Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Koleje Dolnośląskie opinie

Ocena na podstawie 137 opinii

1.78 / 5

 • Poziom cen
  1.86
 • Oferta
  1.78
 • Jakość obsługi
  1.71
 • Wygoda
  1.77

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Urszula / 2022-09-01 23:36
  Ocena: 3.75 / 5
  Bardzo się zawiodłam gdyż nie sądziłam że tak zostanę potraktowana przez konduktora zresztą nie tylko ja jak skończył mnie obrażać poszedł do drugiego wagonu również wyzywał ludzi od głupich ,a tylko poprosiłam o informację do jakiego pociągu mam się przesiąść ,odpowiedział że on nie jest informacja,również poprosiłam o bilet do końca dalszej jazdy również mi nie sprzedał ,darł się że mam psa ściągnąć z kolan na podłogę york malutki piesek że on tu rządzi i mam go słuchać
  ZaletyDobra cena na zniżki i większość pracowników pozytywnie odbieram ,dziękuję paniom które mi pomogły wtedy w tym pociągu udzielając informacji i sprzedaży biletów dodatkowych ,dziękuję bardzo
  WadyPozatym jednym incydentem to raczej nie ma wad
 • ~Klient / 2022-08-29 12:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Jacy pracownicy takie opinie. Pani konduktor na trasie Dzierżoniów - Wrocław w dniu 29 sierpnia 2022 godz 12:19 bardzo niekulturalna, na zadane pytania nie jest w stanie konkretnie odpowiedzieć „tak” lub „nie” (chociaż takiej odpowiedzi mogłaby klientowi bez problemu udzielić). Dodatkowo mówi, ze jak się coś nie podoba to można skorzystać z innego przewoźnika. Ironicznie, na trasie Dzierżoniów - Wrocław nie ma innego przewoźnika o czym wspomniana pani na pewno doskonale wie. Brak szacunku, złośliwe pyskówki i krzywe uśmiechy zamiast chęci pomocy klientowi. Sama pracuję w obsłudze klienta i nie wyobrażam sobie w taki sposób zwracać się do osób, które obsługuję (w mojej firmie za takie zachowanie od razu zostałyby wyciągnięte konsekwencje). Pracownikom KD przed zatrudnieniem przydałby się test bądź lekcja kultury osobistej, zanim rozpoczną pracę z człowiekiem, aby podróże przebiegały w spokoju, a korzystający z usług KD byli zadowoleni.
 • ~Bartosz / 2022-08-28 12:40
  Ocena: 1.50 / 5
  Miałem nieprzyjemność korzystania z pociągu Lubin-Wrocław i z powrotem. Tak w skrócie w pierwszą stronę około 50min opóźnienia, nieprzyjemna obsługa i nieadekwatna dopłata bo biletu dla dziecka- zapomnieliśmy legitymacji chodź jest logiczne, że dziecko chodzi do szkoły ze względu na obowiązek szkolny, mało tego bilet powrotny kupowany w kasie na dworcu we Wrocławiu kosztował dokładnie tyle samo i wszystko było ok. Za pierwszym razem toaleta była całkiem nieczynna, wiec milutko po prawie godzinnym czekaniu na peronie trzeba było się uzbroić w kolejna godzinę bez możliwości skorzystania z wc. W druga stronę toaleta była czynna ale niestety nie do użytku całkowicie - tuż po otwarciu drzwi smród okropny nie mówiąc o moczu wylewającym się przez drzwi do wagonu….
  WadyBrak jakiekolwiek punktualności, nieprofesjonalna i nie miła obsługa pociągu, brak toalet lub ich stan grożący epidemia. Nieprzejrzyste opcje biletowe i nieadekwatnie wysokie dopłaty.
 • ~Mani / 2022-08-26 21:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Jedziesz pan pond 2 h pociagiem z wrocław głowny do jeleniej góry ludzie pouciskani jeden na drugim konduktor przebijający sie miedzy ludzmi chodz widzi ze nie ma jak zejsć ... ogólnie bardzo bardzo słabo ...
  ZaletyZadne
  Wady....
