strona 140 z 297
- « poprzednia
- 1 ...
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- nastepna »
-
~Maciek / 2022-09-23 22:20Ocena: 1.00 / 5
Rzygać się chce na wasze pociągi smród brud i opóźnienia -
-
~Człowiek który ma dość / 2022-09-23 19:02Ocena: 1.75 / 5
Ta firma to kpina zarządzana przez idiotów, którzy znają się wyłącznie na pozowaniu do zdjęć i przecinaniu wstęg na kolejne słomiane inwestycje. PRL pełną gębą. ZaletybrakWadysame -
~Róża / 2022-09-23 18:16Ocena: 3.25 / 5
Wracałam z Gdanska Oliwa z dzieckiem przez około 2 i poł godz musiiałysmy siedziec oddzielnie bo Kazdy siada gdzie chce to chore . ZaletyZeroWadyZero -
~Podrozujacy / 2022-09-23 17:17Ocena: 1.00 / 5
PKP to stan umysłu, mocno ograniczonego umysłu. Kilkadziesiąt minut opóźnienia to standard, nie wyjątek. Wieczny chaos i dezinformacja. -
~Majlo / 2022-09-23 13:45Ocena: 1.00 / 5
Niewyobrażalny poziom nieudolności i niekompetencji -
~Pasażer / 2022-09-22 19:13Ocena: 2.75 / 5
Pracownik wars imieniem Piotr obsługując pasażerów 21 września na trasie Warszawa-Lublin wykazał się wyjątkowym chamstwem. Wydarł się na dzieci które za długo wybierały jedzenie mówiąc, że nie nie ma już siły ciągle tłumaczyć co jest a czego nie ma. Później robił wykład o szkodliwości alkoholu mężczyźnie kupującemu piwo. Jeżdżę pkp regularnie i nigdy jeszcze nie spotkałem się z takim buractwem -
~Valdemar / 2022-09-22 14:09Ocena: 1.00 / 5
Miałem nieszczęście skorzystać z usług Intercity 16 bm o godz 17:55. Pociąg z Olsztyna do Poznania odjechał z początkowej stacji z opóźnieniem 65 min! W Toruniu miałem przesiadkę i próbowałem się czegoś dowiedzieć o konduktorki. Usłyszałem, że kierownik pociągu, trzyma rękę na pulsie. Ma zanotowanych wszystkich przesiadających się podróżnych i już dzwoni w ich sprawach. Mam się nie obawiać, a wszystkie szczegóły podadzą mi w Toruniu. Tam zastałem już inną drużynę konduktorską, która nie miała o niczym pojęcia. Podobno nikt im niczego nie przekazał. Od góry do dołu firma specjalnej troski. -
~nie / 2022-09-22 12:17Ocena: 1.75 / 5
Na pociąg czekałam godzinę.
Nie byłam pewna czy w ogóle się pojawi.
Zdecydowanie polecam rozpatrzenie jakiejkolwiek innej opcji transportu.
Niesamowite jest to jak normalne jest to, że pociąg spóźnia się o tyle minut.
-
-
~Asia / 2022-09-21 01:07Ocena: 1.25 / 5
Pociąg relacji Wrocław-Gdynia odjeżdżający po północy opóźniony o 60min. W tym momencie należy się zwrot 1/4 ceny biletu-takie są przepisy. Reklamacja złożona 2 miesiące temu, do tej pory cisza. Nie polecam!!! ZaletyGniazdka na prądWadyOpóźnienia, tłok, ścisk, sprzedawanie biletów w korytarzu po normalnych cenach, za mało pociągów w wakacje-co roku jest ta sama sytuacja! -
~Maciej / 2022-09-20 15:18Ocena: 1.00 / 5
Każdy pociąg jest opóźniony . Normalny dzień , niezła pogoda i 30 min opóźnienia. Stało się to obecnie normą i nikt już nie zwraca na to uwagi . Brak szacunku do pasażerów . Nie pozdrawiam -
~Weronika / 2022-09-20 13:40Ocena: 5.00 / 5
Opieka konduktorska podczas podróży była nieoceniona. Jestem osobą niepełnosprawną, była to pierwsza podróż bez opiekuna. Nie musiałam się o nic martwić, konduktorzy co jakiś czas zachodzili i pytali się, czy wszystko jest w porządku. Ochrona również bez zarzutów, uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni. Dzięki całej dobrej organizacji czułam się dobrze, a stres opadł :) Dziękuję ZaletyObsługa, pomoc, troska -
~Janoi / 2022-09-19 15:15Ocena: 1.00 / 5
Jeżeli nie kupi się biletu przynajmniej 2 dni wcześniejszych to nie ma co liczyć na miejsce siedzące w pociągu. Niestety widać, że nie jestem odosobnionym przypadkiem bo ze wszystkich osób stojących po korytarzach można by uzbierać kolejny wagon, jeśli nie więcej. ZaletyBrakWadyMnóstwo -
~Phil / 2022-09-18 18:19Ocena: 1.25 / 5
Zamaw8asz miejsce z rezerwacja w 1 klasie. Wchodzisz a tam jakąś tlusta nastolatka siedzi i ma w dpie ze to Twoje miejsce. Idziesz do konduktora z prośbą o usunięcie gowniary - też ma to w dupie. Efekt? Siedzisz w tłoku, przy wyjsciu z pociągu wraz z Ukraińcami którzy nie płacili wcale. ZaletyBrakWadyMnostwo -
~A / 2022-09-18 13:57Ocena: 1.00 / 5
Kawa w Warsie na długo zapadnie mi w pamięć bo gorszej jeszcze nigdy nie piłam!!!
