Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Inteligo opinie

Ocena na podstawie 66 opinii

2.63 / 5

 • Prostota obsługi
  2.78
 • Oferta
  2.71
 • Obsługa klienta
  2.50

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 4
 • ~Janusz / 2021-01-10 10:42
  Ocena: 2.00 / 5
  Brak możliwości dodzwonienia sie na infolinie bo wiecznie wszyscy konsultanci zajęci a ja jak gupi wpisuje swój pesel i numer klienta w telefon i tak 3 razy aż braknie miejsca.Strona może jest ładna i czytelna ale nic poza tym bo nie można załatwić sprawy przez internety (np.zmiana miejsca zamieszkania) tylko trzeba wysyłać im listy. Bank zatrzymał sie na 2000 r.
  ZaletyStrona WWW
  WadyObsługa klienta
 • ~Adam / 2020-12-28 09:38
  Ocena: 3.33 / 5
  Kiedyś to był bardzo nowoczesny bank (20 lat temu) niestety od dwudziestu lat pracownicy banku siedzą na zgniłych laurach i sycą się jeszcze dawnym sukcesem.

  Bank dla ludzi którzy wymagają jedynie by móc zrobić przelew, i zapłacić kartą. Klienci oczekujący czegoś więcej niestety muszą szukać gdzie indziej
  ZaletyProstota obsługi
  W sumie nie drogi (karta jedynie 4 zł lub 0)
  WadyPrzestarzały bank
  Brak możliwości zdefiniowania polecenia zapłaty na stronie banku (jedynie u operatora)
  Brak jakiejkolwiek funkcjonalności typu menadżer finansów, budżet itp.
 • ~Lecim / 2020-11-03 19:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Dramat, od 3 miesięcy nie mogę zamknąć u nich konta. Przylepiają się jak gówno do buta i nie chcą się odkleić. Zamknięcie konta tylko listownie, obecnie 3 wnioski odrzucone, jutro podejście numer 4. Infolinia też dramat, dzwoniąc do nich można w międzyczasie zrobić obiad. Zresztą po połączeniu też nie lepiej, na infolinii ludzie niekompetentni, którzy nie potrafią podać innych informacji niż stan konta i kiedy do kiedy należy zrobić przelew by nie było problemu z kontem. Najwyższe opłaty za najtańsze konto w Polsce. Ale nie daj boże wejdziesz na limit konta, to codziennie smsy dostajesz na numer telefonu, po kasę wiedzą jak wyciągnąć łapę.
  Zaletybrak
  Wadytrzymają klienta i robia pod górę z zamknięciem konta, wysokie opłaty za konto
 • ~Małgorzata / 2020-03-08 22:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Chory bank i konto. Od 14.02.2020 do dziś przetrzymują emeryturę mamy, bo wprowadzili zabezpieczenia niby. Karta kodów zablokowana, bo nie uzywana od 8 lat, dali sobie 4 dni robocze 8 dni temu na akceptację nowego narzędzia autoryzacji, czyli telefonu i nadal nie można wejść na konto, żeby przelać i wypłacić emeryturę. Na infolinii arogancja, 80 latki mają same obsługiwać kompa, córka nie może pomagać..
  Jak jutro mama nie odzyska pieniędzy, napiszę o tym wszędzie. Kpina i brak szacunku do klientów. Nie wchodzicie do Inteligo!!!!

 • ~Mariusz / 2019-11-26 11:31
  Ocena: 4.33 / 5
  Wszystkie problemy, również dotyczące aplikacji IKO zawsze udało mi się rozwiązać poprzez infolinię. Owszem, czasem chwilę muszę poczekać na zgłoszenie operatora, ale nigdy dłużej niż 5 minut.
  Raz, już jakiś czas temu miałem lekki zgrzyt, gdy wysłana karta płatnicza zaginęła gdzieś, ale stosunkowo szybko od mojego zgłoszenia wysłano mi nową.
  ZaletyMiła obsługa na infolinii, stosunkowo krótki czas oczekiwania na infolinii, w razie potrzeby przełączają do innego działu, zlikwidowano podawanie drażliwych danych przez telefon.
  Wadywysyłka kart (płatniczych, kodów) listem zwykłym.
 • ~Mike / 2018-09-30 18:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Te same problemy: na infolinii nikt NIE odbiera. Karty nie mogę zamówić on-line. Zamykam konto.
 • ~Mirosława / 2018-06-12 16:02
  Ocena: 1.67 / 5
  Dno i kilo mułu! Wszystko ładnie i pięknie dopóki nie pojawią się problemy które na infolinii są nie do rozwiązania w prosty sposób!

