Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Link4 opinie

Ocena na podstawie 262 opinii

1.62 / 5

 • Oferta
  1.71
 • Obsługa klienta
  1.52
 • Cena/Jakość
  1.66

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~bart / 2018-08-29 22:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Bardzo nisko wycenili szkodę, nie uwzględniając wszystkich zepsutych części! Uszkodzeniu uległa chłodnica, był wyciek płynu, wszystko było widoczne na zdjęciach, a oni stwierdzili że nie doszło do uszkodzenia.... Ku przestrodze. Z dala od nich.
  ZaletyBrak.
  WadyMnóstwo.
 • ~Grzegorz / 2018-08-23 09:03
  Ocena: 2.67 / 5
  Ostatnio zauważyłem że zostały mi anulowane wszystkie punkty w programie Kasa Wraca.
  Mimo uważnej jazdy i znaczących oszczędności w aplikacji powiadomiono mnie, że wszystko się wyzerowało z powodu szkody w AC.
  Szkoda była zgłoszona do ubezpieczyciela i na policję bo był to zwykły akt wandalizmu (zniszczona przednia szyba). Myślałem że jest to program który zachęca do spokojnej i przepisowej jazdy a nie całodobowego pilnowania auta jak stoi na parkingu.
  Zabolało mnie to bo i tak zostanę ukarany zwyżką polisy w następnym roku a do tego zabiera mi się możliwość zniżki za poprawną jazdę.
  Myślę że to jest koniec mojego udziału w tym programie a może i dalszego korzystania z Waszej oferty ubezpieczeniowej obydwu samochodów.
  WadyZnajdują cie tylko z ofertą ale na reklamacje brak kontaktu z ich strony
 • ~Aleksandra / 2018-08-15 21:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Złodzieje krętacze! Odkupił swoją część auta od brata i za ubezpieczenie dostałam dopłaty 840 zł ,a całe ubezpieczenie wynosiło ok 900zl.Wiec zrezygnowałam z dalszego korzystania z ich usługi, ponieważ znalazłam lepsza ofertę. Rezygnacja była za wcześniejszym uzgodnieniu z link4 i wyrazili zgodę jednak wypowiedzenia nie przyjęli ponieważ zrobiłam wypowiedzenie z ich strony internetowej.Okazuje się teraz,ze ,mam dwa ubezpieczenia za które muszę zapłacić. Byłam oszukana przez infolinię i bardzo ostrzegam przed wypowiadaniem umowy z ich strony ponieważ wprowadzają w błąd dlatego, że oni takiego wypowiedzenia nie uznają
  WadyWszystko co możliwe
 • ~AGA / 2018-08-14 16:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Banda oszustów i krętaczy, zaniżają ceny części, przy zgłoszonej szkodzie. Nie polecam tego towarzystwa robią ludzi w bambuko, szkoda więcej się rozpisywać.
  Zaletyjakie zalety ? hehehe
  Wadyduże
 • ~Sylwia / 2018-08-14 13:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsze towarzystwo z jakim miałam do czynienia. Obiecany samochod zastepczy po potwierdzeniu tel , pozniej tel ....samochod juz nie spełnia kryteriow ....szkoda ze pan na infolini tez nie spelnia kryteriow pracy . Nie doinformowany , przekazuje informacje o przedluzeniu polisy na tych samych zasadach byle sprzedac , a pozniej tlumaczenie ze nic nie mozna zrobic.
 • ~jonka / 2018-08-13 19:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Dzięki nieuczciwym praktykom tzw. "doradców" link4, którzy oferują telefonicznie co innego a jak przyjdzie do zawierania polisy to oferta jest droższa o 400 zł mam jeden dzień przerwy w ubezpieczeniu. Oczywiście Fundusz gwarancyjny także się wykazał i właśnie dostałam wezwanie do zapłaty 840 zł kary - dzięki takim właśnie oszustom. Nigdy nie zawrę umowy z tą firmą i wam także nie radzę.
 • ~Kiler11aa / 2018-08-09 20:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Banda zlodzieji nie jestem właścicielem samochodu tylko współwłaścicielem i zawarli umowę ubezpieczenia na byłego właściciela gdzie kobieta sprzedała auto i mnie wpisali współwłaścicielem auta wraz z kobietą która go sprzedała złodzieje i krętacze
  WadyKonsultanci nieotrawia niczego załatwić dno dno
 • ~Andrzej / 2018-08-02 22:43
  Ocena: 5.00 / 5
  miałem szkodę komunikacyjną z ac , wysłałem zdjęcia po dwóch dniach, kosztorys, brak zgody z mojej strony,jeszcze jedno zdjęcie. Po tygodniu od zdarzenia pieniądze na koncie. Jeszcze jedno, po wypadku, 40 minut oczekiwania na pomoc, przyjechała z podwójną kabiną, było nas 4 osoby.Brak jakichkolwiek zastrzeżeń!!
 • ~Dawid / 2018-07-30 14:08
  Ocena: 1.00 / 5
  Na rankamacie sprawdzałem cenę ubezpieczenia domu, cena miała wynosić około 200 złotych. Chwilę później otrzymałem maila że kupiłem ubezpieczenie i mam do zapłaty 2700 zł!!!!! Zignorowałem bo myślałem że to jakaś pomyłka, przecież niczego nie podpisałem. Miesiąc później otrzymałem maila z informacją że jeśli nie zapłacę składki to nasla na mnie komornika. Zadzwoniłem do ich bok, żeby wytłumaczyć sprawe i tam mi powiedzieli że prawdopodobnie wklepalem kup polisę i zaznaczyłem opcje ubezpieczenia w razie od powodzi, dlatego skladka wzrosła o 2500 zl!!!
  Polisę unieważnilem, ale chyba nie mam wyboru i muszę zapłacić za każdy dzień (11dni) trwania umowy tj ok 90 zl
  ZaletyNie ma
  WadyJawne wprowadzenie klienta w błąd
 • ~Zawiedziona / 2018-07-30 11:08
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy ubezpieczyciel po pozarze domu od 2 mcy nie otrzymałam zadnej chociaż zaliczki Pracownicy nieudolni i opieszali Firma beznadziejna absolutnie nie polecam!!!
  ZaletyBRAK

