Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8490 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Marta / 2020-01-14 17:35
    Ocena: 2.67 / 5
    Nie polecam, kurier rzekomo doreczyl mi paczkę a ja cały dzień czekam na kuriera, zostawił awizo , po zasięgnięciu informacji obsługi miał doreczyc niezwlocznje tego samego dnia ale nie dotarła, dopiero na następny dzień. Nie skorzystam już z usług, u innych dostawców nie miałam żadnych problemów z dostawą tutaj już któryś raz mam problemy.
  • ~kvwvlkiewicz / 2020-01-14 15:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Niekompetentna, nieprofesjonalna firma. Nie słuchają nie rozumieją co się do nich mówi. Nie informują o swoich działaniach. Informacje o statusie paczki błędne. Kurier nie dzwoni, nie informuje ze jest na miejscu, co więcej nie informują ze była próba doręczenia paczki. Zamawiam wiele, ale nigdy moja paczka nie miała prawie miesiąc opóźnienia. Porażka.
    Zaletybrak
    Wadysystem,kurierzy, kontakt, brak uczciwości, czas dostawy
  • ~Koti / 2020-01-14 14:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Co inpost, to potem. Znowu mi paczka zaginęła i jestem bez pieniędzy i paczki, niby dostarczona a nic nie mam. Firma u której zamawiałem ważną rzecz, tez nic zrobić nie może, bo widnieje jako dostarczona, a kurier nigdy ni zjawił się, a bezczelnie kłamał, że był 2x. Musze przez to, jak nie ma wyboru się prosić, żeby przestali wysyłać te cholerne paczki inpostem, bo wybierają te firmy inpost, bo tani, ale jakość, to kuźwa dramat.
    ZaletyZero
    WadyWszystko
  • ~RaV / 2020-01-13 16:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja opinia na temat inpostu? Przesyłka zamówiona 12grudnia. 16 grudnia przesyłkę ma kurier i przesyłka nie dociera po miesiącu... po kontakcie z nadawcą dzwonię na biuro obsługi klienta Pan przez telefon informuje że będzie interwencja w sprawie że przesyłka nie dotarła i każe czekać... po 2 dniach odzywa się nadawcą że paczka wróciła do niego...Serio? Po ch** ściemnianie zwodzenie klienta? Pracownicy maja wszystko w dupie... nie polecałm jedno wielkie oszustwo... listonoszą nie chce się dostarczać przesyłek i wymyślają że brak możliwości dostarczenia gdzie nawet nie próbują..... jedna wielka kpina!!!!
    ZaletyBrak
    WadyMnóstwo
  • ~Danka / 2020-01-13 15:51
    Ocena: 2.00 / 5
    Moja przesyłka leży w oddziale z adnotacją "błędny adres". Sprawdziłam na infolinii, w adresie nie ma błędu. Pomimo kilku próśb o telefon--zero odzewu. Paczka nie została wydana kurierowi. Ciekawa jestem, jak to rozwiążą. Nie polecam współpracy. Wszystkie inne firmy kurierskie dostarczają przesyłki bez problemu. Na ten sam adres. Dramat!
    ZaletyDobrze, że mają paczkomatu, to czasem coś dochodzi....
    WadyUsługi kurierskie są obsługiwane przez osoby, które się do tego nie nadają...
  • ~Damian / 2020-01-13 15:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Po prostu tragedia, nikt nic nie wie zdawkowe informacje a przesyłki jak nie było tak nie ma
  • ~ Domi / 2020-01-13 10:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłki są zawsze nie dostarczone na czas. Obsługa jest nie miła
  • ~Q / 2020-01-13 09:56
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier zamiast poinformować, że będzie np za godzinę, wysyła sms, że był ale nikogo nie zastał, oczywiście telefonu nie odbiera. Dzwoniłem na infolinię gdzie dowiedziałem się, że nie odbierał bo być może zakończył już pracę. o 13.30? Ponieważ to był piątek, do poniedziałku nie ma szans na odbiór paczki.
    Zaletybrak
    Wadybrak informacji od kuriera o godzinie dostawy
  • ~koala / 2020-01-12 12:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Do niedawna byłem bardzo zadowolony. Niestety na terenie Świdnicy kurierzy "cwaniaki" zaczynają działać jak GLS zamiast dostarczyć paczkę do paczkomatu zostawiają w ich punkcie zbornym twierdząc, że paczkomat jest przepełniony , co jest kompletną bzdurą
    Zaletybyły ,kiedy paczki zostawiali w paczkomacie
    Wady
    zmuszanie klienta do odbioru z ich magazynu
  • ~Domi / 2020-01-11 18:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie potrafią dostarczyć przesyłki na czas. Nie polecam.
  • ~Ewa / 2020-01-11 01:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Bezczelnosc praciwnikow nie zna granic!!absolutnie nie polecam tej firmy!!
  • ~A,S / 2020-01-10 22:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Katastrofa. Kurier robi sobie żarty z pracy. Dla czego takiego osobnika zatrudnia firma impost to nie wiem. Po prostu bezczelny typ. Teren Będzin / Gródków. Myślę że nie powinien pracować skoro jest nie udolny
  • ~Xxxxxm / 2020-01-10 18:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Wywożą paczki...xd Zero zainteresowania.. nie miła obsługa..po prostu masakra...
  • ~1812 / 2020-01-10 17:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie przyjechał i napisał że nie zastał nikogo w domu
  • ~Wioleta / 2020-01-10 14:38
    Ocena: 5.00 / 5
    Korzystam z InPost prawie od początku i nigdy się nie zawiodłam, zawsze na czas, a nawet do domu. Nigdy problemu nie miałam. Nie mam zamiaru korzystać z innych dostawców.
    ZaletySzybko, pewnie, sprawnie.
    Wady Brak.
  • ~Julia / 2020-01-10 14:20
    Ocena: 1.00 / 5
    ordynarnosc hamstwo ze strony kurierów bardzo nie polecam!!!
  • ~ANIA / 2020-01-10 09:57
    Ocena: 1.00 / 5
    PO PROSTU KATASTROFA. ABSOLUTNIE NIE POLECAM. PACZKA NADANA PO TYGODNIU NIE RUSZYŁA Z MIEJSCA PO MIMO DWÓCH INTERWENCJI. OBSŁUGA TELEFONICZNA NIE MIŁA I NIE KOMPETENTNA. DNO....
  • ~Piotr / 2020-01-10 09:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Zagubione 2 przesylki w okresie przedswiatecznym
    Brak jakiejkolwiek informacji
  • ~Adresat / 2020-01-09 23:16
    Ocena: 3.00 / 5
    - kurierzy pozostawił przesyłkę po innym adresem bez konsultacji.
  • ~Beata / 2020-01-09 15:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem bardzo nie zadowolona z in post. Paczki nie dostajemy w terminie, chociaż dostajemy wiadomość że paczka dojedzie dziś. Nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadySporo
Dodaj własną opinię »