Konduktory są źle wychowane. Chamskie babsztyle. Nie miłe i nie uprzejme
ZaletyBrak.
WadyChamskie babsztyle blondynki nie wychowane
~. / 2022-06-10 23:02
Ocena: 1.00 / 5
Porażka. Opóźnienie 80 minut (w momencie pisania opinii), ponieważ jakimś cudem nie ma załogi konduktorskiej, spóźnia się. Poszli w piątek zabalować, czy co?
~Wojtek / 2022-06-10 23:01
Ocena: 1.50 / 5
Jakaś tragedia. Dwie trasy (PKP) w ciągu ostatnich kilku lat i dwie wielkie wtopy. Pierwsza jazda i pociąg zmienił stacje docelową.
Powrót, to stanie w pociągu, który przyjechał o dziwo na czas, przez 2 godziny i nawet nie ruszył o 1 cm. I jeszcze słyszysz rozmowy obsługi przez radyjko "to stoimy dalej, nie ma problemu". Nigdy więcej PKP.
ZaletyJeśli jesteś masochistą/masochistką może się podobac
WadyTragedia od A do Z
~ADI / 2022-06-10 18:56
Ocena: 1.00 / 5
Dramat! Ktoś pownienien za te wszystkie spóźnienia odpowiadać!
WadyWszelakie
~Volodja l lolvolodja / 2022-06-10 18:31
Ocena: 1.00 / 5
Dzień dobry nie wyobraża sobie żebym czekał na pociąg 80 min bo jest opóźnienia i pszez to spóźnim się na pogrzeb Kraków-brzeg nie polecam strasznie długo czekać bezsensu proszę o zwrot kosztów i zwrot mojego czasu nie wiem jak to zrobicie
ZaletyWszstko
WadyStrasznie długo oczekiwanie na pociąg
~Madzia / 2022-06-10 18:21
Ocena: 1.00 / 5
W czasach gdzie niby mamy bilety 19,99 to w relacji Warszawa - Katowice nie ma biletu poniżej 68 złotych nawet o 5 rano to jeszcze właśnie siedzie na dworcu i mój pociąg ma opóźnienie 69 minut. Tak samo było tydzień i dwa temu.
ZaletyBrak
Wady- opoznienia powyżej 60 minut,
- ceny biletów
~Tomasz / 2022-06-10 13:25
Ocena: 1.00 / 5
Najpierw DLA KLIENATA zmienili ceny biletów i usunęli możliwość zakupu tańszych biletów jeśli kupujesz z wyprzedzeniem. Następnie usunęli połączenia idelane do przesiadek tak żeby nie było połączeń na zakłądkę mówiąć, że zwiększyli ilość połączeń na wakacje! PR dobry, szkoda tylko że nie ma miejsc siedzących i ludzie jadą jak sardynki nie mogąc się załatwić czy nawet dojść do swoich miejsc siedzących. Woła o pomstę!!!
Zaletybrak
WadyŚcisk, brak biletów i połączeń.
~Jurek / 2022-06-10 11:49
Ocena: 1.25 / 5
Pociąg spóźniony , wagony przepełnione stoisz ściśnięty w przejściu przez kilka godzin. ,brak siedzących miejsc . Brak postępu jakiegokolwiek od czasów komuny. Jaki kraj taka kolej !!!!! Cena nie jest tak niska bo Np. po przeliczeniu w 3 osoby do Kołobrzegu zapłaciliśmy 240 zł . A paliwo kosztowało by nas 200zł. Czysta polski pokaż postępu niczym z krajów afrykańskich .
ZaletyBrak
WadyBezpieczeństwo , opóźnienie , brak miejsc ,stoisz ściśnięty jak prosiak. Cena
~Tomasz / 2022-06-10 10:45
Ocena: 1.50 / 5
Jadę właśnie 1 klasą... Cały pociąg z Zielonej Góry do Gdynia ma, UWAGA!!!, 18 miejsc siedzących w 1 klasie!!! Po prostu mistrzostwo. Rozumiem teraz kwestię: "nie gwarantujemy miejsc siedzących"... Dobrze, że chociaż w tłoku udało się stanąć na korytarzu
ZaletyCena
WadyTragiczna logistyka, 18 miejsc siedzących w 1 klasie w całym pociągu, który w okresie letnim jedzie nad Bałtyk... Dodam, że 2 klasa wygląda podobnie
~Przemek / 2022-06-09 22:00
Ocena: 1.00 / 5
Opóźnienia. Celowe opóźnienie pociągu zamiast podstawiania komunikacji zastępczej. Fatalnie działająca aplikacja do zakupu biletów.
ZaletyBrak
WadyOpóźnienia
~Nerka / 2022-06-09 19:02
Ocena: 2.75 / 5
Pociągiem pkp intercity często są opóźnione, a jak jest więcej niż 60 minut to mimo reklamacji i pisma o odszkodowanie zawsze jest odmowa,a jak pociąg stanie w polu i stoi 2-3 godziny w upale to nawet wody pasażera nie rozdawaja,choć powinj8 bo opóźnienie jest z ich winy.
