Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PKP Intercity opinie

Ocena na podstawie 5940 opinii

1.89 / 5

  • Wygoda
    1.80
  • Jakość obsługi
    1.80
  • Oferta
    1.91
  • Poziom cen
    2.04

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Agnieszka / 2019-06-21 21:40
    Ocena: 4.00 / 5
    Chciałabym podziękować konduktorowi, zupełnie bezinteresownie dolozyl wszelkich staran żeby pociąg, do którego się przesiadałam na stacji Koluszki w dniu 20.06.2018 poczekał na mnie, jechalam z Warszawy Centralnej pociąg do Krakowa o godz. 12.10. Pociąg mial opóźnienie 10 minut. Tylko ja jedna przesiadalam się na stacji Koluszki a mimo to pociąg poczekał. Niestety nie znam imienia pana konduktora ale bardzo mu dziękuję, że pomógł bo po prostu chciał tak zwyczajnie po ludzku.
  • ~Adrian / 2019-06-21 18:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat, brak klimatyzacji, w pociągu ponad 29 stopni, okna zablokowane nie idzie nic otworzyć. Jeżdżę bardzo rzadko pociągami, ale zawsze jest coś nie tak. Wolę stać w korku 3h u siebie w samochodzie, ale przynajmniej mam komfort jazdy i temperatury.
  • ~podróżujący / 2019-06-21 11:13
    Ocena: 1.75 / 5
    Dworzec kolejowy w Przemyślu.Kilometrowa kolejka do kas. Czynne tylko 2 kasy, w których obsługują ślamazarne Panie.Po zwróceniu uwagi,jeszcze pyskujące.Automat biletowy na dworcu nie działa sprawnie(ciagle się wiesza i zacina)kupno biletu zajęło mi prawie 1,5h!PKP weź się do roboty!
  • ~Barwe / 2019-06-20 17:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Zawsze jakieś opóźnienia, stare pociągi non stop się psują.
    ZaletyNie ma
    WadyWszystko
  • ~A co cię to / 2019-06-20 08:11
    Ocena: 1.25 / 5
    Spóżnia siee eeeeejrsjsbsuwbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    ZaletyNi ma
    WadyWszystko
  • ~Oko / 2019-06-19 19:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Na trasie której przejazd zajmuje 105 minut, opoznienie wynosilo 75 minut. Totalne dno. Jak dalej tak pojeżdżą to beda im klaskac gdy dojada na czas... Polecam to zamknac i zajac sie czyms innym
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Hanna / 2019-06-19 18:37
    Ocena: 4.50 / 5
    Witam.
    Chciałabym wyróżnić panią Aleksandrę, kasjerkę z bydgoskiego PKP Intercity. Mimo nawału niełatwej pracy przy sprzedaży biletów, jest zawsze uśmiechnięta, potrafi dobrze doradzić i naprawdę ma cierpliwość.
    Dziękuję, Pani Olu!
    Hanna z Bydgoszczy
  • ~AdamM / 2019-06-19 14:11
    Ocena: 1.00 / 5
    180 minut opóźnienia na trasie Łódź - Krakow. Oczywiście nie jest to pierwsze i zapewne ostatnie. Polecam jechać flixbusem, jeśli zależy Wam na dojechaniu na czas.
    ZaletyKlimatyzacja, toalety
    WadyCała reszta
  • ~Ania / 2019-06-19 06:37
    Ocena: 2.00 / 5
    Codziennie duża kolejka do kas we Wrocławiu, 20 osób stoi w kolejce a 2 kasy są tylko otwarte !!! Ludzie się denerwują i nie zdążają na pociągi.
    Pani w kasie sprzedała mi źle bilet i musiałam dopłacać w pociągu !
    Na odcinku Oława - Wrocław między godzinami 12:00 -15:00 codziennie opóźnienia po 190 minut!
    WadyObsługa
    Kolejki w kasach
    Opóźnienia
  • ~Monika / 2019-06-18 13:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Standard poniżej oceny. O klimatyzacji nie słyszeli wcale
    Czepiaja się, miejsc ale tylko I klasy, która niczym się nie różni od II poza tym konduktorzy hamscy i
    ZaletyBrak zalet podróżowania tymi kolejami
    WadyNajlepsze rozwiązanie to nie wsiadac i wybrać innego przewoźnika
  • ~KORFANTY JEST. / 2019-06-18 08:17
    Ocena: 4.00 / 5
    Pociąg przyjechał 10 minut przed czasem. Nie trzeba czekać w pełnym słońcu, a można wejść do pociągu.Nikt o tym nie powiadomił.
  • ~Hubert / 2019-06-18 08:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Pociąg przyjechał przed czasem co wprowadził mnie w błąd
  • ~Intercity ssie / 2019-06-16 22:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Opóźnienie 114 minut i brak wypłaty odszkodowania, kpina...
  • ~Maria / 2019-06-16 19:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Pociąg Pobrzeże tragedia w pierwszej klasie w dniu 14.06.2019 brak klimatyzacji .Pełen pociąg ludzi pełne korytarze nawet w pierwszej klasie brak dojścia do toalet ,obsługa pociągu nie reagowała na uwagi pasażerów.
    ZaletyBrak.
    WadySame wady.
  • ~Patrol London / 2019-06-16 18:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Wrocław kasy biletowe fatalna obsługa PKP powinno bardziej się starać
    ZaletyBrak zalet
    WadyStare małe pociągi za mało wagonów brak miejsc siedzących
  • ~Przemo / 2019-06-16 17:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Od dawna nie jeżdżę PKP Intercity (za to często latam WizzAir i RyanAir i czasem jeżdżę Flixbusem które mają dużo lepsze oferty) z powodu bardzo wysokich cen w PKP i niskiej jakości usług w PKP


