Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

INEA Pack opinie

Ocena na podstawie 476 opinii

1.88 / 5

 • Niezawodność
  1.79
 • Obsługa klienta
  1.71
 • Cena
  2.00
 • Parametry
  2.03

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Роман / 2019-11-26 16:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Ребят вопрос. Кто то сталкивался с розрывом договора? Мне говорят что наложат штраф в размере 10000.
  MiejscowośćPoznań
 • ~Tomasz / 2019-11-20 13:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Inea to jakaś porażka. Mieszkam w Poznaniu na Szczepankowie na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych. Już od dłuższego czasu zabiegaliśmy o podłączenie sieci światłowodu aby móc korzystać z dobrej jakości internetu. Niestety inwestycji podjęła się inea. W skrzynkach przedstawiciel firmy pozostawił ofertę która wydawała się atrakcyjna. Niestety po zadzwonieniu aby zamówić usługę okazało się że internet będzie dwa razy droższy i trzy razy wolniejszy niż było to w ofercie. Cenę tak wysoką uzasadniała Pani iż jest to inwestycja przy udziale środków z UE, czyli tak naprawdę również z moich pieniędzy. Delikatnie mówiąc dziwne tłumaczenie. Efekt tego jest taki iż nikt z osiedla nie skorzystał z oferty firmy inea. Ostrzegam zatem przed pochopnym podpisywaniem umów z tą firmą bo są oszustami.
  WadyOSZUŚCI
  MiejscowośćPoznań
 • ~oszukana / 2019-11-12 15:31
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszuści!! Nie mam siły już nawet opisywać ze szczegółami. Powiem tylko, że nie podłączyli nam internetu i po trzech miesiącach wysyłają wezwania do zapłaty. I musimy zapłacić, bo po licznych odwołaniach, które napisaliśmy i które zawierały logiczne wyjaśnienie, cały czas odpowiadają, że reklamacja nie została uznana. A internet nie był podłączony na ani jeden dzień. Teraz przyjdzie nam zapłacić za 3 miesiące. Inaczej grożą wpisaniem do krajowego rejestru dłużników.
  MiejscowośćPoznań
 • ~Aciu / 2019-11-08 08:27
  Ocena: 4.25 / 5
  Witam serdecznie,jak wcześniej wspomniałem w mojej miejscowości Inea zakłada światłowodową sieć internetową w ramach projektu POPC.
  Firma podwykonawcza w sierpniu br. rozpoczęła wykopki na ulicy.
  7 listopada po wizycie instalatora internet ruszył. W moim przypadku jest to opcja internetu "SYNCHRONICZNEGO" 300/300 Mb/s. Internet po różnych testach śmiga stabilnie trochę szybciej niż 300/300Mb/s jet to ok 320/330Mb/s.
  Jestem bardo zadowolony jak na razie z tego łącza. Koszt miesięcznego rachunku to ok 74 PLN. Orange i inna konkurencja jest pozamiatana bez szans na takie warunki w mojej lokalizacji. Orange jak i konkurencja oferuje "Nie SYNCHRONICZNY" internet 300/50Mb/s to koszt ok 92 PLN a nie jak podają w reklamach 59,99PLN (dzierżawa łącza to ok 12 PLN dodatkowo + opłata przejścia na światłowód, przyłączeniowa ok 40 PLN itp.). Pozdrawiam.
  Pozdrawiam.
  ZaletySzybki stabilny internet
  MiejscowośćMosina k/Poznania
