Wadyuważają, że zaginięcie paczki nie jest ich winą
strona 388 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 386
- 387
- 388
- 389
- 390
- nastepna »
-
~c / 2020-04-16 11:53Ocena: 1.00 / 5
Od kilku dni próbuję odnaleźć paczkę, ponieważ została ona doręczona (ja jej nie mam). Dzwonię na infolinię, a tam państwo poraz nie wiem który wystosowywują pisma, aby ktoś się ze mną skontaktował. Dopiero po tygodniu z kotaktowała się ze mną pani z oddziału z Łodzi, była ona bardzo opryskliwa i nie miła. Mnie winiła za to, że nie mam paczki, jednego (15.04) dnia powiedziała, że mam czekać na kontakt kuriera i jeżeli by się nie odezwał to na drugi (16.04) dzień mam kontaktować się z nią znowu. Dzisiaj (16.04) do niej zadzwoniłam, a ona znów podniesionym głosem "tłumaczyła" (bo tak się zarzekała jak jej powiedziałam, żeby na mnie nie krzyczała) , że dopiero dzisiaj się ze mną kurier będzie się ze mną kontaktował. A gdy zapytałam się jak niby kurier upewnił się, że paczka jest dostarczona na dobry adres i do dobrej osoby to powiedziała, że ona nie chodzi za kurierem i nie wie jak kurier identyfikuje. -
-
~Kate / 2020-04-16 11:35Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam przesyłkę kurierem Inpost. Kurier zadzwonił, że mam zejść na dół, bo on ma zakaz wchodzenia na osiedle. Nie wychodzę z domu, więc jedyną drogą zamówienia jest dostawa przez kuriera. Poprosiłam, żeby paczkę zostawił na wycieraczce i zadzwonił, potem może iść (dostawa bezkontaktowa). Kurier poinformował mnie przez telefon, że nie zostawi mi przesyłki na wycieraczce, a w uwagach wpisuje - "klient odmówił przyjęcia paczki". Przesyłka wróciła do nadawcy, a ja zostałam pozbawiona materiałów ochronnych, które tam były. Ten kurier powinien ponieść konsekwencje. To jest skandal! Szanowny Inpost - wyciągnijcie od tego Pana konsekwencje, bo to był szczyt bezczelności. Po akcencie wnoszę, że Pan mówił z akcentem wschodnim - Rosja/Białoruś/Ukraina. By go zlokalizować, podaję tel służbowy, z którego się ze mną kontaktował: 505-519-566 ZaletyZawsze korzystałam z paczkomatów - tu, ez zastrzeżeń. -
~Robert / 2020-04-16 11:21Ocena: 1.67 / 5
Powiem tak jeszcze nigdy nie czekałem na paczkę tyle czasu 11 dni już minęło i lipa i post,nie odbiera telefonu reklamacje nie ma jak zgłosić telefonicznie szkoda gadać -
~Karolina / 2020-04-16 10:31Ocena: 5.00 / 5
W okresie pandemii jak i przed zawsze byłam bardzo zadowolona z usług InPost. Teraz są takie opóźnienia w wydawaniu paczek przez sprzedawców, więc jak widzę wiadomość od InPostu to cieszę się, że przesyłka jest w ich rękach, bo oznacza to, że szybko bedzie u mnie. Jestem bardzo zadowolona z Waszych usług. Z kolei kurierzy są zawsze mili i łatwo się z nimi dogadać / skontaktować. Dziękuję za Waszą pracę w tym trudnym czasie. ZaletySzybko, wygodnie, bezproblemowo -
~Rafaello72 / 2020-04-16 09:18Ocena: 1.00 / 5
Jest 16.04.20r, paczka od 06.04.20r ma status "wydana do doręczenia"...Dzień w dzień otrzymuje info, że właśnie już dzisiaj paczka trafi do paczkomatu... Zgłaszanie na infolonii reklamacji pozostaje bez echa. Polecam tylko wrogom. -
~Ber / 2020-04-16 09:10Ocena: 1.00 / 5
Siedzimy w domu podczas pandemi od 4 tygodni a kurier stwierdza ze nikogo nie został w domu.
Nikogo nie było z paczka !
Nie zadzwonił mimo iz miał numer telefonu.
Musiałem sam jeździć za kurierem aby odebrac paczke .