  WadyWszystkie możliwe
 • ~Marek / 2018-07-12 18:07
  Ocena: 1.00 / 5
  link4 to złodzieje i naciągacze po szkodzie parkingowej ja jako osoba poszkodowana czekam na likwidację szkody już tydzień.Najpierw wycena szkody online przez aplikację(kompletna porażka) 385zł brak zgody z mojej strony druga wycena 1070 zł nadal brak zgody z mojej strony.Chcieli bym nadesłał zdjęcia i wszystkie dokumenty.tak zrobiłem po 2 dniach kolejna wycena:
  samochód golf 5 plus 2007 rok
  zderzak tylny pęknięty i porysowany
  dokładka zderzaka porysowana nie lakierowana czarna
  odblask zderzaka szkiełko
  zderzak w serwisie oryginał 1430 zł
  dokładka 370 zł
  odblask 100 zł
  ich wycena zderzak 220zł
  dokładka 330zł
  odblask 54 zł
  reszta robocizna z lakierem co dało nam 1190 zł
  wycena po rabacie na części 30% zniżki jeżeli oni ją mają to super bo ja nie.
  na końcu wyceny NAPIS:
  w kalkulacji zastosowano części o jakości P. Ponieważ w wyniku indywidualnej oceny stanu technicznego pojazdu oraz z uwagi na prostotę konstrukcji uszkodzonych elementów stwierdzono możliwość ich użycia