  NOTORYCZNE problemy z kodami z kart kodów. Pomimo posiadania niezdrapanych kodów na karcie kodów, system usilnie twierdzi że wszystkie kody z karty zostały już wykorzystane, na infolinii twierdzą to samo. Pytam się jak to to możliwe? Chcesz aktywować nową kartę kodów? Nic trudniejszego! Spróbuj tylko zadzwonić z innego numeru niż ten podany w danych (zgubiłeś telefon, ukradli itp, itd) i staje się to niemożliwe pomimo podania miliona lub tryliona informacji na temat swojej osoby (nazwisko, pesel, dane dowodu osobistego itp). Zmiana danych osobowych w tym numeru telefonu? Nic trudniejszego! Nie zmienisz numeru telefonu dzwoniąc z innego numeru telefonu niż ten podany w danych bo przecież nie posiadasz obecnie aktywnej karty kodów która by Ci to umożliwiła gdyż rzekomo wszystkie kody zostały z niej wykorzystane pomimo że fizycznie nie są zdrapane. I tak tworzy się błędne koło. Zaznaczam po raz kolejny - w trakcie rozmowy podajesz trylion informacji na swój temat a i tak konsultant powie Ci że na tej podstawie nie jest w stanie stwierdzić że Ty to Ty.

  Zmieniasz dane w tym numer tego nieszczęsnego numeru telefonu, pisemnie, wysyłając dyspozycję zmiany osobowych na ich adres korespondencyjny. Liczysz zapewne że to koniec Twoich problemów? Nic bardziej mylnego! Nikt Twojego numeru telefonu nie zmieni ot tak po otrzymaniu przesyłki! Po aż 1,5 tygodnia od otrzymania przez nich przesyłki (sprawdziłam datę doręczenia po numerze przesyłki) dzwonią do Ciebie w czasie Twojej pracy co uniemożliwia odebranie. Oddzwonienie to następna spychologia - konsultant nie zmieni Twojego numeru telefonu na ten który złożyłeś w pisemnej dyspozycji zmiany numeru telefonu poświadczonej Twoim podpisem ponieważ to on musi zadzwonić do Ciebie a nie Ty do niego!? Na pytanie kiedy taka próba z ich strony nastąpi, w dokładnym przedziale, odpowiedzi nie uzyskasz! Masz grzecznie czekać, zwolnić się z pracy i być gotowym na odebranie telefonu!

  Spróbuj także kilkukrotnie zalogować się na swoje konto z adresu IP innego aniżeli ten dotychczas używany (przeprowadziłeś się, jesteś na wakacjach, etc) to zablokują ci ten kanał dostępu "Ze względów bezpieczeństwa". Jakich dokładnie? Tego się nie dowiesz tylko musisz posłusznie zadzwonić na infolinię i kajać się o odblokowanie dostępu.

  Bank najwidoczniej wychodzi z założenia że to Ty jesteś dla nich a nie oni dla Ciebie. Na każdym etapie prowadzonych rozmów z konsultantami zawsze dają Ci do zrozumienia że to oni mają przewagę nad Tobą oraz nastawienie domniemania nieuczciwości z Twojej strony.

  Co najlepsze, w całym tym czasie oczekiwania, masz zablokowaną możliwość dyspozycji swoimi pieniędzmi. Podkreślam - SWOIMI pieniędzmi!
 • ~Olm / 2018-02-23 14:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Dodzwonic sie normalnie nie mozna identyfikator pozniej haslo i jeszcze nie ma tematu o co sie chcialo zapytac
 • ~Niezadowolony / 2017-10-11 09:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Dzwonie na infolinie czekam ponad 30 minut i nic nikt nie odbiera
  Rafał
  WadyOlewanie klientów.
 • ~steven / 2017-10-10 18:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Skandal 30 minut czekam aby ktoś łaskawie odebrał połączenie na infolinii
  Zaletybrak
  Klient od 2005 roku - jutro zamykam konto w tym żałosnym banku
 • ~Halina46 / 2017-10-08 14:18
  Ocena: 2.00 / 5
  dostałam nową kartę w październiku nie moge jej aktywować , bowiem nikt nie odbiera telefonu dzisiaj trzymałam słuchawke półtorej godziny bez przerwy i nie uzyskałam połączenia to absolutny skandal!!!
  Czy tych konsultantów nikt nie kontroluje? Może ktoś podpowie co robić?
 • ~klientka od początku istnienia / 2017-09-13 12:57
  Ocena: 3.00 / 5
  Dostałam nową kartę i nie jestem w stanie jej aktywować, bo od 3 dni wyskakują mi przeróżne błędy! Wiszę trzeci dzień na telefonie i nic... czy tam w ogóle ktoś odbiera telefony??? dzisiaj pół godziny, wczoraj 25 minut, w poniedziałek 3 razy po 15 minut!
  Zaletywygoda, jeśli nie ma jakiegoś problemu
  Wadybrak placówki stacjonarnej czy choćby okienka (np. w PKO)
 • ~Niedoszła klientka / 2017-08-28 12:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Wypełniłam formularz zakłądania konta - żeby potwierdzić moje dane, miał zadzwonić konsultant, bo inaczej ani rusz. Próbowali trzy razy, ale raz nie mogłam rozmawiać i poprosiłam o kontakt o konkretnej godzinie. Dwa razy dzwonili wcześniej, kiedy nie mogłam rozmawiać i kontakt więcej nie nastąpił. Dodzwonienie się na ich infolinię graniczy z cudem (telefon prawie poparzył mi ucho), a na e-mail z pytaniem o zakładanie konta nie odpisali ani słowem.