Nie polecam!!!!!!!!! -
~Mycha / 2022-09-18 04:05Ocena: 3.00 / 5
Podróż 7 godzin w przedziale z psem i kotem to jakieś nie porozumienie. Powinny być do tego wydzielone specjalne przedziały !
-
~Maria Kowalewskq / 2022-09-17 20:58Ocena: 4.75 / 5
Chce powiedziec ze podrozowalam w dwie strony zakopanego. Baaaardzo wszystko dobrze zorganizowane. Czulam sie zaopiekowana. Duzy szacunek. Pozdrawiam Moja ocena jest na piatke z plusem ZaletyDobra organizacjaWadyBrak -
-
~Pol / 2022-09-17 15:47Ocena: 2.00 / 5
Czy ceny w PKP ktoś kontroluje?
Naprawdę pasażer który kupił bilet dobę wcześniej powinien zapłacić mniej niż ten który nie zdążył? Lub wypadła mu nieprzewidywalna podróż. Podaje pod rozwagę.
PKP szaleje z cenami. -
~Ewa / 2022-09-17 10:27Ocena: 2.50 / 5
Jestem zszokowana nieuprzejmością konduktora w pociągu relacji Olsztyn-Krakow. Kupilam bilet dla siebie i 3letniej córki. Pani w kasie dala nam miejsca w dwóch różnych wagonach. Nie powiedziała mi o tym. Poprosiłam konduktorke o pomoc w znalezieniu miejsc obok siebie z oczywistych względów, a ona na to cytuje "mogła Pani nie jechać, a skoro tak Pani bilety kupila to niech sobie Pani radzi". Skandal. Uprzejmość Polaków tez mnie bulwersuje, przeszłam kilka wagonów nim znalazłam chętnego na zamianę miejsc. Owszem pociąg fajny, czysty, ładny, ale takie zdarzenie zniechęca do podróży. ZaletyCzystość, ciszaWadyArogancja i bezczelnosc personelu -
~Rafał / 2022-09-16 14:38Ocena: 4.50 / 5
Mandat za posiadanie niewłaściwego biletu został umorzony co jest bardzo pozytywne i pozostawia bardzo dobre wrażenie na przewoźniku. W związku z powyższym czuje się zobowiązany wystawić jak najbardziej opinię pozytywną. ZaletyWysoki poziom obsługi -
~KOSTNER / 2022-09-15 12:54Ocena: 2.50 / 5
Kurs pociągiem w okresie letnim z Poznania do Ustki w klasie 1. Przedział posiadał niesprawne gniazdko elektryczne - brak prądu. Klimatyzacja ustawiona na wysoką temperaturę - brak możliwości regulacji w celu jej obniżenia. Fotel uszkodzony - niesprawna regulacja siedziska. Bilety wykupione za normalną (i tak podwyższoną) kwotę w terminie ustalonym przez PKP jako promocja na obniżenie cen w okresie wakacji. Zalety- Jak wyżej.Wady- Jak wyżej.
strona 140 z 297
- « poprzednia
- 1 ...
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- nastepna »
