Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Play Online opinie

Ocena na podstawie 1421 opinii

1.88 / 5

 • Niezawodność
  1.62
 • Obsługa klienta
  1.87
 • Cena
  2.28
 • Parametry
  1.75
 • Cena/Jakość
  1.36
 • Oferta
  1.55

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~kubo / 2019-07-15 00:28
  Ocena: 1.00 / 5
  gdy internet był na próbę przez 2 tgodnie wszytko było ok po tym czasie zaczeły się problemy zawieszanie się spadki pobierania i wysyłania ping
  Zaletybrak
  Wadywszystko
 • ~rolek2145 / 2019-07-14 16:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Korzystam od 2013 roku na początku miałem 3mb na s czasami więcej ale to co się dzieje u mnie od kwietnia to jakaś tragedia.Mam 100kb/s dosłownie zgłoszenia do obsługi klienta kończą się odpowiedzią typu "Bardzo nam przykro że nie spełniamy pańskich oczekiwań" tak to internet na kartę w modemie ale o ile wiem to świat idzie do przodu sieci się rozwijają a oni mają jakiś regres.
  Miejscowośćużranki
 • ~lemmak / 2019-07-13 11:11
  Ocena: 2.25 / 5
  Tragedia. Co raz wolniejszy, nie otwiera stron, zrywa połączenie. Pewnie im więcej abonentów, tym gorzej działa. Rezygnuję po okresie umowy.
  ZaletyBrak zalet - bo nie działa właściwie
  Wadynie można pracować z internetem a co mówić o oglądaniu lub słuchaniu czegokolwiek
  MiejscowośćBieżuń
 • ~Dev / 2019-07-12 23:11
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet często traci połączenie i prędkości są 10x mniejsze niż te w umowie.
  Dałem się naciągnąć jak małe dziecko i muszę płacić 160 zł jeszcze przez rok.
  WadyWolny Internet
  Utrata połączenia
  Cena
  MiejscowośćDębica
 • ~Daniel / 2019-07-12 11:41
  Ocena: 1.00 / 5
  Play nieźle pogrywa sobie ze swoimi klientami zasłaniając się regulaminem. Sugeruję zachować rozwagę przed związaniem się z nimi umową. Reklamacja jest uznana za niezasadną. Przesłałem nagranie video z którego jasno wynika że Internet nie działa prawidłowo. Strony praktycznie w ogóle się nie wczytują. Play nie widzi problemu, zasłaniając się ogólnymi statystykami poboru danych oraz średniej prędkości na jakiej rzekomo pracujemy. Być może warto było by przedstawić statystyki prędkości z poszczególnych godzin pracy Internetu, a nie średnie ważone z całego miesiąca? Poniżej uzasadnienie odrzucenia reklamacji.

  "Dziękuje za przesłanie nagrania video. Ponownie przeanalizowałem Pana sprawę i potwierdzam, że nasze nadajniki z których Pan korzysta działają prawidłowo. Jeśli występują niedogodności w korzystaniu usług związane jest to z dużą ilości użytkowników, którzy są zalogowania do nadajników w Pana okolicy. Zaznaczam, że przesłane nagranie nie jest podstawą do zmiany decyzji reklamacyjnej.

  Proszę pamiętać, że nasz internet jest usługą mobilną. Zasięg może się różnić w zależności od miejscowości. Zależy on między innymi od liczby nadajników na danym terenie, liczby użytkowników zalogowanych do nadajnika lub ukształtowania terenu. Duży wpływ na działanie internetu w telefonie mają ustawienia, które może Pan w każdej chwili zmienić."