 • ~Jjjjk / 2019-11-06 14:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tej firmy nawet nie wiedzą jak powinny być zamontowany kabel od światłowodu żeby nie został przerwany zamontowali kabel bez koszulki i został przerwany i jeszcze każą płacić za usługę i czekać dwa tygodnie
 • ~Klient / 2019-10-28 15:54
  Ocena: 1.00 / 5
  W dniu dzisiejszym miałem mieć przyłaczony światłowód. Niestety - pomimo uzgodnionego terminu - nikt do mnie nie przyjechał. Niestety to już trzeci raz kiedy te pajace miały przyjechać.
  Żenada.
  Całe szczęście, że nie wypowiedziałem umowy mojemu dotychczasowemu dostawcy.
  Nie polecam.
  ZaletyBrak
  Wady3xumówiona wizyta - nadal brak podłączenia
  MiejscowośćWrześnia
 • ~kesarr / 2019-10-28 10:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Po dwóch miesiącach testowania infolinii oraz aplikacji Moja Inea chciałbym podzielić się swoją opinią
  Po dwóch latach wywiadów oraz wizji lokalnych ze strony przedstawicieli INEA spółka zdecydowała się doprowadzić światłowód do lokalizacji mojego miejsca zamieszkania. Po roku od podpisania listu intencyjnego faktycznie kabel zaległ w ziemi a ja otrzymałem stosowną informację . W połowie września umówiłem się telefonicznie na montaż na ostatni tydzień miesiąca
  W dniu instalacji po upływie umówionej godziny dodzwoniłem się i dowiedziałem się że Inea nie widzi zgłoszenia. Ustaliliśmy 1/10 kolejne podejście; dzień przed montażem doszło potwierdzenie. W danym dniu zadzwonił technik próbował odwołać wizytę. Zadzwoniłem na infolinię i poprosiłem o zastępstwo w konsekwencji czego technik oddzwonił i ustaliliśmy wcześniejszą godzinę. W trakcie rozmowy okazało się że jego wizyta jest bezcelowa bo potrzebny jest inny rodzaj prac przyłączeniowych. Czas poświęcony na infolinię z mojej strony – około godziny; frustracja –koszt własny.
  Odłożyłem temat na jakiś czas. Ponowny telefon z mojej strony i próba umówienia – terminy sztywne , trzeba wziąć dzień wolny od pracy. Kolejny telefon i ustalenia na 29/10 –oczywiście w godzinach dopołudniowych. Zapewnienia że wizyta „się zapisała „ i ogólnie pełna empatia. Trudno- rozmowa z pracodawcą , zmiany w grafiku i reorganizacja życia. Udało się . 16 /10 SMS z INEA – przepraszają , dają miesiąc gratis i potwierdzają termin 29/10. Dobrze jest pomyślałem. 22/10 dzwoni INEA bo chcą mnie umówić na montaż…. Wysyłam zgłoszenie z zapytaniem co do potwierdzonych ustaleń – odpowiedź automatyczna przychodzi natychmiast :” drogi kliencie , potwierdzamy przyjęcie zgłoszenia, odpowiedź zajmuje nam średnio 2 dni..”. Myślę sobie – zdążę wyjaśnić pomyłkę , mamy czas . 28/10 zero odpowiedzi – dzwonię.. „Przykro mi ale nie widzę żadnego terminu instalacji u Pana….” Poprosiłem więc o kontakt zwrotny od osoby która potwierdziła mi termin montażu. Zero odzewu- wstyd się pogłębia.
  Bilans- przynajmniej dwie godziny summa stracone na darmo, zamieszanie związane ze zmianami organizacyjnymi, zawód i na końcu głębokie zażenowanie że jak żebrak ubiegam się o usługę i wprowadzam chaos w szeregach dobrych ludzi od internetu. . Co ciekawe- mój list intencyjny zdążyli w międzyczasie wprowadzić do systemu jako umowę – czekam więc kiedy zacznę otrzymywać ponaglenia do zapłaty.

