Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Link4 opinie

Ocena na podstawie 348 opinii

1.56 / 5

 • Oferta
  1.62
 • Obsługa klienta
  1.47
 • Cena/Jakość
  1.60

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Paula / 2019-06-13 20:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam, stanowczo zanizona wycena, conajmniej o połowę ,pomimo nie wypłacenia odszkodowania zabierają auto zastępcze, nie idzie dogadać się z nikim na infolinii, ponieważ osoby po drugiej stronie słuchawki nie mają zielonego pojęcia o wycenie ani obowiązujących przepisach. Ponad to pytając o adres, na który można wysłać odwołanie, usłyszałam, że nie mogę się odwołać, oczywiście uzasadnienia nie usłyszałam.
  Stanowczo nie polecam i radzę omijać szeroki łukiem, jedna gwiazdka to za dużo.
  ZaletyŻadnych
  WadySame wady
 • ~Maxi / 2019-06-12 12:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma to link4 nic tylko krojenie z pieniędzy i straszenie windykacja i komornikami oc zapłacone a oni twierdzą ze brak im pieniędzy, ale jak oni maja wypłacić to cisza i wymyślanie z ich strony nie kompetentnosc konsultantów brak wiedzy i oszustwo
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • ~Lord vader / 2019-06-10 15:41
  Ocena: 5.00 / 5
  Świetna oferta direct jeżeli ktoś chce jeździć z polisą wystawioną na czyjeś konto.
  Wystarczą podstawowe, niezmienne dane: imię i nazwisko oraz pesel i można bez żadnych konsekwencji prawnych kierować autem.
  Opcja niewątpliwie korzystna dla młodych oraz z obciążeniami w ufg.
  ZaletyOC direct dla oszustów
  WadyZ takiego punktu widzenia: brak
 • ~Zbyszek / 2019-05-30 14:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta firma to jeden wielki przekręt,czekam już 7 miesięcy na odszkodowanie za zniszczony pojazd, sprawca miał ubezpieczenie w link4.NIE POLECAM I ODRADZAM
 • ~Jola / 2019-05-27 11:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Link 4 to oszuści i złodzieje.Przekonałam się na własnej skórze i portfelu.Miałam szkodę auta i okazało sie że sprawca jest ubezpieczony w Link4.Nie dość że rzeczoznawca nie przyjechał, musiałam mu sama zawieźć auto to chcieli wypłacić tylko połowę tego ile kosztowała naprawa.Zmusili mnie do zapłaty za auto zastępcze, które mi się należało i nie powinnam za nie płacić.Powinnam podać ich do sądu, ale to nie na moje nerwy.Oni go nawet kobietę w ciąży potrafią wytrącić x równowagi????
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • ~Arek / 2019-05-26 10:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tej firmy nawet wrogowi. Firma po otrzymaniu rezygnacji-przedłużenie na kolejny rok ubezpieczenia OC nie akceptuje takich informacji i z uporem maniaka wysyła e-maile ponaglające do zapłaty za wystawioną polisę. Na dodatek zaraz po wypełnieniu na ich stronie rezygnacji z oc konsultant do mnie zadzwonił z pytaniem Dlaczego ? i czy mam wykupioną już polisę u innego ubezpieczyciela oraz poinformował mnie że to zależy od Linka czy polisa nie zostanie przedłużona. Na dzień dzisiejszy jestem w trakcie walki o rezygnację z oc , którego nie chciałem.
 • ~STIV / 2019-05-24 13:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Niestety podzielam negatywna w każdym calu opinię ludzi którzy mieli sposobność ubezpieczać się w tej firmie. Najgorsza firma z jaką się spotkałem w ponad 30-letnim okresie mojego ubezpieczenia. Konsultanci niekompetentni nastawieni tylko na to aby wcisnąć kit klientowi a jak dojdzie do zdarzenia i firma musi wypłacić ubezpieczenie to tyle trudności i rzucania kłód pod nogi jak w żadnej innej firmie. Przysłowie mówi "tanie mięso to psy jedzą" co nie oznacza że ta firma jest najtańsza, a jak dochodzi do wypłacenia odszkodowania to tak okroją że nie ma możliwość zweryfikowania, po prostu dziadostwo i oszustwo na dużą skalę a wszystko niby w ramach prawa. Nikomu ale to nikomu nie będę polecał tej firmy, a wręcz gdzie tylko możliwe będę ostrzegał jak to robią inni aby się nie ubezpieczać w tej
  firmie POD ŻADNYM POZOREM. Co można zauważyć że najwięcej negatywnych opinii jest z ostatniego okresu. Wychylił się i to na pewno podstawiony człowiek z opinią pozytywną, wiec mu odpowiem człowieku nie ubliżaj ludziom, czytać i słuchać każdy umie, tylko później konsultanci tak zagmatwają sprawę że za czorta tego nie rozbierzesz.