WadyCzęste opóźnienia
~Passenger / 2022-06-09 16:12
Ocena: 3.25 / 5
Intercity zawsze rozkład jazdy traktowało lekceważąco. Zawsze są poślizgi w czasie. Z A W S Z E. Jakby to poprawili byłoby już zajebiście. A tak to kiszka trochę. Intercity biorę jak już muszę
~Tomasz / 2022-06-09 15:41
Ocena: 5.00 / 5
Niezadowoleni zawsze przyjdą postawić 1 gwiazdkę, byle zepsuć opinię.
Hetman 6200. Wagony są czyste, jest klimatyzacja, bilet za półdarmo w porównaniu do kosztów przejazdu samochodem.
ZaletyKomfortowo. Warunki są jasne i zrozumiałe.
WadyOpóźnienia.
~Rafał / 2022-06-08 20:40
Ocena: 1.00 / 5
Nie informują o problemach zakup biletu przez internet to loteria może dostaniesz może nie dodzwonienie się na infolinię około godziny oczekiwania xd no żenada jedna wielka , nie mam prawa jazdy ale teraz mam już mobilizację żeby je zrobić , jeśli to czytasz i jeszcze nie jeździłeś/as naszą koleją to na prawdę Ci radzę poproś kogoś żeby Cię zawiózł lub jedz sobie samochodem z kierowcą jest dużo ofert w podobnych cenach a nawet niższych i według mnie masz większą szansę na dojechanie niż z naszym pkp
ZaletyBrak
WadyTo nie kolej to burdel
~Dominika / 2022-06-08 18:22
Ocena: 2.75 / 5
Trasa Warszawa - Gdańsk Główny, co chwile komunikaty zapraszające do skorzystania oferty WARS. Zaś w wagonie WARS straszny zapach alkoholu, podczas całej trasy wszystkie stoliki zajęte przez osoby, pijące wyłącznie piwo, brak kontroli, obsługa nie reaguje i nie wyprasza osób, które skończyły posiłek lub napój.
ZaletyBrak
WadyBrak
~Jarek / 2022-06-08 17:58
Ocena: 5.00 / 5
Dzień dobry dnia 06.06.2022 na trasie Wrocław główny, Katowice zgubiłem telefon wraz z gotówką w środku, został znaleziony przez Kierownika pociągu,są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie :) udało mi się z Panem skontaktować i dograć wszystko by go odzyskać. Jeszcze raz bardzo dziękuję za Pomoc :)
~Win / 2022-06-08 17:28
Ocena: 2.00 / 5
Wagony to konserwy blaszane, bez klimatyzacji, bez możliwości otowrzenia okna, tylko co drugie ma taką możliwość, niestety nic to nie daje, zero nawiewu, jest zakaz zostawienia psa w samochodzie a PKP wozi tak ludzi, Policja wydaje ulotki na ten temat, a ja ich zapraszam aby sprawdzili obecne wagony intercity, mandat im się należy, przewóz bydła nie ludzi, na zapytanie konduktora o jakiś nawiew, odpowiedź, że są inne droższe właśnie odjechały, podejście do przewozu okropne, nie polecam można naprawdę zejść w dobie upałów, dziwię się ze takie coś przechodzi bezkarnie przewoźnikowi
ZaletyZ powodu ryzyka śmierci nie ma zalet nawet jak by przejazd był za darmo
WadyJazda w blaszanym pudle bez powietrza, 10 min każdy jest mokry, można zejść z dusznosci
~Romu / 2022-06-08 11:45
Ocena: 3.00 / 5
Pociąg na trasie Lublin - Świnoujście i brak wagonu restauracyjnego. Bardzo niekomfortowa podróż z tego powodu.
~Gosia2022! / 2022-06-07 22:54
Ocena: 1.00 / 5
Lipa totalna, chciałam zarezerwować miejsce dla siebie i męża 4 dni przed wyjazdem, kilkakrotnie wyświetlał się wynik" brak miejsc" po czym nagle znalazło się 1 miejsce w wagonie o godzinie 15:00 , po ok 5 godzinach ( ok godz.19:00) znalazło się 2gie miejsce w innym wagonie na korytarzu- oczywiscie kupiłam bo po kilkukrotnych próbach znalezienia miejsca siedzącego zakończonych fiaskiem to było coś w ciągu tych 5 godzin szukania! Ale zonka zaliczyłam gdy okolo godz. 22:30 (tego samego dnia, niestety już po kupieniu biletow) są 2 miejsca wolne w tym samym wagonie,miejsce 023 i 027???? czy ktoś może mi wyjaśnić o co w tym chodzi, zaznaczę ze jestem swiezakiem jeśli chodzi o pkp????
~Adam / 2022-06-07 17:47
Ocena: 1.00 / 5
Żałuję, że nie ma możliwości dania 0 gwiazdek. Totalne dno, wieczne spóźnienia i PKP nie obchodzi to, że mam spotkanie na konkretną godzinę. Oni mają czas....