Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PKP Intercity opinie

Ocena na podstawie 5930 opinii

1.89 / 5

  • Wygoda
    1.80
  • Jakość obsługi
    1.80
  • Oferta
    1.91
  • Poziom cen
    2.04

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Ewa / 2022-06-25 15:47
    Ocena: 2.50 / 5
    Jadę intercity Maliszewski Kołobrzeg Kraków. Na zewnątrz ponad 30 stopni, a my jedziemy w nagrzanym wagonie nr 13 bez klimatyzacji. Wagon starego typu,bardzo niewygodny na 10 godzinną podróż.Nikogo z obsługi to nie interesuje. Pytam, czy my jedziemy za darmo że się nas tak traktuje? W poprzednim wpisie pomyliłam nr wagonu.
  • ~Ewa / 2022-06-25 15:44
    Ocena: 2.50 / 5
    Jadę intercity Maliszewski Kołobrzeg Kraków. Na zewnątrz ponad 30 stopni, a my jedziemy w nagrzanym wagonie nr 9 bez klimatyzacji. Wagon starego typu,bardzo niewygodny na 10 godzinną podróż.Nikogo z obsługi to nie interesuje. Pytam, czy my jedziemy za darmo że się nas tak traktuje?
  • ~Ssk / 2022-06-25 15:06
    Ocena: 3.75 / 5
    Pociąg Warszawa - Kraków TLK
    Godzina 13:49, 25.06.22
    Temperatura na zewnątrz 30
    W wagonie nr. 12 mimo próśb zero klimatyzacji i temperatura 32 C
    Masakra
    WadyBeak klimatyzacji
  • ~Czupakabra / 2022-06-25 13:48
    Ocena: 4.00 / 5
    Ludzie mówią że opóźnienia iwgl Lublin - warszawa się nie zdarza wygodnie jako tako obsługa nawet miła
    Zaletyczystosc, jako taka wygoda, bar, wifi
    WadyTrochę wolną jeżdżą
  • ~Milosz / 2022-06-25 13:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Katastrofa hhhfff ijgdf hhffft. Hjbgf hhff jdjchaudhfi ducusbwk difusbwkfo sicbeielcbs xjcusbwicod coshsbcodhebxi zocjebwixbd
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystko
  • ~Pasażerka / 2022-06-25 12:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak słów, co to w ogóle jest, nie dość, że planowo połączenia pospieszne jadą dłużej niż regionalne to jeszcze te nagminne opóźnienia, nawet jak wyruszy planowo to potrafi mieć godzinę opóźnienia, co za żenada, z wami podróżować sama przyjemność. Do likwidacji to dziadostwo
  • ~Blond / 2022-06-25 09:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Rak slow by opisac bez adziejnosc tej firmy...a rozklad jazdy to chyba ukladala osoba po 3klasaxh podstawowki...po remoncie trasy krakow-kielce czas przejazdu sie skrocil na kilka miesiecy o jakies 30% po czym obecnie jest dluzszy o jakies 30min niz przed remontem! Zal, zal, zal...o sytuacji gdy na moim miejscu siedziala dziewczyna z ukrainy a pani konduktor kazala mi stac cala trasę, sumcesywnie zabraniajac usiasc mi w pustej 1klqsiw! Pomimo waznego biletu!!
    ZaletyFajne pociagi i pyszny schabowy w warsie
  • ~Wawa / 2022-06-25 09:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Straszne spóźnienia pociągów, nawet 3 h. Obsługa zdenerwowana pociąg z Krakowa do Wrocławia przepełniony z klimatyzacją raz działająca a raz wcale. Pociąg miał odjeżdżać z toru 3 a kilka minut przed odjazdem zmienili na tor 4 wiele osób nie zauważyło zmiany. W Pociągu z Warszawy do Berlina obcokrajowcy którzy nie mówią po polsku zdezorientowani bo jak pytali obsługę tylko na nich krzyczeli. W Zbąszynku miał czekać szynobus na spóźnionych do Gorzowa, nikt i nic nie czekało a w tym mieście nie maja taksówek wiec noc na stacji. Po 10 latach pierwszy raz w PKP i trauma do końca życia.
    ZaletyMłoda obsługa bardzo miła
    WadyStara obsługa tylko krzyczy i potrafi nawet popchnąć. Dezorientacja i brak empatii
  • ~Kinga / 2022-06-25 08:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Komunikacja zastępcza Zielona Góra - Zbąszynek to jest żart. Pasażerowie mimo biletu nie są zabierani ponieważ nie ma miejsca w autobusie. Kto decyzuje się na sprzedaż większej ilość biletów niż jest miejsc?!