 • ~Pasażerka / 2022-08-24 15:45
  Ocena: 2.00 / 5
  Wieczne opóźnienia, awarie, lekceważenie pasażerów, wysokie ceny za bilety nieadekwatne do świadczonych usług. Moja opinia dotyczy relacji Wrocław Nowy Dwór - Wrocław Główny - Kłodzko, ale szczerze wątpię żeby na innej trasie było lepiej. Niestety nie mam możliwości korzystania z usługi innego przewoźnika bo gdybym miała to na pewno bym zrezygnowała. Szkoda nerwów, pieniędzy i czasu bezsensownie spędzonego w oczekiwaniu na spóźniony pociąg...
 • ~***** KD / 2022-08-19 09:42
  Ocena: 1.25 / 5
  Szczerze, te opóźnienia mogę im darować, bo mi się to bardzo rzadko zdarza, ale oni puszczają najkrótsze składy na najbardziej oblegane trasy. Nieraz zdarzyło mi się zostać na peronie, bo ludzie kisili się jak szczury, dosłownie wypadali przez drzwi kiedy się otwierały. I nie, obsługi nie obchodzi to, że wejdzie 10 osób bez kupionego wcześniej biletu, a jedna go ma. Ta jedną zostanie na peronie i albo jedzie następnym w ciągu 6 godzin (co w godzinach popołudniowych graniczy z cudem), albo musi składać reklamację. Obsługa też widać, że ma dość, bo potrafi rzucić chamskim tekstem bez przyczyny.
  ZaletyWygodne ławki na peronach do czekania czy w następnym będzie miejsce
  WadyBrak miejsc
  Niezrównoważona psychicznie obsługa
  Prędzej wpuszczą cię z rowerem niż z walizką
 • ~Klaudia / 2022-08-13 08:27
  Ocena: 1.50 / 5
  Pociąg zawsze spóźniony. Co tydzień jeżdżę pociągiem o tej samej godzinie i co tydzień taka sama sytuacja... chyba czas najwyższy zmienic środek komunikacji...
 • ~Marek / 2022-08-06 14:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy przewoźnik na świecie. Każdego dnia ich pie*dolone pociągi spóźniają się miliard lat
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • ~Zawiedziona / 2022-08-06 00:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Pociąg jak zwykle opóźniony godzinę. Na pytanie do konduktora dlaczego kolejny raz na tej samej trasie tyle się stoi (nawet z czystej ciekawości, bo za każdym razem jest to samo) otrzymałam odpowiedź: ‚jak się pani nie podoba proszę wybrać inny środek transportu, nikt nie zmusza do jazdy KD’. Przejazd w pierwszą stronę nie lepszy - panie konduktorki bardzo nieuprzejme dla pasażerów. Nigdy więcej, faktycznie za radą pracownika KD wybiorę inny środek transportu.
 • ~Zmęczony człowiek / 2022-08-05 18:05
  Ocena: 2.00 / 5
  Te linie to jakaś kpina. Pociągi spóźniają się i są odwoływane non stop. Niestety mieszkam na dolnym śląsku i muszę używać tych za przeproszeniem upośledzonych kolei
  WadyIstnienie
 • ~Podróżującą / 2022-08-02 18:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Te koleje to jakaś kpina. Pociag stoi na trasie, dobre pol godziny,zero komunikatu, zero wyjasnienia zero klimatyzacji.
  ZaletyNie ma
  WadyWszystko
 • ~EN / 2022-08-02 05:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Podzielam zdanie innych, że to zdecydowanie najgorszy przewodnik.
  Gorszego po prostu nie ma.
  Bilet miesięczny z dnia na dzień podrożał o 50zl,wiem, że jest inflacja, ale wypadałoby i tym poinformować chwilę wcześniej. W parze z podnoszeniem cen powinno też iść podnoszenie innych usług, niestety nie tutaj.
  Opóźnienia, praktycznie nie istniejąca, nie domagająca komunikacja zastępcza.
  Dramat, dramat, dramat.
  Niestety jestem skazana skorzystać z ich usług, bo inny przewoźnik nie zatrzymuje się o porze, o której muszę jechać do pracy w mojej miejscowości, a szkoda bo na pewno skorzystałabym z usług innego przewoźnika.
  Zalety-Brak
  Wady-opóźnienia
  - rosnące ceny biletow nieadekwatne do usług
  -praktycznie nie istniejąca komunikacja zastępcza
 • ~Dol / 2022-08-01 13:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy przewoźnik jakim w życiu miałam okazję jechać, spóźnienia to dramat, zero szacunku, od ludzi tam pracujących, niejasne informacje, tłok, a trasa Szklarska Poręba - Wrocław to dramat. Konduktor i kierowca zniknęli. TRAGEDIA. Jak masz możliwość jechać innym połączeniem, wybieraj druga opcje!
