strona 228 z 297
- « poprzednia
- 1 ...
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- nastepna »
-
~Natalia / 2021-04-07 19:29Ocena: 2.50 / 5
Nie polecam korzystania z usług ICC zwłaszcza w dobie pandemi. W jednym wagonie podczas 5 godzinnej podróży ciagle zajmowane były te same miejsca (rezerwacje) podczas gdy inne nie były użytkowane przez cała podróż. W efekcie, na miejscu za mną oraz na miejscu zajmowanym przez osobę obok przez cala podróż z Gdańska do Wrocławia przewinęło się 6 osób. Gdzie dezynfekcja i odstęp 2 metrów ? Wstyd i porażka -
-
~Bobo / 2021-04-05 16:17Ocena: 2.00 / 5
Pociągi są totalnym dnem, staram się unikać tak często jak mogę, no ale niestety czasami trafia się przymus jechania IC. Klimatyzacja w pociągach to kryminał, w zimę w środku 40 stopni a w lato 10, stałe problemy z kontaktami. ZaletyOKAZJONALNIE odpowiedni stosunek ceny do jakościWadyTRAGICZNA klimatyzacja
Żałosne Wi-Fi
Przeważnie stosunek ceny do jakości
Opóźnienia
Często zapach stęchlizny w pociągach -
~Kris / 2021-04-02 21:50Ocena: 1.50 / 5
Słabe warunki, drugi raz po kolei jadę i pociąg się psuję i jest opóźniony o min godzinę czasu... Że wam nie wstyd podstawiać ludziom takie starocie, powinniście oddać ludziom pieniądze za bilety i zapłacić dużą karę dla każdego z pasażerów..nie pozdrawiam ZaletyBrakWadyZa każdym razem coś się psuję,nie szanujecie ludzi -
~Noelle / 2021-04-01 17:20Ocena: 1.00 / 5
Dzień dobry,
Chciałam poinformować, że w dn. 01.04.21 podczas przejazdu pociągiem 71107 o godz. 10.29 - 13.25 nastąpiło opóźnienie ok. 30 min. Poinformowałam konduktora o przesiadce, zapewnił mnie, że skontaktował się z pociągiem 3522, który zaczeka na przesiadających się. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że nikt w pociągu nie otrzymał informacji o osobach przesiadających się i odjechał zgodnie z planem. Bardzo dziękuję Panu konduktorowi, który mnie okłamał przez co musiałam czekać kilka godzin na kolejny pociąg, co spowodowało zrujnowanie moich planów :). Nie pozdrawiam. Liczę, że konduktor zostanie upomniany i taką sytuacja się nie powtórzy.ZaletyŻadneWadyWszystkie -
~Anna / 2021-03-31 18:37Ocena: 1.00 / 5
Pociąg z Katowic do Gdyni przez Łódz,planowo 2.40h,w Radomsku kilkugodzinny postój,awaria w pełnym słońcu.Ale najgorsze że po jej usunięciu pociąg owszem pojechał dalej,ale z pominięciem miasta Łodzi,nie z poowodu awarii,ale żeby zniwelować o parę minut kilkugodzinne opóznienie.Podróżujące samodzielnie dzieci zostały wysadzone w innym mieście.Tak po prostu,żadne interwencje nic nie dały bo pociąg zmienił bieg i już.Wielogodzinne opóznienie,zmęczenie,stres,narażenie bezpieczenstwa dzieci ktore miały bilety na bezpośrdenie połączenie. -
~Spóźniona / 2021-03-30 13:37Ocena: 2.25 / 5
Mamy XXI wiek, a spóźnienia (zanim pociąg ruszy mówią już o opóźnieniu 20 minutowym), to już norma. Siedzę właśnie w wagonie zupełnie sama i w sumie mnie to nie dziwi. Jeszcze trochę nikt nie będzie jeździć pociągami, bo się nie opłaca - ani czasowo ani ekonomicznie -