  Skąd wniosek że działają prawidłowo skoro mam namacalny dowód w postaci nagrania video na którym Internet w ogóle nie funkcjonuje? W związku z tym może pora zwiększyć wydajność nadajników skoro są na tyle mało wydajne że przeglądanie stron internetowych staje się niemożliwe, a nie werbować kolejnych klientów mamiąc ich faktem jakiego to super szybkiego Internetu nie oferujecie? Chcąc świadczyć prawidłowo usługę udostępniania Internetu (których nie udostępniacie za darmo) należy dostosować swoje nadajniki adekwatnie do liczby klientów którzy się z nimi łączą.
  Zaletybrak
  Wadyświadczenie usług dalekie od poprawnego
  MiejscowośćKołobrzeg
 • ~PH / 2019-07-06 02:22
  Ocena: 1.33 / 5
  Mam internet domowy w Play i mówiąc szczerze to jakiś dramat. Czasami internet działa przyzwoicie, ale bardzo często nie da się go w ogóle używać mimo tego, że zasięg jest dobry. Zrozumiałbym jakby takie przycięcia zdarzały się rzadko, a nie co drugi trzeci dzień.
  ZaletyBrak
  WadySame wady
  MiejscowośćGoleszów
 • ~Kamilek / 2019-07-05 12:40
  Ocena: 1.75 / 5
  Od stycznia 2019 jest coraz gorzej. Zasięg niby pokazuje, ale nie mogę się połączyć zaś sms-y nie dochodzą. Internet w telefonie to porażka: zasięg pokazuje, a nawet LTE; a strony nie ładują się. Nawet ściągnąłem aplikację "speed test" do pomiarów szybkości internetu i oto przykładowe pomiary sprzed ostatnich paru dni (nadmieniam że mieszkam w Łodzi a nie na jakiejś wiosce): 5 lipca 2019 1.54 mbps; 3 lipca 0,17 (!!!) mbps 5 czerwiec 2,22 mpbs; 27 kwietnia 0,97 mbps. Niestety przeważnie jest to właśnie tak max do 4 mbps. Konsultant powiedział że już niedługo powstanie sieć ich własnych nadajników i będzie super hiper zasięg, lecz Pan konsultant nie potrafił odpowiedzieć mi na pytanie dlaczego w takim razie mój internet jest słaby skoro mieszkam 3.3 KILOMETRA W LINI PROSTEJ OD ICH WŁASNEGO PRYWATNEGO MASZTU!
  Nie wiem co się dzieje z tym Play'em od 7 miesięcy ale serdecznie mam tego dosyć i nikomu nigdy go nie polecę.
  ZaletyPlay już nie ma żadnych zalet; ani cenowych ani ofertowych.
  WadyZasięg (a raczej jego brak), bardzo słaby internet mobilny, słaba obsługa klienta
  MiejscowośćŁódź
 • ~Play to syf / 2019-07-04 15:38
  Ocena: 2.00 / 5
  jeden wielki dramat.
  Na moje szczęście kończy się umowa na to gówno.
  Centrum miasta - strona otwiera sie 30 sek...
  Ten kto sprzedaje ten syf powinien zdechnąć w męczarniach
  ZaletyCena
  WadyWszystko- od zasięgu po stabilność
  MiejscowośćWarszawa
 • ~azz / 2019-06-30 21:39
  Ocena: 1.25 / 5
  Internrt byłby tani gdyby był. Niestety poziom połączenia gdziekolwiek w kraju jest żałosny.
  Zrywanie połączenia to norma, poza tym nawet podczas rzadkich chwil "normalnej" pracy nie
  powala prędkością.