  Zaletybrak
  Wadybez komentarza
  MiejscowośćTulce
 • ~max-page / 2019-10-27 13:18
  Ocena: 1.50 / 5
  Jakie to szczęście że nie zabrałem też TV bo ich internet to dno panie bierz 300, 600, 1000 Mbps a tak naprawdę rzadko kiedy mam 15mbps i nie ważne czy to kable czy to WiFi o tym ostatnim nawet nie wspomnę bo zasięg od routera może 4m dalej zapomnij. Więc na uja komu takie WiFi!. Obsługa miła ale w duszy myśli wal się capie i tak nie pomożemy bo serwisanci mają nas w doopie! Co chwila awarię Panie bo za gorąco bo za zimno bo za jasno i za ciemno!Inea to kolejna część filmów Barei. Dno!
  ZaletyBrak
  WadyKiepski sprzęt, kiepskie łączą olewactwo
  MiejscowośćLuboń
 • ~Szczęśliwy usługobiorca Inei / 2019-10-23 13:16
  Ocena: 1.00 / 5
  W marcu/kwietniu firma od Inei robila wykopy i kładła światłowody. W maju chodzili po okolicy do każdego domu i podpisywali umowy przedwstępne o internet i tv światłowodową. W czerwcu doprowadzili kabel do mojego domu i zostawili go wyciągniętego w garażu, gdzie "w ciągu 3 dni powinien przyjść instalator zakończyć światłowód gniazdkiem. Dzwonię praktycznie co miesiąc w tej sprawie i w tym czasie zdążyłem porównać oferty Inea, Orange, Citylan. W końcu we wrześniu czyli po 4 miesiącach zadzwonił do mnie pan z Inei że można.umówić instalatora za 5 dni i w rym czasie podpisać umowę. Niestety oferta 1/1Gb okazała się ofertą 300/300mb i do tego droższą od konkurencji (z tv to samo) Podpisałem więc umowę z firmą która dzierżawi światłowód od Inei a ofertę ma o wiele lepszą. Niestety po prawie miesiącu mojego kontaktu z Ineą nadal nie mam dokończonej instalacji w domu przez co nadal nie mogę podłączyć modemu ani mieć usługi internetu i tv za który powinienem zapłacić. Dzisiaj po miesiącu oczekiwania dodzwonilem się do obsługi Inei i po pół godzimy słuchania muzyczki pan powiedział mi że m sie skontaktować z Orangem i czy wiem że rozmawi z konsultantem Inei...... No ja p..ole.... Ale odkrycie.... Od jutra drugi miesiąc pakietu internet i tv bez internetu i tv dzięki wspaniałej Inei....
  ZaletyBrak
  WadyNaciąganie oferty
  MiejscowośćWolsztyn
 • ~Sabo / 2019-10-16 18:43
  Ocena: 2.00 / 5
  W domu mam internet Inei już w sumie dość dużo czasu. Myślałem że jak założą światłowody i internet 150mb/s to będzie cudo, niestety...Ze ściąganiem raczej problemów nie ma, choć takiej prędkości nie zobaczę, ale sam internet co jakiś czas muli, zwalnia, czasami na chwilę całkowicie przerywa. Nie mogę oglądać filmików z jakością 720p bo się ładuje co jakiś czas. Grasz w gry online? świetnie, przygotuj się na skoki pingu! gwarancja zabawy :P
  Restart routera często pomaga, no ale chyba nie o to chodzi.
  MiejscowośćPoznań
 • ~Opos / 2019-10-16 12:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Jedno wielkie chamstwo i kłamstwo ! Nikomu nie polecam, a wręcz odradzam !
  W kwietniu 2018r poprowadzili światłowód pod dom, ale od tamtego czasu nic się więcej nie dzieje. Do końca roku miały być aktywne usługi, a tu za chwilę mija kolejny rok i nadal nic. Na infolinii powiedzieli mi dzisiaj, że do końca stycznia światłowód ma być aktywny, ale ciekaw jestem, którego roku... Od stycznia tego roku dzwonię tam co dwa miesiące i za każdym razem mówią, że za dwa miesiące światłowód będzie aktywny. Ostatni telefon wykonałem w sierpniu i mówili, że w listopadzie, a dzisiaj powiedzieli styczeń... Brak słów...
  ZaletyBrak
  WadyKłamstwo i krętactwo
  MiejscowośćGostyń
 • ~Serapis / 2019-10-10 10:04
  Ocena: 5.00 / 5
  Nie wiem co chcecie, ja mam od dwoch lat i zajebiscie mi smiga jak ta lala
  Zaletyszybki internet brak awarii
  Wadynie ma
  MiejscowośćPoznań
 • ~Marcin / 2019-10-09 19:08
  Ocena: 1.00 / 5
  Fatalnie! Nie polecam. Walczę z nimi już od kilku lat- non stop problem, w umowie do 4 Mb/s i jest do, ale nie więcej niż do 1Mb/s DRAMAT!! Niby mamy XXI wiek, ale Inea zatrzymała się na XX...