~Kinga / 2021-03-24 22:30Ocena: 1.00 / 5
Jeszcze nigdy nie podróżowałam tak złym połączeniem. Pociąg Wetlina ze stacji Kraków Główny do Zagórza to jedna wielka porażka . Opóźnienie na samym początku w momencie podstawienie , nie mówiąc o licznych postojach w trakcie i żadnej informacji ze strony personelu czym to jest spowodowane. To była moja ostatnia podróż tymi liniami. Zdecydowanie wolę korzystać z pewnego połączenia kolei małopolskich. Przyspieszenie pociągów intercity jedynie istnieje na papierze. -
~. / 2021-03-19 20:52Ocena: 1.00 / 5
Chciałam kupić bilet w pociagu ponieważ przez internet nie mogłam kupić biletu a kasy na stacji były zamknięte, reakcja konduktora na moją prośbę "pani chyba żartuje". Jestem bardzo niezadowolona potrzebowałam pilnie dostać się do innego miasta i mimo ze chciałam kupić bilet kazano mi wyjść z pociągu. Konduktor nawet nie starał się mnie zrozumieć, potraktował mnie chamsko.ZaletyBrakWadychamska obsługa -
-
~Srekape / 2021-03-19 14:58Ocena: 1.00 / 5
Tragiczna firma logistyka jeszcze gorsza 2h spóźnienia to taka norma -
~Marek / 2021-03-13 18:17Ocena: 4.75 / 5
Super! Obsługa w pociągach jest profesjonalna i miła, pomocna jak tylko się da! Pendolino w Warszawie czekało na naszą przesiadkę tylko dzięki interwencji obsługi (nie spowodowaliśmy żadnego opóźnienia dzięki temu). Polecamy ZaletyPunktualność (prawie) i bardzo miła obsługa.WadyPunktualność (prawie) :) -
~Maciej / 2021-03-11 08:18Ocena: 2.25 / 5
Fatalne doświadczenie z konduktorem , kupiłem bilet rodzinny 2 plus 1 przez internet , który okazał się wprowadzeniem podróżnego w błąd, ponieważ wymagał karty dużej rodziny . Niestety linie obsługiwał rudy nieuprzejmy nadgorliwy pan , który stwierdził że owszem maja takie bilety ale droższe i to moja wina ze zle kliknęłam na komórce. Najpiew czepił się legitymacji 9 latka widzac ze to dziecko wczesnoszkolne twierdząc ze moze sie uczyć za granica a wtedy ulga nie przysługuje a później karty dużej rodziny której nie posiadam . Oczywiście chcąc dopłacić kilka złotych do biletu rodzinnego za 120 zamiast 112 nie bylo takiej możliwości tylko nowy bilet oczywiscie z oplata konduktorska bo jakby inaczej , a tamten anulować i nie wiadomo kiedy pkp zwróci. Koniec końców traktując podróżnego jak złodzieja w komitywie z kierownikiem pociągu wypisali 3 mandaty po 600 zl. Porazka , komuna do kwadratu . Oczywiście złożę reklamacje i poinformuje na forum jaki jest jej koniec. ZaletyCzęstotliwość polaczenWadyFatalna obsluga , komuna -
~Robert Fudd / 2021-03-10 18:27Ocena: 1.00 / 5
Relacja Wrocław - Warszawa. 10.03.21. Składak z wagonów z bocznicy. Jedynie jedynka w miarę. Brak wi - fi. Toaleta, mniejsza od mojego buta nr 44. Na wysokości czterdziestu cm. Ogólnie kibelek mniejszy niż w samolocie. ZaletyBrakWadySame -
~Andi / 2021-03-09 18:04Ocena: 1.00 / 5
Niestety zapomniałem zaświadczenia z krwiodawstwa upowazniającego do zniżki, chciałem na drodze reklamacyjnej otrzymać zwrot, niestety opłata manipulacyjna przewyższyła zwrot.
