No to tak, jadę sobie z rodzinką od chłopaka nad morze z Katowic, nie ma ani warsu ani przedziału dla palących, w przedziałach gorąco i nie ma jak oddychać. Jak dla mnie to porażka.
ZaletyBrak
WadyMało miejsca, brak warsu, brak przedziału dla osób palących.
~Aleksander / 2019-07-09 20:22
Ocena: 2.00 / 5
(Rybnik) Trzy podejścia do kasy i za trzecim razem pani w okienku objasniła że o równej 19tej zamyka kasę bo ona nie będzie zostawała nadgodzin i nie sprzeda nam biletów (przy kasie były 2 osoby ja i jakaś dziewczyna która też chciała kupić bilet) na koniec tego show zasłoniła roletę burczac coś pod nosem.
ZaletyBrak
WadyDużo by pisać
~Wiki / 2019-07-09 12:47
Ocena: 1.00 / 5
PKP to porażka. Nie ma to jak za bilet TLK gdzie siedzi się w 8 osób ciasno ze maskara płaci się tak samo jak za bilet IC gdzie można siedzieć w 2 osoby z klimatyzacja. Jednak najlepsze są czeskie składy podstawiane na trasy nad morze. Maskara jadąc tyle godzin brak ruchu przez ośmioosobowe przedziały, brak klimatyzacji a o toalecie nie wspomnę.
Warunki jakie oferuje PKP to jak za czasów komuny.
ZaletyBrak
WadyZa dużo by wymienić
~podróżniczka. / 2019-07-09 10:28
Ocena: 4.00 / 5
Ceny do zaakceptowania, komfort w podróży również... ZAWSZE uprzejmi kierownicy pociągu. Mam jedno, bardzo istotne zastrzeżenie. Szukając mojego miejsca przechodziłam obok WARSA gdzie natknęłam się na przykrą sytuację. Pewien Pan w garniturze krzyczał na Panią pracującą w WARSIE, zwracał się do niej w sposób wulgarny i lekceważący... Ja rozumiem, że po to ktoś prowadzi wszelkie działalnosci, ale zwracanie się w taki sposób do pracowników i to kiedy wsiadają pasażerowie jest nie do przyjęcia...
ZaletyCeny, wygoda, porządek.
WadyBrak szacunku do pracowników!
~Krisso / 2019-07-08 17:12
Ocena: 2.25 / 5
Beznadziejne oznaczenie wagonów w systemie rezerwacji, nie wiadomo o co chodzi, obsługa nie chętna do pomocy,siedzą i kawe piją. Kpiny.
ZaletyMoże by było wygodnie gdybym usiadł.
WadyWszystko.
~Maniek1968 / 2019-07-08 09:32
Ocena: 1.00 / 5
To jest skandaliczne! Nie płace za stanie w polu dwie godziny tylko za dojechanie na czas. PKP wstydźcie się!!!!
ZaletyNie ma zalet
WadyZa dużo wymieniać
~Adam / 2019-07-08 08:36
Ocena: 1.50 / 5
To nie powinno być Intercity tylko TooLateCity. Za takie opóźnienia powinny być dwa razy tańsze bilety. Na jakieś 10 przejazdów może z 2 docierają punktualnie.
ZaletyBrak
WadyCena nieporporcjonalna do sztucznie wydłużonego czasu podróży
~m / 2019-07-08 08:16
Ocena: 1.00 / 5
Jechałam pociągiem IC w piątek na trasie Warszawa-Wrocław- pociag opóźniony, wracałam w niedziele Wrocław-Warszawa- pociąg opóźniony, a i tak czas jazdy na tej trasie jest strasznie długi.
Zaletybrak
Wadysame
~Piotr / 2019-07-07 21:20
Ocena: 1.50 / 5
Wlasnie jade pocigiem z Poznania do Krakowa TLK73100 Puławski wakacje w toku a jakis jajogłowy puszcza trzy wagony na takiej trasie czesto osyatnio jezdze z krakowa do Poznania i nie tylko w tym pociagu jest tak to jwst kpina jesli tak sie traktuje klienta to on wczesniej czy puzniej powie dosc niech dyrekcja cos z tym zrobi i to szybko dobra rada mamy 21 w a nie 19
ZaletyNie ma zelet
WadyZa duzo by wymieniac
~Olcia / 2019-07-07 14:32
Ocena: 1.75 / 5
Dzisiaj wracam do Warszawy z Łeby pociągiem Łódz Fabryczna Delfin ludzie jeźdzą 7 godzin i żeby kontaktu do ładowania telefonu nie było najgorszy pociąg jaki dali
ZaletyBrak jedynie miękkie siedzenia
WadyBrak kontaktów do ładowania telefonów
~Gosia 134 / 2019-07-07 12:31
Ocena: 1.25 / 5
Tragedia, ciągle opóźnienia, drogie bilety!
Za opóźnienia przekraczające 15 minut powinny być obniżane ceny! TRAGEDIA, kilkugodzinne opóźniania to standard!
