Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Mandoria Miasto Przygód opinie

Ocena na podstawie 19 opinii

3.18 / 5

 • Poziom cen
  2.53
 • Obsługa klienta
  3.47
 • Atrakcje
  3.53

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 1
 • ~Ewelina / 2021-12-06 17:53
  Ocena: 4.67 / 5
  Byłam z córką i bardzo polecam. Dużo atrakcji, można z nich korzystać wiele razy. Są rzeczy dodatkowo płatne ale to gry zręcznościowe,z ktorych nie trzeba korzystać. Wszystkie główne atrakcje w cenie biletu. Można płacić bonem turystycznym - duży plus. Będąc z dzieckiem w tygodniu widziałam chyba wycieczki szkolne :) polecam i na pewno wrócimy!
 • ~Magdalena / 2021-12-04 08:56
  Ocena: 3.67 / 5
  Miejsce fajnie zrobione, jest na pewno sporą atrakcją dla dzieci myślę do 13 lat. Polecam pojechać tam w tygodniu gdy nie ma aż tyle ludzi po to by więcej czasu pobawić się na atrakcjach a nie wystać w kolejkach. Obsługa myślę że jak wszędzie od młodej dziewczynki , której pracować się nie chce po fajną P.Łucje ,która zagrzewała do zabawy i robiła fajną atmosferę. Ceny jedzenia i PICIA dość wysokie. Ale generalnie polecam.
  ZaletyDziecko na pewno nie będzie się nudzić.
  WadyCeny jedzenia i picia.Mahd
 • ~Wiola / 2021-12-02 23:39
  Ocena: 3.00 / 5
  Czy w Mandorii dzieci 6 i 7-letnie muszą być pod ścisłą opieką doroslych na każdej atrakcji? Czy jest tam dość bezpiecznie, aby jeden opiekun przypadał na kilkanastu pierwszaków. Chodzi o to, czy mogą jechać z wycieczką szkolną, czy nauczyciele ogarną sytuację? Ktoś podpowie? Był? Widział?
 • ~Monika / 2021-11-15 20:35
  Ocena: 5.00 / 5
  Jesteśmy zachwyceni :) ciekawe atrakcje dla najmłodszych i tych starszych ;) bardzo miło spędzony czas, na pewno wrócimy.
 • ~Ane / 2021-11-11 11:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Dział reklamacji i zwrotu biletów nie funkcjonuje. Co więcej olewactwo, ignorancja, kłamstwo królują w stosunku do klienta.
  Informacje o wesołym miasteczku są odpisywane z automatu, nie są rzetelną odpowiedzią. Wszystko po to aby naciągnąć na bilet.
  WadyMasakryczna obsługa
 • ~Kasia / 2021-11-08 11:43
  Ocena: 3.00 / 5
  Za jakie atrakcje trzeba dodatkowo płacić?
  Ma ktoś może menu z restauracji?
 • ~Ina / 2021-11-06 14:17
  Ocena: 2.33 / 5
  Ogólnie dziecko 5 lat było bardzo zadowolone. Atrakcji może nie jest jakoś strasznie dużo ale jak dla córki było ok. Byliśmy w niedzielę przed wszystkimi świętymi więc kolejek nie było żadnych do niczego. Na miejscu byliśmy koło 13 więc żeby coś zjeść poszliśmy po 15 i okazało się że za wiele do jedzenia już nie ma. Poszliśmy na pizzę która była naprawdę niedobra. Ogólnie słabe jest to że musisz wykupić przynajmniej jeden voucher na jedzenie i wartości 50 tym bardziej że wchodzisz tam tak naprawdę w pozę praktycznie poobiadowej i co ważne tym oto voucherem nie możesz zapłacić za picie. Cena wygórowana tym bardziej że nie ma biletów rodzinnych a rodzice tak naprawdę są tam tylko po to by dziecko się pobawilo. W efekcie większość kasy zarabiają na rodzicach. Tak jak już ludzie pisali są rzeczy płatne dodatkowo. No i jeszcze jedna sprawa - miski i wszelkiego typu "pamiątki" są kosmicznie drogie. Byliśmy w wielu miejscach tego lub podobnego typu ale z takimi cenami pluszaków się jeszcze nie spotkałam. Wszędzie w sumie jakiegoś tematycznego misia żeśmy kupowali. To jest pierwsze miejsce gdzie się nie dało. Zgodzę się więc z przedmówca mi że jest to miejsce nastawione na szybką i grubą kasę, która dodatkowo perfidnie wyciągają ludziom z kieszeni mam tu na myśli np voucher. Myślę że za te pieniądze są zdecydowanie lepsze miejsca gdzie naprawdę można spędzić cały dzień.
  ZaletyPod dachem, urokliwe urzadzone
  WadyDrogo, niedobre jedzenie, vouchery na jedzenie którymi nie zapłacisz za napoje, dodatkowo płatne atrakcje
 • ~Maszka / 2021-10-26 06:58
  Ocena: 3.33 / 5
  Dla dzieci do 10 lat atrakcje super. Cena za wysoka dodatkowo opłaty za maleńka szafkę 5 zł, przymus volgera na wyżywienie słabe. I Prz takiej cenie 99zl za osobę dodatkowo płatne atrakcje porarzka. Dzieci zadowolone jednak nie zachwycone.
