strona 164 z 297
- « poprzednia
- 1 ...
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- nastepna »
-
~Natka / 2022-07-21 22:47Ocena: 3.75 / 5
Pociągi się notorycznie spóźniają. Nawet te podstawiane na stacji juz mają 95 min spóźnienia!!!!! Nie rozumiem, dlaczego muszą wszystkich innych spóźnionych przepuścić i dopiero same mogą jechać w trasę. Czyli juz mają spóźnienie. W toaletach często nie ma papieru, brakuje też na trasie chociażby kawy. W wagonach często nie działa klimatyzacja. -
-
~Stara Mateusza / 2022-07-21 19:52Ocena: 1.00 / 5
90 min w plecy
Brak klimy
Wózek z żarciem wsiadł pusty bo wysiadł pusty z innego
Kanary nie wychodziły z przedziału kontrolować biletów bo za gorąco
PKP to kpina z ludzi. Na wczoraj powinna wejść konkurencja żeby te politycznie umoczone g&@no zniszczyć.ZaletyBrakWadyPrezes i zarzad -
~Aga / 2022-07-21 18:14Ocena: 5.00 / 5
Mimo duuużego opóźnienia (40min) i tak wystawiam najwyższą notę. Na pewne sytuację nikt nie ma wpływu (tu spóźnienie spowodowały upały). W pociągu obsługa bardzo o nas zadbała: dostaliśmy wodę i batoniki, ponieważ faktycznie klimatyzacja działała słabo, - otwarto nam wszystkie okna i mimo prawie 40stu stopni na dworze, w wagonie było ok.
Proszę o doceniane obsługi pociągów - są super i bardzo się starają.
Relacja Zielona Góra - Olsztyn Główny planowo 16:11 z Torunia Miasto w dniu 21 lipca 2022. -
~Aldona / 2022-07-21 18:06Ocena: 2.50 / 5
Masakra. Trzy godziny opóźnienia na starcie, czwarta w trakcie drogi. Przedział nieklimatyzowany przy upale ponad 30°C na zewnątrz. Myślą,że jak dadzą pasażerom wafelek i wodę to jest super. Jak można tak traktować ludzi???? Nawet zwierzęta podróżują w lepszych warunkach. -
~frycz / 2022-07-21 17:54Ocena: 3.25 / 5
nie mila pani sprawdzajaca bilety reszta super
szkoda tylko ze nie ma kanapek w ofercie jedzeniowej -
~Pola / 2022-07-21 17:53Ocena: 1.75 / 5
Najgorsze linie kolejowe to TLK IC. Stare, duszne, w pandemii człowiek obok człowieka,bez klimatyzacji (właśnie siedzę przy 40 stopniach w bezprzedzialowym i nie mam czym oddychać) rzadko o czasie, ostatnio co trafiam opóźnienie godzina, 40 min, a 20 min to norma. Drzwi, których nie można otworzyć, schody na horrendalna wysokość.. Porażka. Jedynie obsługa OK. I za co te 20zl? Za co?
Proszę brać przykład z Łódzkich Kolei Aglomeracyjnych. Przemiła obsługa, zawsze o czasie, centrala zawsze odbiera tel czy odpisuje na e-maileZaletyobslugaWadywszystko -
~Malgorzata / 2022-07-21 17:33Ocena: 3.25 / 5
Zachęceni podróżą Kraków Gdańsk Intercity EIP w maju wymyśliłam podróż wakacyjną pociągami po Polsce. To był błąd najpierw pociąg Intercity miał opóźnienie 85 minut na upale w pociągu z manewrami czekaliśmy 85 minut. Klimatyzacja działała ale słabo do Poznania dotarliśmy 85 minut później. Później o dziwo pociąg z Poznania do Gdyni przyjechał punktualnie ale złapał opóźnienie 25 minut co nie było najgorsze ale brak klimatyzacji w wagonie przy upale 38 stopni. Inne wagony miały.coz chyba następnym razem wybierzemy inny środek lokomocji. Najlepiej podróż przebiegała Intercity EIP ale cena też wysoka. -
~Karolina / 2022-07-21 16:45Ocena: 5.00 / 5
Pełen profesjonalizm obsługi PKP. kontrolerzy biletów to bardzo ciepłe i wyrozumiałe osoby, kultura osobista na wysokim poziomie. Praca z ludźmi z powołania, oby więcej takich pracownikow. Pozdrawiamy z Zakopanego obsługę na trasie Krakow-Kołobrzeg 21.07 ????????????krakow Kołobrzeg 38106 -
-
~Krzysztof / 2022-07-21 16:39Ocena: 1.00 / 5
Bydgoszcz Szczecin masakra brak czego kolwiek. Sorry wodę dają ciepłą. Zamiast klimatyzacji. Te opóźnienia. Jesteśmy w uni to podróżujemy jak przystało na unie jeszcze przymus gwiazdek. ZaletyŻadneWadyWszystko do d...y -
~Krzysztof / 2022-07-21 16:38Ocena: 1.00 / 5
