Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko opinie

Ocena na podstawie 67 opinii

2.71 / 5

 • Poziom cen
  2.25
 • Obsługa klienta
  2.88
 • Atrakcje
  3.14

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 4 z 4
 • ~Aurelia / 2016-06-03 09:36
  Ocena: 3.33 / 5
  Wesołe miasteczko zam od ponad 30 lat często tam jeździłam,mieszkam w sąsiednim mieście i jeśli chodzi o atrakcje to coś się tam zmienia ale chwilami nadal myślę że czas się tam zatrzymał. W każdym razie mnie i moje dzieciaki nie powalają.Obsługa klienta hmm czasem zdarzy się ktoś wybitnie nie miły nie mający chęci ani ochoty pokierować wytłumaczyć dziecku dlaczego ono tam nie może iść. Ceny ... jak za odrestaurowane muzeum PRL to trochę dużo. Wolimy jeździć do Twinpigs Park w Żorach, Jest radośniejsze bardziej żywe i zawsze się tam dobrze bawimy.
  ZaletyBliskość naszego miasta, cena nie odstraszająca. Dużo miejsca i wolnej przestrzeni , jest różnorodność i dla dzieci młodszych i starszych.
  WadyMimo starań i wielu nakładów to wesołe miasteczko nadal przypomina relikt minowych czasów.Te konstrukcje większych karuzel z zew wydają się takie odrapane niezbyt atrakcyjne takie stare po prostu.
  od ponad 30 lat Bilety kupujemy w kasie Wesołego Miasteczka ale tu tylko raz do roku.
 • ~Judyta / 2016-06-01 16:55
  Ocena: 3.67 / 5
  Co do moich not jak na takie dość spore Wesołe Miasteczko jest mało atrakcji. Dom strachów jest zamknięty jak i Lustra. Dość często zdarza się, że inne atrakcje też są pozamykane z racji tego iż trwają tam remonty. Małe dzieci mają mało atrakcji dla siebie i wszystko jest chaotycznie zrobione. Moim zdaniem powinna być osobna strefa dla młodszych, a osobna dla młodzieży i osób starszych. Dodatkowo w Parku znajduje się dwa duże rollercoster w tym jeden póki co nieczynny i jeden mały co moim zdaniem jest smutne, bo najbardziej uwielbiam właśnie takie wesołe zabawy pełne wrażeń. Jeśli chodzi o obsługę niektórzy są mili zaś na jednej atrakcji zdarzyło się, że celowo Panowie podkręcali tempo i wygibasy atrakcji. Ale podsumowując obsługa może być. Co do cenny, cena jest przystępna jeżeli wszystkie atrakcje są otwarte.
  ZaletyOdnawianie Parku Rozrywki. Obsługa w miarę ok.
  WadyMało miejsc w których można coś zjeść.
  Jezdzimy do tego Parku raz za czas. Za bilet zapłaciłam około 80 zł.
 • ~Wioletta / 2016-05-31 19:40
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo czyste i zadbane miejsce. Obsługa miła i bardzo pomocna. Super atrakcje dla małych dzieci jak i starszych. Razem z chłopakiem cały dzień się bawiliśmy i wracamy tam w tym roku. Serdecznie pozdrawiam całą obsługę i polecam to miejsce!
 • ~Patka26 / 2016-05-31 19:32
  Ocena: 3.67 / 5
  Atrakcje na dobrym poziomie (z pakietem extreme), choć pewnie nie ma aż tak ogromnego wyboru jak w Zatorze. Moim zdaniem jednak ilość atrakcji jest wystarczająca, bo po 10 maszynie zaczyna się już ostro kręcić w głowie. Obsługa normalna (ani za miła, ani zbyt chamska). Cena też spoko jak za cały dzień. Po wyjściu z miasteczka byłam zadowolona, były to dobrze wydane pieniądze, atrkacje mnie nie zawiodły, ale jestem amatorką takich wrażeń.
  ZaletyCena
  WadyAby wejść na maszynę musi się uzbierać odpowiednia liczba chętnych
 • ~Endzi / 2016-05-31 17:57
  Ocena: 2.33 / 5
  Atrakcje oceniam na jedną gwiazdkę, ponieważ większość atrakcji była po prostu nieczynna, a te które były czynne ciągnęły za sobą gigantyczną kolejkę. Obsługę klienta oceniłam na cztery gwiazdki, ponieważ niewielu ludzi z obsługi udało mi się zobaczyć, a Ci których zastałam, byli na ogół mili. Uważam że za tak niewielką ilość atrakcji, ceny są zdecydowanie za wysokie.
  Zaletydosyć miła obsługa i dobra lokalizacja
  Wadynieczynna większość atrakcji
 • ~Justyna / 2016-05-31 16:02
  Ocena: 5.00 / 5
  Śląskie wesołe miasteczko jest największym i najstarszym polskim parkiem rozrywki.Bilet wstępu obejmuje dowolną ilość korzystania z wszystkich atrakcji,a jego cena nie jest wygórowana.W sumie około 40 karuzel w tym atrakcje dla małych i dużych.Sprowadzone są karuzele z duńskiego parku rozrywki,pozostałe przeszły zabiegi kosmetyczne.Na miejscu są punkty gastronomiczne, lodziarnia, sklepik z pamiątkami.W porównaniu z innymi europejskimi parkami rozrywki wypada dość słabo,ale każdy znajdzie tu coś dla siebie :)
  ZaletyDużo atrakcji,każdy znajdzie coś dla siebie,punkty gastronomiczne.
  Wadyniestety sporo karuzel jest dość starych, żeby nie pisać, że pamiętają czasy PRLu ;)
  Korzystam od dość dawna, koszt 45zł, w kasie
 • ~Patrycja / 2016-05-28 17:29
  Ocena: 5.00 / 5
  Byłam chyba już 5 razy w Śląskim Wesołym Miasteczku w Chorzowie.Jest tam pięknie,można odpocząć i wybawić się przy karuzelach,słuchając muzyki puszczanej przy przejazdach karuzelami.Jeżdżę tam zawsze z rodziną.Uwielbiam tam jezdić,można się tam zabawić i na chwilę zapomnieć o tym wszystkim co złe.Bardzo tanie bilety,super karuzele.Najbardziej lubię karuzelę Flic Flack,Balerina i Apollo.Z niecierpliwością czekam na nowe atrakcje. Warto się tam wybrać po niezapomniane przeżycia.
  ZaletyMała cena,miła obsługa,fajne atrakcje
  WadyDługie kolejki,mało restauracji
  Jeżdżę tam od 3 lat.Kupiłam w Śląskim Wesołym Miasteczku,zapłaciłam 45 zł
strona 4 z 4
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Energylandia Zator
Ocena: 4.16, ilość opinii: 1539
Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko
Ocena: 2.71, ilość opinii: 67
Magiczne Ogrody Janowiec
Ocena: 3.37, ilość opinii: 30
Rabkoland
Ocena: 3.68, ilość opinii: 24
Miasteczko Twinpigs Żory
Ocena: 3.07, ilość opinii: 20
Mandoria Miasto Przygód
Ocena: 3.18, ilość opinii: 19
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.11, ilość opinii: 2655
VECTRA
Ocena: 1.69, ilość opinii: 2551
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.52, ilość opinii: 2381
UPC Internet
Ocena: 1.92, ilość opinii: 2242
Play
Ocena: 1.42, ilość opinii: 1828
Orange
Ocena: 1.43, ilość opinii: 1681