Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Pocztex opinie

Ocena na podstawie 2875 opinii

1.28 / 5

 • Obsługa i reklamacje
  1.21
 • Cena
  1.52
 • Oferta
  1.44
 • Cena/Jakość
  1.32
 • Czas dostawy
  1.31

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Beata Owczarek / 2023-03-16 18:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy kurier z jakiego w życiu korzystałam, a korzystam bardzo dużo. Zgodnie z informacją ze sklepu przesyłka miała być dostarczona w środę. Jednak od firmy kurierskiej dostałam informację, że będzie dostarczona dzisiaj w czwartek (w bliżej nieokreślonym terminie) oraz telefon do kuriera. Kurier nie odebrał ode mnie ani jednego telefonu chociaż dzwoniłam kilka razy o różnych godzinach. W końcu o 18.30 sprawdziłam status przesyłki i dowiedziałam się, że przesyłka została awizowana o 17.15. Koleżanka, która pracowała dzisiaj dłużej była w pracy, w szkole do 17.40 i nie doczekała się kuriera. Teraz mam odebrać przesyłkę z poczty. Nigdy więcej nie skorzystam z takiego kuriera, równie dobrze mogłam od razu zamówić na pocztę i nie płacić za przesyłkę. Reklamację mam złożyć w formie pisemnej, chociaż rozmowa ze mną przez telefon oczywiście była nagrywana, ale pani przyjmująca zgłoszenie nie może podjąć działań bez pisma. Oni jeszcze nie odkryli, że oni są dla klienta, a nie klient dla nich.
  Zaletybrak
  Wadywszystko
 • ~Karol / 2023-03-16 17:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Kurier jak kurier, ale rozprzestrzenianie dezinformacji w formie SMS i maila,, DZIŚ DORĘCZYMY TWOJĄ PACZKĘ,, nie jest czymś co można pozostawić bez komentarza. Informacja ta powinna rzetelnie dawać znać, że paczka zostanie dziś doręczona. Nie każdy chcę dostać awizo, więc to świetnie dawać znać o tym, że kurier przyjedzie, ale wysyłanie takich wiadomości gdy, żaden nie ma zamiaru się zjawić jest poniżej krytyki.
  WadyWysyłanie wiadomości o nieprawdziwej treści
 • ~Kowal / 2023-03-16 15:06
  Ocena: 1.33 / 5
  Już ponad miesiąc czekam na pieniądze z pobrania i nic. Jednym słowem - Tragedia!
  WadyCzas oczekiwania na reklamację.
 • ~Bogdan / 2023-03-16 13:35
  Ocena: 1.67 / 5
  Tragedia,najgorsza firma kurierska, dużo kupuję w sieci na firmę i już kilkakrotnie dostaję przesyłkę w późnych godzinach.. standardy kurierskie to mam już przesyłkę w dopołudniowych godzinach
 • ~Anna / 2023-03-15 21:11
  Ocena: 1.00 / 5
  Systemy wdrożone przez Pocztex dają wrażenie dobrze świadczonej usługi. Możliwość siedzenia przesyłki w internecie,powuadomenie SMS o nadejściu przesyłki, powiadomienie e-mail o wizycie kuriera wszystko to brzmi wiarygodnie. Jednak nie system lecz człowiek jest słabym ogniwem. Kurierowi nie chce się przyjeżdżać pod wskazany adres tylko bezczelnie zostawia paczkę w urzędzie twierdząc, że zostawił awizo. Dział skarg PP odpisuje frazesy bez pokrycia na wysłane zażalenia.
  Najgorszy przewoźnik ze wszystkich. Wstyd i hańba.
  Zaletybrak
  Wadydrogo, bez doręczeń
  Brak szacunku dla klienta
 • ~Wiozę twoja paczkę / 2023-03-15 19:47
  Ocena: 5.00 / 5
  Ponad 2800 wystawionych opinii ludzi którzy chcieli zaoszczędzić na kosztach wysyłki.Jeszcze was Nie nauczono.Ze pazerny traci dwa razy!!!

