Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPC Piekary Śląskie opinie

 • ~ALeksandra / 2016-08-03 09:00:47
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.25 / 5
  W ciągu 3 lat tylko dwa razy zdarzyła się awaria, gdzie przez parę godzin nie było internetu. Mieszkam w centrum dużego miasta więc nigdy z przerwami w dostawie nie było problemu, internet i telewizja działa bez zarzutu nawet przy najgorszych burzach. Jedyny minus w trakcie trwania umowy, to było straszenie karą po zrezygnowaniu z pakietu HBO, kiedy skończyła się na niego promocja. Radzę również uważać przy przeniesieniu usługi pod inny adres, ponieważ naliczają do fv 100zł w sumie nie wiadomo za co,a na stronie jest informacja, że przeniesienie jest darmowe. Niestety po 3 latach, nie mają żadnych porządnych ofert przedłużenia umowy. Nie chciałabym zrywać umowy ale płacić kolejne dwa lata tyle samo z to samo, tego nie ma u żadnego operatora... Wstyd i hańba. Chyba im się dobrze powodzi skoro nie zależy im na kliencie. Kontakt z BOK bez zarzutu.
  ZaletyWszystko sprawnie działa
  WadyCena za abonament i brak atrakcyjnych ofert przedłużenia umowy.
  3 lata, 124zl, Śląskie
 • ~olo / 2020-08-25 14:25:16
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.00 / 5
  Prawdą jest, że na 300 Mb/s w większości jest dostarczana około 50 Mb/s już nawet nie reaguję jak powróci zdalna szkoła to chyba zgłoszę do UOKiK ( wnuczka nie mogła brać udziału w lekcji bo zmalał nawet do około 15 Mb/s) dlaczego oferują coś czego nie mogą zapewnić a sprawdzenie po kablu to dotyczy starych laptopów bo jakoś w nowym nie widzę gniazda. Szybszy mam w komórce śmiać się nie wypada bo płacę za 1/6 usługi i większość z którymi rozmawiam ma podobne zdanie.
  Zaletystały dostęp
  Wadymała prędkość w porównaniu z gwarantowaną na umowie
  MiejscowośćSiemianowice Śląskie
 • ~KAF4R / 2018-05-08 02:02:26
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  żenująca firma, oszuści i krętacze, usiłowali ze mnie idiotę zrobić że pingi rzędu 5000 ms to wina brudnego wiatraczka w obudowie PC, kpina w żywe oczy, sprawa otarła się o UKE i dopiero wtedy rozwiazali umowę przed czasem na moją korzyść. omijać szerokim łukiem tych naciągaczy! obecnie korzystam z Vectry od ponad roku i nie ma żadnych problemów
  Zaletyżadnych
  Wadypodejście do klienta jak do tępego bydła
  MiejscowośćSiemianowice Śląskie
 • ~Rozgoryczony 1 / 2020-10-25 16:07:47
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak możliwości przekazania reklamacji ciągle automaty ciągle zrywa internet i zawiesza dekoder brak slow
  Nie polecam mimo iż jestem ładnych parę lat u nich
  ZaletyBrak
  WadyBrak możliwości przekazania reklamacji ciągle automaty ciągle zrywa internet i zawiesza dekoder brak slow
  MiejscowośćSiemianowice Śląskie