  Kiepska inwestycja.
  Zaletyxena (gdyby tylko działał)
  Wadywszystko inne
  MiejscowośćOpole, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Gdańsk
 • ~Adrian / 2019-06-26 14:03
  Ocena: 2.75 / 5
  Dosyć że płacę 70zł miesięcznie za 200gb internetu to i ciągłe spadki do 0.90kbps. Mam dość Playa bo nie idzie ani przy nim pracować ani oglądać filmów ani nic. Ciągle rozłącza pomimo tego że mieszkam w centrum miasta i mam 5 gwiazdek, sprzęt wymieniony, karta też a oni ciągle to samo że to nie z ich winy.
  Zaletyżadne
  Wadysą ich setki
  MiejscowośćWłocławek
 • ~nie powiem / 2019-06-22 09:56
  Ocena: 1.50 / 5
  internet jest do du*y i strasznie wolny nawed gdy coś pobieram to trwa to bardzo długo a o wczytywanie stron to nawed nie wspomnie
  Zaletybrak
  Wadyzbyt dużo by pisać
  Miejscowośćolszanka
 • ~tybet64 / 2019-06-22 08:28
  Ocena: 4.50 / 5
  Dwa lata używam i jest super. Raz zdarzyła się mała zwiecha przed jeden dzień ale za to dołożyli 10 GB.Jeszce żeby mieli ofertę jak w Pluszz to bym był w siódmym niebie. Potrafi nawet 10 MB/sek zasówać.
  ZaletyPrawie wszystko super.
  MiejscowośćBielsko-Biała
 • ~Nefretete / 2019-06-21 13:25
  Ocena: 2.00 / 5
  Kiedy w koncu nie bede miala problemu z laczeniem sie z internetem. Przy kazdej nowej umowie koszty sa coraz wieksze, a internet beznadziejny jaki byl wczesniej. Jestem wasza klientka od ponad 10 lat i nie mam z tego tytulu zadnych profitow. Znajomi sa w innych sieciach i to krotszy czas a maja lepsze warunki niz ja. A kiedy chce przejsc do innej sieci to okazuje sie nagle ze warunki umowy sa tak beznadziejnie skonstruowane az glowa boli i kare trzeba placic (z mezem mamy jeden abonament gdzie umowa mojego nr konczy sie pol roku szybciej i przez te pol roku gdybym zrezygnowala, maz i tak musialby placic za mnie) zaluje ze podpisalam w styczniu umowe. Wiecej tego bledu nie popelnie i rezygnuje z waszych uslog. Nie tylko ja bo mam wielu znajomych, ktorzy tez nie sa z Playa zadowoleni
  ZaletyBrak
  WadyBeznadziejny zasieg
  Beznadziejny internet
  Naciaganie przy podpisywaniu umowy
  Zero profitow dla klientow ktorzy sa dluzej niz 10 lat
  MiejscowośćKrasków
 • ~play to ogólnie słaby internet / 2019-06-20 13:57
  Ocena: 2.00 / 5
  internet do 100KB/s to żart. Taki internet był nazywany szybkim 15 lat temu
  Zaletybrak
  Wadycena
  prędkość
  awaryjność
  MiejscowośćPodegrodzie
 • ~Bartek / 2019-06-12 21:23
  Ocena: 1.00 / 5
  doładowuje konto na 25zł i są jazdy... albo formuła się sama nie włącza albo niby nie ma środków na koncie aby włączyć formułe, a stan konta to 25,02zł... już drugi miesiąc ta sama sytuacja. rozpatrzenie reklamacji niby 11 dni a miesiąc minął reklamacji nie ma a złożyłem już drugą... NIE POLECAM!
  Zaletybrak
 • ~Jorik / 2019-06-12 15:53
  Ocena: 4.75 / 5
  Korzystamz z LTE w jednej lokalizacji (stacjonarny router Huawei B315s-22). Parametry sygnału nie są rewelacyjne, ale doceniłem gdy, na próbę włożyłem kartę Plus skuszony zapewnieniami konsultantów, którzy twierdzili, że w tej (trudnej, fakt) lokalizacji będzie rewelacyjnie. W praktyce było ZNACZNIE gorzej. Dlatego doceniam, że mogę liczyć na ok. 20Mb/s (często lepiej, czasem gorzej).

  Niezawodność oceniam wysoko, aczkolwiek mowa o konkretnej lokalizacji. Nie przypominam sobie braku sygnału, mógł się zdarzyć chwilowy brak LTE wymuszający przejście na 3g.