  ZaletyPrzyjadę to będę
  WadyJutro tez jest dzień
 • ~Kupujący / 2023-03-15 19:28
  Ocena: 5.00 / 5
  Pisze do wszystkich wylewnych ludzi którzy nie trawią Pocztexu.
  -Nikt wam nie każe korzystać z usługi Pocztex są inni przewoźnicy
  -Zapewne wybierasz najtańsza opcje dostawy zaoszczędzisz 5zl(Dusigrosz)
  -Zrobiłeś się wygodny kupując przez neta to musisz warować przy oknie inaczej Awizo
  -wkur…ją cie kurierzy to przestań zamawiać gów…a z internetu
  Pamiętajcie wszyscy ludzie korzystający z Pocztex -DPD-DHL-UPS-FEDEX ze praca kuriera jest mega ciężka i uszanujcie jego wysiłek.
  LUDZKA WYGODA PRZERASTA KURIERÓW
  -

  -
  ZaletyDaj mu napiwek
  WadyJeździ po trawniku
 • ~PS / 2023-03-15 15:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Pocztex niszczy przesyłki, nie honoruje ubezpieczenia, dodatkowe usługi w stylu OSTROŻNIE to tylko wyłudzanie pieniędzy, bo przesyłki są rzucane i poniewierane, przewożone do góry nogami, na boku, przygniatane, a
  uszkodzona zawartość jest winą klienta i złego opakowania!!!
  Zaletynie ma
  Wadyczas dostawy, koszt, brak odpowiedzialności, brak poszanowania powierzonych przesyłek, miganie się od odpowiedzialności pomimo dostarczenia niezbitych dowodów na winę kuriera
 • ~Bogna / 2023-03-15 08:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Kurierzy z bożej łaski, człowiek siedzi cały dzień w domu czekając na paczkę i co? No i nic, wieczorem sprawdzam opcję śledzenie paczki i okazuje się że została awizowana na poczcie. Pocztex to najgorsi kurierzy w Polsce, lenie, aroganci i tyle.
  ZaletyBrak
  WadyBrak kontaktu z kurierem, niedostarczanie przesyłek
 • ~Mira / 2023-03-14 18:50
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam, po raz 5-ty w ciągu 1/2 roku kurier nie dostarczył mi paczki do domu, pomimo, że siedzę w domu murem i czekam na paczkę. Ciągle muszę ganiać na pocztę i odbierać osobiście. To jest skandal, co dzieje się z kurierami Pocztexu. Listy polecone też nie dochodzą. Wstyd!!! Dlatego niechętnie wybieram Pocztex, ale często nie ma wyboru. Składałam skargi na piśmie, ale to nic nie daje. Widać,jaka to firma. Zupełnie się zepsuła. Kto tam zarządza? Nie zależy im na klientach. Zachowuje się,jak monopolista.
  ZaletyŻadnych zalet. Kurierzy Pocztexu nie dostarczają paczek do domu. Podobnie z listami poleconymi. Skandal!!!
  WadyKurierzy Pocztexu nie wypełniają swoich obowiązków Nie dostarczają paczek i listów poleconych do domu. Skandal!!!
 • ~Destroyer666 / 2023-03-10 10:46
  Ocena: 1.00 / 5
  Jeżeli ktoś w ogóle otrzymał paczkę to jest sukces, chociażby poprzez awizo. Ja w ogóle swojej nie otrzymałem a minęło 10 dni. Prawdopodobnie doszło do kradzieży na wartość 700zł, bo jak można zgubić metrowy karton ważący 5kg (no chyba, że te patałachy z poczty polskiej są do tego zdolne). Ja rozumiem - wojsko, służba zdrowia ale żeby poczta nie działała w tym kraju - zadanie typu weź i zawieź jest za trudne???
  Wadywszystko, patałachy niesamowite i przygłupy
 • ~M / 2023-03-10 10:11
  Ocena: 1.00 / 5
  Trzeci dzień czekam na przesyłkę, siedzę murem. W śledzeniu napisano, że nieudane doręczenie. Nie dość że się nie wywiązują to jeszcze kłamią. Pierwszy i ostatni raz skorzystałam. Firma totalnie niewiarygodna.
  ZaletyBrak
  WadyJ.w.
 • ~Artur / 2023-03-10 00:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Poraz kolejny pan kurier poleciał w kulki i zamiast mi dostarczyć paczkę, to ją zostawił na poczcie.. Dostałem powiadomienie sms że 09-03 będzie paczka. A tego dnia pan kurier zadzwonił o godzinie ósmej, ja nie mogłem odebrać telefonu. A później jak chciałem się do niego dodzwonić ,to przekierowanie miałem na pocztę głosową. A wieczorem dostałem smsa kolejnego że paczka jest do odebrania na poczcie. To za co ja płacę, za obijanie się kuriera... To jest skandal... Syf nie firma.. Prezes razem z dyrektorem do zwolnienia...
  ZaletyŻADNYCH
  WadyPartactwo. Fatalna obsługa, złe traktowanie klienta, itd...
 • ~Mkj / 2023-03-09 17:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Masakra.