  Dodatkowo stwierdzono że pojazd nie jest już objęty gwarancją producenta


  I tutaj się pytam co to ma dorzeczy, kompletna kpina
  mogę mieć w tym zderzaku tyko mała ryskę i nikogo nie powinno obchodzić czy będę to naprawiał czy nie zniszczono mi oryginał mam dostać oryginał i tyle jak potrzaskam komuś finlandię na drodze to co mu mam odkupić soplicę czy finlandię i nie ważne czy ją wypije czy nie. Ibioci oszuści i naciągacze omijać LINK4
 • ~Redford / 2018-07-06 16:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Trafiłem Na sprawcę wypadku który był ubezpieczony w LINK4 na moje nieszczęście. Auto na gwarancji fabrycznej umawiam się z ASO na naprawę robią oględziny auta i po jakimś czasie dostaje kosztorys na 1/10 kosztów naprawy. Szkodę powierzyłem ASO niech się z nimi męczą.Auto zastępcze to kolejna walka z dziadami.Najpierw warsztat wyznacza naprawę na środę więc dzwonię do baranów i proszę o podstawienie auta zastępczego na czas naprawy po czym się dowiaduję że jak naprawa będzie trwała przez wekend to auto zastępcze nie przysługuje. Dzwonie ponownie do warsztatu i przekładam naprawę na poniedziałek żeby nie było strachu że się nie wyrobią. Dzwonię w piątek do baranów żeby umówić podstawienie auta i się dowiaduje że wypożyczalnia skontaktuje się że mną w poniedziałek od rana. Jak mam wstawić auto od samego rana jak od rana się będą kontaktować. Firmę należy omijać nawet jak nas kusi 50 zł taniej Oszuści i tyle !!!
  ZaletyBrak
  WadyObsługa i podejście do klienta
 • ~Marcus / 2018-07-03 15:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Naciągacze i złodzieje. Nie chcą dać auta zastępczego (twierdząc że akurat nie mają) po czym informują żeby wynająć na własny koszt a oni zwrócą kasę, a jak przychodzi do oddania to klient dostaje 1/3 wartości faktury i pisze dziesiątki pism z odwołaniami. Ogólnie nie polecam. Jak najdalej od takich krętaczy.
  Zaletybrak
  Wadywszystkie możliwe
 • ~BJot / 2018-06-27 15:45
  Ocena: 2.00 / 5
  Niestety podczas rozmowy w sprawie AC zapewniano, że przysługuje mi auto zastępcze na czas naprawy, a okazuje się że tylko jeśli auto jest "niejezdne". Jawna granda ! Nie polecam, więcej nie kupię w tej firmie ubezpieczenia.
  Zaletybrak
  Wadyjak wyżej
 • ~Andrzej / 2018-06-27 14:35
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta firma to łachudry złodzieje i oszuści. Wydymali mnie na 40 tyś zł i głupa palą a ekspertów to mają takich że opinje ze zdjęcia robią, darujcie tych złodzieji to śmiecie parszywe śmiecie w białych koszulach
 • ~Minka / 2018-06-19 05:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Link4 to bardzo żenująca firma. Chcą pieniędzy nie wiadomo za co. Oszuści i złodzieje. Nigdy więcej nie kupię auta które było ubezpieczone w Link4. Ludzie zastanówcie się zanim tam ubezpieczycie auto bo osoba która kupuje później auto z tą polisa ma niesamowite problemy i płaci za cos co się nie powinno płacić. Mam podobną sytuację jaką opisał kolegą niżej.dzwoniąc tam nie uzyskałam żadnej sensownej odpowiedzi. Nie polecam unikanie tej firmy lepiej dołożyć 100 zł więcej niż korzystaj z tej ubezpieczenie.
  ZaletyBrak
  WadyZłodziejstwo oszustwo naciągane pieniędzy zero profesjonalizmu
 • ~miki / 2018-06-01 14:29
  Ocena: 1.00 / 5
