Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

FedEx opinie

Ocena na podstawie 1663 opinii

1.30 / 5

 • Obsługa i reklamacje
  1.17
 • Cena/Jakość
  1.31
 • Czas dostawy
  1.42

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 84
 • ~Marta / 2023-02-07 14:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma kurierska z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Totalna porażka, nie polecam nikomu i przestrzegam przed korzystaniem z ich usług. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy, a gdyby kiedykolwiek pojawiła się tylko możliwość dostawy za ich pomocą, zrezygnuje z takiej przesyłki. Zdecydowanie wolę dopłacić innej firmie niż przyczyniać się do dorobku tych oszutów i złodziei.

  Firma postępuje niezgodnie ze swoimi własnymi wytycznymi, w których jak wół jest napisane, że ewentualne opłaty celne pobiera kurier podczas dostawy przesyłki.

  Dodam, ze sama byłam jedynie adresatem przesyłki, a osobą która podpisywała dokumenty do odprawy przesyłki i była właściwym importerem (a też w celach na własny użytek) był mój brat. Natomiast firma FEDEX mając w dupie wszelkie normy prawne i zasady nie omieszkała wysyłać do mnie wezwań do zapłaty za fakturę wystawioną z dupy po dostarczeniu przesyłki.

  Dodam, że faktury i wezwania firma wysyłała bez wskazania numeru domu, listem zwykłym (parodia biorąc pod uwagę, że nic nie przyszło drogą elektroniczną, ani poprzez ich kuriera), nie mieli więc żadnej gwarancji, ze faktury doszły. Ba, wręcz chyba miały nie dojść i mieli w zamiarze wydoić mnie z kasy poprzez komornika, bo list doszedł tylko dlatego, ze listonosz doskonale wie gdzie mieszkam. Warto zauważyć, ze listy te dochodzily po 3 tygodniach, kiedy to już termin płatności dawno upłynął,

  Co więcej z firmą nie da się skontaktować w żaden sposób. Ani poprzez infolinie, ani mailowo, ani przez social media. Podczas gdy zachęcają do kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy. Adresy z których odpowiadali podczas odprawy celnej przestały nagle funkcjonować.

  Zatem odradzam serdecznie. Firmie życzę żeby splajtowała, spłonęła i znikła z powierzchni ziemi sponiewierana wysokością odszkodowań, do których wypłaty zostanie zobligowana.

  A jeśli ktoś jest chętny do pozwu zbiorowego, zapraszam do kontaktu, chętnie się przyłączę, bo z takim gównem i syfem jeszcze do czynienia nie miałam. Amen.
  Zaletybrak
  Wadybrak kontaktu, oszuści, wyłudzacze, naciągacze
 • ~JERRY / 2023-02-07 13:21
  Ocena: 1.67 / 5
  otrzymałem zagraniczną przesyłkę której koszty zostały w 100% opłacone przez stronę wysyłającą. Przesyłka o wartości 37US$, Towar o przeznaczeniu niekomercyjnym /nie biznesowym/ i na dodatek zwolniony z cła. Jakie było moje zdziwienie kiedy otrzymałem od FEDEx fakturę za przesyłkę w wyskokości 540 PLN na którą składało się 69 PLN kwoty zabezpieczenia należności celnych (z których przesyłka jest zwolniona) i jakiś pierwotny VAT 448 PLN. (do dziś mam opuchnięte i zaczerwienione oczy od przecierania oraz słoik z wyrwanymi z głowy włosami oraz uszczerbek rodzinnej fortuny albowiem natychmiast kupiłem sobie koło ,żeby sobie polepszyć percepcję, stąd także guzy na czole)
  I oczywiście przesyłkę od Nich walnąłem na półke jako jakieś marketingowe gów-no. a za 30 dni wezwnie do sądu, po rygorem zabrania mi majętności wszelakich -(czyli hulajnogi z napędem nożnym)- w wyniku sądowej batalii, i z użyciem zapewne bataliona komorników uzbrojonych w głośniki bluetooth, oraz śmierci w męczarniach niechybnej - nierychliwej ale SPRAWIEDLIWEJ.
  CZY WY TAM W TEJ UNNRZEUSA MYŚLICIE GŁOWAMI CZY .....?
  ZaletyBRAK
  WadyCZEGOLKOLWIEK NIE DOTKNĄĆ
 • ~Święty / 2023-02-06 19:50
  Ocena: 4.00 / 5
  Rano dostałem sms że kurier będzie z przesyłką między 14-17 tą. Jest 20-ta i czekam. Śledzenie przesyłki nie działa. Komunikat żeby spróbować póżniej. Do kuriera nikt nie poda telefonu. Żadnej informacji. Dzień do dupy bo nigdzie nie można wyjść. Jutro pewnie będzie tyle że mam służbę 24-godzinną i nikogo nie będzie. Trochę taka firma "krzak"
 • ~GG / 2023-02-06 17:28
  Ocena: 1.00 / 5
  reklamacje obsługuje bot który nie rozumie prostych zdań,
  (nie jest to AI), niska jakosc obsługi, błędy, itp.

