Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko opinie

Ocena na podstawie 114 opinii

2.47 / 5

 • Poziom cen
  2.02
 • Obsługa klienta
  2.77
 • Atrakcje
  2.74

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 6
 • ~Piotr / 2022-09-01 08:04
  Ocena: 2.33 / 5
  Jak zwykle fatalnie, ale dziś muszę pochwalić, drugi już raz, Panią Amelię (Bazyliszek). Ciepła, życzliwa i przesympatyczna dziewczyna. Czuć, że dziewczyna szanuje innych ludzi. Ja i moja rodzina - dzięki Pani Amelio, obyśmy tylko takich ludzi spotykali.
  ZaletyKapitalna obsługa i nasze samopoczucie
  WadyTo juz 4 miesiące, jak Bazyliszek nie jest w 100% sprawny.
 • ~ala / 2022-08-31 19:39
  Ocena: 2.00 / 5
  Byliśmy dzisiaj z wycieczką z osobami niepełnosprawnymi, ja jestem jedną opiekunów i chciałabym wyrazić kilka słów. Rozmawialiśmy z dyrektorem i powiedział Nam, że możemy wchodzić innymi wejściami, pytanie brzmi jakimi? Zero oznakowania gdzie mogą wejść osoby niepełnosprawne bardzo przykre to jest. Dodatkowo większa część obsługi - zero pomocy, zaangażowania, tylko się gapili na nas. Dużo osób pracujących zachowywała się jakby była tu za karę. Jedzenie ok, ale ceny naprawdę bardzo duże. Poza tym w miarę czysto, jednak mało atrakcji dla osób jeżdżących na wózku - ale to po części zrozumiałe.
  ZaletyMuszę pochwalić dwie Panie pracujące na atrakcji bazyliszek. Pani Amelia (operator) i pani pracownica sklepu (nie wiem jak ma na imię, bo identyfikator zasłoniły długie piękne blond włosy). Pani operator bardzo pomogła nam z wejściem. Złota dziewczyna z wielkim sercem, ciągle uśmiechnięta. Potrafiła zapanować nad burzą, która zaczęła się dziać jak zaczęliśmy wchodzić szybciej niż inni. Pani ze sklepu również uśmiechnięta z dobrą duszą. Porozmawiała z nami chwile i się pośmiała. Dziewczyna na plus jak najbardziej. Obie Panie nas zaskoczyły i nie patrzyły na nas z góry jak inni.
  WadyCeny, większa część obsługi, brak oznakowania wejścia dla niepełnosprawnych.
 • ~Piotr / 2022-08-31 12:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Tradycyjnie nie można suchej nitki na nich zostawić. Chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Bazyliszek od 4 (czterech) miesięcy szwankuje - zdjęcia są lub nie ma, pistolet z wózka nr 1 strzela dalej jak popadło, projektor wzięty do naprawy i już miesiąc dalej go nie ma. Dziś dzwoniłem na infolinię z pytaniem, czy już naprawiono Bazyliszka i oczywiści, ze jest wszystko OK. Spytałem czy już projektor działa? Tak, oczywiście jest OK. Może się pani upewni? OK, już zadzwonię do szefa. Szef powiedział, że jednak nie ma projektora. Coś mi się wydaje, że na tym sezonie skończymy naszą wiadomość panie dyrektorze. Starocie, awarie, nic nowego, niektóre panienki z obsługi trochę rozwydrzone... Nie wydaje mi się, aby pan ogarniał temat jak należy. Może wysłanie pisma do właścicieli pomoże? Nie chcę pana obrazić, ale chyba jako manager, organizacyjnie nie jest pan zbyt rozgarnięty. Mieszkamy daleko i nie chcę tracić czasu, paliwa i nerwów na nie działające "atrakcje", tym bardziej, że od kilku lat kupuję pięć, nie takich tanich, biletów sezonowych. Warto by było poczytać opinie. Proszę pominąć te "super", bo to pańscy pracownicy. Pozdrawiam panią Natalię - mam nadzieję, że pani już tam nie pracuje, a co za tym idzie nie psuje nerwów klientom.
  ZaletyTylko obecność w legendarnym miejscu
  WadyTeraz już wszystko,a największą to niekompetentna karda zarządzająca oraz niektórzy pracownicy.
 • ~Grażyna / 2022-08-28 18:01
  Ocena: 4.67 / 5
  Czekałam godzinę w kolejce na bon z czwurką dzieci ale bylo warto! Super baba mnie obslugiwala. Ceny trochę z drzewa urwane ale i tak państwo płaci; więc luz. Okazalo się że mogę se jechać do jakiejs robkolandu w wrzesniu. Ogólnie to jest git bo dzieci zadowolone i my tez. Kupilam bilet caloroczny i moge kupić tansza pize.
