strona 176 z 297
- « poprzednia
- 1 ...
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- nastepna »
-
~Ewa / 2022-06-25 15:47Ocena: 2.50 / 5
Jadę intercity Maliszewski Kołobrzeg Kraków. Na zewnątrz ponad 30 stopni, a my jedziemy w nagrzanym wagonie nr 13 bez klimatyzacji. Wagon starego typu,bardzo niewygodny na 10 godzinną podróż.Nikogo z obsługi to nie interesuje. Pytam, czy my jedziemy za darmo że się nas tak traktuje? W poprzednim wpisie pomyliłam nr wagonu. -
-
~Ewa / 2022-06-25 15:44Ocena: 2.50 / 5
Jadę intercity Maliszewski Kołobrzeg Kraków. Na zewnątrz ponad 30 stopni, a my jedziemy w nagrzanym wagonie nr 9 bez klimatyzacji. Wagon starego typu,bardzo niewygodny na 10 godzinną podróż.Nikogo z obsługi to nie interesuje. Pytam, czy my jedziemy za darmo że się nas tak traktuje? -
~Ssk / 2022-06-25 15:06Ocena: 3.75 / 5
Pociąg Warszawa - Kraków TLK
Godzina 13:49, 25.06.22
Temperatura na zewnątrz 30
W wagonie nr. 12 mimo próśb zero klimatyzacji i temperatura 32 C
MasakraWadyBeak klimatyzacji -
~Czupakabra / 2022-06-25 13:48Ocena: 4.00 / 5
Ludzie mówią że opóźnienia iwgl Lublin - warszawa się nie zdarza wygodnie jako tako obsługa nawet miła Zaletyczystosc, jako taka wygoda, bar, wifiWadyTrochę wolną jeżdżą -
~Milosz / 2022-06-25 13:13Ocena: 1.00 / 5
Katastrofa hhhfff ijgdf hhffft. Hjbgf hhff jdjchaudhfi ducusbwk difusbwkfo sicbeielcbs xjcusbwicod coshsbcodhebxi zocjebwixbd ZaletyŻadnychWadyWszystko -
~Pasażerka / 2022-06-25 12:08Ocena: 1.00 / 5
Brak słów, co to w ogóle jest, nie dość, że planowo połączenia pospieszne jadą dłużej niż regionalne to jeszcze te nagminne opóźnienia, nawet jak wyruszy planowo to potrafi mieć godzinę opóźnienia, co za żenada, z wami podróżować sama przyjemność. Do likwidacji to dziadostwo -
~Blond / 2022-06-25 09:29Ocena: 1.00 / 5
Rak slow by opisac bez adziejnosc tej firmy...a rozklad jazdy to chyba ukladala osoba po 3klasaxh podstawowki...po remoncie trasy krakow-kielce czas przejazdu sie skrocil na kilka miesiecy o jakies 30% po czym obecnie jest dluzszy o jakies 30min niz przed remontem! Zal, zal, zal...o sytuacji gdy na moim miejscu siedziala dziewczyna z ukrainy a pani konduktor kazala mi stac cala trasę, sumcesywnie zabraniajac usiasc mi w pustej 1klqsiw! Pomimo waznego biletu!! ZaletyFajne pociagi i pyszny schabowy w warsie -
~Wawa / 2022-06-25 09:24Ocena: 1.00 / 5
Straszne spóźnienia pociągów, nawet 3 h. Obsługa zdenerwowana pociąg z Krakowa do Wrocławia przepełniony z klimatyzacją raz działająca a raz wcale. Pociąg miał odjeżdżać z toru 3 a kilka minut przed odjazdem zmienili na tor 4 wiele osób nie zauważyło zmiany. W Pociągu z Warszawy do Berlina obcokrajowcy którzy nie mówią po polsku zdezorientowani bo jak pytali obsługę tylko na nich krzyczeli. W Zbąszynku miał czekać szynobus na spóźnionych do Gorzowa, nikt i nic nie czekało a w tym mieście nie maja taksówek wiec noc na stacji. Po 10 latach pierwszy raz w PKP i trauma do końca życia. ZaletyMłoda obsługa bardzo miłaWadyStara obsługa tylko krzyczy i potrafi nawet popchnąć. Dezorientacja i brak empatii -
-
~Kinga / 2022-06-25 08:27Ocena: 1.00 / 5
Komunikacja zastępcza Zielona Góra - Zbąszynek to jest żart. Pasażerowie mimo biletu nie są zabierani ponieważ nie ma miejsca w autobusie. Kto decyzuje się na sprzedaż większej ilość biletów niż jest miejsc?! WadyIntercity do żart. -
~Mówiłażema16 / 2022-06-25 07:18Ocena: 1.00 / 5