  nie polecam tej firmy w Polsce, sa gorsi od tańszej konkurencji. chyba nie maja nic wspólnego z Fedexem - powinno sie ich nazwac Ferdek a nie Fedex :)
  Zaletynie widze zalet
  WadyNiewłaściwa obsługa, kurier który nie wie ze powinien wziaść pieniądze za przesyłkę, brak ceny przy składaniu zamówienia (składa sie w ciemno), wysokie ceny o 100 % wyższe niz u konkurencji a kurier z "obcokrajowiec". Czyli ceny najwyższe a jakość niska, pracownicy najtańsi.
 • ~Gawełek / 2023-02-06 09:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Do dupy. Nie dostarczaja paczki tylko smsm ze Cie nie bylo kiedy byles i czekales.
  WadyKoniowaly
 • ~Johanka / 2023-02-04 14:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta firma to jeden wielki wstyd. Nie doręcza i odsyła do nadawcy. Nie ma nru do kuriera.
  ZaletyJakie zalety
  WadyNie wiem po co w ogóle oni istnieją
 • ~Niezadowolony / 2023-02-03 16:27
  Ocena: 1.67 / 5
  Wysłałem cztery koła spakowane osobno zgodnie z zaleceniami. Żaden z wymiarów nie przekroczył wartości podanych przy zamówienia kuriera. A tu nagle ponad 230 zł dopłaty. Zero informacji z jakiego powodu zero możliwości kontaktu
  ZaletyBrak,
  WadyCała firma to porażka
 • ~norbi / 2023-02-03 15:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam . Jeśli chodzi o przesyłki międzynarodowe Fedex "LEŻY" Ciągłe problemy z dokumentami a na dodatek prawdopodobnie zgubili przesyłkę wartości 6000 zł i nie wiadomo gdzie ona jest , nikt do niczego się nie przyznaje
  Zaletycena
  Wadyorganizacja pracy
 • ~Artur / 2023-02-03 09:46
  Ocena: 1.00 / 5
  Już wczoraj wiedziałem, że jak idzie szajsexem to będzie dramat i znów się sprawdza. Zero kontaktu, zero profesjonalizmu, zero podejścia do klienta. Gdyby to ode mnie zależało nigdy w życiu nie powierzyłbym im swojej przesyłki, niestety na wybory kontrahenta wpływu nie mam.
  ZaletyNie ma żadnych
  Wadymnóstwo, przedw wszystkim brak jakiegokolwiek kontaktu, z botem rozmawiajcie sobie sami !
 • ~Klaudia / 2023-02-02 14:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Przesyłka dostarczona po czasie - po interwencji na infolinię. Paczka odpakowania,poprzecinany karton i zapakowana na nowo z użyciem trytytek - SKANDAL. Zdjęcia paczki i historii kontaktu infolinii do wglądu !!! Po interwencji kurier nie miał nawet odwagi zadzwonić do drzwi ani wykonać telefonu, a przesyłkę zostawił pod drzwiami domu. Pani z infolinii szybko ucina problem i nie jest żadnym wsparciem dla klienta, Pomimo szczerych chęci jestem zawiedziona.
 • ~Małgorzata / 2023-02-01 11:08
  Ocena: 2.33 / 5
  Wcześniej wystawiłam firmie fedex pozytywną opinię, za racji że przesyłka dotarla szybko, na czas a na tym mi zależało. Jednak po miesiącu od dostarczenia przesyłki wysyłają informację o naliczeniu dodatkowych kosztów 21 zł , że niby waga paczki przekroczyła o 2,80 kg .
  Tylko pytanie skąd ta różnica? Dlaczego dostaje taką informację miesiąc po dostarczeniu? Chyba dlatego aby klient nie miał możliwość weryfikacji !!!
  Jak dla mnie to zwykle naciąganie na koszty . Zdecydowanie nie polecam. Tragedia to mało powiedziane, omijać szerokim łukiem. Nie bez powodu mają tyle negatywnych opinii. NIE POLECAM !!!
  ZaletySzybką dostawa
  WadyNaliczanie dodatkowych kosztów za paczkę, która była dostarczona miesiąc temu!!! Po miesiącu przychodzi doplata - szok !!!
