Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

INEA Pack opinie

Ocena na podstawie 510 opinii

1.86 / 5

 • Niezawodność
  1.76
 • Obsługa klienta
  1.69
 • Cena
  1.98
 • Parametry
  2.03

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 26
 • ~Ana / 2021-03-31 14:52
  Ocena: 1.25 / 5
  Kompletnie ignorują klienta, jeżeli tylko są jakieś problemy. Horrendalne rachunki za śmieszną jakość. Nie polecam. Dodatkowo-kiedy zdecydowałam się zrezygnować z internetu- bo niemal nie było ho poza jednym pomieszczeniem, usłyszałam od konsultanta ( tak, kiedy klient ucieka znajdują się konsultanci), że ewentualnie może włączyć mi usługę premium! A ja głupia myślałam, że nawyzszy przesył i najwyższy pakiet, za oczywiście najwyższą cenę, to już premium... Nie polecam wcale.
  ZaletyBrak
  WadyZero kontaktu, zero wsparcia technicznego, zero możliwości kontaktu, wysokie ceny.
  MiejscowośćKrobia
 • ~Petryk / 2021-03-30 11:15
  Ocena: 1.25 / 5
  Gdy potrzeba pomocy nie odbieraja telefonu, internet słaby, rozłącza
  ZaletyCzasem działa
  WadyWyżej
  MiejscowośćKamionki
 • ~hinza / 2021-03-20 20:08
  Ocena: 2.75 / 5
  około 6 razy w miesiącu prędkość internetu zwalnia tak bardzo że strony internetowe nie chcą się wczytać pomimo tego że mam światłowód
 • ~Grzegorz / 2021-03-18 18:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam. Dodzwonić się to gorzej niż do prezydenta
  ZaletyNie ma
  WadyWszystko
  MiejscowośćLichen Stary
 • ~Kalina / 2021-03-16 14:35
  Ocena: 1.00 / 5
  To jak zachowują się w stosunku do klienta to śmiech na sali. Są bardzo niekompetentni w tym co robią, dodatkowo rozmowy przeprowadzane są w niemiłej atmosferze. Nie polecam, przy zaznaczeniu iż zostaje przy starym numerze, nie stosują się do swoich obietnic i płace teraz praktycznie za nic. Nie polecam
  ZaletyNie ma
  WadyBrak kompetencji Słaba i niemiła obsługa
  MiejscowośćNowy Tomyśl
 • ~Uzytownik / 2021-03-12 10:04
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie działa, na infolinie probowaldm polaczyc sie 4 razy, za kazdym razem czekalem ponad godzinę i ostatecznie i tak sie nie połączylem.
  WadyNie działa, na infolinie probowaldm polaczyc sie 4 razy, za kazdym razem czekalem ponad godzinę i ostatecznie i tak sie nie połączylem.
 • ~KlientINEA / 2021-03-08 14:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Absolutnie nie polecam przenoszenia numerów telefonów do INEA. U mnie zakończyło się tym, że nie byli w stanie tego załatwić- pozbawili mnie telefonu na 2 tygodnie i na końcu musiałam wrócić do swojej starej sieci.
  Mój przedstawiciel z INEA po podpisaniu umowy powiedział mi, że trzeba było nie przenosić się do INEA. Kompletna niekompetencja
 • ~Tadeusz / 2021-03-07 12:55
  Ocena: 1.50 / 5
  Kostrzyn Wlkp.
  Kopaliście na mojej ulicy światłowody pół roku temu.
  Chciałem się podłączyć ale okazało się że projektant nie zaprojektował podłączenia do mojego domu i cztetech innych.
  Od pół roku staram się o podłączenie i nic. Przy każdej rozmowie zapewniacie że podłączenie będzie wykonane.
  Co to za projektant co projektuje jak mu się podoba.
  WadyBrak podłączenia
  MiejscowośćKostrzyn Wlkp
 • ~Adam / 2021-03-02 15:18
  Ocena: 1.25 / 5
  Podobnie jak przedmówcy, mam problem z wywieszeniem umowy, której inea nie respektuje. Sprzęt odesłałem. Twierdzą, że nie otrzymali i tradycyjnie straszą, że będą naliczać jare i wysyłać rachunki. Takie straszenie nie przystoi takiej firmie. Działanie zbliżone do sekty. Man trują tylko to, co im pasuje. Głusi na prośby klientów. Zdecydowanie odradzan współpracę z inea. Jeśli nie chcesz klienci czuć się pogardzany i lekceważony - trzymaj się z daleka od tej "firmy". Ja składam pozew sądowy przeciwko nim.
  ZaletyBrak
  WadyDużo do wymieniania.
  MiejscowośćPoznań
 • ~Były Klient inei 87211444 / 2021-02-24 18:09
  Ocena: 1.00 / 5


  Podpisać umowę to są szybcy. Przynajmniej u mnie tak było.
  NIESTETY Z ROZWIĄZANIEM UMOWY JEST DUŻY PROBLEM!!!!

