Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Funclub opinie

Ocena na podstawie 67 opinii

2.36 / 5

 • Cena/Jakość
  2.34
 • Obsługa klienta
  2.28
 • Oferta
  2.53

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 4
 • ~Jacek Q. / 2021-10-19 15:00
  Ocena: 5.00 / 5
  -18 pażdziernik b.r. - objazdówka : F-E-P-Gibraltar - Ceuta (E).
  Autobus - bardzo wygodny, bez uwag.
  Kierowcy- P. Jacek i Ryszard - pomocni, pełna profeska.
  Pilot- P. Sebastian - klasa sama w sobie : elokwentny, dobrze przygotowany - także na dziwne pomysły
  niektórych z pasażerów. Umiejętnie prowadził całość imprezy. Polecam z pełnym przekonaniem
  o kulturze i profesjonalizmie działania.
  Biuro - pomimo wstępnych zawirowań (anulowanie wycieczki w 2020 r. - COVID) bez zastrzeżeń, zrealizowało
  swoje zobowiązania.
  Impreza : wymagająca kondycji - bardzo dużo punktów zwiedzania, całodzienna (7-20/22) aktywność,
  pokonaliśmy 9000 km (jak z Polski do Japonii) a mimo to wszyscy wrócili cali, zdrowi i o ile wiem bardzo zadowoleni.
 • ~Czesław i Wanda / 2021-10-13 18:55
  Ocena: 5.00 / 5
  Wczasy dla seniora Hiszpania Looret de Mar od 21 września do 4 pażdziernika 2021.....pierwszy raz chcę podziękować temu biuru za naprawdę udany urlop. Był to mój trzeci wyjazd z tą firmą , dwa niezbyt udane do Chorwacji i Grecji,gdzie kiepskie jedzenie mieszało się z kiepskimi hotelami, ten wprost przeciwnie bardzo dobry. Wspaniała rezydentka Dominika,bardzo elekwentna i super przewodniczka, dobry hotel, super jedzenie, piękna pogoda, wspaniałe wycieczki, wszystko o czy można było pomarzyć. Naprawdę, zarąbiste wakacje....
  Jedyny mankament to hotele tranzytowe we Francji, podniszczone, niezbyt czyste nie mówiąc już o całkowicie beznadziejnych śniadaniach...ale cóż to dwa noclegi przy super reszcie. Jeszcze raz dziękuję za super urlop i pozdrawiam Funclub serdecznie, najbardziej zaś Dominikę....
  ZaletyDobry hotel, super jedzenia, bardzo dobra rezydentka Dominika
  Wadyhotele tranzytowe we Francji
 • ~UlaD-B / 2021-10-07 21:56
  Ocena: 5.00 / 5
  Do~Senior w Albanii. Droga pani proszę pozwolić, że wczasy na 2022 rok wybiorę sobie sama, bez pani pomocy. Jak widać niezbyt dobrze się pani w tym sprawdza. Mam wiele ciekawszych zajęć dlatego jest to mój ostatni komentarz szkoda mi czasu na taką dyskusję. Jak widać po godzinach pani komentarzy, siedzi pani przy kompie cały dzień główkując co by tu jeszcze infantylnego napisać. Pewnie wszyscy, którzy mają odmienne zdanie od pani to "wysłannicy" Funclubu, żony kierowców itp pewnie pani wymyśli jeszcze jakąś inna teorię spiskową. Ewidentnie coś pani zaszkodziło, może albańskie słońce a może ta "zagrzybiona" łazienka. Powodzenia powinna życzyć pani sama sobie w dojściu do równowagi. Jeśli chodzi o kondycję seniorów to nie zależy ona od "zaświadczenia lekarskiego" ,ale od samego seniora. Każdy zna swoje możliwości i wie na jakie wczasy może pojechać. No i nie napisała pani do jakiego hotelu pierwotnie miała pani jechać bo chyba nie do Primavery. My rezerwowaliśmy wczasy w Primaverze w październiku 2019 i pewnie kolejność rezerwacji też miała znaczenie. Mnie uznała pani za winowajcę swoich niepowodzeń a za wszystko pozostałe ( pandemia, kolejki na granicy, objazdy na drodze odpowiada według pani Funclub). Życzę zdrowia przy tej pisaninie choć już tego nie zamierzam czytać.
