strona 240 z 297
- « poprzednia
- 1 ...
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- nastepna »
-
~Strudzony ostatnią podróżą z PKP włóczy / 2019-09-24 17:52Ocena: 1.00 / 5
Wieczne spóźnienia, awarie i marne tłumaczenia -
-
~rt / 2019-09-23 14:45Ocena: 1.00 / 5
Odradzam każdemu. Jechałam z Warszawy Centralnej do Wrocławia w piątek- pociąg przyjechał opóźniony ponad 40 min, wracam w niedziele Wrocław-Warszawa pociąg przyjechał opóźniony. Przecież to jakaś kpina a bilety drogie. Zaletynie maWady.... -
~Igor / 2019-09-21 13:10Ocena: 2.00 / 5
Klimatyzacja albo za ostro że wszyscy marzną albo wszyscy spoceni. To jest okrutny mankament, zero komfortu . Wsiadam zdrowy , wysiadam chory , psychicznie też ZaletyZwykle pociągi z przedziałami superWady klimatyzacja to koszmar nr 1. pendolino to męczarnia , jedyny plus to szybkość . Miejsca przy oknie w pendolino to czasem jak w tanich liniach lotniczych, więc przy oknie może oznaczać wielkie okno lub jego skrawek -
~Piotr / 2019-09-20 21:12Ocena: 2.25 / 5
Z powodu opóźnienia, noc 70 km od domu na dworcu w Olsztynie.
Konduktor: "No, liczyć na to, że 6 minut wystarczy Panu na przesiadkę do busa jak jedzie Pan pociągiem to przesada. Ja bym nie ryzykował".
Po takich słowach nawet nie ma co liczyć na jakąkolwiek poprawę w PKP...WadyBrak zorganizowania transportu zastępczego gdy z winy PKP pociąg dojechał po czasie i ostatni środek transportu pasażera do domu odjechał zanim pociąg dotarł na miejsce. -
~Małgorzata / 2019-09-19 20:17Ocena: 2.00 / 5
W dniu 6 września 2019 jechałam pociągiem TLK Warta ze Zbąszynka woj. lubuskie do Lublina ( trasa ponad 600 km). Jakież było moje zdziwienie, że przedziały były 8 osobowe. Ciasnota niemiłosierna. Brak miejsca na bagaż, brak Warsu, brak wagonu z pierwszą klasą. A najbardziej to się zdziwiłam gdy( przemiły zresztą Pan), nim dotarł z napojami do wagonu którym jechałam, stwierdził że zabrakło wody, soków i innych napoi. Przez wiele godzin siedziałam skulona i o tzw "suchym pysku". Uważam że TLK chyba mocno przegięło. Takie wagony to można podstawiać na krótkie trasy a nie na wielogodzinne podróżowanie. ZaletybrakWadytak dużo że szkoda czasu na wymienianie -
~belKa / 2019-09-15 20:03Ocena: 1.00 / 5
1 klasa w TLK BARNIN
- BRUDNE OSZCZANE TOALETY BEZ PAPIERU
- BRAK KLIMATYZACJI PRZY WYSOKICH TEMPERATURACH
- NIE UPRZEJMI KONDUKRORZY W PRZECIWIEŃSTWIE DO ICC
- BRAK WAGONU RESTAURACYJNEGO
-ZaletyBRAKWadyNASRANE PO SAM SUFIT -
~norbi / 2019-09-15 17:11Ocena: 1.00 / 5
oszukują ludzi! Na ich stronie nie wyszukuje połączenia bezpośredniego o 16.04 z Augustowa do Krakowa! Wciskają bilet od Warszawy na pindolino co kosztuje 160 zł a nie 77 . Karygodne! ZaletybrakWadybrud -
~Kinga / 2019-09-14 00:33Ocena: 3.00 / 5
13.09. Planowany odjazd 15.07.Podroz z Gdyni do Kolobrzegu. Spóźnienie 110' . Komunikaty na stacji Gdynia niezrozumiałe!!! Nieuprzejma konduktorka, nie podala przyczyny spóźnienie, Wmawiala pasażerom, że komunikaty w Gdyni były słyszalne, co było nieprawdą! Personel pociągu nie radził sobie z pijakiem. To ja szukalam sobie innego miejsca!Dlaczego nie wysadza sie pająków? ZaletyWoda i papier w WC.Wady Slowo przepraszam za spóźnienie 110'- nie padło znikąd! -
-
~Piotr / 2019-09-13 23:57Ocena: 1.25 / 5
Serwis internetowy na poziomie poniżej standardu. Przerwa techniczna niepozwalajaca na wykonanie chociazby sprawdzdnia rozkladu jazdy to jakas kpina.mam nadzieję ze era pkp soęskonczy i wejdą firmy zagraniczne które zgarną zyski z biznesu tra sportu kolejowego o tak wielkim potencjale, bo pkp jest fatalne. Jedyne co się broni to jajecznica w warsie. Za ktora mozna zaplacic kartą, jesli tylko będzie zasięg. ZaletyJajecznca w warsieWadyWszystko oprocz jajecznicy -