  Za tą cenę nie wrucimy tam już.
  Jak nie masz co zrobić z koło 600zl za rodzinę 4 osobowa i jesteś w okolicy możesz odwiedzić. Ja mam mieszane uczucia znicheca zbyt mało atrakcyj i dodatkowo płatne.
  ZaletyRadość dziecka
  WadyBrak biletów rodzinnych.
  Płatne dodatkowo atrakcje
  Przymus wykupienia vogera
  Płatne szawki
  Brak inf o dodatkowych oplatach
 • ~beatka / 2021-09-28 19:57
  Ocena: 2.67 / 5
  Nim kupisz bilet zastanów sie czy chcesz się rozczarować. Najlepiej tam działa marketing i tu wielki szacun dla kogoś kto tworzy a reszta to nie warta tych pieniędzy strata czasu.
  Zaletymiła obsługa prócz menagera
  Wadyawarie atrakcji, wysoka cena, atrakcje tylko dla dzieci max do 10 roku życia
 • ~Angel / 2021-09-27 09:56
  Ocena: 3.00 / 5
  Miejsce ok. Wejście 99zl osoba. Niektóre atrakcje w środku dodatkowo płatne 15zl lub 5zl, co według mnie nie powinno mieć miejsca w takich obiektach jak już się płaci za bilet.
  Dużo przypomina Majaland - i wydaje mi się, że tam lepiej się człowiek wybawi. Zgadzam się z opiniami, iż jest to miejsce w którym można spędzić cały dzień.
  Jeśli chodzi osoby które miały by zabawiać dzieci to przez cały dzień wydziałam tylko 2 i to tylko przechodziły ukradkiem, zniechęcone i wyraźnie nie maiły ochoty do zabawy.
  Gastronamia ok, ale
  UWAGA, ostrzegam, dopytujcie o ceny produktów które kupujecie ponieważ są podchwytliwie napisane.
  Zapis: "Zapraszamy na pyszne ciasto w zestawie z kawą za 7 zł." - nie prawda. Trzeba zapłacić od 15-20 zł. Jak zrezygnujesz z ciasta, które jest dodatkowo płatne to kawa kosztuje 10 zł.
  Po uwadze kilku klientów, którzy się nie dali na to złapać lub żądali zwrot pieniędzy, tabliczka niepostrzeżenie zniknęła z wystawy. Obsługa gastronomii ogólne bardzo miła ale robiła wrażenie, że nic nie wiedzą, jeśli chodzi o ceny - największy problem.
  ZaletyMiła atmosfera i fajne atrakcje
  WadyPODCHWYTLIWIE napisane ceny przy stoiskach gastronomii!!!!
 • ~Kamila / 2021-09-23 15:49
  Ocena: 4.67 / 5
  Byłam w Mandorii z 6-letnią córką w środę, nasz pobyt trwał 6 godz. Dla mnie było wystarczająco, a mała czuła lekki niedosyt.
  Jest to park rozrywki, dedykowany dla grupy wiekowej, w której jest moje dziecko, starsze dzieci mogą się tutaj nudzić.
  W środę było mało osób, nie czekałyśmy w kolejkach, z każdej atrakcji skorzystałyśmy ile razy chciałyśmy. W weekendy widziałam, że kolejka do wejścia zakręca kilkakrotnie na polu, a kiedy uda się już wejść trzeba odczekać po pół godziny do atrakcji.
  Jeżeli chodzi o gastronomię to byłyśmy na pizzy, która może nie była mistrzostwem świata, ale była smaczna. W związku z tym, że nie było tłumów to można powiedzieć, że była przygotowana od ręki.
  Mandoria podobna jest do Majalandu, kilka atrakcji się powiela, więc jeżeli ktoś był u Mai to wie czego można spodziewać się w Mandorii.
  Ogólnie polecam, to był b.fajnie spędzony czas z dzieckiem, obie się wybawiłyśmy. Wrócimy, jak Mandoria się rozbuduje.
  ZaletyAtrakcje
  Gastronomia
  Spójna konwencja, dbałość o detale
 • ~Marek / 2021-09-12 20:58
  Ocena: 5.00 / 5
  Tak to prawda z tym bonem turystycznym, maja to dobrze zrobione ale całość jest ogólnie do polecenia
  WadyGastro
 • ~Ilona / 2021-09-07 23:35
  Ocena: 4.67 / 5
  Wizyta w Mandorii była strzałem w dziesiątkę! Dzieciaki (lat 10 i 12) wybawione i zachwycone. Z atrakcji można korzystać wielokrotnie w ramach biletu, co jest ogromną zaletą. Kolejny atut to przystosowanie wszystkich atrakcji do gabarytów osoby dorosłej, dzięki czemu i my, rodzice, możemy bardzo przyjemnie spędzić czas (zjeżdżalnia Barbakan jest genialna, a autka-buty w Balu Butów na tyle duże, że i ja mogłam poszaleć na parkiecie). Na pewno wrócimy do Mandorii.