Bydgoszcz Szczecin masakra brak czego kolwiek. Sorry wodę dają ciepłą. Zamiast klimatyzacji. Te opóźnienia. Jesteśmy w uni to podróżujemy jak przystało na unie jeszcze przymus gwiazdek. WadyWszystko do d...y -
~Laura / 2022-07-21 13:10Ocena: 2.00 / 5
Połączenia Zielona Góra - Gdańsk. 36 stopni na dworze, klimatyzacja oczywiście nie działa. Ledwie żyje cały wagon i jeszcze dostajemy opiernicz od konduktora, jak otwieramy okno (jedyne aktualnie źródło życia) - bo klimatyzacja DZIAŁA POPRAWNIE JAK OKNA SĄ ZAMKNIĘTE. Szkoda, że jechaliśmy 4 godziny z zamkniętymi oknami i po prostu nie mamy już siły siedzieć w tym ukropie. Nie wiem o co chodzi z tym, że tak ciężko PKP od tylu lat ogarnąć temperaturę w pociągach. ZaletyMiękkie siedzenia, w miarę czysto, gniazdka.WadySto stopni, nie działa klimatyzacja, nieprzyjemne komentarze obsługi. -
~Nienawidzę TLK / 2022-07-21 06:40Ocena: 1.25 / 5
Tandetne Linie Kutasiarskie powinny zniknąć. A Intercity powinno kary płacić za opóźnienia,to może by się wzięły za te ciągle opóźnienia.Jakby jakiś nie dokonać sprawny umysłowo tym kierował. A kontrolerzy,to już wogole...nawet nie są wstanie poznać,że dziecko mające 5 lat nie jest pełnoletnie. No kpina ZaletyMają kołaWadyW skrócie "TLK" -
~Martyna / 2022-07-21 00:29Ocena: 1.00 / 5
To jest jakaś kpina! Pociągi są po opóźniane nikt nawet nie raczy podać ile ani z jakiego powodu. Jak zwykle wiosna, lato, jesień czy zima zawsze cos zaskoczy naszych kolejarzy. Jak nie trakcie które zawsze się psują to znowu jakaś inna awaria. Wymieńcie wszystko raz a porządnie a nie jak zwykle na taśmę klejąca to sklejacie i mija miesiąc i znowu wszystko się psuje ZaletyBrakWadyWszystko! -
~VastoLorde / 2022-07-20 22:07Ocena: 1.50 / 5
Agresywni kontrolerzy, z którymi nie da się dogadać, krzyczą jszxze przed rozpoczęciem rozmowy. Pociągi w polsce to jeden wielki żart. ZaletyBramWadyPraktycznie wszystko, od temperatury w pociągu po obsługę. -
~Nigdy więcej intercity / 2022-07-20 19:30Ocena: 1.00 / 5
Jaki można skazywać ludzi na przejazd bez klimatyzacji w 30’stopniach?!
Jesteście nienormalni!
Przy astmie i stanach lekowych musiałam się męczyć w tym gownie i stać godzinę, ponieważ pociąg był opóźniony! Jak zawsze zreszta! Jakim prawem to w ogóle funkcjonuje?!ZaletyNie maWadyMnóstwo -
~Bożena / 2022-07-20 18:32Ocena: 2.00 / 5
Każda pociągiem czeskie drahy wola o pomstę do nieba a zwłaszcza z osobą niepełnosprawną tak jakby w okresie wakacyjnym nie można by było dołożyć socjalnego wagonu a najgorsze jest korzystanie z obskurnej toalety której chyba nikt nie sprząta WadyCiasnota i smród w toalecie -
-
~Eliksort / 2022-07-20 18:06Ocena: 1.00 / 5
40C na dworze, brak klimatyzacji, zardzewiałe przedziały, okropny stan, postoje techniczne na środku pola. Po prostu dramat ZaletyBrakWadyWymienione powyżej -
~75thecrow / 2022-07-20 13:51Ocena: 1.00 / 5
Gówniana firma jeżeli nie musicie omijajacie dużym łukiem opóźnione poć ice z ich winy nie czekają za pasażerami przesiadających się na inny poć ZaletyBrakWadyGówniana firma -
~Petrooo Sławianin / 2022-07-20 11:51Ocena: 1.00 / 5
PolCWELregio!!!!!!!!!
Polska kolej parodi!!!!
Cwelownia
cwelownia
cwelowniaZaletyZADNYCH!!!WadyCWELOWNIA TOTALNA!!! -
~Nika / 2022-07-20 03:41Ocena: 1.50 / 5
Połączenie Kraków-Kołobrzeg to jakiś żart.
Jedziesz w nocy, to ci nawet świateł nie wyłączą, a fotele jednym słowem fu..we… tak oparty, że można sobie kręgosłup połamać, szorstki i kość ogonowa pobita. Goście drą się na cały wagon, nikt nie kontroluje/ogarnia tego. Myśleliśmy, że to będzie fajna podróż, w której się prześpimy, a wychodzimy mega wkurwione,
Nie polecam ????????WadyWygoda, obsługa
strona 164 z 297
- « poprzednia
- 1 ...
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- nastepna »
