Autokarowe przewozy międzynarodowe do wielu krajów europejskich.
strona 3 z 51
-
~koniec / 2026-05-11 16:28Ocena: 1.00 / 5
Ta firma jest skończona. Zawsze muszę czekać ponad godzinę na wyjazd z Brukseli z powodu opóźnień. Wszyscy kierowcy wyglądają, jakby wracali prosto z jakiejś imprezy, zaspani i na kacu. Bilety są coraz droższe. Przyjazd i wyjazd następnego dnia są już o 10 euro droższe, co wcześniej nie miało miejsca. Traktują nas jak bydło, a my jeszcze im płacimy, powodzenia -
-
~zły / 2026-05-10 22:17Ocena: 1.00 / 5
Obsluga jak za czasów PRL. Zatrzymaliśmy się na przerwę na papierosa na trasie Stuttgart. Kierowcy prawie zapomnieli o jednym pasażerze, zaczęli na niego wrzeszczeć jak zwariowani. On nie mówił po polsku, pasażerom zrobiło się go żal, zaczeliśmy go bronić, ale kierowca był tak agresywny, że sami się przestraszyliśmy. W autobusie nie ma żadnej organizacji. Pasażerowie to tylko źródło dochodów, komfort jest ostatnią rzeczą, o którą się troszczą. Wifi jest bezużyteczne, nie ma klimatyzacji, czuć smrodem moczu, krzesła są zepsute, zapraszamy -
~turysta / 2026-05-08 18:54Ocena: 1.00 / 5
To wiadomość do właścicieli tej "firmy" – powinniście się wstydzić za personel, którego zatrudniacie. Od wielu lat podróżuję autobusami Sindbad i wszystko naprawdę zależy od załogi, na którą się trafi. Niestety większość kierowców nie potrafi nawet wyraźnie mówić po polsku, nie są w stanie odpowiedzieć na podstawowe pytania, a bardzo szybko stają się niemili. Rozumiem, że kultura nie jest w cenie biletu??? Kompletny brak zasad zachowania ze strony obsługi – nie polecam! Wadyniepotrzebne niegrzeczni kierowcy i przerwy w nocy -
~Iza / 2026-05-07 13:43Ocena: 5.00 / 5
Witam 20.04.26 nr.aut.546 z Aachen do Zdunskiej Woli Pani pilotka byla bardzo uprzejma i mila dbala o pasazerow oferujac co jakis czas posilki i napoje zasluguje na wyroznienie i to bardzo.pozdrawiamIZA -
~tilli / 2026-05-06 19:43Ocena: 1.67 / 5
Nie rozumiem dlaczego piszecie ,ze autobusy wyposazone sa w wygodne fotele !tj totalna bzdura!!fotele waskue , ciasno , Tragedia jechac nawet nowym autobusem!! JECHAŁAM W GRUDNIU , DŁUGIE OCZEKIWANIA NA PRZESIADKI!!STANIE NA DESZCZU PONAD PÓŁ GODZINY! OPÓZNIENIE MIAŁ NA KONCOWYM PRZYSTANKU 2.5 GODZINY! ZADNEGO PRZEPRASZAM ! SINDBADEM JECHAŁAM 3 RAZY I TAK NIE DO KONCA BYŁAM ZADOWOLONA.TERAZ JADE 15 MAJ,CIEKAWA JESTEM CZY COS SIE ZMIENIŁO NA LEPSZE. JEZELJ NIE ,TO BEDZIE TO OSTATNI RAZ I KAZDEMU BEDE ODRADZAC???? ZaletyToaleta w autobusieWadyBardzo ciasno miedzy fotelami! -
~tres mal / 2026-05-06 12:23Ocena: 1.00 / 5
Jeśli się spieszysz, to czasami jedyna opcja na trasach w Francji, niestety dostajesz to za co płacisz. Autobusy są wysłużone, gniazdka do ładowania są zepsute. Obsługa klienta praktycznie nie istnieje. Toalety często nie działają. Nie ma pilotów, a nikt nawet nie sprawdza czy liczba pasażerów jest prawidłowa. Pewnego razu jeden z pasażerów poszedł do toalety na stacji, a autobus odjechał, na szczęście pasażerowie zauważyli brakującego pasażera i przekonali kierowcę aby zawrócił. Tak, kierowcy są niegrzeczni, palą papierosy podczas jazdy i wyśmiewają pasażerów. Jeśli musisz podróżować tanio, czasami Flixbus jest tańszy. -
~absurdalne / 2026-05-04 13:23Ocena: 1.00 / 5
