Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

AXA opinie

Ocena na podstawie 173 opinii

1.53 / 5

 • Oferta
  1.60
 • Obsługa klienta
  1.52
 • Cena/Jakość
  1.52

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Max / 2019-03-14 16:11
  Ocena: 1.00 / 5
  Dziś dział korporacyjny pokazał na co go stać. Po likwidacji biura podróży Olimp AXA po prostu przerosła samą siebie. Zlewanie klienta i głupie tłumaczenia Pani Karolina Z. po prostu masakra. Kobieta nie powinna tam w ogóle pracować. Ona pracuje w Warszawie i ma gdzieś inną miejscowość.... Po prostu żenada.
  Zaletybrak
  WadyDziś dział korporacyjny pokazał na co go stać. Po likwidacji biura podróży Olimp AXA po prostu przerosła samą siebie. Zlewanie klienta i głupie tłumaczenia Pani Karolina Z. po prostu masakra. Kobieta nie powinna tam w ogóle pracować. Ona pracuje w Warszawie i ma gdzieś inną miejscowość.... Po prostu żenada.
 • ~AMie / 2019-03-06 21:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Uwaga za cenę OC/AC/NW widoczną na kalkulatorze usiłują sprzedać jedynie OC z opcją kradzieży i pożaru.
 • ~Piotr / 2019-03-03 14:38
  Ocena: 1.00 / 5
  AXA przysłała mi ofertę na kontynuowanie ubezpiecznia OC samochodu na następny rok. Co się okazało, po wyliczeniu składki na ich stronie ich propozycja przedłużenia była prawie 2 razy droższa. Tak się szanuje stałych klientów.
  Oczywiście zmieniłem ubezpieczyciela i zapłaciłem 2 razy mniej niż ich oferta.
  Zaletybrak
  Wadycena, brak szacunku i żerowanie na stałych klientach.
 • ~Beneficjet / 2019-02-28 11:46
  Ocena: 1.00 / 5
  AXA to najgorsze OFE jakie mozna sobie wybrac. Brac pieniadze tak - ale oddac to co sie kientowi namezy NIE. Wyslalam juz pewnie 6 listow i za kazdym razem odpowiedz jest taka jakby to odpisywal automat. Zadnej konkretnej odpowiedzi. Na wyplate pieniedzy po zmarlym czlonku OFE czekm juz rok i mysle ze jeszcze dlugo przyjdzie mi czekac. ZEbym miala odwolac sie do TV i zeby to miala byc kwota 10 zl nie podaruje. jest to ostatnie OFE jakiemu miala bym zaufac
  ZaletyBRAK
  WadyWszystkie jakie mozna sobie wyobrazic
 • ~Gresiek / 2019-02-26 13:08
  Ocena: 1.00 / 5
  Zdecydowanie nie polecam!!! Posiadam ubezpieczenie OC w AXA. W grudniu 2018 r. miałem kolizję nie z mojej winy (na miejscu była policja, sprawczyni przyznała się do winy) wydawałoby się prosta sprawa. Skorzystałem z możliwości pośrednictwa w likwidacji szkody przez "mojego" ubezpieczyciela - I TO BYŁ NAJWIĘKSZY BŁĄD - Pomimo dostarczenia wszystkich wymaganych dokumentów do chwili obecnej nie otrzymałem odszkodowania, powód: dział techniczny wykonuje "dodatkowe" czynności zmierzające do ustalenia... - tak naprawdę nie wiem czego. Kwestionują powstałe uszkodzenia w moim pojeździe (otarcie całego boku), na moje stwierdzenie, że przecież na miejscu była policja usłyszałem, że owszem była ale po fakcie i nie widziała zdarzenia. Reasumując bezwzględnie należy wyposażyć samochód w kamerę a ponadto przed każdym wyjazdem z domu robić zdjęcia pojazdu by móc w każdej chwili i każdemu niedowiarkowi udowodnić, ze samochód przed wyjazdem nie posiadał uszkodzeń. A tak naprawdę jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze - składkę pobrać jak najszybciej (nie słyszałem o możliwości uregulowania składki np. za trzy miesiące) a kiedy zachodzi konieczność wypłaty ze strony AXA robimy wszystko by przedłużyć wypłatę odszkodowania!
 • ~amargo / 2019-01-25 19:00
  Ocena: 1.67 / 5
  Nie polecam. Ubezpieczałam się w AXA przez lata.. dopóki faktycznie nie potrzebowałam skorzystać z ich pomocy. Będąc za granicą, zostałam okradziona - na moich oczach włamano się do zamkniętego samochodu, obok którego stałam i skradziono nasze plecaki; jednak według polityki AXA, rzeczy nie znajdowały się pod moim bezpośrednim nadzorem, więc nie otrzymałam odszkodowania za stracone przedmioty oraz dokumenty.
