Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

FedEx opinie

Ocena na podstawie 167 opinii

1.47 / 5

 • Obsługa i reklamacje
  1.29
 • Cena/Jakość
  1.52
 • Czas dostawy
  1.59

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 9
 • ~Kamil / 2020-01-19 15:43
  Ocena: 1.00 / 5
  Powiem krótko i na temat: totalny brak kontaktu z kurierem, przesyłka niby awizowana, bo kurier nie zastał nikogo w domu, a rodzina przez cały dzień była w domu i nikt nie podjechał tego dnia. Prawdopodobnie kurier pomylił adresy nawet ich nie sprawdzając wcześniej. Trzeba było specjalnie dzwonić do obsługi klienta FedEx aby wyjaśnić całą sprawę, która powtórzyła się wielokrotnie. Jestem zażenowany taką jakością obsługi.
  ZaletyBrak
  Wady-brak kontaktu z kurierem
  -długi czas dostawy
  -pomyłki kuriera w dostawie
 • ~kleopatra / 2020-01-18 12:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Zamówiłam paczkę 13 grudnia i na moje nieszczęście wybrałam fedex...
  Paczka była w systemie ''dwa razy awizowana'', gdy tak naprawdę nie było ani jednego awiza, poza tym było to w odstępie 3dni gdy tak naprawdę po otrzymaniu awizo, ma się tydzień na odebranie paczki, później można dostać drugie.
  Skontaktowałam się z nimi już po Nowym Roku, bo uznałam, że może to przez święta i sylwestra, ale gdzie tam...
  Próbowali mi wmówić, że ja nie odebrałam paczki mimo dwukrotnego awizo, gdy wykłóciłam się, że to nie prawda, powiedzieli, że kurier nie miał przy sobie faktycznie akurat bloczków awizo więc nie mógł zostawić (okej raz mógł nie mieć, ale jadąc drugi raz powinien już się zaopatrzyć).
  Ostatecznie paczka została nadana drugi raz, ale znowu ''otrzymałam'' dwa razy awizo, anulowałam zamówienie i odzyskałam pieniądze, ale to była ważna dla mnie paczka, której do dnia 16 stycznia nie otrzymałam.. ponad miesiąc czasu
  Zaletybrak
  Wadykłamstwo, lenistwo, niekompetentność i wszystkie inne wady
 • ~onufry / 2020-01-18 00:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Szybciej i pewniej będzie dostarczyć paczkę gołębiem pocztowym.Banda leniwych , kłamliwych kutasów.Kierowcy to aktorzy z filmu "Wolni i wkurwiający".To jakieś ''randomy'' z ulicy.Ni be ni me...Mentalność PRL.
  Zaletyzalet brak - no może jedna - co raz mniej chętnych do korzystania z tej firmy
  Wadysame wady
 • ~Merry / 2020-01-17 17:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Fatalna firma. Kurier pierwszego dnia nie dostarczył paczki, bo nie miał czasu, kolejnego dnia w ogóle nie odebrał z magazynu a trzeciego odebrał z magazynu, ale do mnie nie dotarł. Piszę o sytuacji w Szczecinie. Na infolinii pełen luz, pani oświadczyła, że złoży interwencję, ale kontaktu do kuriera mi nie udostępni. Brak wsparcia. Więcej nie skorzystam z usług i nie kupie u sprzedawcy, którego obsługuje fedex.
 • ~Ted / 2020-01-17 15:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Od dwóch dni przesyłka leży w oddziale FedEx w Piotrkowie Trybunalskim. Dwukrotna próba połączenia z numerem infolinii 22 211... o łącznym czasie prawie 20 min bezskutecznie.Interwencja w sklepie (dostawcy) odpowiedź: nie możemy nic zrobić więcej, złożyliśmy reklamacje. To jest jakaś masakra.Ta firma dawno powinna być wywalona z usług kurierskich. Z taką zenadą się nie spotkałem.Zmarnowalem dwa dni na oczekiwanie na przesyłkę, wcześniej mnie powiadomili że dostawa będzie 16 stycznia.W dalszym ciągu brak informacji o terminie dostarczenia przesyłki. Porażka. Przy następnym zakupie jeżeli FedEx- niema zakupu.
  WadyBrak odpowiedzialności wprowadzanie klientów w błąd,zero profesjonalizmu.
 • ~Piotr / 2020-01-16 12:40
  Ocena: 1.00 / 5
  od 2 dni czekam na kuriera. Dzwonię na infolinię 3x z prośbą aby skontaktował się ze mną w sprawie doprecyzowania godziny odbioru paczki. Efekt - 0. A teraz hit. Pani w infolinii FEDEX POLSKA poinformowała mnie, że "kurierzy mają tylko telefony prywatne, których nr nie zna". Dobre !!! Co?
  Wadynieuczciwość
 • ~hehe / 2020-01-15 19:43
  Ocena: 1.33 / 5
  Kurier nie dość, że nie przyjechał na czas, a miał go naprawdę dużo, to co najgorsze, nie wywiązał się ze swojego obowiązku. Zadzwonił, że nie przyjedzie do miejsca zamieszkania, ponieważ droga była zamknięta, co z tego, że istnieją co najmniej 3 objazdy, przez które jedzie się w bardzo podobnym czasie. Po takiej odpowiedzi stwierdził, że nie wie jak dojechać, no cóż. Dokładnie wytłumaczyłem mu drogę ale ciągle jakieś wymówki, w ostateczności sam muszę jechać odbebrać paczkę 3km, bo zostało mi postawione ultimatum, że jak nie przyjadę to paczka przyjdzie dopiero później, mimo że termin był na tamten dzień.
 • ~hehe / 2020-01-15 19:42