To absurdalne! Przewozicie ludzi, a nie paczki! Ludzie to nie towary! Personel zachowuje się jak ogry,bez żartów, wpiszcie OGRY w google, a zobaczycie twarze wszystkich pracowników sinbagu. Kiedyś bardzo często jeździliśmy na trasie Bruksela, moi rodzice byli stałymi klientami. Ale teraz sinbag wykupił konkurencję i spójrzcie, jakie są tego skutki! Moi rodzice nie mają już siły na ciągłe przesiadki i dźwiganie walizek. Kultura w sinbag jest na najniższym możliwym poziomie, żałosna obsługa, nieprzyjemny brak profesjonalizmu, brak standardów higienicznych, z każdą podróżą jest coraz gorzej. Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat pilotów i kierowców, dziwię się, że właściciele nic z tym nie robią!! -
~Oberbayer / 2026-05-03 10:33Ocena: 3.75 / 5
Słabo zdziadzieli aw centrali opole chamidła nie oddają pieniędzy bo onie się nie dzieła z nikim pieniędzmi dzięki że flix ich pożera żywcem ZaletyŻadnychWadyChamy z centrali opole -
-
~zagubioną / 2026-05-02 11:02Ocena: 1.00 / 5
Zapomnieli czym jest respekt, pozostała tylko niegrzeczność, a pani z infolinii nie wykazuje ani odrobiny empatii. Wygląda na to, że kierowcy lubią wyśmiewać pasażerów, a jeszcze większą frajdę sprawia im to, gdy pasażerowie nie mówią po polsku. Wypowiadają złośliwe uwagi i śmieją się między sobą, podczas gdy pasażer wygląda na zagubionego. Jeśli chodzi o autobus, trzeba mieć naprawdę dużą tolerancję, bo siedzenia są tak twarde, że aż bolą, gniazdka są tak zużyte, że kable ciągle wypadają, a jeśli jest wifi to nie ma internetu. Muzyka z radia gra cały czas, nie da się zasnąć nawet w nocy, a wszędzie śmierdzi. Ja też nie polecam, byłem naiwną bo konkurencja była tańsza i szybsza. Za tę cenę są lepsze przejazdy, jeśli podróżujesz przez Niemcy. -
~Nikt / 2026-05-01 19:37Ocena: 3.00 / 5
Ruszyliśmy z Opola potrzebowałam skorzystać z toalety była zamknięta po udaniu się do pilotki usłyszałam od kierowcy ze nie otworzą WC ponieważ był długi prostuj rozumiem że u was to kierowca decyduje komu i kiedy ma się chcieć ..żenujące autobus nr.18 -
~Willy / 2026-04-30 15:19Ocena: 1.25 / 5
Witam. Oto moja szczera opinia po pierwszym przejazdem Sindbadem. Trasa Landshut - Tarnow. Autobusy nie sa wygodne, na nogi niestety nie ma miejsca (mam 185cm wzrostu) Trasa bardzo meczy. Jesli chodzi o toalety, to byla niby czynna, ale mialem przystanki co 2 godziny to korzystalem z tych na stacjach. Wifi bylo, gniazdka z pradem tez byly, tylko ze sa w takim miejscu ze nie jest w ogole mozliwe z niego korzystanie jak obok ktos usiadzie. Bilet jest bardzo drogi, bo 440zl. Za to co czlowiek dostaje w zamian - cena jest nieadekwatna. Kierowcy sa jacy sa, nie mozna z nimi podejmowac jakichkolwiek rozmow, bo zaraz sie pruja o byle co - zwykle chamstwo. Jak ktos nie ma wyjscia to mozna takim sindbadem pojechac, ale nie wymagajcie luksusow i spokojnej trasy od nich -
~złą opinię / 2026-04-30 11:16Ocena: 1.00 / 5
Przepraszam, ale autobus na trasie Singen był brudny, nie zapewniał żadnego komfortu i nie nadawał się do podróży na tysiące kilometrów – w najlepszym razie nadawał się na trasę miejską. Można się zdrzemnąć na dwie, maksymalnie trzy godziny, bo na tych siedzeniach śpi się bardzo niewygodnie, a kiedy już się zasypia, autobus się zatrzymuje i budzi pasażerów. Za każdym razem, gdy wysiada się z autobusu, żeby się rozprostować, otacza cię chmura dymu papierosowego. Kierowcy byli aroganccy i używali wulgarnego języka w stosunku do pasażerów. Rzucali naszymi bagażami jak workami ziemniaków, złamali kółka w mojej walizce, a kiedy złożyłem skargę, wyśmiali mnie i powiedzieli, żebym napisał złą opinię - dziękuję bardzo! -
~Kokur / 2026-04-28 08:49Ocena: 1.00 / 5
Tragedia, dno i dramat. Szkoda, że nie można dać minus 100 gwiazdek.