~Przemek / 2019-09-13 02:50Ocena: 1.25 / 5
Dzis jechalem a w sumie nadal jade.. Chociaz jade to za duzo słowo, jestem transportowany z Opola do Bydgoszczy a pociag docelowo jedzie do Gdyni.. Siedzenia tak nie wygodne ze lepiej jest stac na korytarzu.. Nie rozumiem jak mozna puszczac wagony 37letnie na tak dlugie trasy!? Przedzialy po 8osob... Juz bydlo w dzisiejszych czasach przewożone jest bardziej humanitarnie.. Dno.. Jeszcze ta wisienka na torcie i 1-2h opoznienia.. Nie no nie ma co PKP sie rozwija... Taaa yhm.. Na krotkie trasy nowe wagony czy pociągi.. A na dlugich odcinkach stare rupiecie do renowacji.. Nie polecam.. Jak sie zastanawiasz czym jechac na pewno nie bierz pod uwage PKP! -
~JurekZ / 2019-09-12 17:58Ocena: 1.50 / 5
W dniu 10 września 2019 r. miałem wątpliwą przyjemność jechać pociągiem Pendolino w 2 kl. z Warszawy do Malborka, wyjazd godz. 16:26, wagon nr 6. Brudny i niedomyty skład, smród stęchlizny, potu, brudu. -
~Aga / 2019-09-12 12:07Ocena: 3.00 / 5
Pociąg spóźniony godzinę, trzeba rano stać i marznąć, przesunięcie z 5 min aż do 60....w środku wogole nie słychać komunikatów, jak ktoś jedzie pierwszy raz to powodzenia...nie wie gdzie wysiąść, dodatkowo nie wyświetlają się na ekranie miejscowości. porażka, nie wiesz gdzie jesteś, musisz patrzeć za okna na miejscowości. Tak ciężko jest naprawić ekrany w pociągu? ZaletyWygodne siedzenia i pierwsza darmowa kawa.WadyBrak ekranów do wyświetlenia miejscowości, nic nie slychac jak mowia komunikaty.
Wielkie opóźnienie pociągu........ -
~Kasia / 2019-09-12 11:45Ocena: 2.50 / 5
Myślałam, że w ciągu lat spóźnienia pociągów zmaleją. Ale jak widać to jest niezmienne. Człowiek wstaje specjalnie po 4 na pociąg, który ma przyjechać o 6 rano i okazuje się, że trzeba czekać godzinę. Na miesjcu, czyli we Wrocławiu jest się półtorej godziny później niż planowo.
Na dodatek kominikaty przez głośniki w pociagu są tak niewyraźnie i slabo slyszalne, ze jeżeli ktoś jedzie do np. mniejszej miejscowości po raz pierwszy, to duża szansa, że ją ominie, bo tabliczka wyświetlająca nie działa i nie pokazuje gdzie jesteśmy. Oczywiście wc sa śmierdzące, ale i tak jest o niebo lepiej niż było lata temu. Ale te spóźnienia są nagminne, zdarzają się bardzo często. Aha i jeszcze coś co mnie wkurza. Spadające stoliki przyczepione do siedzeń. Wystarczy ze ktoś ruszy sie w fotelu, a stolik opada z sila uderzenia wptost na moje kolano. To boliZaletyZalety to napewno polepszesnie wygody na tle minionych lat. Wygodne fotele i dość dużo miejsca w porównaniu z busami. No i komunikaty, jeśli wyświetlacze działają. Napewno też fajne jest to, ze np mozna kupić kawe bądź herbatę. Działająca klimatyzacja sprawia, ze podróż w upale na zewnwtrz jest dosc przyjemnaWadyJak wyżej -
~Saltus / 2019-09-12 06:37Ocena: 2.25 / 5
Strona internetowa https://bilet.intercity.pl pozwala zakupić bilet z wieloma opcjami a następnie informuje kupującego "Przepraszamy, w tej klasie nie obowiązuje wybrana zniżka."
Dno, dno, dno.
Czy nie ma informatyków, którzy w 2019 r potrafią zaszyć na stronie warunki wyboru biletu?
Wstyd.WadyOgromna irytacja po trzy krotnej próbie zakupu biletu. -
~Najgorszytransportwpl / 2019-09-11 12:16Ocena: 1.00 / 5
-zbyt wysokie ceny w stosunku do jakości jazdy
-nigdy, nie spotkałam się z tak beznadziejnie zaprojektowanymi siedzeniami. Po kilku godzinach jazdy, mój odcinek szyjny znajdował się w stanie skrajnej lordozy, co przyczyniło się do bólu utrzymującego się kilka godzin.