  Ocena: 1.33 / 5
  Kurier nie dość, że nie przyjechał na czas, a miał go naprawdę dużo, to co najgorsze, nie wywiązał się ze swojego obowiązku. Zadzwonił, że nie przyjedzie do miejsca zamieszkania, ponieważ droga była zamknięta, co z tego, że istnieją co najmniej 3 objazdy, przez które jedzie się w bardzo podobnym czasie. Po takiej odpowiedzi stwierdził, że nie wie jak dojechać, no cóż. Dokładnie wytłumaczyłem mu drogę ale ciągle jakieś wymówki, w ostateczności sam muszę jechać odbebrać paczkę 3km, bo zostało mi postawione ultimatum, że jak nie przyjadę to paczka przyjdzie dopiero później, mimo że termin był na tamten dzień.
 • ~bjd / 2020-01-15 08:29
  Ocena: 1.00 / 5
  13.01.2020. miałem wielką nieprzyjemność mieć do czynienia z firmą(mała litera celowo)fedex i jej kurierem (przes. nr.6231531247136).
  O tempie podróży przesyłki nie będę się rozpisywał, bo leżakowanie 24 godziny w jednym oddziale na to nie zasługuje.
  Natomiast kurier - o, to inna sprawa!
  SZCZYT CHAMSTWA i AROGANCJI - to najłagodniejsze określenia, jakie mi w tej chwili przyszły do głowy.
  Wypisz wymaluj niczym stary UB-ek dorabiający do emerytury.
  Przy następnych zakupach przez internet, moje podstawowe pytanie do sprzedającego będzie o nazwę przewoźnika.
  Jeśli fedex - nie ma zakupu.
  Myślę, że tylko tą drogą możemy eliminować byle jakich dostawców .
 • ~Anna / 2020-01-14 17:53
  Ocena: 1.00 / 5
  Ciężko wyrazić opinię o kurierze, którego się nie zobaczyło. Kurier podobno dwa razy był z paczką i mimo siedzenia cały dzień w domu nie udało mu się dostarczyć przesyłki. Możliwe jednak, że naciśnięcie dwóch cyfr na domofonie przerosło jego umiejętności. Brak jakiegokolwiek kontaktu z kurierem napewno też nie ułatwia sprawy.
 • ~Piotr / 2020-01-07 14:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Kurier? No właśnie... Nie wiem jak tego kogoś nazwać, bo z tym fachem nie ma wiele wspólnego!!! Tem szary marny człowieczek 4-krotnie nie pojawił się po odbiór przesyłki!!! Pomimo tego, że dzwoniłem do ich firmy i paniusia obiecała ponaglenie, nikt po paczkę się nie pojawił!Oczywiście nr tel też nie chciała podać, żebym go przypadkiem przećwiczył! A jeszcze gamoń nakłamał, że paczka nie była przygotowana jak po nią przyjechał... OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TĘ"FIRMĘ"!
 • ~Gabriela / 2020-01-03 13:38
  Ocena: 1.67 / 5
  Najgorsza firma kurierska z jaką się spotkałam. Kurier 3 razy odbierał z oddziału w Bydgoszczy przesyłkę do doręczenia i 3 razy wpisał, że przesyłka awizowana, ponieważ nikogo nie zastał w domu. Kłamcy i kretacze. Dwukrotnie dzwoniłam i skladalam reklamację. Kurier miał do mnie zadzwonić, czekam. Jak na razie bez odzewu. Może teraz napisze, że numer był zajęty. Ludzie omijajcie tę firmę z daleka !!!
 • ~Monika / 2020-01-02 10:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Niestety kłamstwo oszustwo kontaktu brak w dobie telefonòw komòrkowych dostajesz info na maila o przesyłce. Po godzinie mail że odbiorcy nie było. Dno kompletne że ta firma jeszcze funkcjonuje. Serdeczne ukłony dla biura obsługi klienta patałachy.
  ZaletyBrak
  WadyDużo by pisać
 • ~grybar1 / 2019-12-30 18:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Za dużo pisania ale generalnie importowałem produkty przez FedEx, Pierwszy konsultant powiedził żeby się nie przejmować i będzie ok. Na wszelki wypadek założyłem u nich konto, dodałem wszystkie dane żeby sprawy ułtwić.
  Po 5 dniach dzwoni do mnie osoba która paczkę wysłała że lokalne buro mu powiedziało że jest problem z cłem.
  OK to dzwonie do FedEx Polska i pani mi mówi że wszystko ok i paczka poszła już po odprawie i żadnych papierów nie potrzebóją. No to fajnie myślę ale 2 dni później dostaje sms że nie mogą się ze mną skontaktować bo nie mają emaila mojego.
  Wysłałem i się okazało że musze dostarczyć dokument a raczej je najpierw wydrukować, podpisać, zeskanować i dopiero wysłać. 30 kilometrów wracałem z innego miasta żeby to zrobić w sobotę bo w poniedziałek ma być paczka.
  Oczywiście błędy w oświadczeniu które wydrukowałem bo mnie nawet nie spytali czy wprowadzam do obrotu czy nie.
  Dzisiaj napisane że do 18 dostawa, to czekam do 18:00 a paczki nie ma, a o 18:30 pisze do mnie kontrahent że znowu do niego dzwonili z lokalnego biura i że znowu coś jest źle z cłem.
  Ale co jak to zrobili niby 5 dni temu? No to ja za telefon i dzwonie a u nich biuro nieczynne bo przecież pracują 8-18. To jest totalna porażka a koszt ten sam co DHL z którym jest 0 problemów.
  Jutro znowu muszę do nich dzwonić i nie wiem czy znowu mi nie powiedzą że wszystko ok a paczki nie ma!
  Masakra