  Do Play24 (ebok) mam kilka zastrzeżeń, ale po porównaniu z Plus online zachowam krytykę dla siebie. Mogłoby być lepiej, ale wiem, że może być DUŻO gorzej. Większych spraw spornych nie miałem, drobniejsze, zgłoszone na Play24 zostały albo rozwiązane, albo przekazane dalej jako sugestie poprawy funkcjonalności Play24. Ogólnie mnie to satysfakcjonuje. Ostatnio zlikwidowali świetną bramkę sms/mms, z której korzystałem gdy miałem do wysłania jakieś dane np. nr konta, adres, identyfikator dużo łatwiejsze do wprowadzenia na komputerze (copy/paste). Ponadto bramka świetnie się sprawdzała, gdy bylem za granicą (np. w Egipcie - koszmarny roaming) lub zwyczajnie zapomniałem telefonu. To duży minus, ale z drugiej strony konkurencja też tego nie ma.

  Cena porównywalna. Nie powala ale nie odbiega od średniej, o ile oferta odpowiada danemu klientowi. Na biuro mamy obecnie (umowa z 2017) pakiet 100GB na miesiąc, teraz oferują już 200GB na tych samych warunkach. Prawdopodobnie zostaniemy i przedłużymy umowę.
  ZaletyDziała niezawodnie z przyzwoitymi parametrami (jak na tę lokalizację).
  Obsługa w Play24 i salonach poprawna.
  WadySkomplikowana konstrukcja umowy dla firmy (internet + karty do telefonów w pakiecie).
  Zlikwidowali świetną bramką sms/mms.
  Miejscowość05-830 Rusiec
 • ~Peter / 2019-06-09 23:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam nikomu, dwa miesiące walki z beznadziejnie działającym internrtem-prawie zero pomocy ze strony Play - niby próbowali pomóc, ale nic nie pomogli, aż w końcu przestali dzwonić i więc chyba się poddali.

  Nie polecam nikomu!
  WadySame wady
  MiejscowośćGniezno
 • ~Olga / 2019-06-06 10:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Sprawa dotyczy telefonu służbowego. 31 maja zgłosiłam problem, polegający na niemożliwości wykonania telefonu czy wysłania sms'a. W słuchawce pojawia się komunikat "Twoje konto zostało zawieszone". Do dzisiaj echo, zero chęci wyjaśnienia sprawy.
  MiejscowośćKatowice
 • ~Aga / 2019-06-06 10:55
  Ocena: 1.50 / 5
  Bardzo słaby internet, brak korzystnychifert dla stałych klientów
  WadyInternet przeważnie nie działa
  MiejscowośćLidzbark Warmiński
 • ~Niezadowolony klient / 2019-06-03 21:26
  Ocena: 2.00 / 5
  Posiadam umowę na internet mobilny bez urządzenia 200 GB z "pełną prędkością". Zazwyczaj jest to około 40mb/s i nie ma się do czego przyczepić ale raz na kilka dni zdaża sie, że spada do 0.5mb/s i utrzymuje sie tak przez pare godzin. W biurze obsługi klienta załamują ręce. "hmm no tak... wszystko wydaje się być w porządku.." Jeśli macie inne opcje to zdecydowanie odradzam internet w play. Zakręcą wam internet a wy itak będziecie płacić.
  Wadywalą w h...
  MiejscowośćWarszawa
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Netia Szybki Internet
Ocena: 2.14, ilość opinii: 2455
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.54, ilość opinii: 2109
VECTRA
Ocena: 1.72, ilość opinii: 1975
UPC Internet
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1749
Plus GSM iPlus
Ocena: 1.69, ilość opinii: 1658
Play Online
Ocena: 1.88, ilość opinii: 1421
Flixbus
Ocena: 2.30, ilość opinii: 860
mBank
Ocena: 1.95, ilość opinii: 683
ITAKA
Ocena: 2.72, ilość opinii: 387
Link4
Ocena: 1.56, ilość opinii: 348
Netflix
Ocena: 2.59, ilość opinii: 232
nju mobile
Ocena: 3.10, ilość opinii: 154