Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Eximtours opinie

Ocena na podstawie 188 opinii

2.21 / 5

 • Cena/Jakość
  2.26
 • Obsługa klienta
  1.89
 • Oferta
  2.50

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Anna / 2023-03-31 08:43
  Ocena: 4.67 / 5
  Jestem zadowolona z wakacji z Malce co prawda wybrałem dosyć tani hotel nie był najlepszy ale za to pieniądze uważam że było warto
  ZaletyCana
 • ~Kasia / 2023-03-29 23:30
  Ocena: 4.33 / 5
  Jesteśmy zadowoleni - tygodniowe wakacje w Barcelonie z tym biurem były w porządku i nie mamy uwag. Po prostu dobrze zorganizowany wyjazd
  WadyNie mamy
 • ~angwo / 2023-03-22 13:16
  Ocena: 1.33 / 5
  zmiana hotelu na 24 przed wylotem,
  hotel 500 m od plazy , zamiast 50 m- na infolini Pani odpowiada- przezciez nie bedie Pan pływał i tak w zimnej wodzie
  odp na reklamacje jest z automatu - odp jest ,ze przeciez dzien przed wylotem powiedzieli ,ze zmieniają hotel .
  transfer z lotniska 30 km, 2,5 h - wykupiony bus , który objezdza wszystkie inne hotele
  zero kontaktu z opiekunem
  transfer na lotnisko w dniu wylotu - 4 h przed wylotem
  Odradzam!!!
  Zaletyżadnych
  Wadydrogo , oferta niezgodna z zakupioną, chamskie zachowanie i obsługa na infolini
 • ~Łukasz Budakowski / 2023-03-21 12:57
  Ocena: 5.00 / 5
  wszystko zgodnie z planem, organizacja sprawna, obsługa kompetentna i bez zastrzeżeń. wakacje na Cyprze, hotel Constantinos, Marze 2023
  Zaletywszystko okej
  Wadynie ma
 • ~Wojtaszek / 2023-03-20 22:49
  Ocena: 5.00 / 5
  Zacznę od tego ze podeszliśmy z dość duża niepewnością do zakupu wakacji w tym biurze. Jednak po pierwsze obsługa w biurze w Katowicach na świetnym poziomie. Wspólnie wybraliśmy hotel który nam odpowiadał i wylecieliśmy na wakacje do Tunezji na Djerbe. Sprawnie przeslismy odprawę i lot do Tunezji. Na miejscu czekała na nas rezydentka biura - Agnieszka. Następnego dnia spotkanie informacyjne i wykupiliśmy wycieczki. Hotel Palm Azur - nie mogę powiedzieć złego słowa - fakt nie jest to najnowszy hotel ale miał dobre jedzenie, wieczorem animacje w krytym amfiteatrze, obsługa sprawna. transfery z lotniska bez zarzutu. Zamawialiśmy fakturę na nasz wyjazd i zgodnie z obietnica złożona jeszce w dniu zakupu otrzymaliśmy dokument po powrocie do polski. Nie ma żadnych zastrzeżeń i już mamy zarezerwowany kolejny urlop z tym biurem w Turcji :-)
  ZaletyObsługa kompetencje i uprzejmość
  WadyNie ma
 • ~Marcin / 2023-03-20 00:08
  Ocena: 5.00 / 5
  Wakacje w Egipcie bardzo udane - hotel Amarina. Sprawna obsługa i organizacja
  ZaletyObsluga
  WadyNic
 • ~Wiol / 2023-03-17 11:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Rozbieznosci miedzy oferta a stanem faktcznym. Obsługa reklamacji to dno. Firma ma taka polityke, żeby każdą reklamację odrzucać bez wzgledu na to czy jest zasadna czy nie. O ile oczywiscie doprosisz się o odpowiedź, bo olewanie i nieodpowiadanie na maile to standard. Czują się bezkarnie. Podejscie: jak ci sie nie podoba to mozesz isc do sądu. Nie sądziłam, że w czasach kiedy większość firm dba o dobry PR, ktoś jeszcze celowo stosuje takie praktyki. Dodatkowo niekompetentną rezydentka.
