Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Funclub opinie

Ocena na podstawie 151 opinii

2.80 / 5

 • Cena/Jakość
  2.69
 • Obsługa klienta
  2.60
 • Oferta
  3.13

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 8
 • ~passi / 2024-02-22 11:37
  Ocena: 5.00 / 5
  Nieźle! Kupiłem wyjazd a okazało się że atrakcje dla dorosłych mam w cenie :) Fajnie że współpracujecie z lnstagram: znieprawiona - kobieta idealna!!
  Zaletysupi dupi
 • ~Dan / 2023-10-15 09:15
  Ocena: 2.33 / 5
  Wycieczka południowe Włochy + Sycylia. Ciekawa trasa wyjazdu i to koniec dobrego. Fatalna obsłga dobrze bawiąca się pilotka wraz z kierowcami oraz z paniami im towarzyszącymi na reakcję uczestników wycieczki padła odpowiedz, że oni zawsze się dobrze bawią. Hotele słabe , brudne jadzenie marne i nie dla wszystkich starczało. W autokarze jechało 73 uczestników wycieczki - 3 osoby załogi. Popędzanie, wręcz zastraszanie, że jeżeli ktoś się spózni to pobiegnie za autokarem. Program nie zrealizowany w całości koszty wstępów nie rozliczone. Nie polecam byłam raz i więcej z nimi się nie wybiorę
  Zaletypropozycja wyjazdu oraz zdjęcia w folderze przyciągają uwagę
  WadyFatalna obsługa, brudne hotele, jedzenie słabe
 • ~Marcin / 2023-10-05 20:02
  Ocena: 3.00 / 5
  Pilot Janusz kantuje i kłamie ,robi przystanki bez zgody posażerów w miejscach poza programem namawiając ludzi do kupowania mając z tego profity zamiast realizować program.
 • ~Bogumiła / 2023-09-08 22:15
  Ocena: 1.00 / 5
  Wyjazd do Nea Agchialos to kpina z klienta.Wyjazd niezgodny z ofertą pod każdym względem pracownicy Fanclubu powinni to zweryfikować.Sama miejscowość na wymarciu nikt nie poinformował o lotnisku i latających samolotach,roślinności prawie nie ma za to psów i kotów bez liku ,spa w hotelu który ma lata świetności dawno za sobą nie działa od kilku lat,jedzenie podłe z najniższej półki o warunkach mieszkalnych nie wspomnę prawdziwy surwiwal. Za te pieniądze bardzo nie chalo.
  ZaletyBrak
  WadySame wady
 • ~Jolka / 2023-09-05 01:18
  Ocena: 2.33 / 5
  Wycieczka objazdowa organizowana przez biuro Funclub z Poznana
  Tragedia. Wyżywienie niezgodne z umową. Obiado-kolacje musieliśmy organizować we własnym zakresie. Policja we Włoszech nie chciała wypuścić nas z hotelu, osoba odbierająca tel na infolinii biura stwierdziła, że to nie jej sprawa, przerwała rozmowę, pisałam maila w tytule Potrzebujemy Pomocy, do dziś nie mam odpowiedzi (3 tyg). Prosiliśmy o pomoc konsula.
  Hotel był bez licencji, musieliśmy wychodzić tylnymi drzwiami, śniadanie bez ciepłego napoju.
  Pani, pilot' na wycieczce objazdowej nie mówiła nic o Państwie, miastach, historii itd. Jedyne co mówiła to o której zbiórka. Byłam już na wielu wycieczkach objazdowych, ale to była jakaś farsa.
  Lepiej zapłacić trochę więcej jechać z rzetelnym biurem i mile spędzić urlop.
