Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PKP Intercity opinie

Ocena na podstawie 5940 opinii

1.89 / 5

  • Wygoda
    1.80
  • Jakość obsługi
    1.80
  • Oferta
    1.91
  • Poziom cen
    2.04

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Źle / 2019-06-16 00:56
    Ocena: 1.75 / 5
    Od ponad 20 lat nie jeździłam koleją ostatnio skorzystałam 2 razy pierwszy przejazd opóźnienie godzina 40 utknęliśmy w polu za tydzień kolejny przejazd Pociąg jadący przez wrocław do Białystok opóźniony o trzy i pół godziny
    WadyOpóźnienia brak zwrotu pieniędzy cena kompletnie nieadekwatna do usługi
  • ~Alojzy / 2019-06-15 14:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Pociąg relacji Przemyśl- Gdynia ma się wrażenie, że komuna wróciła...
    Na zewnątrz 34 stopnie upał, w pociągu nie wiele mniej!!! Brak jakiejkolwiek wentylacji A o klimatyzacji to jedynie można pomarzyć!!!
    Brak wagonu restauracyjnego- na tak długiej trasie - skandal!!!
    Brak gniazdek nawet w 1 klasie , zastanawiam się za co się płaci, kupując bilet na 1 klasę, chyba za smród i piekielny skwar oraz huk przez otwarte okna i drzwi , żeby przeżyć...
    Drogie PKP chyba już czas na wymianę tego jezdzacego złomu, przypominam , że mamy 21 wiek. O opóźnieniu pociągu już wolę nie pisać, mam nadzieje , że ten złom się doturla do mety...
    Na dzień dzisiejszy śmiało można powiedzieć, że to najgorszy środek transportu i niestety nie najtańszy!!!
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~MM / 2019-06-15 02:35
    Ocena: 2.25 / 5
    Pociąg Szczecin - Warszawa przez Poznań.
    Gigantyczne opóźnienie, żadnej informacji dlaczego ani wcześniejszego poinformowania. W połączeniu z brakiem zapowiedzi stacji robi niezły chaos.
    ZaletyDużo miejsca.
    Dobre odstępy między siedzeniami
    WadyBrak klimy
    Brak wifi
    Brak gniazdka
    Brak informacji
    Brak obsługi
  • ~Mariusa / 2019-06-14 23:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Katastrofa, siesziałem na własnej walizce kolo śmierdzącego kibla. Ludzie stłoczeni jak śledzie w puscze. Nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyCzas, komfort jazdy, stare rozjebane wagony, brak rozwoju.
  • ~Aga / 2019-06-14 22:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak wifi, klimatyzacji, punktualnosci.
    W XXI w. PKP reprezentuje wszystko co najgorsze w podejściu do klienta.
  • ~Młody / 2019-06-14 15:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Na dworze 32*C w pociągu 28 jakaś makabra zaorac to całe PKP intercity Wrocław-Radom opóźnienia 50min koszmar
  • ~sic! / 2019-06-14 14:40
    Ocena: 1.00 / 5
    TLK 35100 Przemyśl - Sopot. Na zewnątrz ponad 30 St.C. Dobrze, że okna się otwierają - klimatEee 26Cyzacja jak w Telezakupach. Weź kanapki, bo zdechniesz z głodu - zapomnij o wagonie restauracyjnej. Pozdrawiam prezesa TLK i pppanią od marketingu (z gòry przepraszam za ew. seksizm.
  • ~TomaszM / 2019-06-14 13:54
    Ocena: 4.50 / 5
    Dobrą ocenę zapewnił Pan konduktor który widząc że żona wraca z opatrunkami po operacji odstąpił nam cały przedział konduktorski na wyłączność. Żona mogła się wygodnie położyć. Wielki szacun i ogromne dzięki dla tego Pana. Jakby co był to pan konduktor z trasy Gliwice ~ Wrocław, odjazd godz 13 z Gliwic, dnia 14.06.2019. Premię dla tego Pana, awans, podwyżkę :) Dzięki takim pracownikom PKP może być oceniane pozytywnie!!
    ZaletyLudzcy pracownicy
  • ~Armand / 2019-06-14 11:11
    Ocena: 2.50 / 5
    Obsługa fatalna.Pani w kasie była bardzo nie miła i nie uprzejma .Mozna powiedzieć ze zamiast sprzedawać mi bilet to krzyczała. Podczas kontroli kiedy to zapomniałem legitymacji i chciałem pokazać pani od kontroli biletów jej wirtualna wersje ta stwierdziła ze oni takiego czegoś nie uznają i musze w takim wypadku zapłacić karę o wysokości 50 zł oraz dopłacić 20 zł . Następnie uśmiechnięta wyszła z mojego przedziału i życzyła mi miłego dnia
  • ~Jadzia / 2019-06-14 11:07
    Ocena: 4.50 / 5
    Dziękujemy przemiłej Pani Konduktorce z pociągu Pomorzanin jadącej z nami w dn 14 06 ( w Gnieżnie p 11:14) Uprzejma, opiekuńcza i profesjonalna. Dwoje dziadków????
  • ~Rafik / 2019-06-13 19:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Traktują ludzi jak zwierzęta. 40 stopni w przedziale 8 osob, ścisk
  • ~Podróżna PKP Intercity / 2019-06-13 14:32