  Zaletymożliwość płacenia bonem turystycznym; bardzo fotogeniczne wnętrza; atrakcje przystosowane również do wymiarów osób dorosłych
 • ~Anka / 2021-09-04 20:59
  Ocena: 2.33 / 5
  Mało atrakcji, wszystkie dla dzieci max. 10 lat. Nie wszystkie atrakcje działały, do niektórych trzeba było dopłacać. Po około 3 godzinach wróciliśmy do domu, bo już nie było co robić (zaliczyliśmy po kilka razy każda atrakcję)
  ZaletyTrafiliśmy na dzień kiedy nie było dużych kolejek (wrześniowa sobota)
  WadyMało atrakcji. Maskotek parku w ogóle nie widziałam. Przebrane osoby ( księżniczki, rycerze) miały usposobienie w stylu: nie mam ochoty, żeby ktokolwiek do mnie podchodził, lub siedzieli gdzieś z boki i gadali między sobą.
 • ~Malwina / 2021-08-31 00:04
  Ocena: 2.00 / 5
  Niestety nie polecam. Kilkaset złoty za bilety za rodzinę a niestety porażka. Powinni zwracać pieniądze. Wszystko byłoby okej gdyby organizatorzy myśleli o klientach i ich komforcie a nie upychali na potęgę ludzi pod jedna halę patrząc tylko z perspektywy zarobku. Nie polecam. Zdecydowanie lepszy Candy Park który jest tuż obok.
  WadyChytrość i pazerność organizatorów. Wpuszczanie na potęgę osób które się tam nie mieszczą! Mega długie kolejki do jednej atrakcji.
 • ~Beata / 2021-08-29 22:02
  Ocena: 1.67 / 5
  Mandoria to porażka, atrakcje dla dzieci fajne, tylko trzeba czekać godzinę-półtorej do prawie każdej, jedzenie smaczne jeśli postoicie w kolejce ok 1-2h ... pizzy od 15 już nie zjecie, bo czas oczekiwania na poprzednio zamówione 2h od zamówienia i potem już nie mają.... jak pojedziecie w 5 osób dorosłych to niech 1 osoba ogarnia dzieci i wisi na telefonie gdzie zaraz mogą wejść, a pozostała 4 będzie stać w kolejkach to dzieci będą miały frajdę. W innym przypadku będą stały z wami w kolejkach i czas się skończy, bo zamykają... my byliśmy 2 dorosłych i 2 dzieci i jestem bardzo niezadowolona. Nigdy więcej
 • ~Blacha / 2021-08-29 21:17
  Ocena: 1.67 / 5
  To miejsce to jedna wielka kolejka do wszystkiego. Jedzenia niesmaczne czeka sie dlugo. Calosc 3/10.
  ZaletyBrak
  WadyKolejki
 • ~Konrad / 2021-08-29 18:34
  Ocena: 2.67 / 5
  Miejsce srednie. Wejscie 100zl osoba. Niektore atrakcje w srodku dodatkowo platne 15zl lub 5zl. Zgadzam sie z opiniamy iz jest to miejsce w ktorym mozna spedzic caly dzien ale z tego powodu ze do niektórych atrakcji czekamy godzine aby przejechac sie kolejka 20sekund. Warto odwiedzic, ale mysle ze juz tam nie wrocimy.
 • ~Beata / 2021-08-24 15:24
  Ocena: 4.00 / 5
  Duża zaleta to niezależność od pogody - cały park znajduje się pod dachem. Deszcz niestraszny.
  Całość mogę podsumować jaki fajne miejsce do spędzenia kilku godzin z dzieckiem wczesnoszkolnym. Młodzież dzieciaki spotkają się z ograniczeniami na części atrakcji, starsze będą się po prostu nudzić.
  Jak w każdym podobnym miejscu wąskie gardło to gastronomia - trzeba się naczekać, a jakość średnia.
  Cena biletu - 99zl za dzień na osobę.
strona 1 z 1
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Energylandia Zator
Ocena: 4.16, ilość opinii: 1539
Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko
Ocena: 2.71, ilość opinii: 67
Magiczne Ogrody Janowiec
Ocena: 3.37, ilość opinii: 30
Rabkoland
Ocena: 3.68, ilość opinii: 24
Miasteczko Twinpigs Żory
Ocena: 3.07, ilość opinii: 20
Mandoria Miasto Przygód
Ocena: 3.18, ilość opinii: 19
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.11, ilość opinii: 2655
VECTRA
Ocena: 1.69, ilość opinii: 2551
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.52, ilość opinii: 2381
UPC Internet
Ocena: 1.92, ilość opinii: 2242
Play
Ocena: 1.42, ilość opinii: 1828
Orange
Ocena: 1.43, ilość opinii: 1681