Nie potrafią na tablicy porządnie napisać z którego peronu jedzie dany pociąg, opóźnienia, brak jakiegokolwiek komfortu jazdy. WadySame wady -
~Darek / 2022-06-25 01:54Ocena: 1.50 / 5
Kiedy bedzie można dojechac do celu w cywilizowanych warunkach , bez opóźnień 2h i z klimatyzacją ? , w Polsce na kolei nigdy , ta cała kolej nadaje się do zaorania. Za komuny było znacznie lepiej, a teraz tylko gorzej , a mamy XX! wiek. Tragedia , tragedia i jeszcze raz tragedia , a nasi władni mają to gdzieś bo oni latają. ZaletyZero zaletWadyWszystko do du.y -
~Adam / 2022-06-25 01:34Ocena: 2.75 / 5
Katowice - Kołobrzeg klasa 2, uszkodzona klima w wagonie i opóźnienie 2h. Powrót klasa 1 , uszkodzona klima w wagonie i opóźnienie 1h,4omin. Dla spragnionych brakiem klimy woda 0,5l za darmo. Nie wiem czy to pech czy norma ale po pierwszej wyprawie koleją od 30 lat odradzam , wolę dalej samochód, ZaletyWrazenia po 30 latach nie korzystania z kolei.WadyOpisane -
~Gal99 / 2022-06-24 23:08Ocena: 2.25 / 5
Sprzedaż biletów w większej ilości niż jest miejsc, zamiast doczepić kolejny wagon. NOTORYCZNE opoznienia, na 4 godzinnej trasie ponad godzina to jest kpina. Pociąg PRZYSPIESZONY zwalnia przy każdym przejeździe kolejowym.
W 21 wieku ta firma oferuje jakość z 19 wieku. ŻENADA !!!ZaletyBrakWadySamo istnienie tego TWORU jest jej największą wadą !!! -
~El_Chapo / 2022-06-24 20:40Ocena: 1.25 / 5
Nie zdążyło mi się jeszcze jechać nie opóźnionym pociągiem, dzisiaj rekord 166 minut opznienia ZaletyBrakWadyCałe PKP -
~Łukasz / 2022-06-24 20:22Ocena: 1.00 / 5
Dno, dno i jeszcze raz dno. Ceny biletów wzięte z księżyca, nie wspominając o cenie biletu dla zwierzaka, który kosztuje prawie tyle samo, co dla człwieka! Mało tego mimo że kupiło się bilet dla psa i spełnia wymagania w regulaminie (smycz, kaganiec i szczepienia), to konduktor i tak robi problemy przy wejściu. Jeśli chcemy zwrócić bilety to od ceny biletów potrącają 15% i nie dają pełnego zwrotu, mimo że w regulaminie wyraźnie pisze, że pełny zwrot przysługuje za bilet nieprzeterminowany. Zgłaszać te złodziejskie kanalie do UOKIK i omijać szerokim łukiem. ZaletyBrakWadyWszystko -
~Patrycja / 2022-06-24 19:50Ocena: 1.00 / 5
Pierdo****, jeb***, kure*** PKP. Nienawidzę cholernych idiotow, którzy tam pracują. Zlikwidukcie to jeba*** gowno, bo coś takiego nie powinno w ogóle istnieć. ZaletyBraaaaaaak!!!!!!!!WadyCałe PKP to wada -
-
~Mlefyk / 2022-06-24 18:37Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, opóźnienia a ceny wysokie, niski komfort, słaba klimatyzacja w lato. ZaletyBrakWadyBrak zalet -
~Tomasz / 2022-06-24 16:57Ocena: 1.75 / 5
Postój co pół godziny na pół godziny w szczerym polu 4 krotnie z powodu „postoju technicznego” opóźnienie ponad 2h, a trasa pociągu zaplanowana naokoło zamiast bezpośrednio do miejsca docelowego, brak klimatyzacji przy 30stopniach na dworze ZaletyMożna kupić kawę i Prince poloWadyDuszno, długo, ciężko, powolnie, brak sensownych komunikatów od konduktora -
~Ola / 2022-06-24 16:54Ocena: 2.00 / 5
Opóźnienia są dzikie, zanim dojedziesz do miejsca docelowego zdążysz przejść wszystkie pozycje yogi wciśnięty w krzesło Zaletycałkiem tanioWadyza dużo -
~Jakub podróżnik / 2022-06-24 15:24Ocena: 1.25 / 5
Wielkie opóźnienia
Częste awarie nie polecam
Wifi nie działa nic nie działa nawet gniazdka nie dzialaja za dobrzeZaletyBrakWadyWszystko
strona 176 z 297
- « poprzednia
- 1 ...
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- nastepna »