  Rozwiązałem umowę 3-10-2020 r. z dniem z końcem listopada mieli mnie odłączyć.
  Nikogo nie było. W umowie miałem że trzeba odesłać sprzęt rooter. Odesłałem!
  Nie korzystam z ich netu od końca listopada 2020
  jest koniec lutego 2021 a nadal otrzymuję rachunki do zapłacenia. no i monity że nie płacę.
  Mimo wielokrotnych wizyt i próśb nie ma efektu ich działań.
  WadyROBIĘ BARDZO DUŻE PROBLEMY Z ROZWIĄZANIEM UMOWY
  Ja dostaje jeszcze rachunki po 3 miesiącach

  NIE POLECAM
  MiejscowośćSwarzędz
 • ~Nalik / 2021-02-23 18:40
  Ocena: 1.50 / 5
  Znajoma 86 lat, nie chodzi, słabo słyszy, słabo widzi. Chciała umowę TV wypowiedzieć w INEA. Dzwonię w Jej imieniu (Ona nie może, bo jako się rzekło - nie słyszy). Pytają, a pełnomocnictwo jest - nie ma - no to nic nie załatwimy. Musi sama przyjść. Nie może - mówię, to upoważnienie niech napisze. Upoważnienie napisała, ciśnienie się Jej podniosło. Idę na Przemysłową z upoważnieniem. Nie da rady, mówi Pan pracownik. Musi sama przyjść. Dzwonię znowu na Infolinię. Inna Pani odbiera, mówi - niech podpisze wypowiedzenie i na Polną proszę zanieść razem z CAM i SMART-em. OK, lecę do staruszki, trzęsie się. Podpisała. Biorę sprzęt i wypowiedzenie i jadę na Polną. Czekam na dworze, bo w środku 6 osób, po 2 godzinach - audiencja u pracownika. Ten, że nie da rady, bo procedury takie, że klient musi sam przyjść albo na pocztę niech leci, no a sprzęt to InPostem paczkomatem znaczy. Staruszka nie widzi, nie chodzi, nie słyszy, nie ma nawet konta w banku, ale paczkomat musi opanować. Pusty śmiech Panowie biznesmeni z Poznania i Pan Panie właścicielu ze Strzeszyna. Powinniście się wstydzić. Powinni was wszystkich do sądu podać za to, jak w czasie pandemii postępujecie z Klientami. Ludzie, omijajcie tą firmę krzak, szczególnie starszym to radzę.
  ZaletyBrak
  WadyJak w temacie
  MiejscowośćPoznań
 • ~jan / 2021-02-17 17:02
  Ocena: 1.75 / 5
  Niestety Internet to nieporozumienie. Jestem klientem Inei od wielu lat i czas zmienić.
  Nie było dnia aby nie było przerwy w połączeniu bądż z prędkością. Obsługa klienta tłumaczy się że mają problem z wysyceniem łącza ale ten problem nie mogą naprawić od przeszło roku. Sprzedają więcej umów na internet niż łącze potrafi obsłużyć.
  Każą testować łączę dodatkowymi programami z certyfikatami lecz powinni samo to zrobić gdyż to ich zadanie. Dodatkowo raportu nie można wysłać gdyż mail techniczny odbija maile. Powinienem mieć gwarantowane 180Mb za który płacę, a mam rano ok. 30MB a wieczorem 1-2Mb i to tak od wielu lat.
  Przy połączeniu z VPN często zrywa połączenie nawet z samym routerem a już o pracy zdalnej można zapomnieć.
  Zalety- jest czasem podłączenie do internetu
  Wady- częste braki interentu
  - zrywanie połączenia z routerem (nawet po wymianie na lepszy)
  - powolna prędkość
  - zrywanie połączenia albo nawet brak poprzez VPN
  MiejscowośćWolsztyn
 • ~arek / 2021-02-17 13:32
  Ocena: 3.25 / 5
  łącze światłowodowe działa dobrze, ograniczenie routera do jednego wyjścia jest bezsensowne a utrudnia życie (kolejne urządzenie. oferta na inne usługi droga.
  Zaletydziała
  Wadyza podłączenie kolejnego budynku cena zaporowa i jeszcze dodatkowo za utrzymanie łącza 15zł.
  MiejscowośćŚlesin
 • ~Gość / 2021-02-17 00:41
  Ocena: 1.25 / 5
  Porażka.Ten internet to nieporozumienie. Sam rozłącza się co kilkanaście sekund, znika,ma słaby zasięg.
 • ~Oszukany / 2021-02-13 09:53
  Ocena: 1.00 / 5
  jedna wielka porazka, infolinia wieczne niedostepna, długie czasy oczekiwania, ja mam problemy z tv, zero reakcji, w 15 min po zgłoszeniu ustarki przychodzi sms ze juz usunięto gdzie miał dojechać serwisant na adres