  Zaletyza darmo, mała opłata za kartę
  Wadytrudności w założeniu konta, dodzwonienie się na infolinię w ciągu przyzwoitego czasu graniczy z cudem, problemy z kontaktem
  konta nie założyłam, bo konsultanci nie potwierdzili wypełnionych przeze mnie danych, a innego rodzaju potwierdzenia danych (np. poprzez drobny przelew z innego swojego konta) brak
 • ~Konrad / 2017-08-18 14:16
  Ocena: 1.67 / 5
  Fatalna obsługa klienta. Pomimo wielokrotnego podjęcia próby dodzwonienia się na infolinię ta sztuka mi się nie udała, gdy wybiło 30 min oczekiwania przy nudnej muzyce rozłączyłem się. Nie polecam tego banku, chyba że potrzebujecie czegoś co Wam podniesie ciśnienie....
 • ~Smutny Klient / 2017-08-01 18:56
  Ocena: 1.00 / 5
  60 minut czekam na połączenie z infolinią hop hop... może napiszę list?

  Aby wypowiedzieć umowę trzeba napisać list buahha a potem odpisują że podpis się nie zgadza
  Zaletybrak
  Wadysame wady
  15 lat
 • ~Tamara / 2016-08-11 20:50
  Ocena: 2.33 / 5
  Od ponad dwóch miesięcy próbuję odblokować dostęp do konta w internecie - to skandal. Jak już się dodzwonię i zaloguję i odpowiem na pytania poprawnie to mi odpowiadają że w systemie widać ze wcześniej podałam niepoprawne dane i zbywają mnie i tak w kółko coś nie tak. Mówili że się ktoś skontaktuję i nikt nie dzwonił. Mam już dosyć. Czy wy nie widzicie że przez takie coś tracicie klientów.
 • ~MAłgorzata / 2016-07-21 10:00
  Ocena: 2.33 / 5
  Czekając się na połączenie z infolinią, można się zestarzeć. To zniechęca do korzystania z usług tego banku
  Wadyinfolinia
 • ~Marek / 2016-06-21 14:07
  Korzystam z Inteligo około 15 lat,
  i myślałem ze ten niby bank coś chce zrobić dla własnych klientów, ale niestety wielkie rozczarowanie,
  cokolwiek się tam o coś wnioskuje to zawsze odmowa!!!
  Zaznaczam ze nie jestem przestępcą finansowym i spłacam swoje zobowiązania
  " w terminie" no możne pośliznę się o dwa dni.:)(czasami)
  ale jakiekolwiek składanie wniosków o podwyższenie debetu jest negatywne (przez 15 lat).nie wspomnę o pożyczkach
  i innych produktach .
  Dodatkowo zawsze obciążają konto za sms-y z info o saldzie , korzystanie z karty, i jeszcze jakieś o których nie wiem.
  Reasumując Konto INTELIGO - Nikomu nie polecam i STRZEŻCIE się TEGO!!!
  WadyAll-inclusive
  15
 • ~Piotrek / 2015-08-24 12:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Fatalne konto oczekiwanie az ktos laskawie odbierze telefon jest przegieciem a jak juz ktos odebral to czkelem 10 min az laskawie pani sprawdzi w komputerze dlaczego debetu nie mam. I propo debetu na stronie napisane jest ze w 90 sekund a mi powiedziano ze mam do 5 dni sobie czekac jakies jajca z ludzi robia odradzam kazdemu
  ZaletyBRAK
 • ~Mirek / 2015-06-09 12:04
  Ocena: 1.00 / 5
  W sumie potwierdzam że Inteligo się stacza i niestety dziadostwo !
  Nie dawno brałem udział w programie mam mamInteligo i polecenia osoby okazuje się ze gwarantowana nagroda to bajka którą można wsadzić sobie miedzy książki bank się stacza i jest coraz gorszy serwis - dodzwonić się na infolinie graniczy z cudem .
  ZaletyBrak
  Wadysame wady
  10lat
strona 1 z 4
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

mBank
Ocena: 1.90, ilość opinii: 853
PEKAO SA
Ocena: 1.59, ilość opinii: 448
Santander Bank Polska (BZWBK)
Ocena: 1.55, ilość opinii: 396
Millennium
Ocena: 1.59, ilość opinii: 202
ING Bank Śląski
Ocena: 2.34, ilość opinii: 106
PKO Inteligo / iPKO
Ocena: 1.96, ilość opinii: 82
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2529
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2268
VECTRA
Ocena: 1.71, ilość opinii: 2144
UPC Internet
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1937
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1059
Play
Ocena: 1.48, ilość opinii: 1003