  Paczka z alliexpres z Chin do Polski dotarła, i utknęła w sortowni w Niepołomicach (jakieś 15km ode mnie).
  Po nawet nie podjętej próbie doręczenia dali status zwrot do nadawcy.
  Babsko na infolinii (po ponad 20 minutach oczekiwania na łaskawą rozmowę z konsultantem) nie jest mi w stanie powiedzieć dlaczego.
  Mają adres, ba nawet telefon, i dalej głęboko w du... Człowieka który czeka na przesyłkę.
  Mam szczerą nadzieję że w końcu zbankrutują i cała ta hołota wyląduje na bruku. Po co komu taki kurier?.
  WadySame wady, nie wysyłać tym kurierem bo i tak nie dojdzie.
 • ~Monika / 2023-03-09 13:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Ponoć kurier pojawił się, aby dostarczyć przesyłkę. Kuriera nie było. Nigdzie żadnej informacji ani na maila ani SMS. Nie zostawił też awizo. Podczas zamawiania paczki podajemy numer telefonu. Właściwie zadaje sobie pytanie- po co? Kurier nie zadzwonił do mnie. Zgłosił, że nie było mnie w mieszkaniu i podobno paczkę zostawił na najbliżej Poczcie. O awizo dowiedziałam się ze śledzenia paczki. Paczka miała zostać zostawiona na poczcie o godz 17:52.Na następny dzień poszłam na pocztę w połowie dnia. A pani przy okienku mówi mi, że tej paczki nie ma, bo kurier poprzedniego dnia się nie rozliczył z pocztą. Paczka zniknęła wraz z kurierem, bo on powinien już pracować tego dnia. Brak słów. Nie ukrywam, że zamówiłam kuriera, bo była opcja kurier Pocztex albo Paczkomat In Post, a nie chciałam biegać do Paczkomatu ze względu na zaawansowaną ciążę. Następnym razem głęboko się zastanawię czy zamawiać taką paczkę a na pewno nie przez firmę kurierską Pocztex. Właściwie lepiej byłoby pójść raz do Paczkomatu niż biegać tyle razy na pocztę. W ostatnim czasie zamawiam sporo paczek - oczywiście przez inne firmy kurierskie i nigdy nie miałam takiego problemu. Kurier ma mój numer telefonu, dzwoni i pyta się czy jestem w domu. Za chwilę jest na miejscu. Paczki szybko i sprawnie dostarczone. Pierwszy i ostatni raz zamówiłam paczkę przez Pocztex. Nie polecam
  ZaletyBrak
 • ~dora / 2023-03-08 14:02
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie dość że przesyłka idzie 3 dni ..to jeszcze kurier zamiast dostarczyć paczkę do domu ..wysyła sms ze mam ją sobie odebrać na poczcie ..nie odbiera telefonu ..nigdy więcej gównianych kurierów z pocztexu !!!!!!!!
  Zaletyżadnych !!!
  Wadydługi termin , zamiast dostarczenia paczki do domu , sms ze mam ją sama sobie odebrać na poczcie , oczywiście telefonu kurier nie odbiera
 • ~Odbiorca / 2023-03-07 22:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Zaspani listonosze w akcji.
  Przesyłka pokonuje średnio 15 km na dobę co daje 0.625 km/h i tow dni robocze.
  ZaletyBrak
  WadyŻółwie tempo
 • ~pr / 2023-03-07 12:50
  Ocena: 1.00 / 5
  Anulowałem wysyłkę po dwóch dniach czekania na kuriera, który miał odebrać paczkę. Mimo, że odbiór miał być w godzinach 9-12 w poniedziałek - kuriera nie było przez 2 dni. Zero kontaktu. Nigdy więcej. Mam wrażenie, że ta firemka to tylko przechowalnia dla partyjniaków.
  WadyBeznadziejny kontakt i czas obsługi.
 • ~Dsss / 2023-03-06 09:23
  Ocena: 2.00 / 5
  Absurdalny czas dostawy, mentalnie lata 90 w Pocztex-ie są nadal aktualne.
 • ~susan / 2023-03-05 22:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Kilka reklamacji, ciągłe utarczki, brak awizo, gburowatość, trudność w połączeniu z infolinią, brak komunikacji między działami. Totalne -100.
  Zaletybrak
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

DPD
Ocena: 1.51, ilość opinii: 9732
InPost
Ocena: 1.73, ilość opinii: 6429
DHL
Ocena: 1.29, ilość opinii: 6098
UPS
Ocena: 1.27, ilość opinii: 3645
Pocztex
Ocena: 1.28, ilość opinii: 2875
GLS
Ocena: 1.52, ilość opinii: 1848
VECTRA
Ocena: 1.65, ilość opinii: 3494
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3073
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.05, ilość opinii: 3026
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2995
UPC Internet
Ocena: 1.84, ilość opinii: 2983
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2501