  Zaletyzadnych
  Wadytylko wady
 • ~Paweł / 2021-02-12 18:35
  Ocena: 1.00 / 5
  trudno ocenić obsługę klienta skoro jej brak..
  Wadywieczne zrywanie sieci, brak wsparcia klienta,
  MiejscowośćPoznań
 • ~Walentyna / 2021-02-10 11:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Trudno nawet ocenić może i Firma dobra ale wizerunek Firmy tworzą pracownicy a ci mają tak w...bane na klienta że śmiech na sali. Na początek podpisałam aneks do umowy okres oczekiwania na podłączenie modemu trzy tygodnie w tym czasie Pan tzw opiekun klienta abym się nie rozmyśliła i nie wypowiedziała umowy dzwoni co drugi dzień, po tym terminie nawet telefonu nie raczy odebrać ( pozdrawiam Panie KAROLU CH to o Panu). Instalator który przyjechał podłączyć modem i dekodery mimo iż widzi że obraz w telewizorze się tnie nie wymienia kabla tylko mówi że kable zamokły bo deszcz padał, wcześniejszy tekst że za długo czekam na modem uwaga z powodu Covid modemy nie dojechały.Ponad tydzień czasu siedzę na infolinii bo albo internet nie działa albo bujam się z sygnałem telewizyjnym teraz już nawet nie łączą na infolinii do działu technicznego ściemniają że wszyscy są zajęci proszę spróbować później. Cieszę się że umowę podpisałam na rok i więcej z tą Firmą nie chcę mieć do czynienia
  MiejscowośćSzamotuły
 • ~vvv / 2021-01-29 08:46
  Ocena: 2.00 / 5
  nie polecam, ciagle tylko obietnice nic nie potrafia zrobic, od pol roku czekam za naprawa.
  Zaletybrak
 • ~Drama / 2021-01-28 18:39
  Ocena: 3.00 / 5
  Proponuję wszystkim poszkodowanym podjęcie zmasowanej akcji pisania skarg na Inea S.A. w możliwych urzędach kontroli (Urząd Komunikacji elektronicznej, OUKOIK, Urząd Skarbowy i inne), gdyż firma ta ewidentnie działa na szkodę klientów. Wskazuję na niewłaściwie działający Dział Obsługi Klienta (oczekiwanie na połączenie z konsultantem infolinii jest bardzo utrudnione i trwa często ponad godzinę, brak komunikacji z działem rozliczeń -klienci, którzy zrezygnowali z usług, są bezprawnie obciążani fakturami, załatwienie do końca jakiejkolwiek sprawy z Inea często graniczy z cudem). Sam jestem pokrzywdzony i tak uczyniłem. Czym więcej skarg i złych opinii w sieci, tym lepiej, może wreszcie ktoś powstrzyma tych oszustów i ignorantów!!!
  WadySame wady
 • ~NIGDY WIECEJ INEA / 2021-01-28 16:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Dramat, gorszego operatora nigdy nie miałem, od kilku miesięcy problem z TV, po zgłoszeniu usterki odsyłają @ ze po ich stronie jest wszystko ok, po ponownym zgłoszeniu przyjmują zgłoszenie a na kolejny dzień przychodzi sms ze usunięto usterkę, gdzie serwisant nawet nie dzwonił nie wspominając ze miał przyjechac, zbieram chętnych do grupy w celu złożenia zbiorowego zawiadomienia do UOKiK, gdy wspomniałem o tym na infolinii to usłyszałem ze oni tez mają swoich prawników. NACIĄGACZE I PARTACZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
strona 1 z 26
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2569
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2309
VECTRA
Ocena: 1.70, ilość opinii: 2251
UPC Internet
Ocena: 1.95, ilość opinii: 2002
Plus GSM iPlus
Ocena: 1.69, ilość opinii: 1700
Play Online
Ocena: 1.85, ilość opinii: 1569
Play
Ocena: 1.46, ilość opinii: 1216
Orange
Ocena: 1.46, ilość opinii: 1140
Orange Neostrada
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1073
mBank
Ocena: 1.88, ilość opinii: 908
T-Mobile
Ocena: 1.56, ilość opinii: 837
Plus
Ocena: 1.53, ilość opinii: 826