 • ~Tadeusz / 2023-03-15 21:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Otrzymałem pokój ekonomiczny bez światła dziennego zamiast standardowego
 • ~Tomek / 2023-03-09 13:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Omijać szerokim łukiem oferty EXIM Tours - już któryś raz odwołali mi wycieczkę!!!! Zaproponowano że mogę wybrać ofertę lecz z wysoką dopłatą!!! Dodatkowo za ubezpieczenie dodatkowe pieniądze mi przepadły. NIE POLECAM operatora EXIM TOURS!!!
  Zaletybrak
  WadyWszystko - odwołana wycieczka pomimo zapłaty!
 • ~Michał / 2023-02-27 23:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Wakacje,pl i ''biuro'' Exim Tours to największe OSZUSTWO na jakie można się naciąć podczas rezerwacji wyczekiwanego urlopu! Chcę Państwa przestrzec przed nimi. Naprawdę trzeba się przed nimi bronić, jak przed chorobą. A teraz do rzeczy. Postaram się w skrócie.
  Moja sprawa miała miejsce 11.07.2021r. Kiedy to wybrałem i zarezerwowałem wycieczkę do Grecji. Niestety nie byłem wtedy przy mojej dziewczynie i na odległość zarezerwowałem wycieczkę z linku podesłanego przez nią - już wszystko było skrupulatnie przez nią sprawdzone.
  I wtedy pierwszym oszustem z, z którym potem przez miesiąc walczyłem był fakt, iż AUTOMATYCZNIE WYBRAŁO MI INNĄ DATĘ WYCIECZKI ZA TĘ SAMĄ KWOTĘ. Taki mają system, że pokazuje ci najniższy koszt wycieczki i każdorazowo po kliknięciu ich tfu system zmienia sobie datę wylotu.
  Rezerwację trzeba było od razu opłacić i przelałem 612,70zł do pośrednika, którym jest Wakacje.pl. Jeszcze tego samego dnia moja dziewczyna uświadomiła mnie, że na potwierdzeniu rezerwacji widnieje inna data. Szybko zacząłem działać. Pomyślałem, że to się da jakoś odkręcić, zwłaszcza, że wybrało mi wycieczkę na październik (a był lipiec). Już nawet miałem wizję, że trudno, najwyżej stracę 612.70zł i pojedziemy gdzie indziej. Ale myliłem się....
  Miesiąc męczyłem się z infolinią Wakacje.pl. Konsultanci byli mili, ale co z tego!? Za każdym razem jak dzwoniłem ktoś inny zajmował się moją sprawą... Exim Tours - biuro, które było odpowiedzialne za nasz wyjazd było już bardziej stanowcze i opryskliwe. Od razu mi powiedzieli, że to się będzie wiązało z dużymi kosztami w przypadku rezygnacji. I, że oni nie mogą nic zrobić, a jedynie pośrednik, bo to ich sprawa. I byłem więc odsyłany od jednych do drugich. Pisałem maile.
  Głównym problemem był fakt, iż zamówiłem lot samolotem rejsowym. To znaczy, ze biuro nie ma wykupionego całego samolotu, a jedynie pojedyncze miejsca w samolocie dostępnym także dla ludzi z poza wycieczki. Poprosiłem zatem, o przeniesienie/przekierowanie poniesionych kosztów rezerwacji na jakąkolwiek wycieczkę, ale w lipcu - bo na tym nam najbardziej zależało. Usłyszałem, że jest taka możliwość! Od konsultantki Wakacje.pl, i że już działa z mojej sprawie. Niestety okłamała mnie. Nie było możliwości przekierowania środków.
  Poprosiłem zatem o to, żebyśmy ponieśli jak najmniejsze koszty rezygnacji z biletów samolotowych. Że możemy dopłacić, ale polecieć wcześniej i oczywiście zapłacić resztę kosztów. (czyli 3245,30zł, bo cała wycieczka miała kosztować 3858zł) Dalej byłem zwodzony i słyszałem od konsultantek: nadal czekamy na odpowiedź od Exim Tours. Walczyłem miesiąc odbijając się od ściany. Ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, ale tym razem byłem zły przez telefon jak nigdy. Dostałem odpowiedź, że Eixim Tours wycenił rezygnację z naszej wycieczki na: 1542zł.....