  ZaletyBRAK JAKICHKOLWIEK
  WadyNACIĄGANIE, BRAK KOMPETENCJI KONSULTANTÓW TRUDNOŚCI Z POŁĄCZENIEM TELEFONICZNY I JESZCZE ŁASKĘ ROBIĄ ŻE SIĘ ODEZWĄ DNO TOTALNE.
 • ~Anna / 2019-05-23 12:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Wszystko źle a obsługa najgorsza z możliwych. Nie polecę nikomu tej firmy.
 • ~Były pracownik / 2019-05-22 22:40
  Ocena: 4.33 / 5
  Połowa komentarzy nie jest do końca prawda. Konsultant sprzedający polisę poświęca swój czas po to żeby później ktoś napisał/powiedział że nie oplacil bo myślał że nie musi bo nie podpisał,to jest Ich praca,a dużo osób nie słucha co się mówi do Nich. Zwroty, to już pretensje do nabywców którzy chcą jeździć na polisach po sprzedających. Zakres, ludzie to Wasze zabezpieczenia czytajcie słuchajcie a będzie Wam dane w razie szkody. Szanuję ich pracę bo Ja to znam.
  ZaletyDobra obsługa klienta
 • ~ks / 2019-05-21 11:10
  Ocena: 2.00 / 5
  NIE POLECAM!!!
  Długo trwa oszacowanie szkody z AC. Wycena szkody poniżej oferty z najtańszego warsztatu. I to pomimo, że w polisie miałem bez udziału własnego i bez amortyzacji części. Odpowiedź na odwołanie mają 30 dni i lepiej żeby w tym czasie nie naprawiać auta.
  NIGDY WIĘCEJ LINK4!!!!!
 • ~Rozżalony klient / 2019-05-15 13:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Banda oszustów i niekompetentnych ludzi. Sprawca szkody mojego auta ma tam ubezpieczony swój pojazd. Oględziny odbyły się przez wideorozmowe, po paru dniach przyszła wycena szkody e-mailem z informacją aby nie odpowiadać na wiadomość i że pieniądze zostaną przesłane na konto. Mija tydzień pieniędzy nie ma. Przy upomnieniu kiedy się pojawią, link4 odwołuje się od swojej decyzji i powołuje ponowne oględziny.. Pani w infolinii nie udziela żadnych informacji skąd taka decyzja a przy tym jest bardzo niemiła! Obsługa i podejście do potencjalnego klienta poprostu straszne! Kręcą, mataczą byle tylko nie wypłacić za szkodę!
  Wady- pyskata obsługa na infolinii
  - całkowity brak rzetelności
  - przedłużają czas wypłaty za szkody
 • ~Wojtek / 2019-05-13 22:13
  Ocena: 2.33 / 5
  Uwaga
  Firma przysyła ponaglenie zapłaty za OC pomimo rozwiązania umowy. Po upływie 5 lat straszą sądem i windykacją. Po wyjaśnieniu sprawy , dostarczeniu dowodów o rozwiązaniu umowy i złożeniu wyjaśnień nikt z Link4 nawet nie pofatygował się żeby przeprosić.Nigdy więcej, znajomym również nie polecam
  Pozdrawiam dział
  windykacji
 • ~Marcel / 2019-05-13 19:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tej firmy nawet dzwonienie do nich jest niebezpieczne bo można skończyć z niechcianą polisa
  ZaletyBrak
  WadySame, oszukują podczas rozmowy tel.
 • ~Wkurzona / 2019-05-10 15:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Jedna gwiazdka to zdecydowanie za dużo. Na całe szczęście nie miałam wątpliwej przyjemności ubezpieczyć u nich nic, ale są ubezpieczycielem sprawcy, który uszkodził mój samochód. W moim przypadku był wielki problem z samochodem zastępczym. Banda chamów, zero kompetencji. Jak już człowiekowi uda się skontaktować z odpowiednim działem to i tak nic się nie dowiesz, bo na infolinii siedzą same niedouczone i pyskat dzieciaki bez grama wiedzy.
  Ale co się dziwić - taka polityka firmy.
  ZaletyBarak
  WadyWszystko
 • ~Adam / 2019-05-07 05:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Banda zlodzieji i oszustow !!!!! Złomowalem auyo i chciale odzyskac nadpłacone OC i.... wypelniłem wniosek na ich stronie i nie mogę !!! wydrukować ani otrzymać potwierdzeni !!!!!!!!! Pracownicy twierdzą , że to normalne!!! Banda palantow i oszustów....
 • ~Maria / 2019-05-03 11:16
  Ocena: 1.33 / 5
  Link4 to firma bardzo nieuczciwa. Pierwszą ofertę dają korzystną ale na przedłużenie dużo, dużo droższą. Ponieważ nie powiadomili mnie o terminie końca ani stawki ubezpieczenia, ubezpieczyłam w następnym roku, w terminie, przez internet swój samochód w AXA. Sądziłam, że skoro nie przysłali propozycji to sprawdzą w internecie albo AXA robi wypowiedzenie z link 4, niestety. Link 4 naliczył za miesiąc tyle co za kilka miesięcy i żąda abym im zapłaciła dublując składkę za ten sam okres. Nękają mnie telefonami i straszą. Nigdy nie zalegałam z ubezpieczeniami i uważam że jest to bardzo nieuczciwe.