    Kiedy jeździłem ponad 10 lat temu czasami pociągi były opóźnione np. o 2 i pół godziny i zamiast na 10:10 do Warszawy kiedyś przyjechałem na 13:00 i nie zdążyłem załatwić wszystkich spraw w stolicy i musiałem wrócić tydzień później


    W pociągach było brudno i śmierdziało (teraz podobno nie jest lepiej jako że do pociągu często wchodzą jak słyszałem bez biletu bezdomni z wszami i zarażają pasażerów a do Flixbusa, Wizzair i Ryanair ich się nie wpuszcza wpuszczają tylko pasażerów z biletami które są często w atrakcyjnych cenach), personel bardzo nie miły, na moje zapytanie o opóźnienie konduktor zaczął się śmiać zamiast mnie przeprosić i stwierdził że nie przysługują mi żadne prawa...
    Zaletytoalety
    WadyWszystko
  • ~Hophop / 2019-06-16 16:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Chora sprawa z omijaniem Kostrzyna na czas Woodstock’u dla utrudnienia dojazdu. Czasem złośliwość i wściekłość powodowana nienawiścią nie zna granic. Nie szanuję takich zachowań, zdecydowanie negatywna ocena za niemoralne sytuacje.
    WadyUtrudnianie dojazdu, złośliwość, brak człowieczeństwa i profesjonalizmu
  • ~Ktosik / 2019-06-16 13:18
    Ocena: 1.50 / 5
    Pociąg Gdynia - Krakow - opóźniony 70 minut. Po oczekiwaniu na dworcu wsiadasz, okazuje się, że zakupione bilety z miejscami nie obowiązują. Takich miejsc nie ma w danym wagonie. Awarie pociągu, które sprawiają kolejne opóźnienia... I nagle przestaje działać klimatyzacja a personel nie wie co z tym zrobić... Więc dalszą drogę (od Łodzi) jedziesz w upale...
    Droga powrotną Kraków - Gdynia - znów opóźniony... Znów w połowie drogi nie ma klimatyzacji... Obsługa niezbyt miła...
    ZaletyBrak zalet
    WadyCzęste opóźnienia, brak sprawnej klimatyzacji, pociągi awaryjne, nie miła obsługa , brudno (kurz zalega od lat)
  • ~thinker / 2019-06-16 11:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Idziesz z ciężką walizką na peron. Masz do wyboru tylko schody (dworzec warszawa zachodnia). Kiedy jest komunikat o opóźnieniu czy odwołaniu przyjazdu możesz niedosłyszeć co zalecają w takiej sytuacji bo akurat w tym momencie przejedzie Ci pociąg obok (dworzec warszawa zachodnia). Powodzenia. Oby za te trzy lata zrobili remont jak zapowiadają. No i hit: ilość czynnych kas. W Łódź Fabryczna to jakaś pomyłka. Iluzja nowoczesności szczególnie jak się porówna z organizacją na każdym nawet najmniejszym lotnisku na świecie. Chce się śmiać i płakać po powrocie zza granicy.
    Wady- Brak dobrej organizacji
    - Można trafić na złą obsługę niczemu winnego zmęczonego klienta
  • ~Nat / 2019-06-16 09:57
    Ocena: 1.50 / 5
    Bardzo niski standard nieadekwatny do ceny. Miejsca nie są wygodne, już nie wspominając o braku gniazdek kontaktowych. Możliwość wykupu biletu bez miejsca siedzącego to wielkie nieporozumienie z racji braku miejsc stojących. Proponuję przeanalizować ilość podróżujących i dopasowanie miejsc siedzących do konkretnych połączeń. Stanie w takim pociągu to udręka za tak wysoką cenę.
Dodaj własną opinię »