  A potem mogę wykupić sobie nową wycieczkę w bliskim terminie i to najlepsze rozwiązanie... Niech Państwo sobie wyobrażą moja złość.
  Nie miałem sił już z tymi kretynami, oszustami i złodziejami walczyć. Mailowo potwierdziłem i pisemnie potwierdziłem rezygnację.
  Nie chciałem mieć z nimi już nic wspólnego NIGDY. Wybrałem na Bookingu apartamet w Chorwacji. Spakowałem nas w samochód i jeszcze w te same wakacje, w sierpniu 2021r. pojechaliśmy na zasłużony odpoczynek.
  Właśnie. ODPOCZYNEK - bo z tym powinno kojarzyć się zajmowanie się, szukanie , rezerwowanie i zakup wycieczki. A Wakacje.pl i Exim Tours nie mają z tym NIC wspólnego. Przyczynili się jedynie do skrócenia mi życia. Pewnie o parę lat.
  PRZESTRZEGAM, OSKARŻAM, NIE POLECAM
  Bądźcie mądrzejsi ode mnie i nie dajcie złodziejom zarobić.
  ZaletyBRAK
  WadyOSZUŚCI
 • ~Agnieszka / 2023-01-30 12:50
  Ocena: 5.00 / 5
  W styczniu wybraliśmy się z Exim na Maltę. Mino tak wielu negatywnych opinii postanowiliśmy zaryzykować.
  Wszystko od początku odbyło się zgodnie z tym co było w ofercie. Wylot, transfer, pobyt na Malcie i powrót. Wszystko idealnie. Wyjazd na ferie zaliczony jako jeden z najbardziej udanych. Polecam :)
 • ~Ryszard / 2023-01-23 13:13
  Ocena: 1.67 / 5
  Wybraliśmy się z żoną na wakacje na Teneryfę. Sam pobyt w hotelu nawet w porządku, ale na końcu nie mieliśmy transferu na lotnisko. Autobus zamiast podjechać pod hotel tak jak mieliśmy w instrukcji podjechał sobie gdzie w okolicy hotelu na przystanek taxi. Nikt nas nie poinformował, że mamy gdziekolwiek podejść, więc oczekiwaliśmy na transport przed wejściem do hotelu. Rezydent stwierdził, że nie widzi uchybień i że możemy składać reklamację. Na moje pytanie co mamy zrobić w tej sytuacji (chwilę przed wylotem) powiedział, że mamy sobie sami radzić.
  Pojechaliśmy na własny koszt taksówką na lotnisko. Organizator nie chce zwrócić kosztów transportu.
  Oczywiście organizator odrzuca naszą reklamację nie podając żadnej rozsądnej argumentacji do naszego uzasadnienia.
  WadyObsługa Klienta - tragedia, arogancja i brak wsparcia w trudnej sytuacji
 • ~Łukasz / 2023-01-17 22:28
  Ocena: 5.00 / 5
  Wakacje na Cyprze północnym, styczeń 2023
  Wybraliśmy hotel Salamis Bay Conti 5* - bardzo polecam! Świetnie się bawiliśmy i dobrze wypoczęliśmy. Pyszne jedzenie, spoko pokoje, dobra obsługa. Widok na morze z pokoju - bajka. Po stornie biura fajna rezydentka Basia która odpowiadała na wszystkie pytania.
  ZaletyPolecamy
  WadyOpóźniony o godzine samolot
 • ~Artur / 2023-01-16 14:19
  Ocena: 1.00 / 5
  WAK143040025 i WAK143040017 Cypr Północny. Rozbieżności w ofercie ze stanem faktycznym: Plaża publiczna okazała się plażą płatną, brak hammamu, brak jaccuzzi.