26 zł opłaty manipulacyjnej to jest złodziejstwo. -
~Bartosz k / 2021-03-05 22:19Ocena: 5.00 / 5
5 marca o godz 22 z minutami na peronie nr 3 pomyliłem pociągi oczywiście ten docelowy to r2 tylko nie zwróciłem uwagi ze jedzie w przeciwnym kierunku i skończył bieg a docelowy r2 na minsk mazowiecki jescze nie podjechał ale po skontaktowaniu się specjalnym komunikatorem który jest w pociągu maszynista powiedział ze kawałek dalej po lewej stronie jest r2 na minsk i ze zaraz stanie i będę mógł się przesiąść chciałbym bardzo podziękować temu maszyniscie za pomoc ZaletySuper kolejWadyBrak -
~Zawiedziona / 2021-03-05 18:23Ocena: 1.00 / 5
Pracownicy PKP przechodzą samych siebie. Nieuprzejmi, a wręcz chamscy. Niedoinformowani. Wieczne opóźnienia pociągów, po 3, 5 godzin. Od składów konduktorskich nie oczekujcie pomocy. Sprzedaż biletu to dla nich wysiłek niemal nie do przeżycia. Kąśliwe uwagi, komentarze i życzenie miłego dnia z przekąsem. PKP czy wy tych ludzi szkolicie ? ZaletyBrakWadyŚmierdzące składy
Brudne przedziały
Chamska obsługa pociągu i kas biletowych na stacjach
Wieczne opóźnienia
Nieczynne toalety
Drogie bilety
Konieczność robienia płatnej rezerwacji dla bilety miesięcznego -
~Piotr / 2021-02-23 22:11Ocena: 1.00 / 5
Po prawie dziesięciu godzinach w luksusowych warunkach w pierwszej klasie.
Czuję się jak z krzyża zdjęty.
Na początku chcieli mnie ugotować
(Bo jest tylko jeden termostat)
Później była zmiana załogi i zmarzłemZaletyCzysto było. -
-
~niedziela- nieczynne / 2021-02-21 20:17Ocena: 1.00 / 5
DRAMAT. cały dzień nie chodzi strona www więc nie można kupić biletu, dziecko zawiezione do Puław na pociąg, ale konduktor ( pomijając, że pociąg się spóźnił) mówi, że nie można kupić biletu i jak nie ma biletu to nie pojedzie. Kasa w Puławach nieczynna w tych godzinach. telefon na informacji pkp czynny od poniedziałku do piątku.
Państwo praktyczne, praktycznie w niedzielę nieczynne.
-
~Marian / 2021-02-15 20:26Ocena: 1.00 / 5
Dnia 14lutego 2021 pociag relacji lublin warszawa o godz. 1955 wagon 5.pierwszy przedział. Ludzie cos mnie pogryzło różne rzeczy przeżyłem z pkp ale to jest skandal pogryziona cala szyja i całą reka moja orzestroga nie jedz po ciemku w przedziale. Jest to przykre... ZaletyŻadneWadyCos gryzie w pkp. -
~Krzysztof / 2021-02-13 14:24Ocena: 2.25 / 5
Nie korzystajcie z ich usług.
Obsługa w pociągu bardzo nie miła, nęka pasażerów. Nie można podróżować w spokoju. Bywa nawet tak że bezprawnie zatrzymują pociąg i wzywają policję bo nie podoba im się czyjś strój.
Po zgłoszeniu sprawy do zarządu spotkacie się z ignorancją oraz poparciem dla takich poczynań ich pracowników.
Firma totalna porażka.ZaletybrakWadymnóstwo -
~Malgorzata / 2021-02-09 18:29Ocena: 1.25 / 5
Pociag relacji Gdynia-Gorzow wagon bezprzedzialowy zupelnie pusty i cieply,a w wagonach przedzialowych mozna sie extra ochlodzic przy minusowej temperaturze na zewnatrz.
strona 228 z 297
- « poprzednia
- 1 ...
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- nastepna »
