  sądu.
  Sprawcą była osoba ubezpieczona w pzm tu szkoda była tylko na moim samochodzie (uciekając przed zderzeniem samochód uderzył w skarpe) nie wzywaliśmy policji sprawca przyznał się do winy.
  Sprawa ciągnie się od początku listopada do dziś nie mam żadnej decyzji na piśmie, bardzo ciężki kontakt telefoniczny, w zeszłym tygodniu usłyszałam przez telefon że będzie odmowa bo uszkodzenia nieadekwatne do do opisu zdarzenia.
  Zaletybrak
  Wadywszystko a przedewszystkim obsługa
 • ~paimm / 2012-12-18 20:19
  Ocena: 1.33 / 5
  Wycena szkody z polisy AC zostala wyliczona na 890brutto.Po otrzymaniu wiadomosci ojałmużnej postanowiłem skożystac z naprawy bezgotówkowej . Warsztat ktory naprawial auto wyrwał od PZM 4900ZŁ,czyli 500%kwoty oferowanej wlascicielowi.I dlatego uważam że tym powinna zając sie prokuratura.Bo ktoś tu nagina zaufanie klijenta
  Zaletybrak
  Wadyjakośc, obsługa klijenta, ignoractwo
 • ~soter / 2012-10-28 10:14
  szukam osob ktore mialy odmowe wyplaty odszkodowania z ac z decyzja ubezpieczyciela o kopiowanym kluczyku. chcialbym zebrac kilka osob ktore wspolnie zainteresuja kilka instytucji w tym kraju w cleu sprawdzenia tej praktyki. uwazam ze pracownicy tej firmy zabieraja nasze klucze i sami udaja sie to punktu w ktorym jest dokonywana kopia a nastepenie oddawany jest do ekspertyzy. podaje maila soter72@wp.pl
  Zaletybrak
  Wadywszytkie jakie sa
 • ~spyservice/sebastian berry / 2012-09-09 19:29
  WITAM I PYTAM ???ILU JESZCZE LUDZI NACIAGNIE TA FIRMA??UBEZPIECZ- TAK !!!PIENIAZKI WPLAC- TAK!!!ALE JAK COS NIE HALU ,TYPU WYPADEK,SZKODA ,TO PIENIAZKI --NIET !!
  SZKODA KASY ,CZASU ,NERWOW !!!---ZENADA NIE UBEZPIECZYCIEL !!!
  ZaletyBRAK - WYZYSK -PRZEKRET -!!!
  WadyCALA LISTA !! -J/W ZERO KOMPETENCJI
 • ~Niezadowolony okradziony / 2012-08-08 13:38
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie radzę współpracować jedna z NAJGORSZYCH firm ubezpieczeniowych za wszelką cenę starają się opóźnić wypłatę zaniżają odszkodowania!!!! SKANDAL
  Zaletyodbierają telefony
  Wadykłamią naciągają lekceważą
 • ~SteamC / 2012-08-02 10:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Omijajcie tą firmę z daleka. ODRADZAM ubezpieczania się w tej firmie. Niestety firma "ubezpiecza" wiele jednostek państwowych np drogi publiczne. Jeżeli jesteście poszkodowani to najlepiej zaraz wynająć prawnika może Wam coś wypłacą.
  Zaletybrak
  Wadyprzeciącgają terminy zaniżają odszkodowania kłamią i naciągają BANDA Złodzieji
  pórbowałem korzystać z OC sprwcy
 • ~klient / 2012-07-20 07:50
  Omijajcie to Towarzystwo szerokim łukiem. Robią wszystko, żeby nie płacić odszkodowania. W ogólnych warunkach ubezpieczenia zawierają niedozwolone klauzule, a podstawy na które się powołują świadczą o dyletanctwie i braku kompetencji. Żerują na nieświadomości prawnej klientów. Pamiętajcie, że tylko my, przyszli klienci możemy tak nieprofesjonalne firmy zmieść z rynku poprzez niezawieranie z nimi umowy - naprawdę mamy na to wpływ. Nie kierujcie się w przypadku tej nierzetelnej firmy ceną ubezpieczenia. Ceny może umiarkowane, ale odszkodowania brak.
  ZaletyBrak
  WadyNierzetelność, wyzyskiwanie klientów
 • ~niezadowolony klient / 2012-03-21 19:16
  Ocena: 1.33 / 5
  Zdecydowanie odradzam naprawy auta w tym serwisie! Początkowo koszt naprawy miał wynieść 430 zł, po oddaniu auta do serwisu zadzwoniła pani, że koszt wzrasta do 560 zł, a przy odbiorze było to już 680zł! Porażka! Nie polecam!
  Zaletybrak
  Wadyzwiększanie ceny z godziny na godzinę, przy wymienianie tylko tych samych części, niemiła obsługa
  1
 • m.k. / 2012-01-18 13:16
  Sprawa dotyczy zabudowy samochodu dostawczego,wycenili szkode lub ten ich rzeczoznawca wycenił po pierwszych ogledzinach na kwotę 12X mniejszą niż faktyczny kosz naprawy po przedstawieniu mojego kosztorysu który sporządził kierownik serwisu zajmujący sie m.in naprawami takich zabudów i po dodatkowych ogledzinach z ich strony "dołozyli" ale to i tak nawet nie była połowa dlatego oddałem sprawę w rece tego serwisanta i umówiliśmy sie że on będzie występował w moim imieniu musiał sie upewnic czy mu wypłacą takie pieniadze jakie wynegocjuje.Czekam ,czekam a tu nagle przychodzi od nich czyli pzm pismo że brak jest podstaw do przejecia odpowiedzialnosci za uszkodzenia pojazdu w ramach AC z ich dokumentów wynika że kwota opiewa na 781,82 co sie w ogóle nie zgadza z tym co przysłali na początku a chodzi im o to ze kierowca nie miał skończone 28lat ?! nota bene wcześniej im to nie przeszkadzało!ZA UBESPIECZENIE BIORĄ NIE MALE PIENIADZE A PÓŻNIEJ ROBIA WSZYSTKO ŻEBY NIE WYPLACIC!.