    WadyIntercity do żart.
  • ~Mówiłażema16 / 2022-06-25 07:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie potrafią na tablicy porządnie napisać z którego peronu jedzie dany pociąg, opóźnienia, brak jakiegokolwiek komfortu jazdy.
    WadySame wady
  • ~Darek / 2022-06-25 01:54
    Ocena: 1.50 / 5
    Kiedy bedzie można dojechac do celu w cywilizowanych warunkach , bez opóźnień 2h i z klimatyzacją ? , w Polsce na kolei nigdy , ta cała kolej nadaje się do zaorania. Za komuny było znacznie lepiej, a teraz tylko gorzej , a mamy XX! wiek. Tragedia , tragedia i jeszcze raz tragedia , a nasi władni mają to gdzieś bo oni latają.
    ZaletyZero zalet
    WadyWszystko do du.y
  • ~Adam / 2022-06-25 01:34
    Ocena: 2.75 / 5
    Katowice - Kołobrzeg klasa 2, uszkodzona klima w wagonie i opóźnienie 2h. Powrót klasa 1 , uszkodzona klima w wagonie i opóźnienie 1h,4omin. Dla spragnionych brakiem klimy woda 0,5l za darmo. Nie wiem czy to pech czy norma ale po pierwszej wyprawie koleją od 30 lat odradzam , wolę dalej samochód,
    ZaletyWrazenia po 30 latach nie korzystania z kolei.
    WadyOpisane
  • ~Gal99 / 2022-06-24 23:08
    Ocena: 2.25 / 5
    Sprzedaż biletów w większej ilości niż jest miejsc, zamiast doczepić kolejny wagon. NOTORYCZNE opoznienia, na 4 godzinnej trasie ponad godzina to jest kpina. Pociąg PRZYSPIESZONY zwalnia przy każdym przejeździe kolejowym.
    W 21 wieku ta firma oferuje jakość z 19 wieku. ŻENADA !!!
    ZaletyBrak
    WadySamo istnienie tego TWORU jest jej największą wadą !!!
  • ~El_Chapo / 2022-06-24 20:40
    Ocena: 1.25 / 5
    Nie zdążyło mi się jeszcze jechać nie opóźnionym pociągiem, dzisiaj rekord 166 minut opznienia
    ZaletyBrak
    WadyCałe PKP
  • ~Łukasz / 2022-06-24 20:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno, dno i jeszcze raz dno. Ceny biletów wzięte z księżyca, nie wspominając o cenie biletu dla zwierzaka, który kosztuje prawie tyle samo, co dla człwieka! Mało tego mimo że kupiło się bilet dla psa i spełnia wymagania w regulaminie (smycz, kaganiec i szczepienia), to konduktor i tak robi problemy przy wejściu. Jeśli chcemy zwrócić bilety to od ceny biletów potrącają 15% i nie dają pełnego zwrotu, mimo że w regulaminie wyraźnie pisze, że pełny zwrot przysługuje za bilet nieprzeterminowany. Zgłaszać te złodziejskie kanalie do UOKIK i omijać szerokim łukiem.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Patrycja / 2022-06-24 19:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Pierdo****, jeb***, kure*** PKP. Nienawidzę cholernych idiotow, którzy tam pracują. Zlikwidukcie to jeba*** gowno, bo coś takiego nie powinno w ogóle istnieć.
    ZaletyBraaaaaaak!!!!!!!!
    WadyCałe PKP to wada
  • ~Mlefyk / 2022-06-24 18:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, opóźnienia a ceny wysokie, niski komfort, słaba klimatyzacja w lato.
    ZaletyBrak
    WadyBrak zalet
  • ~Tomasz / 2022-06-24 16:57
    Ocena: 1.75 / 5
    Postój co pół godziny na pół godziny w szczerym polu 4 krotnie z powodu „postoju technicznego” opóźnienie ponad 2h, a trasa pociągu zaplanowana naokoło zamiast bezpośrednio do miejsca docelowego, brak klimatyzacji przy 30stopniach na dworze
    ZaletyMożna kupić kawę i Prince polo
    WadyDuszno, długo, ciężko, powolnie, brak sensownych komunikatów od konduktora
  • ~Ola / 2022-06-24 16:54
    Ocena: 2.00 / 5
    Opóźnienia są dzikie, zanim dojedziesz do miejsca docelowego zdążysz przejść wszystkie pozycje yogi wciśnięty w krzesło
    Zaletycałkiem tanio
    Wadyza dużo
  • ~Jakub podróżnik / 2022-06-24 15:24
    Ocena: 1.25 / 5
    Wielkie opóźnienia
    Częste awarie nie polecam
    Wifi nie działa nic nie działa nawet gniazdka nie dzialaja za dobrze
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
Dodaj własną opinię »