~Mw / 2019-07-06 23:35
Ocena: 2.00 / 5
Pociągi dalekobieżne - przy kasie otrzymujesz informacje o przedziale dla matki z dzieckiem po czym wsiadasz na całonocną podróż w pociąg bez przedziałów, światła całą drogę, klimatyzacja na cały regulator (dzieci chore na 100%) ,malutkie dziecko otrzymuje miejsce w rzędzie innym niż mama. Drący się studenci. I dzieci kilkanaście godzin w takich warunkach w nocy. W moim wypadku dziecko roczne i pięcioletnie. Gdybym miała tego świadomość nigdy w życiu nie skorzystalabym z usług PKP. Aha. Dodatkowo emocje typu pieciolatek wsiada do wagonu i drzwi się zamykają, dziecko w histerię zanim te się otworzą, ty się tarabanisz z wózkiem i dzieckiem w środku i walizkami i nikt nie raczy pomoc.
~Adam / 2019-07-06 21:06
Ocena: 2.25 / 5
Wagony to jakieś trupy odrażające toalety i przedziały na dłuższe trasy
ZaletyWięcej nowych wagonów na dłuższe trasy i bardziej zadbane wnętrze i toalety
WadyStare wagony okropne toalety
~Vszywy / 2019-07-06 19:24
Ocena: 1.00 / 5
W nocnej trasie budzenie pasażerów i sprawdzanie biletów co przystanek.
I klasa bez klimatyzacji ani gniazdek, huk jak w radzieckim czołgu.
ps. czemu nie można dać oceny 0? na 1 trzeba zasłużyć
ZaletyBrak
WadyCuchnące zwierzęta w przedziałach z ludźmi, sprzedają więcej biletów niż miejsc siedzących, przez co co chwila jest zamieszanie, nawet po wyjściu do toalety
~Raf / 2019-07-06 18:46
Ocena: 1.00 / 5
Powiem w skrócie, do każdej godziny przyjazdu trzeba dodać minimum 30-90minut, tak beznadzieji nigdzie nie widziałem.
ZaletyŻadne
WadyZa dużo wymieniać
~Iwona / 2019-07-06 13:52
Ocena: 3.25 / 5
Pociąg 05.07.2019 EIC 1801 relacji Warszawa Kołobrzeg. Pisze jako kobieta podróżująca z małym dzieckiem.
Przy wejściu w Warszawie miły Pan konduktor sam zaoferował pomoc przy wniesieniu walizki do pociągu i tu ukłony w jego stronę. Bardzo Panu dziękuje. Kierowana uprzejmością poszłam poprosić innych „panów” konduktorów (a było ich dwóch) z wagonu 13 o pomoc w położeniu walizki wysoko na półkę... usłyszałam w rezultacie „nie będę narażał swojego kręgosłupa żeby komuś wrzucać walizkę” a drugi sprytnie schował się do przedziału udając, ze to nie było do niego. Dziekuje „panowie” za męska postawę i pomoc kobiecie w potrzebie. W rezultacie pomógł mi miły Pan (pasażer) z przedziału obok.
Poza tym pociąg jak najbardziej ok. Przedziały czyste toaleta tez. Miła obsługa w Warsie.
WadyTak jak w opinii powyżej.
~Paula / 2019-07-06 12:13
Ocena: 1.00 / 5
Przejazd Zakopane -Warszawa. Pociąg opóźniony o pół godziny. Pierwsza klasa -cena spora jak na brak klimatyzacji. Brak prądu aby podładować urządzenia. W toalecie brak wody co skutkuje wylewaniem się zawartości na korytarz i piękny zapach przez 6 godzin.
Bilet wykupiony z rowerem - brak wyznaczonego miejsca na sprzęt.
~Anna / 2019-07-05 21:44
Ocena: 1.00 / 5
W dniu 05.07.2019r jechaliśmy na trasie Racibórz-Warszawa. Kupiliśmy bilet przez internet na stronie :Intercity" i mieliśmy zarezerwowane miejsca 61 i 63 w czwartym wagonie. Po przyjeździe pociągu okazało się, że nie ma w nim miejsca nr 63, bo przyjechał "skład zastępczy". Nie mamy nic więcej do dodania....
ZaletyBrak
WadyPRL i późny Gierek
~Niezadowolony / 2019-07-05 19:47
Ocena: 1.00 / 5
Pociąg Kołobrzeg Katowice to jakas kpina. Jedzie za wolno, opoznienie 40 minut to niesmieszny żart. Bilety drogie a oferta slaba.
ZaletyBrak
WadyZa dużo by wyliczać
~Karola77 / 2019-07-04 12:12
Ocena: 1.00 / 5
Trasa relacji Gdynia -Wrocław 1 lipca
Pociąg Heweliusz 5600 .1 klasa to jakas kpina . Będąc dzieckiem w latach 90 jeździły właśnie takie pociągi .Już nie wspomnę o braku klimatyzacji i toaletach .Za co pytam za co tyle zapłaciłam .Pani konduktor umiała powiedzieć tylko
Proszę sobie złożyć reklamację.Przy czym klasa 2 nowe wagony z klimatyzacją.Jak tak może być że place podwójnie za bilet a jadę w czymś takim .
To była moja,mojej rodziny i znajomych ostatnia podróż tymi liniami.Mają ludzi za nic .Nie polecam .