  Zaletyhotel wyżywienie program rezydent
  Wadybrak wad wczasy zgodne z ofertą
 • ~UlaD-B / 2021-10-07 01:00
  Ocena: 4.67 / 5
  ~Senior~w Albani- Droga Pani sprowokowała mnie Pani do tej dyskusji. Ja "nie miałam szczęścia" tylko wykupiłam wczasy w hotelu Primavera, nie wiem jaką ofertę Pani wykupiła na pewno nie w Aldonie bo hotel nazywała się Aglon. Jeśli Pani oferta nie była zgodna z zamówioną to są procedury ,z których może Pani skorzystać. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, ja również. Raczej to u pani jest brak zrozumienia co napisałam , opisałam śniadania w Primaverze, a nie w Aglonie.
  A jeśli chodzi o "moją wiedzę" na temat utrudnień na drodze - to napisałam "siedziałam na górnym pokładzie z przodu" i trudno nie zauważyć znaków na drodze. Mówi Pani droga mordercza oczywiście ja też się dziwię , że seniorzy np. po operacjach kręgosłupa decydują się na taki wyjazd. W ofercie było napisane, że droga do Albanii będzie trwać 2 dni. Zapewne widziała Pani kolejkę na granicy Rumunia-Węgry ( granica wewnątrz UE) w drodze powrotnej oraz utrudnienia na granicy macedońskiej i kto Pani zdaniem zawinił? Jeśli się przekracza kilka granic to różnie bywa. Raczej trzeba patrzeć co się wykupuje a swoje pretensje nie powinna Pani kierować do mnie.
  ZaletyHotel wyżywienie program rezydent
  WadyBrak wczasy zgodne z ofertą
 • ~UlaD-B / 2021-10-05 19:35
  Ocena: 5.00 / 5
  Albania 21.09-02.10 z "seniorami" hotel Primavera. Polecam biuro, hotel, rezydenta Krzysztofa ale broń Boże nie zniektórymi'seniorami". Już na rogatkach Cieszyna kombinowali do czego by tu się doczepić aby biuro zwróciło kasę. Najpierw puszczono pogłoskę jakoby jechały w autokarze żony kierowców i dlatego mało miejsc (79 miejsc w autokarze 63 osoby jadące) ale choć każdy wykupił 1 miejsce to chciałby siedzięć na 2 miejscach. Oczywiście żad. Nych żon nie było. Większość tych zgorzkniałych "se iorów' stojąc z talerzami w ręku po śniadanie pilnowała aby nikt nie podszedł z boku bo zabraknie jajek na twardo. Później w autokarze na wycieczkach słychać było tylko odgłos obieranych skorupek z jajek które udało się wynieść że stołówki. Jest mi wstyd kiedy w hotelach gdzie przebywają różne narodowości jest tylko w jęz polskim napis " Zakaz wynoszenia jedzenia że stołówki". Odnośnie jazdy autokarem wprawdzie trasa była zmieniona przez Rumunię ale przecież przez Chorwację też miała trwać 2 dni! Siedziałam na górnym pokładzie z przodu i są to bzdury wypisywane o omijaniu płatnych autostrad. Jeśli jest objazd bo dop 5 t albo roboty barierki to kierowcy musieli jechać właśnie przez te wioski. Najbardziej wkurzające były komentarze osób które niczym licencjonowani kierowcy rajdowi wiedzieli jak jechać. Większość tych "zdegustowanych" seniorów na pewno pojedzie znowu na wczasy za 2000 zł bo większość chwaliła się że są z Funclubem 5,6,9 raz. Pokoje codziennie sprzątane część balkonów z widokiem na morze a część nie(ale w ofercie tak jest). Z 8 dni we Vlorze 6 wycieczek (jedna odwołana - rezydent musiał udać się do szpitala z wczasowiczką) Krytyczna ocena rezydenta nieprawdziwą i krzywdząca. Bo to że był przystojny to chyba nie wada. POLECAM FUNCLUB ALBANIĘ HOTEL PRIMAVERA ALE NIE TYCH"ZGORZKNIAŁYCH" SENIORÓW!!! Oczywiście w tej grupie było wielu seniorów którzy pojechali odpocząć a nie narzekać na wszystko. Gorąco tych pozdrawiam.
