Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PKP Intercity opinie

Ocena na podstawie 5945 opinii

1.89 / 5

  • Wygoda
    1.80
  • Jakość obsługi
    1.80
  • Oferta
    1.91
  • Poziom cen
    2.03

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Kujawy / 2018-10-02 17:19
    Ocena: 1.25 / 5
    Wracam z Warszawy do Bydgoszczy od ponad pół godziny stoimy w Bednarach. Wyprzedził nas kolejny pociąg do Bydgoszczy. Kpina i brak szacunku dla podróżujących. Zwrot pieniędzy. 48 minut opóźnienia za cza stracony na bocznicy nie należą się pieniądze za przejazd
    ZaletyBrak
    WadyOpóźnienie. Brud i smród w przedziale
  • ~Miska / 2018-10-01 10:31
    Ocena: 1.50 / 5
    Sam przejazd nie ma tragedii pociągi mniej lub bardziej wygodne plUs konduktorzy zazwyczaj uprzejmi z plusów to tyle o ile to pierwsze można nazwać plusem. Ceny pośrednie jak się trafi na zniżkę spoko jak nie to boli w portfelu . Jakośc usług jeśli chodzi o kasy tragedia . Na każde pytanie zazwyczaj usłyszymy ,,nie wiem,, to tak jakby kelner na pytanie klienta ,, jakie macie piwo lane,, odpowiedział, ,nie wiem,, jest to absurd bo skąd mamy uzyskać odpowiedzi jeśli nie od osoby która powinna nam jej udzielić. (Internet tez nie jest najłatwiejszy w uzyskaniu pomocy jeśli chodzi o pkp) jakieś zwroty zamiany? Pów biedy ale jeśli kupimy bilet przez internet i chcemy później coś zrobić z nim przy kasie to już jest masakra.
  • ~ewa / 2018-10-01 08:50
    Ocena: 1.00 / 5
    1 listopada jest mniej pociągów z Warszawy do Krakowa. Wierzyć się nie chce! nie ma np. pendolino o 13.50.
  • ~Bogdan / 2018-09-30 10:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak organizacji, ogólny brak wiedzy, inteligencja na poziomie psa, brak odpowiedzi na najprostsze pytania często odpowiedzi na zadane pytanie są błędne
  • ~Tomek / 2018-09-29 20:26
    Ocena: 2.50 / 5
    Podchodząc do kasy poprosiłem o dwa bilety. W pustym pociągu sprzedano mi dwa bilety na jednym wydruku które nie były obok siebie. Serio? Na złość? Sytuacja z Piotrkowa Trybunalskiego nie pozdrawiam Pani z okienka.
    WadyPani z Okienka.
  • ~Echh / 2018-09-26 18:38
    Ocena: 1.25 / 5
    Witam.
    Wlasnie po raz polejny postój pociągu IC3600 relacji Przemysl Główny - Wrocław Główny tym razem w Płaszowie (Kraków)
    Miejsc brak.Bilety sprzedawane bez gwarancji miejsca.Ja z żoną i sporo osob stoimy w korytarzu
    Opóźnienie jedyne 30min.
    Ta firma to porażka.
    Zdecydowanie nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko inne
  • ~Jake / 2018-09-26 14:34
    Ocena: 1.75 / 5
    ODRADZAM ZDECYDOWANIE !
    Dałem PKP Intercity miesiąc na wyjcie z tej sytuacji z twarzą. Po próbie wyjaśnienia sytuacji jestem zmuszony wystawić taką a nie inną opinię ponieważ zostałem oszukany. Pociąg opóźnił się o 70 minut, w związku z czym wystąpiłem o zwrot pieniędzy za bilet i odszkodowanie za opóźnienie. Pociąg stał kilka razy na trasie Warszawa Wschodnia - Kalisz. Po miesiącu dalej nie uzyskałem odpowiedzi, brak kontaktu z Intercity. Niech się udławią tymi pieniędzmi. Nie polecam.
  • ~Art / 2018-09-26 10:25
    Ocena: 1.25 / 5
    Po raz pierwszy od 10 lat zdecydowałem się dać szansę polskim kolejom. Ic Premium czyli sławne pendolino i... podjeżdża skład z lat przełomu lat 80/ 90 tych. Na lotniskach opóźnienia są czymś normalnym, jednak można usłyszeć słowo przepraszam. Nie w pkp.
    Kupujesz czekoladę Wedla A dostajesz wyrób czekoladopodobny
    WadyPkp zatrzymalo się w latach 80 tych
  • ~Tomasz / 2018-09-26 07:32
    Ocena: 1.25 / 5
    To już jest szczyt chamstwa żeby klient musiał płacić za połączenie bo chce dowiedzieć się ile ma zapłacić za bilet albo Jaki jest rozkład jazdy - nie polecam tej firmy.
    Tak po prostu się nie robi!!!