27 kwietnia najpierw wyjazd z Ulm. Na tyle autokaru numer 140 dwóch gówniarzy się narkotyzuje, przeklina na cały autokar i zachowuje się gorzej niż bydło. Zero reakcji kierowcy. A i sam kierowca nie zna słowa kultura. Dno.
Po przesiadce autokar numer 45. Kolejny raz mam do czynienia z chamotą obsługi autokaru. Na końcu po dramatycznej podróży w ciasnocie i warunkach gorszych niż przewożenie trzody chlewnej, jeden z obsługi nie wydaje mi bagażu a kiedy się upominam to bezczelnie komentuje. Chamstwo i wieśniactwo to widocznie wizytówka waszej firemki.
Właśnie jadę autokarem numer 87. Oczywiście jest opóźnienie a autokar przyjechał jak chciał czyli nie na czas a to że człowiek przemarzł nic ich nie obchodzi bo dla nich najważniejsze jest bycie chamem a nie człowiekiem nastawionym na klienta.
NIGDY WIĘCEJ ŻADNEJ PODRÓŻY Z TA ŻENUJĄCA FIREMKĄ I TYMI KTÓRZY NIE NAJA ZA GROSZ WYCHOWANIA I KULTURY!!!!!!! CIESZY MNIE TO, ZE TYLE OSÓB PISZE JASNO CO O WAS MYŚLI BO DZIS MOGĘ TO SAMO ŚMIAŁO POTWIERDZIĆ!!!!!!!!!ZaletyŻadnychWadyWszystko -
~Cola / 2026-04-28 05:08Ocena: 1.00 / 5
Potwierdzam relacje - Pana/Pani niepolecam. Jechałam wtedy - bodajże autokar 69. Maskara, smród wódy i hulaj dusza na pokładzie. Kierowcy nic sobie z tego nie robili a jak ktoś poszedł do nich na skargę to usłyszał tylko głupie teksty. Naprawdę nie fajnie się jechało. -
~niepolecam / 2026-04-26 20:43Ocena: 1.25 / 5
Pasażerowie mogą pić alkohol i robić co chcą na pokładzie na trasie Bremen, a kierowcy nic nie robią. A jeśli się poskarżysz, będą się z ciebie śmiać. Chaotyczna obsługa i patologiczni kierowcy. Stan autobusu był skandaliczny. Ich uslugi są dostosowane do poziomu firmy, ktora została mentalnie w latach 90 tych ubiegłego wieku. Pasażerów przewozi się jak materiały budowlane. Nie polecam. Flixbus jest trochę lepszy. -
~vrijheid / 2026-04-24 11:10Ocena: 1.00 / 5
Cześć, zazwyczaj jeżdżę samochodem, rzadko autobusami. To była moja druga podróż z tym operatorem na trasie Venlo i ponownie jestem kompletnie rozczarowany! Autobus był spóźniony, popsuty i brudny, a kierowca – prymitywny i niegrzeczny. Najlepiej nie pytać o nic i w ogóle nie rozmawiać – oni nie mają żadnego respektu dla pasażerów! -
-
~pasażerka / 2026-04-22 16:13Ocena: 1.00 / 5
Trasa Amsterdamie zaczęło się od opóźnienia... gorąco i ciasno, nie było pilota, kierowca był bardzo niekulturalny. Za nadbagaż pobrano opłatę bez wydawania reszty ani pokwitowania, a także nie pokazano wagi bagażu. Nie było herbaty i kawy, ani internetu, siedzenia były twarde, a ładowarki zepsute, i śmierdziało moczem wszędzie... kierowca krzyczał na pasażerów zagranicznych, w ogóle szok. Kiedy podróżowałem Sindbadem kilka lat temu, była to jeszcze... ale teraz było absolutnie okropnie! -