    Ocena: 4.75 / 5
    Jechałam z Torunia do Warszawy pociągiem PKP Intercity. Chciałam pochwalić kasjera Artura z kas biletowych na dworcu Toruń Gł za miłą i uprzejmą obsługę oraz dobranie nam wspaniałych miejsc w pociągu do Warszawy. Widać, że jest to człowiek kompetentny, który zna się na pociągach. Podróż minęła nam w miłej i przyjaznej atmosferze. Pozdrawiam.
    ZaletyObsługa
  • ~Simsuma / 2019-06-13 11:17
    Ocena: 2.00 / 5
    12czerwiec, trasa Warszawa-Malbork.
    Po roku nieobecnosci w kraju przyszlo mi podrozowac z 2 dzieci w wieku szkolnym pociagiem ICC. Zderzenie z polska rzeczywistoscia bylo delikatnie mowiac traumatyczne,a to za sprawa podrozujacych kibicow raczacych sie piwem i alkoholem.Nie trzeba chyba dodawac,ze jezyk uzywany przez kibicow byl poprostu rynsztokowy.Obsluga pociagu nie reagowala ograniczajac sie jedynie do sprawdzania biletow.Smutne to bardzo.
    WadyBrak zakazu spozywania alkoholu nisko i wysokosci procentowego w pociagu
  • ~Anita / 2019-06-13 07:59
    Ocena: 2.75 / 5
    Witam
    Od dwoch miesiecy korzystam z uslug Intercity Gniezo-Bydgoszcz.
    Skandal.
    Na palcach jednej reki mozna policzyc kiedy pociag byl punktualny ,odjazd z Gniezna 17:27 (zmiana godz od 9.06)
    Przewazniw do 20 minut spoznienia.
    12.06 postanowilam jechac polaczeniem o 16:26.
    Katastrofa 90 minut spoznienia wiec ponownie skorzystalam z polaczenia 17:27 i co 20 minut opoznienia.
    Warunki przejazdu a cena za bilet co to ma byc.
    Takie zalety pokazujecie na monitorach w pociagu.
    Prosze obejrzec te spoty a odnies sie do rzeczywistosci.
    ZaletyBrak
    WadyOs czasu do czasu radze zajac sie biegajacymi insektami,ktore kasaja pasazerow.
  • ~Jakub. / 2019-06-13 03:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Po pierwsze, Wbrew temu co piszą za kawę musiałem zapłacić 5 zł, pożal się Boże price polo i małą wodę dostałem o 11/12.. W nocy konduktorka wyrzuciła mnie z wagonu sypialnego, chodź mówiłem że mogę dopłacić i pieniądze nie grają roli bo to wyjazd służbowy, była opryskliwa łagodnie mówiąc, na wieść, że chce rozmawiać z kierownikiem pociągu wywaliła mnie za drzwi i zamknęła za sobą.. Żenada. (11.6 poniedziałek Gdańsk-Gliwice)
    ZaletyŻadnych zalet.
    WadyWady to personel.
  • ~Angus / 2019-06-12 19:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Ciężko otrzymać zwrot pieniędzy za godzinne opóźnienia. Jak jeżdżę często to co 2 przejazd jest opóźniony w tym minimum 20 min do 6h. Dojazd do miast typu Płock nieopłacalny. Brak dojazdu do największej imprezy muzycznej typu dawny Woodstock.
    Zaletybrak
    WadyTragiczny stan, tragiczne połączenia
  • ~basiam35 / 2019-06-12 18:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Ciasno i bez klimatyzacji kierunek Koszalin Gliwice tragedia przy temperaturze powyżej 30stopni...można sie ugotować!!!
  • ~ElKa / 2019-06-12 09:51
    Ocena: 4.00 / 5
    Dogodne połączenie relacji Rzeszów Poznań. Żałuję, że obecnie zlikwidowano jedno połączenie.
    ZaletyMiła obsługa.
    WadyKlimatyzacja nastawiona na zbyt niską temperaturę, na wyświetlaczu podawane są nieprawdziwe informacje (data, godzina, bieżące położenie, następna stacja).
  • ~Justyna / 2019-06-12 09:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Skład z czasów PRL brak tlenu przeladowany(choć mówi się że objęty całkowitą rezerwacja miejsc)myślę że trzeba by to było zgłosić chyba w caritas może rozdawaliby darmowe wody tragedia! Upał że aż pali takie taboru? Za jakie pieniądze chyba do obozów jak woził były podobne warunki rozpacz!!!!
  • ~LypkiSzopez / 2019-06-11 17:47
    Ocena: 1.75 / 5
    Wagony w pociągach TLK pamiętają fabrykę Cegielskiego z lat 80. Ogólny brud, zapach papierosów w pociągu nie jest niczym dziwnym w PKP. Toaleta sprzątana nieczęsto wnioskując po zapachu unoszącym się w niej. Obsługa dramatyczna, ciasne i brudne przedziały. Brak gniazdek z prądem oraz klimatyzacji. W pociągach tych otwarcie drzwi nieraz graniczy z cudem. Każdemu serdecznie odradzam podróży pociągami PKP TLK. O opóźnieniach nie piszę, bo są one codziennością i najmniejszym problemem.
    ZaletyCena
    WadyBrud, fatalna załoga konduktorska, przestarzałe składy, opóźnienia, brak podstawowych urządzeń umilających podróż (klimatyzacja, możliwość naładowania telefonu)
Dodaj własną opinię »