 • ~Borys / 2019-01-21 13:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Przez 2 miesięcy nie mogą nadać odpowiedzi na temat warunków ubezpieczenia. Piszę ponowie - oni po prostu robią CTRL+C - CTRL+V standardowej odpowiedzi.
  Zaletynic
  Wadyobsluga
 • ~Patryk / 2019-01-20 22:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Axa rozpatruje moją sprawę już 3 miesiące naklaniaja do odstąpienia od wypłaty odszkodowania tłumacząc że to jest wyłudzenie od nich pieniędzy. Auto zastępcze dostałem nie tej klasy co mi się należało i zostało zabrane po 20 dniach od wypadku.
  Nie polecam najgorsza ubezpieczalnia
 • ~Radosław / 2019-01-15 10:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Jeżeli ktoś chce stracić pieniądze tak jak ja to zapraszam. Trzymając w "skarpecie" Macie więcej niż w tej firmie.
  ZaletyBrak. Jedynie myślicie, że macie faktycznie oni mają.
 • ~Lakoleko / 2018-12-28 13:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Jedno wielkie oszustwo, wykorzystują pośredników, którzy obiecują fantastyczne warunki a później klienci zostają bez grosza, oczywiście z ich winy, bo nie czytają warunków umów, regulaminów itp, których w ogóle nie dostarczają. Dopiero jak się człowiek upomni o dokumenty, ale niestety już po fakcie i po terminie do rezygnacji. Są nieźle przebiegli a później to nie ich wina tylko ludzi, którym ONI SAMI powierzyli swoje produkty do sprzedaży. Proszę 2 RAZY się zastanowić nad przejściem do tej firmy
 • ~Sylwester / 2018-12-21 10:23
  Ocena: 1.67 / 5
  Uwaga nie zawieraj ie ubez grupowych w axa firma wymiguje się z wypłat odszkodowań za wypadek przy pracy utrudniony kontakt tylko mailowy porażka przestrzegam wszystkich
 • ~Bykujacek / 2018-12-20 13:01
  Ocena: 2.33 / 5
  UWAGA..Witam i przestrzegam przed zawarciem ubezpieczenia - truck assistance - w axa. Mimo, że w logo mają "więcej niż serwis "to cała pomoc sprowadza się do zbycia byłego klienta(bo w końcu już wykupił polisę a teraz się naprzyksza) w potrzebie. Szumne zapewnienie o holowania do 2500€ kończą się na najbliższym serwisie(choćby był w przeciwnym kierunku) i niezależnie czy pomogą czy też nie. A do miejsca gdzie pomogą trzeba i tak holować na własny koszt. Pomoc w dotarciu do miejsca zamieszkania to bilety na MPK, PKS lub PKP.. Z reszty pomocy nie chciałbym korzystać jeżeli jest ona na podobnym poziomie.. TA POLISA TO JEDNA WIELKA PORAŻKA! ! a kasę wyrzuciłem w błoto.. za polisę + holowanie..
  ZaletyPomylone z wadami
  WadyBrak zalet
 • ~asdfsawd / 2018-12-02 15:08
  Ocena: 1.00 / 5
  zawyżyli o 100tyś przebieg auta, a po wypadku rok trwał zwrot pieniędzy, ciągłe trzeba wyjaśniać jakieś smsy i maile powiadamiające o zawarciu jakiejś polisy, które niby ich system wysyła przez pomyłkę, powodzenia przy załatwianiu spraw po wypadku jeśli sprawca nie miał ubezpieczenia, tego się nie da opisać
 • ~Włodex / 2018-11-29 20:12
  Ocena: 4.33 / 5
  Właśnie wykupiłem pakiet OC/AC w AXA. Zrobiłem to z polecenia mBanku w promocji. Dostałem szeroki zakres z 0% udziałów własnych, naprawa w ASO i sładkę o 500 zł niższą od innych ofert/firm na rynku o porównywalnym zakresie. Agent, u której kupowałem ubezpieczenie od 4 lat nie była w stanie zaproponować porównywalnej składki. Była bardzo niezadowolona dempingiem cen AXA w połączeniu z mBankie.
  Potwierdzam, że wyliczania składki w AXA wahają się jak ceny ropy na giełdzie. Ale jest możliwość zatwierdzenia oferty z płatnością po kilku tygodniach. Co do zgłoszenia szkód zadzwonilem w godzinie wieczornej pod numerem podanym w polisie (22) 459-1000, dowiedziałem się że szkody należy zgłaszać w godzinach roboczych bądź prez stronę internetową, natomiast po kilkunastu sekundach odzezwał się pracownik z działu Assistance, powiedział, że na terenie Polski w razie potrzeby skorzystania z lawety czeka się na jej przyjazd około 45 minut.