  Nie polecam
  Napisałam reklamacje i do dziś żadnej odpowiedzi-5 tygodni
  ZaletyWygodny autokar
  WadyBrak wyżywienia, brak pilota
 • ~Krysia / 2023-08-18 14:29
  Ocena: 3.00 / 5
  Jestem mamą,której dziecko było w Lioret de Mar...pierwszy i ostatni raz z tym biurem. Niespodzianki zaczynają się od początku...76 podróżujących autokarem,ciasno,dmierdzaco i do tego 3 opienukow/że ja tego podczas podróży nie wiedzialam/. NA miejscu w Hiszpanii..robta co chceta,bo niby co ma do zaoferowania kadra rok,dwa starsza od uczestkow??? Hotel w Lioret jak najgorszej klasy schronisko młodzieżowe.zabraklo tylko metalowych łóżek piętrowych.
  ZaletyPani Dorota-pilot,przewodnik.
  WadyZa mało miejsca by wyliczać.
 • ~Maki / 2023-08-10 08:41
  Ocena: 1.00 / 5
  Fatalna obsługa. Choć w lipca zgodnie z umową w terminie zrezygnowałam z wyjazdu to do tej pory nie mogę otrzymać zwrotu zaliczki . Choć zapewnienia z biura są, że otrzymuje się całkowity zwrot kosztów to potracono część z zaliczki a pozostałej części nie mogę się doprosić od ponad trzech tygodni.
 • ~Sylwia / 2023-08-09 16:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Chciałabym się podzielić wrażeniami z wyjazdu Szwajcaria i Włochy z lipca tego roku. Jestem bardzo rozczarowana ponieważ przed pandemią jeździłam kilka razy z tego biura i byłam zadowolona. Tym razem było zupełnie inaczej. W ofercie wyjazdu są przedstawione posiłki w hotelach*** ale to jest zupełnie nieadekwatne. do tego rodzaju standardów. Pod względem jakości jak i również ilości, szczególnie w czasie pobytu w Szwajcarii. Śniadania w formie szweckiego stołu, ale jak przyjedziesz 5 minut po wyznaczonej porze to już nie zjesz a nie dołożą ponieważ limit wykorzystany. Na kolację to raczej trzeba być najedzonym i traktować jako przekąskę kolacyjna. Trochę lepiej było we Włoszech. Dobry posiłek to była kolacja w restauracji we Włoszech po zakończeniu przejazdu czerwonym pociągiem . Taką ofertę trzeba traktować jako wyżywienie we własnym zakresie. Do hotelu Regina w Salsomaggiore wpuszczali nas tylnim wejsciem jak się później okazało że jesteśmy zakwaterowani nielegalnie. Zostaliśmy spisani przez włoską policję i poinformowali polską ambasadą. W tym czasie zostaliśmy całkowicie bez pomocy biura turystycznego telefonów nie odbierali, na infolinii twierdzili że nie jest to przypadek poważny i możemy sobie dzwonić po 9 rano jak będzie czynne biuro. Włoska policja pozwoliła nam nocować ale na śniadanie nie było ich zgody. Oczywiście śniadanie podano ale to była totalna porażka tak zresztą jak ich Ala kolacja a biuro podróży po awanturach zaprosiło nas na kawę której nie było na śniadaniu i rogalika. To tyle z ich strony rekompensaty. Pilotka unikała kontaktu z nami i bardzo dosadnie wyrażała swoje emocje w naszym kierunku. Jedynie co mogę pochwalić to sam autokar bardzo wygodny oraz program zwiedzania
  Zaletyprogram i autokar
  Wadyjedzenie i pilot
 • ~Jolanta / 2023-07-27 08:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Wycieczka objazdowa do Szwajcarii i Włoch. 23.07.2023 do 29.07 w czwartym dniu pobytu zatrzymała nas włoska policja ponieważ hotel w którym zostaliśmy zakwaterowan nie posiadał licencji. Wyżywienie przez cały okres pobytu było beznadziejne. Dzwonilismy na telefon interwencyjny biura tam dowiedzieliśmy się, że że to nie jest ich problem. Przewodnikiem jest Pani Katarzyna autokar nr 31. Druga grupa która podróżowała równolegle miała zdecydowanie lepsze wyżywienie autokar 32. Wszyscy uczestnicy grupy z autokaru nr 31 zostali spisani przez włoską policję.