  ZaletyFajnie jest
  WadyNi mam
 • ~Mama Małgosia / 2022-08-28 17:52
  Ocena: 5.00 / 5
  kilka zdań o obsłudze. Już na samym wstępie czyli parkingu przesympatyczni ludzie, z uśmiechem podają szczegółowe informacje. Biję od nich pozytwna energia. Widać, że lubię swoją pracę. Przechodząc na bramę spotykamy kolejne uśmiechnięte twarze. Zawsze są pomocni i życzą udanej zabawy. Według mej skromenej opinii Energylandia nie umywa się do naszej wspaniałej Legendii. Musicie tu przyjechać!
  ZaletyWszystko na plus
  WadyBrak
 • ~Mon / 2022-08-27 15:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Legendia nie polecam już na wstępie robią problem z biletami, bilet z gruponu nie jest wazny gdy masz wolczer. A kto czyta małym druczkiem regulamin, po prostu paranoja, przecież za bilet z gruponu też zapłaciłam kasę. Upewnijcie się jeśli macie bilety z gruponu.Nie polecam i moja noga już w legendii nie powstanie.
  ZaletyŻadnych
 • ~Gabriela / 2022-08-26 10:16
  Ocena: 2.00 / 5
  Miasteczko same w sobie może być szału niema chciałam poruszyć kwestie bonu turystycznego!! Ceny widoczne w cenniku są nawet nawet jeżeli się płaci bonem to tragedia bilet normalny 180 przechodzi ludzkie pojęcie a zniżka szkolna czyli ulga 160 .Niewiem kto te ceny ustala ale powiem tak ten kto placi i realizuje bon turystyczny niejest gorszym obywatelem niż ten który placi gotówką naprawdę zenujace macie ceny .
  ZaletyWszystkie dziewczyny które obsługują karuzele przesympatyczne.
  WadyObsługa baru gdzie podają Burito tragedia chłopaki muszą chyba nabrać kultury osobistej sprzedają za łaskę szef powinien zwrócić na to uwagę.
 • ~Piotr / 2022-08-25 11:00
  Ocena: 2.67 / 5
  Kolejna wizyta, kolejne rozczarowanie. Bazyliszek uszkodzony od 4 miesięcy. Pojawiła się karteczka z przeprosinami i informacją o serwisowaniu jednej, uszkodzonej części. Tylko, że problem p. dyrektorze istnieje od 4 miesięcy z uszkodzeniami w wielu częściach- np. Wóz nr 1 uszkodzony - pistolet z dolnego miejsca "nabija" punkty wszystkim, a strzela jak laserem. Fotografie to sprawa losowa, nie robi, a jak już to też nic nie robi (a było dobrze). Ekran powitalny - ciemny! Ekran ostatni - serwis, a uszkodzenie już 4 miesiące. Podpowiem panu, że jak się nie konserwuje urządzeń, to są problemy.
  Jedyną dobra stroną naszej wizyty 24-08-22 był uczynny, sympatyczny, miły, grzeczny i dobrze wychowany Pan Patryk, obsługujący Bazyliszka. Panie Patryku- brawo! I jeszcze jedno- nie życzę sobie spotkania na Bazyliszku z p. Natalią.
  ZaletyTeraz już praktycznie żadnych
  WadyWiele
 • ~Natalia / 2022-08-20 00:06
  Ocena: 4.00 / 5
  Byliśmy z 4 łatką 18.08.22. Uważam za bardzo udaną wycieczkę. Dziecko zachwycone, a to dla nas najważniejsze. Z reguły też nie szukam czego można by się przyczepić. Owszem cześć atrakcji jest starą i można by np. Odmalować czy wyremontować, ale najważniejsza jest dobra zabawa, a taka była. Tego dnia może mieliśmy szczęście ale kolejek nie było prawie wcale do atrakcji. Dziecko 104 cm mogło skorzystać z wielu karuzel. Obsługa bardzo miła , uprzejmą i dokładną. Przyjemnie gra dopasowana do scenerii muzyka, jest czysto, kolorowo.w Większości jestem zadowolona, niestety ceny są wygórowane.
  ZaletyAtrakycjny, miła obsługa, ciekawie, dla młodszych dzieci wiele atrakcji, świetnie spędzony czas
  WadyCeny posiłków zbyt wysokie przy braku różnorodności, parking 20 zł to przesada, bilety też nieco przesadzona cena. Kilka karuzel niestety nieczynna.
 • ~Smyku121 / 2022-08-19 22:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Tandeta, pachnie PRLem. Ceny jak w Energylandii, a atrakcje to nawet nie 10% co tam. Strata kasy i czasu.