  NIE POLECAM, wręcz odradzam
  ZaletyBRAK
  WadyInfolinia, infrastruktura.
  MiejscowośćŚroda Wielkopolska
 • ~Maciuś / 2019-10-02 16:15
  Ocena: 1.25 / 5
  Witam, obsługa sympatyczna jednak kłamliwa . Dużo mówią mało robią.
  ZaletyBrak
  WadyOszustwo i kłamstwo
  MiejscowośćŚroda Wielkopolska
 • ~Rob / 2019-09-30 09:24
  Ocena: 1.75 / 5
  Nia ma dnia żeby nie było jakiś przerw a już rano to normalne jakby czkawki Internet dostał najgorzej jest w sobota-poniedzialek rano, nie polecam.
  MiejscowośćPoznań
 • ~Niepolecacz / 2019-09-27 09:15
  Ocena: 1.00 / 5
  Ciągle coś nie działa Kilka razy dziennie internet się sypie Kompletnie nie polecam
  WadyCena/jakos
  Awarie i częstość ich występowania
  Oferta (która dla mojej miejscowości nie zmieniła się od 7 lat)
 • ~Chrupek / 2019-09-12 13:50
  Ocena: 1.50 / 5
  tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia. pochodzę z małej wsi i był u nas w sierpniu wkopywany rok temu światłowód i z racji tego chodził przedstawiciel inei i podpisaliśmy wstępną umowę na dostarczenie usług internetowych. Powiedział nam że do marca 2019 roku będzie już wszystko podłączone. Mamy już wrzesień 2019 i nawet nie było technika aby zamontował ruter. Dzwoniąc na infolinie za każdym razem byłem zbywany. Raz powiedzieli że już podłączają na wsi tylko że inne nr lub że skontaktuje się z nami technik aby umówić się na wizytę do tej pory nic...
  Zaletybrak
  WadySłabe podejście do klienta. Ciągłe mydlenie oczu.
  MiejscowośćMuchy
 • ~barto / 2019-09-11 11:23
  Ocena: 1.00 / 5
  fatalna obsluga klienta, olbrzymi czas oczekiwania na rozmowe z konsultantem, brak skrzynki mailowej i normalnego kontaktu z uslugodawca, w dodatku niedzialajaca platforma, ktora odsyla klientow... do call center. absurd.
  MiejscowośćPoznan
 • ~Zrezygnowana / 2019-09-05 10:06
  Ocena: 1.75 / 5
  Internet jest chyba tylko z nazwy. Dzwoniąc na infolinię Pani twierdzi że nie ma w moim miejscu awarii a ja dalej internet mam jakby ktoś go włączał kręcąc korbą.
  ZaletyBrak
  WadyCałokształt.
  MiejscowośćPoznań
 • ~Blue / 2019-09-02 22:31
  Ocena: 2.00 / 5
  Katastrofa. Centrum Poznania instalacja miedziana. Prędkość łącza w teorii 180Mb/s awarie i problemy to niestety codzienność. Od 6 sciu lat nie zmienia się nic. Jeżeli oglądasz streamy lub grasz online omijaj tego operatora. Problemów nigdy nie zglosisz infolinia zawsze nie czynna. Reklamacje mają niski priorytet na większość nie odpowiadają a jeśli już to usłyszysz że jak sie nie podoba to se idź gdzie indizej.
  ZaletyTam gdzie jest światłowód
  WadyWszędzie gdzie nie mają instalacji światłowodowej
  MiejscowośćPoznań
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2506
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.54, ilość opinii: 2226
VECTRA
Ocena: 1.72, ilość opinii: 2084
UPC Internet
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1872
Plus GSM iPlus
Ocena: 1.69, ilość opinii: 1681
Play Online
Ocena: 1.88, ilość opinii: 1472
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1045
Play
Ocena: 1.49, ilość opinii: 875
Orange
Ocena: 1.45, ilość opinii: 821
mBank
Ocena: 1.90, ilość opinii: 792
T-Mobile
Ocena: 1.55, ilość opinii: 670
Plus
Ocena: 1.58, ilość opinii: 577