  ZaletyBrak
  WadyZła organizacja, osoby, które były na końcu kolejki nie otrzymały posiłku lub kawy.
 • ~Joanna / 2023-07-24 18:26
  Ocena: 3.00 / 5
  Uwaga, w tym roku córka była z biurem na obozie we Włoszech...Po pierwsze zupełny brak organizacji wyjazdu, na miejsce zbiórki opiekun dotarł 40 minut po czasie zbiórki i 10 minut po planowanej godzinie wyjazdu, autokar był nie oznakowany i trudno było ustalić który gdzie jedzie, w autobusie który jechał do Włoch znalazły się 2 osoby jadące do Hiszpanii bo pomyliły autobusy. Na miejscu wypoczynku okazało się,że domki zaoferowane młodzieży były najgorsze na całym campingu. Na stronie Campingu nawet nie ma zdjęć tych domków. Uważam,że organizator powinien uprzedzać o stanie domków, nie było też w ofercie informacji,że klimatyzacja i wfi jest dodatkowo płatne. Tak naprawdę poza planowymi wycieczkami opiekunowie nie organizowali czasu młodzieży. Sam komleks był ładny a młodzież zorganizowana i samodzielna więc córka, która była z grupą znajomych była zadowolona.
  ZaletyFajny program zwiedzania i wycieczek
  WadySłaba opieka i ukryte dodatkowe koszty na klimatyzację, wfi i jedzenie w drodze
 • ~Misia / 2023-07-15 21:13
  Ocena: 1.33 / 5
  Właśnie wróciliśmy z wycieczki do Paryża, odradzam to biuro jak dla Nas to porażka, łapią klienta a potem na 2 dni do wyjazdu zmieniają warunki, mieliśmy jechać autobusem Platinium a był starzy, ciasny nie było można wygodnie siedzieć, słaba klima po prostu porażka. Droga do Paryża trwała 24 godz, przed Paryżem zatrzymaliśmy się na stacji gdzie mieliśmy się umyć i przebrać, mało humanitarne w tych czasach. Zmiana planów wycieczki, część rzeczy pozamykane bo święto, ubezpieczenie beznadziejne, mówili że lekarz zadzwoni czego nie zrobił. Porażka, jedyny plus to opiekunka Pani Aleksandra, wiele rzeczy pomogła załatwić np w aptece. Śniadania beznadzieja pół bagietki, małe masełko i malutki dżem i crossant
  ZaletyOpiekunka wycieczki Pani Aleksandra
  WadyWszystko na minus.
 • ~Renka / 2023-06-24 13:20
  Ocena: 3.33 / 5
  Właśnie wróciłam z wycieczki objazdowej do Hiszpanii. Autokar - masakra! Ciasno, niewygodne siedzenia, nie ma szans, żeby na fotelu siedzieć prosto. To jakiś żart - taki szmat drogi w takich warunkach. Sam pobyt w hotelu Ok, ale wybór hoteli na nocleg podczas objazdu Saragossa, Madryt, Toledo i Walencja to zupełne dno. Hotele gdzieś na obrzeżu - wieczorem jedyna opcja to bar. W Walencji hotel 200 m od morza, do którego nie można dojść, jest możliwość tylko dojazdu samochodem. Zwiedzanie Madrytu - 2 godziny, bez żadnego czasu wolnego - sam dojazd wyniósł ponad 4 godziny. W ogóle zwiedzanie dopasowane do czasu pracy kierowcy, bo na objazdówce był jeden kierowca. Gdzie tu szacunek do klienta? Jak dla mnie wycieczka na „odwal się”. Zupełna żenada. To mój ostatni wyjazd z tym biurem - pieniądze wyrzucone w błoto.
  ZaletyDobre jedzenie w hotelu w miejscu docelowym, piękne widoki.
  WadyNiewygoda, nieprzemyślany program, umiejscowienie hoteli podczas objazdu, ogólna organizacja.