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • ~wscieklyklient / 2022-08-01 13:00
  Ocena: 1.00 / 5
  j*bac koleje dolnośląskie. są przetloczone, zero szacunku dla ludzi
  ZaletyZDECYDOWANIE BRAK
  Wadyistnieje
 • ~Natalia / 2022-07-27 07:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie ma dnia żeby nie było opóźnień. Ludzie się śpieszą do pracy a w ostatniej chwili odwołują pociąg i brakuje komunikacji zastępczej. Sytuacje zdarzają sie notorycznie,. Czyli wychodzi na to, że pociąg w żadnych warunkach nie jest w stanie przyjechać na czas i non stop jest jakiś problem.
  ZaletyBrak zalet
 • ~mirudpo / 2022-07-26 20:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie da sie do nich nawet dodzwonić, odrzucają połączenia.
 • ~Niezadowolony klient / 2022-07-25 11:29
  Ocena: 1.00 / 5
  J*bać koleje dolnośląskie, drudi dzień z kolei znowu taka sama sytuacja. Pociągi cały zaj*bany. Brak miejsc siedzących, brak miejsc stojących, konduktorzy mają totalnie wyj*bane tak samo zresztą zarząd firmy i dział reklamacji. Sprawę zgłaszam do inspektoratu handlowego i rzecznika ochrony praw konsumenta.Jeśli czyta to ktoś z firmy to jeszcze raz ch*j wam w dupę.
  ZaletyBrak
  WadyCytując Zbigniewa Stonogę "Szkoda strzępić ryja" najgorszy przewoźni
 • ~Niezadowolony klient / 2022-07-24 17:10
  Ocena: 1.25 / 5
  Te koleje to jakiś żart, sprzedają więcej biletów niż mają miejsc. Pociągi przyjeżdżają przepełnione, konduktorka odgraża się, że albo się wsiada na wcisk, mimo że nie ma miejsca albo pociąg odjeżdża, po czym mówi ludziom, że więcej osób już nie wpuszcza i nie ich problem, że nie mają miejsc. Najgorszy przewoźnik z jakim kiedykolwiek się spotkałem. Nie jest to też ich pierwsza taka sytuacja. Pociągi przyjeżdżają notorycznie przepełnione i spóźnione.
  ZaletyBrak
  WadyCena nieadekwatna do jakości obsługi, brak miejsc siedzących, brak miejsc stojących, niemiła obsługa, ciągłe spóźnienia
 • ~Krzysztof / 2022-07-24 12:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Koleje dolnośląskie a dokładnie linia Szklarska Poręba-Wrocław to jakiś dramat Złodzieje bo inaczej nie można ich nazwać sprzedają bilety a nie ma miejsca w pociągu. Po prostu dramat i zero szacunku dla ludzi.
  ZaletyBrak
  WadyBrak miejsc w pociągu
 • ~Wiecznie_spóźniony_korpoludek / 2022-07-22 07:54
  Ocena: 3.00 / 5
  Jeżdżę codziennie na trasie Wrocław-Legnica. Spóźnianie 10 min. to norma. Uzasadnienia brak bo od Wrocław Muchobór do Legnicy nie ma żadnych remontów ani prac torowych!!! Nie ma prac torowych, ale większości furmanom nie chce się jeździć z prędkością rozkładową na dozwolonych odcinkach, bo za bardzo rzuca. Inne kuriozum, pociąg przyjeżdża spóźniony 35 min., ale na stacji robią sobie jeszcze 15 min. postoju!!!
  Zaletylepiej niż PR
  Wady1.Spóźnienia
  2.Spóźnienia
  3.Spóźnienia
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PKP Intercity
Ocena: 1.76, ilość opinii: 3677
Flixbus
Ocena: 2.21, ilość opinii: 2055
NeoBus
Ocena: 2.62, ilość opinii: 583
Sindbad
Ocena: 2.27, ilość opinii: 470
Szwagropol
Ocena: 2.04, ilość opinii: 261
PKS Polonus
Ocena: 2.06, ilość opinii: 199
VECTRA
Ocena: 1.65, ilość opinii: 3494
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3073
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.05, ilość opinii: 3026
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2995
UPC Internet
Ocena: 1.84, ilość opinii: 2983
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2501