  W kwietniu został kupiony samochód od innego właściciela i została złożona do LINK 4 rezygnująca z ich ubezpieczenia. Po jakimś czasie zaczęły przychodzić powiadomienia o dokonanie zapłaty za ubezpieczenie. Telefonicznie sprawa została wyjaśniona, że auto jest już ubezpieczone gdzie indziej i mieliśmy jeszcze raz wysłać rezygnację i miało być ok. Po kolejnych spokojnych kilku miesiącach zaczęły przychodzić pisma o sprawach sądowych, które się odbyły bez naszej wiedzy i bez żadnego wezwania na jakąkolwiek sprawę sądową. W efekcie dla świętego spokoju została zapłacona kwota o jaką prosili, a mimo to po kolejnych kilku miesiącach przyszło pismo o postępowaniu komorniczym. Została złożona skarga ponieważ należność (która i tak im się nie należała) była już zapłacona i znów sprawa przycichła na jakiś czas ,aż do momentu gdy na koncie okazało się że brakuje pieniędzy ponieważ zabrał je komornik. LINK 4 uznała że ani razu nie otrzymała rezygnacji mimo, że była wysyłana listem poleconym więc na pewno musiała do nich dotrzeć. Cała sprawa ciągnie się już 3 lata.
 • ~Marek / 2018-05-19 23:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Niepoważna firma,chcą wyższych składek na podstawie niesprawdzonych i błędnych informacji. Auto,które kupiłem w swojej firmie wiele lat temu wg nich sprowadziłem z zagranicy niedawno i wobec tego chcieli mi naliczyć wyższą składkę.Śmiech na sali.
  ZaletySzczęście,że nie rozpocząłem u nich ubezpieczenia,znalazłem inną firmę.
 • ~były klient / 2018-05-16 11:48
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsze towarzystwo z jakim miałem do czynienia - zdecydowanie nie polecam i cieszę się, że już się wypisałem
  Zaletybrak zalet
  Wadydługo by wymieniać - nawet nie chce mi się pisać
 • ~Robert / 2018-05-10 08:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Miałem umowę na pakiet OC i AC, za który płaciłem 2400 rocznie, dzień przed zakończeniem umowy o godz. 11 rano Link4 przesłał mi maila z nowym dokumentem polisy OC i AC na kolejny rok w kwocie 3600 i żądaniem zapłaty za tą polisę, powołując się w mailu na zawarcie umowy przez telefon - zaznaczam, że takiej rozmowy nie było! Oczywiście mam świadomość, że samo OC przedłuża się automatycznie, jednak po pierwsze miałem jeszcze czas, żeby wypowiedzieć, a po drugie AC nie ma prawa przedłużyć się automatycznie i to na o wiele gorszych warunkach dla właściciela pojazdu. Kalkulator na stronie Link4 wyliczył mi pełny pakiet w najdroższej opcji za 2400, ale konsultanci twierdzili, że nie mogę na tych warunkach już przedłużyć ubezpieczenia, ponieważ polisa OC i AC przedłużyła się automatycznie na podstawie ich wewnętrznego regulaminu, który mogę sobie przeczytać na stronie, a to że w mailu była informacja o tym, że umowa została zawarta przez telefon to tylko wina systemu, który z automatu zamieszcza taki wpis! W umowie, którą zawarłem rok wcześniej i OWU, nie ma informacji o tym, żeby ubezpieczenie AC przedłużało się automatycznie. 5 dni walczyłem z nimi, aż w końcu przeniosłem polisę do innego ubezpieczyciela. Nie otrzymałem jeszcze z Link4 potwierdzenia poprawnego wypowiedzenia polisy, więc czekam na rozwój wydarzeń.
  ZaletyDobra cena na AC, przy zawieraniu pierwszej umowy.
  WadyNaciąganie klienta i problemy z wypowiedzeniem umowy. BEZPRAWNE automatyczne przedłużanie polisy AC.
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PZU
Ocena: 1.62, ilość opinii: 305
Hestia
Ocena: 1.52, ilość opinii: 280
Link4
Ocena: 1.62, ilość opinii: 262
Generali
Ocena: 1.85, ilość opinii: 158
MTU
Ocena: 1.67, ilość opinii: 125
AXA
Ocena: 1.55, ilość opinii: 102
mBank
Ocena: 2.11, ilość opinii: 451
Flixbus
Ocena: 2.14, ilość opinii: 379
ITAKA
Ocena: 2.92, ilość opinii: 183
nju mobile
Ocena: 3.23, ilość opinii: 115
Netflix
Ocena: 2.92, ilość opinii: 113
Virgin Mobile
Ocena: 2.52, ilość opinii: 75