 • ~ŻENIA / 2023-06-23 20:21
  Ocena: 4.33 / 5
  Wrocilam dzisiaj z wycieczki na Wybrzeże Livuryjskie i wiem, że juz NIGDY WIĘCEJ z tego biura nie wyjadę! 26 odzin w jedną stronę, 23 w powrotną autokarem, w ktorym nog nie mozna wyciąnąc.Ja jestem szczupla, ale nie wyobrażam sobie, jak jechaly osoby tęższe. A reklamują platynki i strzały! To nieporozumienie.Pilotka poprawna, ale dobrze, że byli przewodnicy miejscowi.Hotel dobry.Jedzenie znosne.
  ZaletyProgram zrealizowany, niezle hotele.
  WadyAutokar dramatyczny,brak jakiejkolwiek inwencji organizacyjnej ze strony pilotki,posilki monotonne, bez swiezych owocow.
 • ~Ana / 2023-06-14 19:38
  Ocena: 3.00 / 5
  Bardzo dobry program, piękne Alpy, piękne alpejskie miasta, fantastyczne zamki Ludwika II i Monachium.
  Niestety, na tym zachwyty się kończą.
  Autokaru Platinum nie było, podobno w przeglądzie, w ofercie była zamieszczona uwaga, że mogą go zastąpić słabszym, i... zastąpili.
  Fatalny hotel na terenie Niemiec, pokoje śmierdzące kanalizacją. Posiłki w tym, chyba tureckim hotelu, poniżej wszelkiej krytyki. Pierwszy posiłek po zakwaterowaniu - brak krzeseł, stołów, sztućców, próbowali improwizować na naszych oczach, zbierali jakieś kubki, znosili krzesła, kończyli, mimo b.późnej pory przygotowywanie posiłku.
  Dalej było tylko gorzej... cała witryna przeterminowanych o równy miesiąc jogurtów w części została zjedzona przez uczestników wycieczki, a te które pozostały, przedsiębiorczy restauratorzy ( ????) wmieszali nazajutrz do sosu (?) tatarskiego. Podobnie jak pozostałe po kolacji ziemniaki..., te zostały wmieszane do...jajecznicy.
  Sympatyczna skądinąd pilotka, opowiedziała się po złej stronie mocy, twierdząc, że w swoim domu też się stara, aby nic się nie zmarnowało (sic!).
  ZaletyAlpy, Hallstatt, zamki Ludwika II, Monachium, obiadokolacja na terenie Austrii(fantastyczna), w pewnej mierze również pilotka.., bo pomijając wyżej opisane sytuację, sympatyczna i merytorycznie dobra.
  WadyFatalny turecki(?) hotel i jeszcze gorsze posiłki.
 • ~Kazik / 2023-06-14 11:55
  Ocena: 1.00 / 5
  Nigdy więcej z tym biurem !!!
  Podróż do Włoch, do docelowego hotelu 3 dni, Powrót 24 godz. Walka o 2 plasterki szynki i pieczywo na śniadanie, a najlepszy obiad to makaron z ziemniakami, jak to we Włoszech. No i ta przewodnik p. Ania, taka księżna udzielna.
  ZaletyBrak
  Wadysame wady.
 • ~Bożena / 2023-05-16 18:10
  Ocena: 1.00 / 5
  Szwajcaria i Włochy - To najgorsza wycieczka na jakiej byłam - brak organizacji, całą noc jeździłam po Polsce zbierając uczestników, pilot spóźniony pół godziny, niegrzeczni kierowcy, piętrowy autobus na tak długą trasę - tragedia ciasno, duszno 76 osób. Pilot - pomyłka zero wiedzy, hotele straszne, na śniadaniach walka o plasterek wędliny czy pieczywo, brak przewodników. Napisałam do biura na co zostały wydane pieniądze które zebrał pilot w autobusie? - odpowiedzi zero.