  ZaletyHotel wyżywienie program REZYDENT
  Wadybrak wczasy zgodne z ofertą
 • ~Senior w Albanii / 2021-10-05 17:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Seniorze jest ci miłe twoje zdrowie a nawet życie, to nie wyjeżdżaj z fun clubem do Albanii. Totalna porażka, podróż z Poznania na nocleg do Rumunii od 0.30 do 22.40 ,z Rumunii do Vlory od 8.00 do 2.30 dnia następnego. We Vlorze czeka na ciebie pokój z widokiem na ścianę sąsiedniego budynku (odległość 4 m),zagrzybiona łazienka nie ma gdzie wysuszyć mokrych kostiumów kąpielowych ,wilgotnych ręczników, okno jest uchylne. Ten pokój to nora nie wiesz czy to już dzień czy może noc. Powrót z Vlory na nocleg do Rumunii od 9.30 do 5.30 dnia następnego, jedziemy wiejskimi drogami,szkoda wydawać na autostrady. Nie ważne że to impreza dla seniora,przecież zapłaciliśmy tylko 2000 zł (przypomniał nam o tym wlasciciel biura) z Rumunii wyjeżdżamy o 15.00 i docieramy do Poznania o 9.00. Proszę policzcie sobie ile godzin trwała podróż. Odnośnie opiekuna p.Krzsztofa vel "Krysa",na pewno jest przystojny i to zachwyca kobietki spragnione ale jeśli chodzi o kompetencje ??? Moim zdaniem to cwaniaczek. Nigdy więcej z Fun clubem !!!
 • ~Zadowolona / 2021-10-05 14:03
  Ocena: 5.00 / 5
  Maria Kolejny udanay wyjazd z FunClubem.Tym razem Albania hotel Primavera.Blisko plaża,pokoje sprzątane codziennie,częsta wymiana ręczników i poscieli.Posiłki bez zastrzeżeń.Pokoje z balkonami.Pełen relaks i wypoczynek.
  Rezydent zawsze gotowy do udzielenia pomocy i wyjaśnień w razie potrzeby. Biuro godne polecenia.Do zobaczenia w 2022 roku.
  ZaletyTak
  WadyNie
 • ~Fanka / 2021-10-04 19:07
  Ocena: 5.00 / 5
  Pobyt bardzo udany. Kris chętnie udziela pomocy w różnych sprawach Hotel czysty codziennie sprzątane pokoje. Posiłki przygotowane na czas smaczne Do zobaczenia z Funclubem w 2022
 • ~dziki / 2021-10-04 13:34
  Ocena: 2.00 / 5
  Nie polecam nikomu chyba że chce ktoś sobie popsuć urlop. Zmieniają hotel ,trasy przejazdu bocznymi drogami nie dostaniesz tego co rezerwujesz tylko to co chcą sami dać co im pasuje. Wszystko gra do wpłaty gotówki a w dniu wyjazdu po zamknięciu biura dostajesz wiadomość że niestety będziesz w innym hotelu niby o takim samym standardzie co nie jest prawdą Właściciel biura twierdzi że za cenę np. 2000zł to czego można się spodziewać trzeba brać co dają i się cieszyć .Bo jak by było drożej to nikt by nie pojechał To dla kogo te wczasy pytam? Wyjazdy dla seniora z noclegami tranzytowymi to przywożą na nocleg o 6 rano .Następną noc całą trzeba jechać do kraju, czyli w nocy jedziemy a w dzień jest nocleg brak opieki w czasie podróży. Kierowcy nic nie wiedzą i nie mogą.
