WadyOpóźnienia brak zwrotu pieniędzy cena kompletnie nieadekwatna do usługi
strona 254 z 297
- « poprzednia
- 1 ...
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- nastepna »
-
~Źle / 2019-06-16 00:56Ocena: 1.75 / 5
Od ponad 20 lat nie jeździłam koleją ostatnio skorzystałam 2 razy pierwszy przejazd opóźnienie godzina 40 utknęliśmy w polu za tydzień kolejny przejazd Pociąg jadący przez wrocław do Białystok opóźniony o trzy i pół godziny -
-
~Alojzy / 2019-06-15 14:34Ocena: 1.00 / 5
Pociąg relacji Przemyśl- Gdynia ma się wrażenie, że komuna wróciła...
Na zewnątrz 34 stopnie upał, w pociągu nie wiele mniej!!! Brak jakiejkolwiek wentylacji A o klimatyzacji to jedynie można pomarzyć!!!
Brak wagonu restauracyjnego- na tak długiej trasie - skandal!!!
Brak gniazdek nawet w 1 klasie , zastanawiam się za co się płaci, kupując bilet na 1 klasę, chyba za smród i piekielny skwar oraz huk przez otwarte okna i drzwi , żeby przeżyć...
Drogie PKP chyba już czas na wymianę tego jezdzacego złomu, przypominam , że mamy 21 wiek. O opóźnieniu pociągu już wolę nie pisać, mam nadzieje , że ten złom się doturla do mety...
Na dzień dzisiejszy śmiało można powiedzieć, że to najgorszy środek transportu i niestety nie najtańszy!!!ZaletyBrakWadySame wady -
~MM / 2019-06-15 02:35Ocena: 2.25 / 5
Pociąg Szczecin - Warszawa przez Poznań.
Gigantyczne opóźnienie, żadnej informacji dlaczego ani wcześniejszego poinformowania. W połączeniu z brakiem zapowiedzi stacji robi niezły chaos.ZaletyDużo miejsca.
Dobre odstępy między siedzeniamiWadyBrak klimy
Brak wifi
Brak gniazdka
Brak informacji
Brak obsługi -
~Mariusa / 2019-06-14 23:54Ocena: 1.00 / 5
Katastrofa, siesziałem na własnej walizce kolo śmierdzącego kibla. Ludzie stłoczeni jak śledzie w puscze. Nie polecam. ZaletyBrakWadyCzas, komfort jazdy, stare rozjebane wagony, brak rozwoju. -
~Aga / 2019-06-14 22:31Ocena: 1.00 / 5
Brak wifi, klimatyzacji, punktualnosci.
W XXI w. PKP reprezentuje wszystko co najgorsze w podejściu do klienta. -
~Młody / 2019-06-14 15:47Ocena: 1.00 / 5
Na dworze 32*C w pociągu 28 jakaś makabra zaorac to całe PKP intercity Wrocław-Radom opóźnienia 50min koszmar -
~sic! / 2019-06-14 14:40Ocena: 1.00 / 5
TLK 35100 Przemyśl - Sopot. Na zewnątrz ponad 30 St.C. Dobrze, że okna się otwierają - klimatEee 26Cyzacja jak w Telezakupach. Weź kanapki, bo zdechniesz z głodu - zapomnij o wagonie restauracyjnej. Pozdrawiam prezesa TLK i pppanią od marketingu (z gòry przepraszam za ew. seksizm. -
~TomaszM / 2019-06-14 13:54Ocena: 4.50 / 5
Dobrą ocenę zapewnił Pan konduktor który widząc że żona wraca z opatrunkami po operacji odstąpił nam cały przedział konduktorski na wyłączność. Żona mogła się wygodnie położyć. Wielki szacun i ogromne dzięki dla tego Pana. Jakby co był to pan konduktor z trasy Gliwice ~ Wrocław, odjazd godz 13 z Gliwic, dnia 14.06.2019. Premię dla tego Pana, awans, podwyżkę :) Dzięki takim pracownikom PKP może być oceniane pozytywnie!! ZaletyLudzcy pracownicy -
-
~Armand / 2019-06-14 11:11Ocena: 2.50 / 5
Obsługa fatalna.Pani w kasie była bardzo nie miła i nie uprzejma .Mozna powiedzieć ze zamiast sprzedawać mi bilet to krzyczała. Podczas kontroli kiedy to zapomniałem legitymacji i chciałem pokazać pani od kontroli biletów jej wirtualna wersje ta stwierdziła ze oni takiego czegoś nie uznają i musze w takim wypadku zapłacić karę o wysokości 50 zł oraz dopłacić 20 zł . Następnie uśmiechnięta wyszła z mojego przedziału i życzyła mi miłego dnia -
~Jadzia / 2019-06-14 11:07Ocena: 4.50 / 5
Dziękujemy przemiłej Pani Konduktorce z pociągu Pomorzanin jadącej z nami w dn 14 06 ( w Gnieżnie p 11:14) Uprzejma, opiekuńcza i profesjonalna. Dwoje dziadków???? -
~Rafik / 2019-06-13 19:39Ocena: 1.00 / 5
Traktują ludzi jak zwierzęta. 40 stopni w przedziale 8 osob, ścisk -
~Podróżna PKP Intercity / 2019-06-13 14:32Ocena: 4.75 / 5
Jechałam z Torunia do Warszawy pociągiem PKP Intercity. Chciałam pochwalić kasjera Artura z kas biletowych na dworcu Toruń Gł za miłą i uprzejmą obsługę oraz dobranie nam wspaniałych miejsc w pociągu do Warszawy. Widać, że jest to człowiek kompetentny, który zna się na pociągach. Podróż minęła nam w miłej i przyjaznej atmosferze. Pozdrawiam. ZaletyObsługa -
~Simsuma / 2019-06-13 11:17Ocena: 2.00 / 5
12czerwiec, trasa Warszawa-Malbork.