  ZaletyPiękne widoki
  WadyZła organizacja
 • ~Bożena / 2023-05-09 13:55
  Ocena: 4.00 / 5
  Pierwszy raz byłam na wycieczce z Funclubem potwierdzam opinie uczestniczek szczególnie te odnoszące się do naszej pilotki p.Ani - przemiła osoba z bardzo dużą wiedzą i kulturą... wspaniali kierowcy p.p Tomek i Tomek pomocni i z dużym doświadczeniem ... z taką załogą można jechać na koniec świata :)
  Hotel ok. pokoje też... śniadania no cóż... :( za to obsługa bardzo miła. Widoki przepiękne niezapomniane oglądałam wszystko z zapartym tchem ... ogólnie fajnie było.
  Zaletyorganizacja
  punktualność
  pilotka
  kierowcy
  autokar
  Wadyśniadania w hotelu
 • ~Ika / 2023-05-08 23:20
  Ocena: 4.67 / 5
  W mojej opinii były emotikonki uśmiechu, a wyszły znaki zapytania, co może mylić czytających. Pozdrawiam serdecznie p. Anię i panów kierowców.
 • ~Ika / 2023-05-08 23:14
  Ocena: 4.67 / 5
  Byłam na tej samej wycieczce. Też pierwszy raz z Fanclubem. Potwierdzam, że opieka pilotki p. Ani J. była bezcenna. Zachęcała do skorzystania z dodatkowych atrakcji (rejs statkiem) ale w sposób kulturalny i nie nachalny. Zawsze skora do pomocy i uśmiechnięta. Nasi kierowcy -Tomek i Tomek, to nie tylko przesympatyczni fachowcy ale też dobrzy bariści????Mam nadzieję, że następnym razem też trafię na ten zespół ???? Noclegi ok. Śniadania bez urozmaiceń, ale z przepysznym chlebem i miłą obsługą ????
  ZaletyPunktualność kierowców, dobra organizacja.
 • ~Ania / 2023-05-08 20:13
  Ocena: 4.33 / 5
  Pierwszy raz korzystałam z Biura Funclub i dobrze, ze nie czytałam opinii innych przed wyjazdem bo pewnie bym zrezygnowała i niesłusznie. najlepiej wyrobić sobie własna opinię, a przecież zdarzają się różne sytuacje i nie można zrobić reguły i wrzucić wszystkiego do "jednego worka". Moja wycieczka do Szwajcarii była udana pod każdym względem, wszędzie punktualnie, kierowcy dwaj Tomasze i pilotka Pani Ania z Łodzi przesympatyczni ludzie, pomocni w każdej chwili i w każdej potrzebie, a więc i atmosfera super, hotel i śniadania bez "WOW" ale czysto, miło, na 2 noce ok. Mimo, że większość uczestników była cały czas zadowolona, w dobrych nastrojach to i tak znalazły się osoby skrzywione i negujące wszystko co następowało, pilotkę, która pozwoliła sobie na drzemkę w momencie kiedy nie miała nic do przekazania chociaż przekazała nam cały ogrom informacji , myślę, ze dużo poza program wycieczki i to w bardzo interesujący sposób, albo , że muszą chodzić po mieście a "po co ?" albo, że wodospady to przecież "taka tylko woda".Może nie wszyscy umieją się cieszyć życiem ?po co więc sprawiają sobie tyle przykrości i narażają na niezadowolenie.zawsze jest ryzyko, ze coś pójdzie nie tak, ale takie jest życie, u nas wszystko udało się bez zgrzytów i zgodnie z planem , więc nasza wycieczka była jak najbardziej udana, możliwe, że bywają mniej udane ,co by znaczyło , że mieliśmy szczęście.
  Zaletyautokar - super
  pilotka - super
  kierowcy - super
  Wadyśniadanie w hotelu
strona 1 z 8
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

ITAKA
Ocena: 2.47, ilość opinii: 1008
TUI
Ocena: 2.14, ilość opinii: 880
Rainbow Tours
Ocena: 2.25, ilość opinii: 503
Eximtours
Ocena: 2.22, ilość opinii: 171
Funclub
Ocena: 2.80, ilość opinii: 151
Rego-Bis
Ocena: 2.82, ilość opinii: 44
VECTRA
Ocena: 1.62, ilość opinii: 4165
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4006
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3707
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3437
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3168
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2720