- słaba ofertaZaletyCzyste toaletyWadyW.w -
~Beata / 2019-09-11 09:36Ocena: 3.67 / 5
Od lat dojeżdżam do pracy pociągami różnych przewoźników - to zależy od rozkładu jazdy. Aktualnie posiadam bilet miesięczny na Regio. W dniu dzisiejszym mój pociąg był spóźniony a koniecznie musiałam dojechać do pracy na określoną godzinę. Ponieważ jechał pociąg Intercity spytałam kierownika pociągu czy mogę tym składem przejechać jedną stację. Niestety odmówił i sprzedał mi bilet. Gdy chciałam zapłacić kartą okazało się, że nie ma zasięgu i musze zapłacić gotówką której nie miałam. Pożyczyłam więc pieniądze od obcej osoby. Przez lata dojazdów do pracy taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy czym jestem bardzo zbulwersowana. Wiem, że jest to inny przewoźnik i przepisowo powinnam mieć bilet, ale tak po ludzku skoro skład był prawie pusty to nic by się nie stało jakby kierownik pozwolił przejechać tą jedną stację. -
-
~ktoś... / 2019-09-10 19:38Ocena: 2.50 / 5
pociąg relacji Berlin - Gdynia Glówna, na moim miejscu leżał niezidentyfikowany bagaż, nie wiadomo czyj, Pani siedząca obok stwierdziła że leży on tak od kilku stacji i nikt po niego nie przychodzi, informuje o tym konduktor że na moim miejscu, za które zapłaciłam, leży bagaż, a Pani konduktor na to nic, odpowiedź na odczepne i zero jakiejkolwiek reakcji, nawet się niezainteresowala czyje to jest. A jakby to był bagaż niebezpieczny? -
~Julia / 2019-09-10 17:58Ocena: 2.50 / 5
Wredna pani z obslugi, zero profesjonalizmu, no i niestety ma problem z wykonywaniem własnych obowiązków, po wszystkim głupie docinki w strone pasażerów typu "a ty roczek nie masz" mimo, że z tego co wiem to na Ty z tym starym babskiem nie są, no i nie nie jestem tu na złość zwyczajnie nie może być tak, że pasażer czuje się nie komfortowo podczas jazdy, za którą płaci. Mało tego ta "pani" nie wie jak wyglądają bilety i miała pretensje, że nie ma legitymacji mimo, że była dopłata musiałam ją poinstrułować, bo już tylko mandatu brakowało w tym chamskim zachowaniu(pociąg o godzinie 17:17 na trasie Strzele Opolskie-Gliwice) pozdrawiam WadyObsługa -
~inn / 2019-09-10 11:51Ocena: 1.00 / 5
22:45 Wrocław Gdynia gł 07 września pociąg TLK Rozewie
Pociąg jechał nocą. Stare i brudne wagony z przedziałami, ciasno niewygodnie. W obskurnej toalecie po użyciu mydelniczki okazuje się że nie ma wody... pasażer wychodzi z namydlonymi rękami z których nie można spłukać mydła. Po wejściu do przedziału na brudnej ziemi pod naszymi drzwiami kładzie się Ukrainiec kładąc na sobie Ukrainkę i jedzie tak cała podróż uniemożliwiając wyjście z przedziału. Po prostu sobie noclegownie legowisko tam zrobili. Na Ukrainie pewnie u nich to normalne ????Sokisci przechodzą koło nich i zero reakcji. -
~OliwiaKraków / 2019-09-09 08:48Ocena: 1.00 / 5
Dla mnie porażka ... jechałam ostatnio do Wrocławia z Krakowa ( w week kurs flexibusem i to polecam .. )
Problemy zaczęły się na starcie pociąg opóźniony grubo ponad 2h.. jakieś roboty czy coś ( a to była trasa prawie startowa !!).. po przyjedzie w końcu na stacje w Krakowie lokomotywa się zepsuła i musieli dać inną ( ludzie się już śmiali ze co stacje jakiś problem i będzie cud jak jutro dojedziemy ..)
Miejsca bardzo NIE wygodne .. cały czas leciał mi na nogi stolik zamontowany do siedzenia .. ogólnie syf brud .. nigdy więcej z nimi nie pojadę ( za taka cenę to ja mam flexiibus na czas czysty i wygodny )byłam zmęczona i wkurzona dlatego nie zgłosiłam reklamacji bo już nie chciało mi się patrzeć na tą firmę .. uciekać jak najdalej !ZaletyBRAKWadyWszystko !
Grube opóźnienie
Pociąg zaraz się rozsypie od zepsutej lokomotywy po zepsuty spadający stolik
Nie wygodne strasznie !
Brud !
strona 240 z 297
- « poprzednia
- 1 ...
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- nastepna »