  Butelka wody 500ml cena 6.99 PLN, ceny jedzenia w restauracjach jak by miały gwiazdki Michelin, no ludzie bez przesady.
  Patrząc na stronę internetową to wygląda wszystko super, jednak zderzenie z rzeczywistoscią jest przerażające. Na plus 3 atrakcje: Bazyliszek, Dolina Jagi oraz Lech Coaster.
  Jeżeli chcesz wydać kupę kasy i być niezadowolonym to jest to dobry kierunek.
  ZaletyBrak
  WadyNie wystarczy znaków
 • ~Paulina / 2022-08-16 06:04
  Ocena: 1.33 / 5
  Oszuści Legandia przy kasie nie informuje że wolczery które daje są na inny park rozrywki ponad 100 kl, z tąd ??????to popierwsze po drugie obsługa fatalna 3 panie przy budce z lodami i piwem i siedzą sieroty i patrzą a kolejka się mnorzy wolczery miały być za 20zł a dawane są za 10 mimo że w kasie wliczają za 20 oszustwo!!!!!! Pasy bezpieczeństwa ludzie dzieci mogą wydać stare buble!!!!!jedzenie kawałek pizzy za 18 zł piwo o. Kosztuje 10 zł pamiątki bransoletka najtańsze 25 zł nigdy jusz tam nie będziemy jechać i jeszcze jedno kolejki na karuzela minimum 60 min.czekania zero organizacji porażka a nie park
  ZaletyZer
  WadySame wady
 • ~Jan / 2022-08-15 17:42
  Ocena: 1.67 / 5
  Kolejki kolejki do wszystkiego kolejki. Nawet po cole o.5l za 11zl kolejka na 20 min stania. Ocena srednia
  ZaletyAtrakcji sporo. Dużo starych + kilka nowych.
  WadyCena i duże kolejki do wszystkiego. Niektóre atrakcje dodatkowo płatne.
 • ~Lalalala / 2022-08-14 23:15
  Ocena: 2.33 / 5
  Byliśmy tam z rodziną 12.08.22r i nigdy więcej . Większość karuzeli stara . Pasy bezpieczeństwa powiązane ,zamiast wymienić na nowe . Wpuszczają dzieci od 120 cm na tą wielką łódź , gdzie nie ma tam odpowiedniego zabezpieczenia . Dziecko dosłownie latało w tej łodzi . Mało atrakcji jak za taką cenę. Ceny z kosmosu za jedzenie i nie ma niczego konkretnego do zjedzenia . Zapłaciłam za bilety + parking 410 zł . Uważam ,że to stracone pieniądze . Mam porównanie z energylandia . Tam się czułam bezpieczniej .
  ZaletyMiła obsługa.
  WadyCała reszta.
 • ~Piotr / 2022-08-13 22:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Dziś (13-08-22) przez pewien czas obslugiwała Bazylyliszka pani Natalia. Dziewczę z problemami, bezczelna, gburowata, wdająca się w dyskusje z klientami. Nie życzę sobie takiej obsługi. Ta pani ma problemy ze sobą. Po rozmowie z Liderem nie jestem pewien, czy przypomnienie pani Natali gdzie jest jej miejsce w szeregu, odniesie skutek. Dlatego chyba czas powiadomoć dyrektora. Natomiast później Bazyliszka obsługiwała Pani Alina (imię z identyfikatora). Dziewczyna przesympatyczna, miła, a ta sympatia wprost od Niej emenuje. Grzeczna, uczynna i konkretna. Brawo Pani Alino!
  ZaletyCzysto i spokojnie
  WadyPani Natalia
 • ~Mini Miki / 2022-08-12 10:36
  Ocena: 1.67 / 5
  Nigdy więcej tam nie pojadę, porażka,wszystko stare facet chodzi z młotkiem żeby uruchomić autka które zatrzymują się w trakcie jazdy.Zero atrakcji a ceny z kosmosu.
 • ~Paelik / 2022-08-11 00:02
  Ocena: 3.00 / 5
  80zł wejscie kupione na gruponie to max co mozna zapłacić za tą zabawe.Jedzenie w oberży Lech frytki mieso zimne. Napoje zwala cena z nóg. Parking 20zł.