  • ~Wrak człowieka / 2018-09-26 06:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Jadę właśnie z Torunia do Szczecina. Opóźnienie 150 minut. Do 100 minut obsługa jeszcze coś informowała, ale już przestali. Tragedia. Ta podróż jest koszmarem. Przy próbach wyjaśnienia odpowiadają krzykiem. Brawo pkp, kolejny popis. I to wszystko za ponad 60 zł. Nie będziemy, bo maszynisty nie ma.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Jolanta / 2018-09-24 06:10
    Ocena: 3.75 / 5
    Zimno,zimno w pociągach, system sprzedaży biletów umiejscawia większość pasażerów w jednych wagonach, by okazało się że następne są kompletnie puste.
  • ~Maks / 2018-09-23 19:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Jade właśnie pociągiem z Krakowa Głównego do Gdyni to 8 godzin drogi a na moje miejsce zostały sprzedane 3 bilety.... ustąpiłem miejsca bo chodziło o panią koło 40/50lat ... Będę stać teraz jak debil z biletem i miejscem zarezerwowanym....
    ZaletyNie ma
    WadyCałe ogarnięcie intercity
  • ~Adrian / 2018-09-23 09:46
    Ocena: 2.00 / 5
    Nie warto płacić za bilet na 1 klase skoro byle gamoń w dresie popijający wódke może tam sobie usiaść i zlewać na prośby konduktorów, aby przeszedł do swojego wagonu(2 kl.) Ani konduktor ani ochrona nie robią nic, żeby egzekwować od pasażerów przebywania w odpowiedniej klasie.
    To się dzieje regularnie.
    Dzisiaj 23.08.18,na trasie Krk Gł.- Szcz. Gł, pociąg godz. 6.37
    WadyKonduktorzy tchórze i lenie. Nie potrafią zapanować nad pasażerami (dresami/lumpami). Normalny człowiek kupuje bilet na 1 kl. i musi jechać z takimi burakami,ktorzy zawsze maja bilet na 2kl lub w ogole nie mają, a konduktorzy olewają prace.
  • ~Zofia / 2018-09-23 08:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Mój powrót z Katowic to był koszmar,wracałam ze szpitala obolała.Siedzenia wpadniete,pociag tak trzaskal,że jeszcze to czuję.A pasażerka w moim przedziale z s mierdzacym psem który biegał co chwilę po mnie.Tak przebiegła moja podróż w bólu.
    WadyNie do opisania to co przeszłam
  • ~Karol / 2018-09-22 15:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Wieczne spóźnienia. Nie zdążyłem na pociąg i ciągle postoje. Tragedia.
    ZaletyBrak
    WadyCałe intercity to wada
  • ~Agnieszka / 2018-09-22 15:42
    Ocena: 3.00 / 5
    Wagon rowerowy, w którym są haki na dwa rowery i toaleta. Jadąc do Ustronia 6 rowerów, wracając 8 rowerów. Bezsens. Ludzie chcący się dostać do toalety, muszą robić szpagaty między rowerami
    ZaletyMili konduktorzy
    WadyBrak miejsca na rowery w wagonie rowerowym
  • ~Mariola / 2018-09-22 10:54
    Ocena: 1.25 / 5
    Masakra okropna obsluga pani w kasie problem z rezerwacja przez internet pani w kasie proponowala dla 2 miesiecznego dziecka miejsce i innym przedziale jak matka chora normalnie w pociagu nieprzyjemni konduktorzy nie polecam tylko oddac spr do telewizji albo do programu trudne sprswy
  • ~Jarek / 2018-09-21 21:42
    Ocena: 3.25 / 5
    Dwa lata co tydzień Pendolino na trasie Warszawa - Kołobrzeg. Wiecznie spóźnione, ciągłe przepraszania i mamienie wafelkami. Ceny z kosmosu... wygoda? Ciasno stare expresy biją na łeb Pendolino. Internetu brak... Jedyny plus to cisza i miła obsługa
  • ~Piotr / 2018-09-21 18:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Pociąg pełen , ludzie siedzą na podłodze a mimo to płacą jak za pełnowartościowy bilet! Porażka!!
    ZaletyBrak zalet
    WadyPrzepełnione pociągi , ludzie siedzą na podłodze!!
  • ~Dorota / 2018-09-21 16:52
    Ocena: 1.75 / 5
    Jade właśnie pociągiem z Warszawy do Wrocławia, który kosztował dużo, a nie mam gdzie siedzieć. Zostałam uprzedzona, że może tak być, ale pociąg jest przepełniony, a nad nami widać reklame- filmik jak to wygodnie jest w intercity... I choć to sprzyja poznaniu ludzi i jest miło to nie powinno być takich sytuacji ze sprzedaje się bilety do oporu bo to niebezpieczne
Dodaj własną opinię »