  Zaletybrak
  Wady100%
 • ~Szwejk / 2021-09-28 17:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Albania z fanclubem to koszmar porażką największe rozczarowanie jake przeżyłem w swoim już dość długim życiu nie polecam wyleczyłem się od nich na całe życie.
  ZaletyBrak 100 procent
 • ~Siergiej / 2021-09-24 17:16
  Ocena: 5.00 / 5
  Obóz w Bułgarii hotel Teen Palace spoko. Kadra ok. Pani prezydent Magda mogłaby trochę wyluzować.
  Zaletyautokar
  Wadymało wyluzowana prezydent Magda
 • ~A. / 2021-09-19 22:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tego biura, drodzy rodzice nie posyłajcie swoich dzieci na obozy organizowane prze funclub, w naszym przypadku to Mielno. Dzieci nawet 12-13 letnie bez nadzoru, codziennie pod wpływem alkoholu. Część wychowawców również piła alkohol na wyjściu do klubów nocnych, do których oczywiście wpuszczano 13 latki i mogły tam pić alkohol i zadawać się z 25 letnimi facetami. Na szczęście moje dziecko wszystko opowiedziało, co się tam działo. Wychowawcy dopiero zrobili kontrolę, gdy zgłosiliśmy skargę do kuratorium. To cud, że wszyscy wrócili cało do domu
  ZaletyBrak
  WadyTolerowanie alkoholu, brak nadzoru, brak pełnych trzech posiłków, dzieci chodziły głodne
 • ~Alicja / 2021-09-12 15:39
  Ocena: 1.33 / 5
  Obóz na którym była moja córka w Bułgarii na przełomie lipca sierpnia to tragedia .Dzieci chore w tym moja córka nie mogła liczyć na jakąkolwiek pomoc medyczna , dzieci same karmiły się lekami które udało im się przywieź na obóz.Kiedy dziewczynki zgłaszały że jest problem zdrowotnych pozostawało to bez odzewu. Kadra , pseudo kadra to ludzie niedoświadczeni, mlodzi którzy pili razem z młodzieżą niepełnoletnia. Imprezy w klubach na 2 zmiany czyli powrót o 24 lub 3 nad ranem , jedna z dziewcząt dostała nawet tabletkę na dyskotece gdzie do rana nie wiedziała co się z nią działo. Nie polecam .Jako mama z służb medycznych tego nie pozostawię. Alicja
  ZaletyŁadne miejsce
  WadyOpieka
 • ~Dominika / 2021-09-10 11:24
  Ocena: 5.00 / 5
  najlepsze biuro podróży w Polsce. mam 20 lat, a już mam zaliczone 4 wyjazdy i na pewno ten czwarty nie jest ostatnim, bardzo polecam Wlore gdzie znajduje się najlepszy rezydent, dosłownie.. wspaniały człowiek, który wie czego chce, robi to z pasji, a nie tylko ze względu na prace, bardzo inteligentny i bardzo miło się go słucha, jest w stanie zrobić wszystko dla turystów. Kierowcy robią kawal dobrej roboty, bez problemu z totalnym bezpieczeństwem przywodzą i odwożą do celu. obsługa z funclubu ogólnie bardzo miła, profesjonalni ludzie. wróciłam dzisiaj z najlepszych wakacji w moim życiu i wszystko dzięku Funclubowi, naprawde jestem w stanie polecić te biuro podróży, jestem bardzo zadowolona ja jak i moja rodzina:)
  Zaletykierowcy, autokary, rezydenci, ceny i jakość wczasów, obsługa klienta
  Wadybrak wad.