 • ~Michał / 2019-12-27 18:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta firma to jakaś porażka już drugi raz piszą na śledzeniu paczki że była pruba dostarczenia a ja cały czas w domu i nikogo nie było .Po telefonie z mojej strony na infolinię dowiedziałem się że przesyłka trafiła na magazyn i wnnym mieście z którego mogę sobie mogę ją odebrać DNO I TYLE NIGDY WIĘCEJ NIE CHCĘ MIEĆ NIC WSPÓLNEGO Z TĄ FIRMĄ

  ZaletyNie ma
  WadyArogancja ,brak kontaktu,nieżetelność,nieuczciwość
 • ~kjjhj / 2019-12-27 12:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta firma kurierska to porażka! Kurier nawet nie zamierza wjechać łaskawie na osiedle tylko robi rundę wokół dla odbębnienia, że niby był, po czym pojawia się komunikat: "nieudana próba doręczenia". Dodzwonić się na infolinię to żenada! Numeru do kuriera - Świętej Krowy też NIE otrzyma się - zatem kurierze Fedex, który 24.12.2019 NIE DOSTARCZYŁEŚ paczki z prezentem dla dziecka i odjechałeś, gdy biegłam aby Cię złapać - oby kiedyś ktoś i Twoje dziecko tak urządził. Szczyt chamstwa!!!!! Zapewne 27.12.2019 zostawisz paczkę na ochronie - bo wstyd się teraz pokazać???
  Żenada!
  Zaletybrak
  Wadyszkoda słów
 • ~khabib / 2019-12-24 01:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Wysłałem firma FedEx dwie paczki, doszły w ciągu tygodnia do odbiorców ale za to czekam już miesiąc na przelew za moje paczki i dzwoniąc z zapytaniem o moje pieniądze powiedzieli mi, że następnego dnia dostanę pieniądze i dalej nie mam jak i przez kolejne dni nie doszedł, złożyłem reklamację więc jeszcze poczekam...ODRADZAM TĘ FIRME KURIERSKA, ZERO ODPOWIEDZIALNOSCI
  Wadycałokształt
 • ~Kasia / 2019-12-23 18:46
  Ocena: 1.00 / 5
  Paczka nie dotarła od 13 grudnia, czyli już 10 dni. Na infolinię nie można się dodzwonić. Nie polecam.
 • ~Klaudia / 2019-12-19 15:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Przesyłki idą po kilka dni nijak się idzie dodzwonić na infolinię przetrzymują w oddziałach paczke
 • ~Frantz / 2019-12-19 11:40
  Ocena: 2.00 / 5
  Żenująca firma, która standardowe przesyłki klasyfikuje jako niestandardowe i następnie po czasie wystawia fakturę na dwukrotnie wyższą wartość niż miało być według cennika. Konsultanci nie wiedzą dlaczego tak sklasyfikowano przesyłkę. Patologia i naciąganie klienta. ODRADZAM korzystanie z usług tej firmy!!! Szkoda nerwów. Lepiej dopłacić za uczciwą wycenę u konkurencji. DRAMAT!!!
  Zaletybrak
  Wadynaciąganie, podwajanie kosztów, brak informacji dlaczego zwiększają koszty
strona 1 z 9
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

DPD
Ocena: 1.40, ilość opinii: 1670
DHL
Ocena: 1.26, ilość opinii: 1419
UPS
Ocena: 1.30, ilość opinii: 929
Pocztex
Ocena: 1.28, ilość opinii: 918
InPost
Ocena: 1.77, ilość opinii: 343
FedEx
Ocena: 1.47, ilość opinii: 167
Flixbus
Ocena: 2.30, ilość opinii: 807
mBank
Ocena: 1.93, ilość opinii: 647
ITAKA
Ocena: 2.76, ilość opinii: 340
Link4
Ocena: 1.57, ilość opinii: 328
Netflix
Ocena: 2.64, ilość opinii: 200
nju mobile
Ocena: 3.13, ilość opinii: 144