  Jestem w stanie zrozumieć rozbieżności z ofertą, ale nie rozumiem podejścia do klienta. Zawalili sprawę, nie wywiązali się z umowy i nie potrafią tego zwyczajnie wziąć na klatę, przeprosić. Polityka firmy jest taka, by wszystkie reklamacje odrzucać, nawet te zasadne, a ich stanowisko jest takie, że jak się nie podoba, to można iść do sądu.
 • ~Agrestowa / 2023-01-14 15:40
  Ocena: 5.00 / 5
  Super wakacje, wszystko na tip top dopięte na ostatni guzik!!! Dzieciaki zachwycone a my wypoczęci!!!! Na pewno jeszcze wrócimy na jakieś super wakacje z nimi
  ZaletyWSZYSTKO SUPER
  WadyNic
 • ~Krzysztof / 2023-01-14 11:26
  Ocena: 5.00 / 5
  Witam. Nasz kontakt z biurem Eximtours to co prawda dwa wyjazdy ale należy uznać je za bardzo udane. Możliwe, iż z uwagi na charakter pracy wycieczki planujemy dość spontanicznie z niewielkim wyprzedzeniem. Zatem nie bolo zwrotów a każda oferta biura nie odbiegała od rzeczywistości. Opieka na miejscu to osobisty kontakt z rezydentem lub droga meilowa, telefoniczną, tak było w zapisane w warunkach wycieczki. Z całą pewnością będziemy korzystać z usług tego biura jeżeli standard oferowany do tej pory zostanie zachowany. My jesteśmy zadowoleni z ofert oraz formy współpracy na plaszczyxnie klient biuro, przed i w czasie wycieczki.
  ZaletyCena adekwatna do oferty. Różnorodność ofert w zależności od wieku, miejsca, oferowanego standardu, rodzaju wyżywienia, długości wypoczynku. Miła obsługa bezpośrednia (jak dotychczas).
  WadySzersza oferta w zakresie miejsc wypoczynku.
 • ~Łukasz / 2023-01-12 15:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Ostatni raz z tymi złodziejami!!!! Zgłaszając rezygnację z wczasów na 4miesiące wcześniej zostałem obciążony kwotą prawie 2200zł. Całe wczasy to koszt ok 4400zł. Nie polecam i wszystkim odradzam.
  ZaletyBrak
  WadyWyzysk na maxa
 • ~Zalew / 2023-01-08 09:33
  Ocena: 5.00 / 5
  Polecam wybrać się z nimi na Maltę do hotelu SeaBank. Super hotel! Do tego Malta przepiękna. Sama organizacja bez zarzutu - przed wylotem dostaliśmy dokładna instrukcje gdzie będzie na nas czekał transfer, informacje o transferze na powrót, wszystkie numery kontaktowe. Na pewno jeszcze z nimi polecę na wakacje
  ZaletyOrganizacja
  Hotel
  WadyBrak
 • ~Majka i Karolina / 2023-01-07 17:51
  Ocena: 5.00 / 5
  Wakacje na Djerbie bez zarzutu! Pozdrawiamy rezydentke Agnieszkę
  ZaletyWszystko nam się podobało
  WadyBrak
 • ~Stani / 2023-01-06 23:16
  Ocena: 4.33 / 5
  Wycieczka na cypr do Salamis Bay Conti była bardzo udana. Trochę długi transfer do hotelu No ale cóż… taki hotel wybraliśmy. Biuro sprawnie działa bo przydzielili nam pokój zły pokój i po 5 minutach od kontaktu z biurem sprawa była wyjaśniona i dostaliśmy wino z przeprosinami. Z czystym sumieniem polecam
  ZaletyWszystko tak jak być powinni i w super cenie
  WadyNie mam żadnych uwag co do wyjazdu z exim
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

ITAKA
Ocena: 2.47, ilość opinii: 1028
TUI
Ocena: 2.15, ilość opinii: 913
Rainbow Tours
Ocena: 2.24, ilość opinii: 517
Eximtours
Ocena: 2.21, ilość opinii: 188
Funclub
Ocena: 2.80, ilość opinii: 158
Grecos
Ocena: 2.72, ilość opinii: 47
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4333
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4259
Orange
Ocena: 1.40, ilość opinii: 3801
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3473
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3190
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2842