Po roku nieobecnosci w kraju przyszlo mi podrozowac z 2 dzieci w wieku szkolnym pociagiem ICC. Zderzenie z polska rzeczywistoscia bylo delikatnie mowiac traumatyczne,a to za sprawa podrozujacych kibicow raczacych sie piwem i alkoholem.Nie trzeba chyba dodawac,ze jezyk uzywany przez kibicow byl poprostu rynsztokowy.Obsluga pociagu nie reagowala ograniczajac sie jedynie do sprawdzania biletow.Smutne to bardzo.WadyBrak zakazu spozywania alkoholu nisko i wysokosci procentowego w pociagu -
~Anita / 2019-06-13 07:59Ocena: 2.75 / 5
Witam
Od dwoch miesiecy korzystam z uslug Intercity Gniezo-Bydgoszcz.
Skandal.
Na palcach jednej reki mozna policzyc kiedy pociag byl punktualny ,odjazd z Gniezna 17:27 (zmiana godz od 9.06)
Przewazniw do 20 minut spoznienia.
12.06 postanowilam jechac polaczeniem o 16:26.
Katastrofa 90 minut spoznienia wiec ponownie skorzystalam z polaczenia 17:27 i co 20 minut opoznienia.
Warunki przejazdu a cena za bilet co to ma byc.
Takie zalety pokazujecie na monitorach w pociagu.
Prosze obejrzec te spoty a odnies sie do rzeczywistosci.ZaletyBrakWadyOs czasu do czasu radze zajac sie biegajacymi insektami,ktore kasaja pasazerow. -
~Jakub. / 2019-06-13 03:35Ocena: 1.00 / 5
Po pierwsze, Wbrew temu co piszą za kawę musiałem zapłacić 5 zł, pożal się Boże price polo i małą wodę dostałem o 11/12.. W nocy konduktorka wyrzuciła mnie z wagonu sypialnego, chodź mówiłem że mogę dopłacić i pieniądze nie grają roli bo to wyjazd służbowy, była opryskliwa łagodnie mówiąc, na wieść, że chce rozmawiać z kierownikiem pociągu wywaliła mnie za drzwi i zamknęła za sobą.. Żenada. (11.6 poniedziałek Gdańsk-Gliwice) ZaletyŻadnych zalet.WadyWady to personel. -
~Angus / 2019-06-12 19:12Ocena: 1.00 / 5
Ciężko otrzymać zwrot pieniędzy za godzinne opóźnienia. Jak jeżdżę często to co 2 przejazd jest opóźniony w tym minimum 20 min do 6h. Dojazd do miast typu Płock nieopłacalny. Brak dojazdu do największej imprezy muzycznej typu dawny Woodstock. ZaletybrakWadyTragiczny stan, tragiczne połączenia -
-
~basiam35 / 2019-06-12 18:03Ocena: 1.00 / 5
Ciasno i bez klimatyzacji kierunek Koszalin Gliwice tragedia przy temperaturze powyżej 30stopni...można sie ugotować!!! -
~ElKa / 2019-06-12 09:51Ocena: 4.00 / 5
Dogodne połączenie relacji Rzeszów Poznań. Żałuję, że obecnie zlikwidowano jedno połączenie. ZaletyMiła obsługa.WadyKlimatyzacja nastawiona na zbyt niską temperaturę, na wyświetlaczu podawane są nieprawdziwe informacje (data, godzina, bieżące położenie, następna stacja). -
~Justyna / 2019-06-12 09:35Ocena: 1.00 / 5
Skład z czasów PRL brak tlenu przeladowany(choć mówi się że objęty całkowitą rezerwacja miejsc)myślę że trzeba by to było zgłosić chyba w caritas może rozdawaliby darmowe wody tragedia! Upał że aż pali takie taboru? Za jakie pieniądze chyba do obozów jak woził były podobne warunki rozpacz!!!! -
~LypkiSzopez / 2019-06-11 17:47Ocena: 1.75 / 5
Wagony w pociągach TLK pamiętają fabrykę Cegielskiego z lat 80. Ogólny brud, zapach papierosów w pociągu nie jest niczym dziwnym w PKP. Toaleta sprzątana nieczęsto wnioskując po zapachu unoszącym się w niej. Obsługa dramatyczna, ciasne i brudne przedziały. Brak gniazdek z prądem oraz klimatyzacji. W pociągach tych otwarcie drzwi nieraz graniczy z cudem. Każdemu serdecznie odradzam podróży pociągami PKP TLK. O opóźnieniach nie piszę, bo są one codziennością i najmniejszym problemem. ZaletyCenaWadyBrud, fatalna załoga konduktorska, przestarzałe składy, opóźnienia, brak podstawowych urządzeń umilających podróż (klimatyzacja, możliwość naładowania telefonu)
strona 254 z 297
- « poprzednia
- 1 ...
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- nastepna »