  CZY MA KTOŚ NAMIARY NA POZADNYCH PRAWNIKÓW ZASTANAWIAM SIE CZY NIE IŚC ODRAZU DO SADU!
  Zalety000000
  Wadysame
  1 rok i ostatni
 • ~poszkodowany / 2011-11-28 15:15
  Ocena: 1.00 / 5
  Polecam tą firmę szmaciarzy bo inaczej tego nazwać nie można do rzeczy wycena szkody że nawet na jedną część nie starczyło (naprawa bezgotówkowa ) oraz wypłata odszkodowania po 4 miesiącach .Polecam obejrzeć TURBO Kamerę z tym właśnie ubezpieczycielem;/
  Wadyżadnych zalet nie widzę ,doliczają koszmarną amortyzację przy wypłacie odszkodowania .Ludzie w razie czego idżcie do sadu
 • ~pat / 2011-11-19 09:11
  sprawca OC PZM TU. Decyzja ubezpieczyciela-brak zgody na naprawę, szkoda całkowita. Wartośc auta przed wypadkiem w/g PZM 9 tys zł - te auta w tym roczniku na otomoto i allegro ceny od 14 tys do 20 tys. Wartość auta po wypadku w/g PZM 6 tys zł. Czyli szkoda 3 tys zł a proponują szkodę całkowitą czyli wartość naprawy przewyższa wartość auta sprzed wypadku. Ich propozycja: weź sobie to co zostało a my ci wypłacimy 3 tys zł!!! Zaniżona znacznie wartość auta przed kolizją. Zawyżona wartość auta po kolizji. Jeśli nie uwzględnią odwołania sprawę kieruję na drogę postępowania sądowego. Nie komentuje. Szkoda słów.
  Zaletybrak
  Wadysame minusy, brak miejsca na ich opisanie
 • ~robert / 2011-10-29 00:48
  Witam
  Jestem poszkodowany przez kierowcę w ubezpieczonego w pzm (specjalnie z małej litery)Od samego początku są problemy nie da się dodzwonić do nich ,osoba likwidująca moją szkodę jest chamska i arogancka.Po przyjeździe rzeczoznawcy zaczęło się narzekanie ze to niemożliwe żeby powstały takie szkody .Każdemu co miał kolizję a sprawca jest u nich ubezpieczony A macie wykupione AC to róbcie u swojego ubezpieczyciela i oni niech wystąpią o regres do tych SZMACIARZY.
  Zaletyżadnych
  Wadywszytko w moim komentarzu
 • ~marek / 2011-10-19 15:54
  Ocena: 5.00 / 5
  w poniedziałek zalane mieszkanie, w środę zgłosiłem, w czwartek Pani zadzwoniła zadała grad pytań w piatek przyszedł rzeczoznawca a dzis ( wtorek) pieniadze sa na koncie. Nie jestem Pracownikiem tej firmy ale polecam
  Zaletyszybkie i rzetelne podejscie do klienta
  Wadynie zauważylem
  3 lata
 • ~ewa / 2011-10-10 19:32
  Ocena: 1.00 / 5
  zostałam bardzo ciężko poszkodowana w wypadku, sprawca był facet ubezpieczony w pzm

  mimo iz od wypadku minęło juz prawie 2 lata a sprawca ma juz dawno proces
  firma ta wypłaciła mi po roku jakieś śmieszne pieniądze
  wciąż czekam na zwrot kosztów np leczenia - bo początkowo nie chcieli uznać prawie niczego- mimo iz miałam wszelkie faktury, odpowiadają pokrętnie na każde pytania i chyba maja ludzi za kretynów

  odradzam jeśli można
  ja nie miałam wyboru
  Zaletynie widzę
  Wadypzm
  dostalam
strona 0 z 4
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.82, ilość opinii: 820
PZU
Ocena: 1.45, ilość opinii: 712
Link4
Ocena: 1.49, ilość opinii: 604
Uniqua
Ocena: 2.11, ilość opinii: 439
Warta
Ocena: 1.36, ilość opinii: 409
Generali
Ocena: 1.61, ilość opinii: 282
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4254
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4123
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3743
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3459
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3181
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2783