  ZaletyŻadne
  WadyNaciągają uczciwych ludzi.
 • ~Władek / 2019-04-30 15:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Jeszcze nie zdążyłem być ich klientem a już zostałem przez firmę LINK 4 naciągnięty na pieniądze i zastraszany, można ich działanie przyrównać do mafijnych. A moja historia zaczęła się od tego jak przedstawiciel tejże firmy zadzwonił z ofertą ubezpieczenia auta, bez wcześniejszego przedstawienia się ani informacjo o tym skąd maja mój numer ani kto jest administratorem mych danych poinformował mnie o ofercie , z braku czasu wyraziłem zgodę o jej przesłaniu na mego maila i miała również przyjść kwota ubezpieczenia gdyby mi odpowiadała ta ofert miałem w tedy opłacić ubezpieczenie i podpisać stosowne dokumenty wtedy je przesłać , które by oznaczały zawarcie umowy a jeżeli po zapoznaniu się z ofertą i nie zapłaceniu polisy to by miało oznaczać, że rezygnuję z ich oferty nie ponosząc żadnych konsekwencji tak to mi zobrazował ich przedstawiciel. Czekając na ich ofertę, która nie docierała a zbliżał się koniec ubezpieczenia zawarłem umowę z inna firmą, po pewnym czasie wysłali mi ale ku memu zaskoczeniu dotarła sama polisa, dzwoniąc do nich z zapytaniem dlaczego to tak późno dotarło i tylko sama polisa bez całej reszty dokumentacji nie uzyskałem odpowiedzi na zadawane pytania, ale ku memu zdziwieniu to oprócz tej co mi wysłali to mam jeszcze jedną polisę tak mnie poinformowano telefonicznie. Napisałem od razu do nich pismo odstępujące od polis lecz poinformowano mnie że i tak będę im musiał zapłacić za okres ochronny tylko się zastanawiam na jakiej podstawi gdy nie zawarłem z nimi żadnej umowy i nie byłem ich klientem.
  Ostrzegam wszystkich by nie zgadzali się na nic co proponuje LINK 4 a przede wszystkim na wysłaniu ofert bo będą mieć z tego tytułu problemy jakich ja doświadczam z Tą ZŁODZIEJSKĄ!! firmą . Omijajcie ją wielkim łukiem.
  Zaletyżadnych chyba, że oszukiwanie i naciąganie potencjalnych klientów
  WadyWIELE!!
 • ~Mateus / 2019-04-26 23:48
  Ocena: 1.00 / 5
  Dostałem polisę OC i AC o którą nie prosiłem. Wyliczanie mi składkę a ja dodatkowo chciałem to mieć na piśmie na mailu. Mam teraz dwie polisy. Ehhhh
  ZaletyBrak
  WadySame
 • ~Darek / 2019-04-26 08:31
  Ocena: 1.00 / 5
  Strasznie zaniżają odszkodowania i trzeba się sądzić ze co kolwiek od nich dostać.
  ZaletyŻadnych
  WadyZaniżone odszkodowania
 • ~A. / 2019-04-23 23:48
  Ocena: 1.00 / 5
  Do wszystkich którzy zastanawiają się nad zakupem polisy w link4.. UWAŻAJCIE ta spółka działa w taki sposób aby wzbogacić się kosztem innych. Standardy zamienili na kruczki prawne. Odradzam, nawet jakbym miał dołożyć to wolałbym ubezpieczyć się gdzieś indziej. Jeśli chcesz kupić AC u nich pomyśl 10x czy 40 pln różnicy w cenie polisy jest warte tego że nie wypłaca Tobie odszkodowania !!! My im płacimy za polisę a w zamian otrzymujemy gwarancję tego że jeśli tylko będzie jakaś wątpliwość (np. gdzieś się nie podpiszesz tak jak w przypadku mojego znajomego) to gwarancja polega na tym że zrobią wtedy wszystko aby wykorzystać to przeciwko Tobie.
  Wadynie kupujcie polis naciągają !!! !
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.50, ilość opinii: 375
PZU
Ocena: 1.61, ilość opinii: 374
Link4
Ocena: 1.56, ilość opinii: 348
Generali
Ocena: 1.76, ilość opinii: 187
AXA
Ocena: 1.52, ilość opinii: 139
Warta
Ocena: 1.54, ilość opinii: 135
Flixbus
Ocena: 2.30, ilość opinii: 860
mBank
Ocena: 1.95, ilość opinii: 683
ITAKA
Ocena: 2.72, ilość opinii: 387
Netflix
Ocena: 2.57, ilość opinii: 234
nju mobile
Ocena: 3.10, ilość opinii: 154
Virgin Mobile
Ocena: 2.44, ilość opinii: 133