  ZaletyMiło spędzony czas
 • ~Sysia / 2022-08-10 17:25
  Ocena: 2.50 / 5
  Chciałabym się dowiedzieć czy na infolinii ktoś w ogóle pracuje? Można dzwonić i dzwonić nikt nie odbiera.... Czy ten numer tel podany jest dla picu
 • ~Piotrr / 2022-08-08 07:48
  Ocena: 1.00 / 5
  Na początku sezonu kupiłem kilka biletów sezonowych dla rodziny oraz w ubiegłym tygodniu na niedzielę Fast Pass`y. Przyjechaliśmy do Legendii, a tam parking zamknięty. Skręciłem więc do zjazdu na parking, aby nie blokować jezdni, a tam gówniarz pyta "A kto panu tu pozwolił wjechać?". Powiedziałem mu, że fakt wydania kilkuset złotych oraz to, aby zmienił ton, bo ja jestem klientem, a on parkingowym. Oświadczył, ze miejsc nie ma i dostał polecenie od dyrekcji, aby zamknąć parking. Podczas rozmowy parking opuściło 6 samochodów. Kiedy mu o tym wspomniałem stwierdził, ze wpuszcza tyle aut ile wyjechało. Tylko, że moje auto stało przy wjeździe i żadne inne nie wjechało, no chyba, że przeskoczyło mój samochód. Kiedy w końcu wjechałem, idąc do bramy, widzieliśmy 11 wolnych miejsc. Ani jednego pracownika na parkingu, auta zaparkowane na żywioł. Odstępy miedzy samochodami duże. Totalny chaos! Przy wjeździe naliczyłem 5 pracowników parkingu miotających się w miejscu bez celu. Totalna porażka. No i atrakcja "Bazyliszek" uszkodzenie systemu trwa już 5 tydzień, przy końcowej planszy z wynikami ilość zebranych punktów poprawna, tylko ze zdjęciami innych osób. Zgłosiłem, ten fakt, a obsługa była zdziwiona, że coś jest nie tak(?) Jak to, spytałem, przecież to już trwa kilka tygodni? Długo pani z obsługi nie mogła zrozumieć o czym mówię... I tu pytanie do dyrektora: Czy Pan jeszcze panuje nad obiektem, bo widzę, że już nie. Może czas sobie to uświadomić i coś z tym zrobić? I jeszcze skoki na Bungee. Stojąc z dziećmi daje się słyszeć wrzaski skaczących: "k...wa, ja pi...dę, zaje...ćie, o ku..." yrektorze, to żadna atrakcja. Zlikwidować ten dźwig. Skupić się na czymś nowym.
  ZaletyŻadnych
  WadyStan urządzeń, ceny z kosmosu, łażący po ścieżkach ludzie z piwskiem, niektórzy palą gdzie popadnie, zero ochrony wewnątrz obiektu.
 • ~Łowca hsnysów / 2022-07-28 13:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Ostatni raz w tym relikcie PRLu
  Stare odrestaurowane czyli pomalowane wałkiem zabytkowe karuzele.
  Za dziecko 5 letnie 109zl a na wiekszosc zakaz wstepu nawet z opiekunem gdyz dzieciaczek ma 99cm wzrostu i nie ma zmiluj bo od 100cm wpuszczaja.. szok
  Za zarcie nie wiedza juz ile sobie liczyc
  W energilandi pare groszy drozej a przpasc jakosciowa i ilosciowa atrakcji nieporownywalna
  Nie wrocimy juz do hanysowa...
  ZaletyBrak
  WadySame
 • ~Anka / 2022-07-26 20:43
  Ocena: 2.67 / 5
  Wielkie rozczarowanie. Byłam w tym Wesołym Miasteczku jako dziecko, a potem z moimi małymi dziećmi. Powróciłam po remoncie już z dziećmi nastoletnimi i bardzo się rozczarowałam. Ceny kosmiczne, brak szafek na rzeczy osobiste, ale to jeszcze jakoś można przeżyć. Stare, odmalowane karuzele, z niektórych już odpada farba. Niewiele, kropla w morzu (1-3) nowych. Remont wg nich polegał na pomalowaniu staroci farbą i dobudowaniu maskotek różnych baśniowych postaci. Jak zwykle niektóre karuzele w remoncie. Ogromny diabelski młyn mający ok. 40 "wagoników" napełnia tylko 6, reszta obraca się pusta, a ty stoisz i czekasz. Brak zadaszenia nad niektórymi atrakcjami, więc nieźle praży cię w głowę, Porażka. Jedyna zaleta to dość długi czas przejazdu karuzelami.
strona 1 z 6
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Energylandia Zator
Ocena: 4.24, ilość opinii: 1959
Mandoria Miasto Przygód
Ocena: 4.50, ilość opinii: 461
Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko
Ocena: 2.47, ilość opinii: 114
Ocean Park Władysławowo
Ocena: 3.52, ilość opinii: 92
Magiczne Ogrody Janowiec
Ocena: 4.00, ilość opinii: 70
Rabkoland
Ocena: 4.27, ilość opinii: 49
VECTRA
Ocena: 1.66, ilość opinii: 3201
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.07, ilość opinii: 2924
UPC Internet
Ocena: 1.87, ilość opinii: 2714
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2635
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2517
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2473