~rozczarowana! / 2026-04-21 00:42Ocena: 1.00 / 5
Podsumowanie mojej podróży trasą Bruksela. Chciałem się wyspać w nocy, ale nie było to możliwe. Pijani ukraińcy pili i bawili się, a kierowca udawał, że nic się nie stało. W końcu opuścili fotele na nasze nogi, a kiedy się poskarżyliśmy, odpowiedzieli "ya spat khochu!" i cicho bądź. Całą noc kaszleli, charczeli i czkawali. W autobusie były wolne miejsca, więc poprosiliśmy kierowcę o zamianę miejsc, ale zbył nas jak psy! Na szczęście zapytaliśmy innych pasażerów i pozwolili nam tam usiąść. Drogi Sindbad, wygląda na to że wasze regulaminy nie dotyczą ukraińców, a wasz personel szanuje ich bardziej niż Polaków! Jesteście Polską firmą, więc musicie przede wszystkim szanować swoich obywateli i egzekwować swoje regulaminy wobec wszystkich pasażerów w autobusie, w tym wobec tych wiecznych zelensky oportunistów! -
~Maria / 2026-04-20 15:00Ocena: 1.75 / 5
W ofercie przejazdu Świebodzin do Düsseldorfu w dniu 18.04 była tylko jedna przesiadka i to niestety nie była prawda. Była jeszcze jedna. Po zakupie biletu dzwoniłam do firmy o miejsce z przodu ponieważ mam chorobę lokomocyjną. Jechałam trzema autobusami i w żadnym moja prośba nie została uwzględniona mimo,że z przodu były wolne miejsca. Obsługa arogancka,zero empatii. Pani z obsługi ostatniego autobusu powiedziała mi,że o miejsce z przodu trzeba prosić. Oczywiście,że prosiłam ale chyba nie o taką prośbę chodziło. Do Düsseldorfu dojechałam chora,problemy żołądkowo jelitowe. Całe szczęście,że nie zwracałam w autobusie. Nigdy więcej nie wybiorę się w podróż z państwa firmą. Pani z obsługi powiedziała mi lekceważąco,że mogę sobie na nich skarżyć i pisać o nich źle. Nie polecam firmy Sindbad!!! Będę składać też zażalenie u szefostwa firmy. ZaletyBrakWadyBrak informacji podczas zakupu biletu o ilości możliwych przesiadek. Ja kupowałam bilet bezposredni do Düsseldorfu. Gdyby taka informacja pojawiła się od razu zrezygnowałabym. -
~dreamer / 2026-04-14 14:01Ocena: 1.00 / 5
Delikatnie mówiąc, nie jest to najlepsza firma transportowa. Sindbad jest dla autobusów tym, czym Ryanair dla samolotów. Być może wynika to z braku konkurencji? Dlatego pasażerów traktuje się jak bydło. Nie honorują nawet własnych kart lojalnościowych. To trochę skandal. Ale ktoś musi przecież zarabiać, prawda? A jeśli mówimy o kierowcach i pilotach, to jest to po prostu tragedia. A stan autobusu to żart. Mam tylko nadzieję, że ktoś przeczyta te wszystkie komentarze i pojawi się jakaś inna firma, aby Janusz i Grażyna Sindbad mogli się czegoś nauczyć. Dziękuję
strona 3 z 51