  P.S. Wcześniej korzystałem z ubezpieczenia HDI, tylko raz miałem potrzebę pomocy, mój samochód miał awarię na autostradzie w Chorwacji (czerwiec, około godz. 22, do Zagrzebia miałem jeszcze około 80 km). Czekałem na lawetę około 1,5 godziny. Kierowca dostarczył mój samochód w ASO Toyoty w Zagrzebiu, a później podrzucił mnie do hotelu.
  ZaletyCena, zakres
  WadyWahania cen przy obliczeniach składki
 • ~hadid / 2018-11-20 09:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Specjalnie opzniaja wyplate za urodzenie dziecka moja zona czeka ponad miesiac na wyplate swiaczenia
  ZaletyBrak
  WadyZbywaja klientow
 • ~Grazyna / 2018-11-04 15:34
  Ocena: 5.00 / 5
  Bedac na wczasach wykupiłam dodatkowe ubezpieczenie w firmie AXA . Zachorowałam , ubezpieczyciel wykazał się szybką i empatyczna pomocą . BARDZO POLECAM tą firmę, jadąc na wczasy wykupiłam jako dodatkowe ubezpieczenie , gwarantuje w 100% pokrycie wszelkich kosztów leczenia, leków itp.Szybko, sprawnie i empatyczne zainteresowanie pracownika o stanie zdrowia swojego klienta b. miłe to było w moim przypadku.Grazyna
 • ~Marek / 2018-08-21 17:49
  Ocena: 5.00 / 5
  W lipcu wykupiłem polisa assistance na 15 dni jadąc nad polskie morze z Krakowa. W drodze powrotnej w Częstochowie samochód "zaniemógł". Mimo późnej godziny szybko podstawiona została laweta i osoby podróżujące razem z samochodem zostały przewiezione do Krakowa.
  Zaletysame zalety
  Wadybrack
 • ~kalina40 / 2018-08-02 12:31
  Ocena: 2.00 / 5
  @9.07.2018r. o godz. 7,45 Na trasie Warszawa Ciechocinek autostrada "Bursztynowa",mój samochód przestał pracować, dodam że na 178 km w kierunku Gdańska MOP Kałęczynek. Zatelefonowałem na podany w certyfikacie z opłaconym Assistance, numer, zgłosiła się Pani , która miłym głosem poinformowała mnie,że to ubezpieczenie dotyczy tylko wypadków.Pozostałem bez pomocy na autostradzie a liczę sobie 75 lat. Do tej pory ubezpieczałem a było to cztery samochody i mieszkanie w AXA, niestety po takich doświadczeniach przeniosę się do innego ubezpieczyciela, nadmienię że ze względu na wiek zawsze ubezpieczałem dodatkowo Assistance.
  Zaletybrak empatii
  WadyBrak zrozumienia sytuacji przez miłą Panienkę, problemu osoby starej 75 lat.
 • ~Krzysztof / 2018-08-02 08:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie dzwońcie,do oszustów bo będziecie mieli za darmo polise do zapłaty od, zaraz choć nie zgadzaliście się na nią wysyłają sms jak na walentynki że mam zapłacić sume, na którą nie wyraziłem zgody.Wmawiają mi że ja z nimi podpisałem umowę choć tylko zadzwoniłem.Polisy bez pokrycia sprzedają. Tablice rejestracyjne dla nich nie ważne
  Zaletyzalet totalnie brak
  WadyCała ta firma to jedna wielka naciągająca wada
 • ~PB / 2018-07-11 14:14
  Ocena: 1.00 / 5
  NIGDY WIECEJ AXA - na polisie jest podana osoba kontaktowa ktora w momencie skladania wniosku o wyplate ubezpieczenia nie ma zielonego pojecia o co chodzi, nie zajmuje sie ubezpieczeniami. Co wiecej - odmiawiaja wyplaty odszkodowania za rzeczy ktore sa objete ubezpieczeniem. Ubezpieczenie sportowe ktore z jakiegos powodu nie obejmuje aktywnosci sportowej. Smiechu warte, ludzie - uciekajcie od AXA jak najdalej.
  Wadyponizej krytyki kontakt z przedstawicielami AXA, wlasciwie - brak kontaktu.
  Wymiguja sie z wyplaty odszkodowania za rzeczy objete ubezpieczeniem
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.98, ilość opinii: 685
PZU
Ocena: 1.47, ilość opinii: 581
Link4
Ocena: 1.49, ilość opinii: 553
Uniqua
Ocena: 2.30, ilość opinii: 375
Warta
Ocena: 1.38, ilość opinii: 292
Generali
Ocena: 1.64, ilość opinii: 251
VECTRA
Ocena: 1.65, ilość opinii: 3408
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.05, ilość opinii: 2997
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2961
UPC Internet
Ocena: 1.85, ilość opinii: 2905
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2868
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2492