 • ~Seba / 2023-01-31 15:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Dodatkowo naliczają koszta wysyłania przesyłek nie informujac o tym klienta. Z przesyłki standardowej robią niestandardowa żeby doliczyć sobie 150 zł. Oszukują bez uprzedniej informacji. Odbiór przesyłki też nie następuje w umówionym terminie miał nastąpić rano,a kurier przyjechał grubo popołudniu.odradzam
  ZaletyPomysłowość na zdzieraniu z ludzi pieniędzy za dziwne rzeczy
  WadyDodatkowe wysokie koszty podczas wysylki
 • ~bARBARA / 2023-01-27 15:00
  Ocena: 1.33 / 5
  Najgorzej działająca firma kurierska w Polsce. oMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !
  WadynIE DOSTARCZAJĄ PRZESYŁEK NA CZAS, NIE SPISUJĄ HISTORII, BRAK KONTAKTU
 • ~Mateusz / 2023-01-27 09:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Od 3 tyg czekam na pieniądze za moje pobranie i nie potrafią przelać. Tragedia z nikim nie można się skontaktować. Je**** złodzieje oddajcie mi moje pieniądze
  ZaletyNie ma
  WadyPrzelewy za pobranie
 • ~Maciej / 2023-01-26 19:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Kolejny raz nie wykonano usługi w terminie. Pełna amatorka. Niestety nie miałem możliwości wyboru firmy kurierskiej. Zdecydowanie nie polecam!!!!
  ZaletyBrak
  WadyArogancja
 • ~Małgorzata / 2023-01-26 15:08
  Ocena: 5.00 / 5
  Jestem bardzo zaskoczona i zadowolona z tej firmy, wysłałam paczkę do Anglii, miała być dostarczona po 7-10 dniach a dotarła po 4. Mimo wszystkich negatywnych komentarzy napewno wyślę ponownie. Dziękuję FedEx.
  ZaletySzybko I solidnie.
  WadyBrak
 • ~Sławomir / 2023-01-26 11:54
  Ocena: 2.00 / 5
  Banda oszustów po miesiącu od dostarczenia przesyłki chcą opłaty skarbowej,uprzedzam wszystkich Polaków przed korzystaniem z usługi FedEx
  ZaletyBrak
 • ~Niezadowolony klient / 2023-01-25 23:20
  Ocena: 2.67 / 5
  UWAGA NA TĘ FIRMĘ !!!! Jeśli towar zapakujesz w karton na którym są oznaczenia producenta tego urządzenia i są np. strzałki do góry to na pewno po miesiącu dostaniesz żądanie pokaźnej dopłaty. Tak samo jest w przypadku kiedy producent dla wygody klienta zamontował chowany uchwyt plastikowy. Mimo że jest ta taśma na płasko, zostanie to uznane jako paczka niestandardowa. O wszystkich zarzutach dowiesz się po miesiącu jak już dawno zapomnisz że coś wysyłałeś. Firma odrzuca reklamacje. Jak już musisz korzystać to zwracaj uwagę na takie elementy.
  Zaletykorzystna cena
  Wadybrak kontaktu z firmą i doliczanie dopłat po wykonaniu usługi
 • ~K.J / 2023-01-25 20:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Kurier dzis zostawil paczke na ogrodzie mimo, ze nikogo nie bylo w domu. Jestem w szoku. Ciesze sie, ze paczki nikt nie ukradł...zostawił ja przy śmietnikach :/
 • ~Dr_M_Esp / 2023-01-25 13:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Fedex nie dostarczył przesylki w zapowiedzianych godzinach tj 10-13. Brak możliwości kontaktu telefonicznego z tą firmą, brak kontaktu z kurierem. Fatalna firma. Nigdy więcej.
  ZaletyNie ma
  WadyJak wyżej: Brak możliwości kontaktu telefonicznego z tą firmą, brak kontaktu z kurierem.
strona 1 z 84
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

DPD
Ocena: 1.50, ilość opinii: 9352
InPost
Ocena: 1.73, ilość opinii: 6215
DHL
Ocena: 1.30, ilość opinii: 5899
UPS
Ocena: 1.27, ilość opinii: 3524
Pocztex
Ocena: 1.28, ilość opinii: 2745
GLS
Ocena: 1.52, ilość opinii: 1758
VECTRA
Ocena: 1.65, ilość opinii: 3408
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.05, ilość opinii: 2997
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2961
UPC Internet
Ocena: 1.85, ilość opinii: 2905
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2868
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2492