 • ~Iwona / 2021-09-08 18:29
  Ocena: 5.00 / 5
  Wycieczka do Czarnogóry. 8/9 2021, Super organizacja, p. Kasią rezydent- pełna pasji, zaangażowania i wiedzy. Dziękujemy za opiekę ???? warunki dobre, gospodarze Willa Vanja przyjaźni. Wykupione posiłki w restauracji Po Lozom- wyśmienite! Dziękujemy!! Ogólnie-pełen relaks i odpoczynek!! I o to chodziło!!
  ZaletyWszystko na tak !!
  WadyBrak!!
 • ~Ewa / 2021-09-07 14:14
  Ocena: 5.00 / 5
  Witam chciałam podziękować za wspaniałą wycieczkę Szwajcaria - Włochy 02.09-08.09. Wielkie podziękowania dla pani Kasi przewodniczki, która mimo niektórych malkontentów ????wprowadzała super atmosferę, wiedzę którą nam przekazała odnośnie zabytków, zapamiętamy na zawsze. Szczególne podziękowania dla kierowców Pana Bartka i Pana Jacka również za super atmosferę i dobrą kawę. Polecam wycieczki z fanclubem, szczególnie z taką obsadą. Podziękowania również dla współtowarzyszy wycieczki którzy też tworzyli wspaniałą atmosferę.
 • ~Turysta / 2021-09-06 21:41
  Ocena: 1.00 / 5
  Chcę wszystkich ostrzec przed praktyką oszustwa stosowaną przez to biuro i metodą informowania podróżnych. Wykupiłem rezerwację na 02.08.21 w hotelu rossi we Wlorze w Albanii. Na 4 dni przed odjazdem biuro poinformowało mnie w formie e maila przesyłając mi komunikat ,iż nie mogą zrealizować mojego pobytu w tym hotelu rzekomo z przyczyn sanitarnych i proponują inny hotel na uboczu , który jest tańszy od tego co wykupiłem. Żenujące jest zachowanie tego biura , jak można w taki sposób załatwiać sprawę. Swoją skrzynkę pocztową sprawdzam sporadycznie, gdybym nie wszedł to nawet bym się nie dowiedział o tym fakcie i czekał z walizkami na przyjazd autokaru, jest to kpina totalna ze strony tego biura. Uważam , że jest to oszustwo i celowe uzupełnianie miejsc w niechcianym hotelu, zasłaniając się , że w wybranym przeze mnie hotelu nie może być zrealizowany pobyt ze wspomnianych wyżej przyczyn. Kolejna analogiczna sytuacja miała miejsce u znajomych rezerwujących termin 20.08.21 w hotelu rossi w Albanii i tak samo otrzymali propozycję niechcianego hotelu Leon. Zaproponowali inny hotel ,ale już za dopłatą, co jest również oznaką traktowania klientów , skoro przyczyna leży po stronie biura to nie powinno być mowy o żadnej dopłacie. Nie skorzystam już z oferty tego biura z powodu traktowania klientów, głównie sposobie kontaktu i sposobie informowania oraz robienia jawnych przekrętów na zasadzie stawiania ludzi pod ścianą.
  ZaletyBrak
 • ~Niezadowolony klient / 2021-09-03 09:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Jeśli rodzic chce się cały czas zamartwiać i denerwować to naprawdę polecam wyjazdy z funclub!!!

  Moj syn we wtorek z Bułgarii. Dzięki Bogu, ze cały i zdrowy !!!!

  Na obozie Dzieciaki robią co chcą, wieczorami i po nocach chodzą sobie po mieście, do sklepu a reszta na dyskoteki i cluby zawożeni są bez opiekunów robią tam co chcą(do czasu, aż jakieś dziecko skończy zle i wezmą się im za dupy jak dojdzie do jakiejs tragedii)
  Nie ma problemy, żeby dzieci kupili sobie alkohol w sklepach, później przynoszą do pokoju i piją - wódkę!!! A to wyjazd jest od 13stego roku życia przypominam.
