Wysłałam paczke 18 marca miala być dostarczona 20 marca jednak w ten dzien dostałam informacje ze bedzie to możliwe dopiero w poniedziałek powiedziałam ok ale jak dzis zadzwoniłam czyli 23 marca to dostałam informacje ze przesylka została uszkodzona w patek a dzwoniłam pod wieczór i nic mi takiego nie mówili porazka ostatni raz cos przez nich wysyłam
Zaletynie ma
Wadybrak szanowania paczki innych osób
~Anusiak / 2020-03-22 22:29
Ocena: 1.00 / 5
Dramat! Od piątku moja paczka wisi w oddziale w Krakowie, przestańcie reklamowa się jako dostawcy 24/7bo kurierzy mają to w d... Pani a infolinię podobno miała sprawę zgłosić do oddzialu aby moja Przesyłka dotarła do paczkomatu.Klamstwo. Zamówiłam ten rodzaj przesyłki bo zależało mi na czasie.
Nie polecam!
ZaletyBrak
WadyKurierzy porażka, kłamstwo co do pracy 24/7. Infolinia rozmowa by zbyć i zakończyć temat.
~Weronika / 2020-03-21 18:22
Ocena: 1.00 / 5
Dzisiaj miałam sytuację, że kurier nie zabrał spod paczkomatu mojej paczki!!! Moim zdaniem jest to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie!! Bardzo nie polecam!!!
Kurierzy powinni bardziej ostrożniej patrzeć czy WSZYSTKIE paczki zapakowali do SWOJEGO samochodu!!
~Pozdro600 / 2020-03-21 14:47
Ocena: 1.33 / 5
Paczka miała dojść w 2 dni a czekam już 5 coś nie tak jest w ch**a lecicie inpost
~cel / 2020-03-20 20:52
Ocena: 1.33 / 5
Najgorsza obsługa na rynku. Dostaję wiadomość, ze paczka czeka na mnie w punkcie odbioru, a na miejscu okazuje się, że paczka została odesłana do sprzedawcy. Straciłem 25 minut, dla mnie to 100 zl straty bo w tym czasie zrezygnowałem z pracy. Zwrócą, ciekawe?
Wadyżenada
~?????????? / 2020-03-20 20:23
Ocena: 1.67 / 5
Czekam 2 tygodnie na paczkę a nadal jej nie ma????
~Paweł / 2020-03-20 14:40
Ocena: 2.33 / 5
Dramat, kurierzy którzy tam pracują nie powinni tego robić. Podaje numer telefonu po to żeby dzwonił w razie gdy nie otworze drzwi!!!
~Aleksandra / 2020-03-20 10:08
Ocena: 2.33 / 5
Jestem zażenowana zachowaniem kuriera z ich firmy . Złożyłam skargę i niestety zrobili ze mnie idiotkę a z niego super gościa . NIE POLECAM
ZaletyCzas
WadyZa obsługę nigdy wiecej
~Agnieszka / 2020-03-19 17:40
Ocena: 1.00 / 5
Fatalna organizacja. Brak powiadomień SMS. Paczka przychodzi kiedy chce i zabierają ja z powrotem nie dając nawet możliwośi odebrania gdziekolwiek indziej. Dramat. Powracam na Pocztę Polską.
~Sebastian9 / 2020-03-19 15:35
Ocena: 1.00 / 5
Paczka nie przyszła. Ogólnie nie polecam bo mnie nawet nie poinformowali że paczka przyjdzie później nie pozdrawiam i nie polecam.
ZaletyŻadne
WadyWszystko
~Imie / 2020-03-19 13:14
Ocena: 1.00 / 5
Brak możliwości odbioru przesyłki ponieważ paczkomat nie działa od wczoraj. Proszę o naprawę w celu zmiany opinii (Łomża, ul spokojna 1c)
~Toamsz / 2020-03-19 12:37
Ocena: 1.00 / 5
Dramat to co dzisiaj dostałem do nie mozna nazawać paczką . Zamawiałem produkty ze sklepu z suplementami cała paczka nadaję się od kosza . Pojemnik pęknięty , brak całości towaru widać ze paczka uległa wamm uszkodzeniu i była przepakowana . Nie polecam i już nigdy nigdy nie skorzystam .
