Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPC Siemianowice Śląskie opinie

 • ~jan41 / 2017-08-15 16:30:16
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 5.00 / 5
  Przeczytałem tu ok.40 opinii i zwątpiłem w to, że nadal mieszkam w siemianowicach. Albo jestem "w czepku urodzony"? albo... nie wiem. Umowę z upc mam prawie od samego początku.Teraz miałem: Kablówka Pakiet Selekt + Multiroom + internet 120 Mbs + telefon - za ok 170 zł. Poszliśmy z żoną do siedziby upc w Katowicach i prosiliśmy o zweryfikowanie naszej sytuacji z uwagi na to, że jesteśmy "starymi" klientami a co jakiś czas cena lekko idzie w górę. Ponieważ nie mieliśmy wszystkich danych przy sobie Miła Pani zaproponowała nam spotkanie w Silesia City Center w sobotę (miała tam dyżur), a było to w czerwcu 2017 roku. Zaproponowała nam Pakiet Max na dekoderze Horizon z nagrywarką +Pakiet Multiroom HD + Planet Premium Mega Sport + Internet 120 Mbs (modem Connect Box) + telefon za miesięcznie ok 140 zł. Z tyn, że po minięciu Okresu Zobowiązania określonym powyżej w części "Wykaz świadczonych Usług" należy się przypomnieć... Wtedy nie będą podnosić ceny, a być może uda się zdobyć jakąś promocję... Ale to trzeba wiedzieć... Test na internet robię często. Dziś jest święto a wynik jest jak zawsze dobry: pobieranie 118,48, przesył 9,88. Jak widać nie mam na co narzekać. Raz tylko nie miałem internetu i to na samym początku. Po interwencji "facet" skorygował moje dane, poustawiał i do teraz mam spokój.
  WadyNie wiem dlaczego światłowód jest doprowadzony do budynku a z doprowadzeniem do mieszkań jest jakiś kosmiczny problem. Jestem co prawda "z rocznika wojennego", wtedy to byłoby zrozumiałe, ale dzisiaj? XXI wiek? Uważam to za wielką wadę!
  od czerwca 2017 roku.
 • ~ALeksandra / 2016-08-03 09:00:47
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.25 / 5
  W ciągu 3 lat tylko dwa razy zdarzyła się awaria, gdzie przez parę godzin nie było internetu. Mieszkam w centrum dużego miasta więc nigdy z przerwami w dostawie nie było problemu, internet i telewizja działa bez zarzutu nawet przy najgorszych burzach. Jedyny minus w trakcie trwania umowy, to było straszenie karą po zrezygnowaniu z pakietu HBO, kiedy skończyła się na niego promocja. Radzę również uważać przy przeniesieniu usługi pod inny adres, ponieważ naliczają do fv 100zł w sumie nie wiadomo za co,a na stronie jest informacja, że przeniesienie jest darmowe. Niestety po 3 latach, nie mają żadnych porządnych ofert przedłużenia umowy. Nie chciałabym zrywać umowy ale płacić kolejne dwa lata tyle samo z to samo, tego nie ma u żadnego operatora... Wstyd i hańba. Chyba im się dobrze powodzi skoro nie zależy im na kliencie. Kontakt z BOK bez zarzutu.
  ZaletyWszystko sprawnie działa
  WadyCena za abonament i brak atrakcyjnych ofert przedłużenia umowy.
  3 lata, 124zl, Śląskie
 • ~olo / 2020-08-25 14:25:16
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.00 / 5
  Prawdą jest, że na 300 Mb/s w większości jest dostarczana około 50 Mb/s już nawet nie reaguję jak powróci zdalna szkoła to chyba zgłoszę do UOKiK ( wnuczka nie mogła brać udziału w lekcji bo zmalał nawet do około 15 Mb/s) dlaczego oferują coś czego nie mogą zapewnić a sprawdzenie po kablu to dotyczy starych laptopów bo jakoś w nowym nie widzę gniazda. Szybszy mam w komórce śmiać się nie wypada bo płacę za 1/6 usługi i większość z którymi rozmawiam ma podobne zdanie.
  Zaletystały dostęp
  Wadymała prędkość w porównaniu z gwarantowaną na umowie
  Miejscowośćsiemianowice Śląskie
 • ~KAF4R / 2018-05-08 02:02:26
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  żenująca firma, oszuści i krętacze, usiłowali ze mnie idiotę zrobić że pingi rzędu 5000 ms to wina brudnego wiatraczka w obudowie PC, kpina w żywe oczy, sprawa otarła się o UKE i dopiero wtedy rozwiazali umowę przed czasem na moją korzyść. omijać szerokim łukiem tych naciągaczy! obecnie korzystam z Vectry od ponad roku i nie ma żadnych problemów
  Zaletyżadnych
  Wadypodejście do klienta jak do tępego bydła
  Miejscowośćsiemianowice Śląskie
 • ~Rozgoryczony 1 / 2020-10-25 16:07:47
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak możliwości przekazania reklamacji ciągle automaty ciągle zrywa internet i zawiesza dekoder brak slow
  Nie polecam mimo iż jestem ładnych parę lat u nich
  ZaletyBrak
  WadyBrak możliwości przekazania reklamacji ciągle automaty ciągle zrywa internet i zawiesza dekoder brak slow
  Miejscowośćsiemianowice Śląskie