  Do tego zapłacone było za All inclusive, którego nie było ! Dzieciaki mieli wyznaczone godz w których chodzili na posiłki a poza tymi godzinami nic nie mogli zjeść - musieli chodzić do sklepu poza hotel po lody, jedzenie, napoje ! Czyli pieniążki, które mieli na pamiątki wydali na wyżywienie .
  Wycieczki które były zapłacone - niemałe pieniądze nawet się nie odbyły!!! Nie ma co liczyć na zwrot pieniędzy ! A co jeszcze gorsze to mieli dzieci wykupione jedzenie na wyjazd na podróż do Polski, którego nawet nie dostali !!!!! NIE DOSTALI !
  Kadra nic z tym nie zrobiła za pewne nawet nie zauważyli bo co się można spodziewać po malolatach którym w głowie tylko picie, zabawa i sami wiedza co jeszcze !!!!
  Brak słów !!!!
  Którejś dziewczynce czy chłopczykowi skradziono słuchawki za ponad 1000zl kompletnie nikt się tym nie przejął.

  NIGDY W ŻYCIU NIE PUSZCZĘ JUŻ SYNA Z TEGO BIURA NAWET DO POLSKI A CO DOPIERO DALEJ !
  NIEZŁY BURDEL I TYPOWA IMPREZOWNIA !!!
  ZaletyZdecydowanie brak
  WadySame wady
 • ~Klient / 2021-09-02 11:49
  Ocena: 1.33 / 5
  Witam,
  Nie polecam w tym roku dzieci były na obozie w Bługari - opcja all... a jedzenie kiepskie i bardzo mało, dzieci chodziły głodne i musiał kupować sobie jedzenie na mieście, miały wykupione dodatkowe atrakcje które sie oczywiście nie odbyły - a zostały opłacone. Dzieci wróciły chore -od klimatyzacji bo Pan w autokarze dał na bardzo zimno jak dzieci zwróciły Mu uwage to powiedział ze nie bedzie nic zmniejszał. Ogólnie nie polecam dzieci zostawiaone sam passss. Najważniejsze dla opiekunów to tylko imprezy .
  Zaletybrak
  Wadybrak jedzenie all... , słaba opieka
 • ~agata / 2021-09-02 10:45
  Ocena: 5.00 / 5
  Witam,
  W tym roku udało się nam pojechać na wycieczkę objazdową Włochy - Szwajcaria. Wycieczka 7 dniowa, noclegi we Włoszech takie sobie mogło być lepiej, ale przy granicy i Szwajcarii już dużo lepiej. Jedzenie również lepsze w Szwajcarii chociaż we Włoszech też nie narzekaliśmy. Autokar lux bardzo wygodny, klimatyzacja. Pilot posiadał dużą wiedzę informacji. Co do atrakcji było fajnie, pogoda dopisała. Wszyscy byliśmy zafascynowani pociągiem oraz wodospadem. To był dobry wybór. Szwajcaria to jest to. Pewnie jeszcze pojedziemy, ale do samej Szwajcarii.
  ZaletyAutokar, jedzenie, pilot
  Wadynoclegi we Włoszech brak klimatyzacji
strona 1 z 4
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

ITAKA
Ocena: 2.42, ilość opinii: 535
TUI
Ocena: 2.14, ilość opinii: 312
Rainbow Tours
Ocena: 2.59, ilość opinii: 163
Funclub
Ocena: 2.36, ilość opinii: 67
Eximtours
Ocena: 1.42, ilość opinii: 4
Grecos
Ocena: 4.11, ilość opinii: 3
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.11, ilość opinii: 2633
VECTRA
Ocena: 1.70, ilość opinii: 2464
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.52, ilość opinii: 2366
UPC Internet
Ocena: 1.94, ilość opinii: 2157
Play
Ocena: 1.43, ilość opinii: 1624
Orange
Ocena: 1.43, ilość opinii: 1572