~wkur... / 2020-03-19 08:46
Ocena: 1.00 / 5
katostrofa , odtalem zly kod i nie moge odebrac paczki . porazka !!!
Zaletyzadnych zalet
Wadykto zaplaci za ponowna wysylke? !!!!
~Bodziu998 / 2020-03-18 20:40
Ocena: 5.00 / 5
Nie zawiodłem się Nawet w święta szybko i sprawnie .
ZaletySzybko,sprawnie ,paczki w stanie bardzo dobrym nie ma reklamacji na Koszalinie z paczkomatów
WadyBrak
~art / 2020-03-18 17:05
Ocena: 1.00 / 5
Paczka u kuriera już cały tydzień. I nie może dotrzeć do paczkomatu.
Rozmowy na infolini - przekierujemy paczkę, skontaktują się z Panem, wysyłam informację do oddziału i dlaej nic, tak codziennie.
Zaletybrak
Wadywszystko
~Monika / 2020-03-18 12:58
Ocena: 1.00 / 5
NIE POLECAM! Zniszczyli moją paczkę i odmówili reklamacji! Dzwoniąc na infolinię zostałam poinformowana, że jako nadawca mogę złożyć reklamację - wystarczy przesłać zdjęcia zniszczenia (które wysłał mi odbiorca) i złożyć wniosek online. Oczywiście reklamacja rozpatrzona jakoś około miesiąca od złożenia wniosku z decyzją NEGATYWNĄ, że bez protokołu szkody złożonego do 7 dni nie można uwzględnić. Odwołanie z prośbą o rozpatrzenie mojej rozmowy telefonicznym też ze skutkiem odmownym - oczywiście ani słowa o analizie mojej rozmowy z pracownikiem, który doradził mi sposób reklamacji. KOMPLETNE DNO! A przesyłkę zdewastowali kompletnie!
~Ann / 2020-03-18 10:56
Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to jest jedno wielkie nieporozumienie. Adresat paczki który za nią płaci nie ma możliwości zmienienia adresu dostawy, kurier ukrainiec ledwo mówiący po polsku stwierdza że ma to w dupie. Panienka na infolinii kompletnie nie pomocna, po kilku rozmowach cały czas ta sama śpiewka że tylko nadawca może zmienić adres dostawy mimo że mam screen od nadawcy że nie może tego zrobić!!! Więc opłacona przeze mnie paczka będzie tak sobie jeździć po całej Polsce bo tak ciężko jest zmienić adres w systemie mając wszystkie dane!!! Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego dostawcy bo szkoda moich nerwów, czasu i pieniędzy!!!
Zaletyabsolutnie brak żadnych zalet. Infolinia to jakiś nieśmieszny żart
WadyTa firma to jedna wielka wada
~Adrian / 2020-03-18 06:23
Ocena: 1.00 / 5
Nadalem paczkę, leży 4 dzień w paczkomacie,dziennie po kilka razy dzwonię do inpostu ,mają to gdzieś
ZaletyNie ma
WadyChamstwo że strony infolini
~Karolina / 2020-03-17 23:38
Ocena: 3.00 / 5
Paczka z Bałegostoku dotarła do Wrocławia pozniej do Lubina po czym pojechała do Wrocławia. Gdzie tu logika wczoraj Lubin dziś Wrocław... dodam że Polkowice Lubin około 13 km Polkowice Wrocław 90 km??? Po co to? SMS o dostarczeniu do paczki do paczkomatu brak mimo to że raptem miała do przejechania jeszcze 13 km... Brak jakie kolwiek info więcej...Nie ma możliwości dodać screena tak bym pokazała jak to wygląda z str klienta.
ZaletyPaczkę można odebrać w dowolnej godzinie
WadyZbędne kąbinacje kurierów
~CSE / 2020-03-17 12:36
Ocena: 2.67 / 5
Obsługa kurierska na bardzo niskim poziomie. Brak kontaktu. Paczkomaty generalnie oceniam pozytywnie