Nigdy wiecej z tego nie bede korzystał. Wole zaplacic wiecej ale niech to dostacza ktoś komu chce sie pracować.ZaletyŻadnych zaletWadyNie bylo kuriera z paczka i miał to w dup.... -
~kevin / 2020-04-16 05:16Ocena: 2.33 / 5
Odradzam. Otrzymałem uszkodzoną przesyłkę. Mimo iz przesyłka była ubezpieczona odmówili mi jakiekolwiek pomocy. Odwolywalem sie i za każdym razem dostałem pismo z tzn "kopiuj wklej".Stracilem 250zl. -
~Marc / 2020-04-15 22:27Ocena: 2.67 / 5
Dostałem paczkę do paczkomatu niestety nie mogłem odebrać paczki ponieważ Paczkomat był zepsuty więc próbowałem zgłosić ten fakt na infolinię lecz niestety nie ma takiej opcji pod innymi opcjami żaden konsultant nie odbierał WadyBrak infolinia serwisowej -
-
~Bobi / 2020-04-15 22:04Ocena: 1.67 / 5
Opinia odnośnie wysyłania paczki z managera.paczkomaty.pl IN POSt. Beznadzieja. Szybciej i bez nerwów lepiej wysłać paczkę w konkurencyjnej firmie -
~Jacek / 2020-04-15 19:45Ocena: 1.00 / 5
Zostałem oszukany..nadałem paczkę online.. Opłaciłem blikiem.. Opłatę z konta pobrali i wyświetlili błąd autoryzacji z kartą..etykiety na paczkę nie otrzymałem..zostałem oszukany na 16 zł..więcej paczki u nich nie nadam..zrobie to na poczcie.. Usługę oceniam na zero.. -
~Aleksandra / 2020-04-15 19:42Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno po raz ostatni skorzystałam z obsługi firmy inpost WadyDramat -
~Aga / 2020-04-15 19:24Ocena: 1.00 / 5
Kurier jeżdżący po Świnoujściu jest nieuprzejmy i arogancki więcej nie skorzystam z usług InPost WadyZero profesjonalizmu -
~Maro / 2020-04-15 19:03Ocena: 1.00 / 5
Chorzy ludzie którzy nie powini funkcjonować...najgorsza firma kurierską jaką tylko istnieje omijać szerokim łukiem szkoda czasu i pieniędzy na takich popaprancow ZaletyNie maWadyNiesłowni -
~Ka / 2020-04-15 17:36Ocena: 5.00 / 5
Polecam! Zamawiam przesyłki do paczkomatu jednak dzisiaj dostarczył mi ją kurier. ZaletyPolecamWadyBrak -
~Sandra / 2020-04-15 16:07Ocena: 1.67 / 5
Masakra z nimi. Tragiczne opóźnienia. Zamawialam przez różnych kurierów, ale oni są najgorsi... ma sa kra ZaletyNie maWadyDługo trzeba czekać
Kurier nie miły -
~Paweł / 2020-04-15 15:50Ocena: 1.67 / 5
masakra przesyłki odbiór zamiast po 24 godzinach są po 3 dniach, infolinia to pic na wodę, potrafią mieć 3 przesyłki na samochodzie a wydać jedną -
-
~wnerw / 2020-04-15 15:01Ocena: 1.00 / 5
Dno dno i kupa mułu , na 10 przesyłek realizowanych prze Inpost 7-8 to droga przez mękę dlaczego inne firmy potrafią doręczyć przesyłki na czas tylko inpost ma z tym ogromny problem Zaletynie ma czegoś takiego w tej firmieWadycałość -
~kraajanek / 2020-04-15 14:46Ocena: 1.00 / 5
Unikam tej firmy jak ognia niestety jeden z dostawców ma tylko to w ofercie i oczywiście dramat na samym wstępie przesyłki nie doręczone , kurier nie wiadomo gdzie jeździ , gdzie go szukać. obsługa dramat nawet poczta polska bije ich na głowę ZaletybrakWadycałość to jedna wielka wada -
~tasak / 2020-04-15 14:25Ocena: 1.67 / 5
Kolejna paczka dostarczana zbyt długo. Tym razem aż 7 dni. Czasem się zdarzy, że dostarczą szybko, ale to rzadkość. ZaletybrakWadySpore opóźnienia -
~Bbar / 2020-04-15 14:01Ocena: 1.67 / 5
Brak kultury bezczelnie zachowanie ani dzień dobry ani do widzenia żenada zróbcie coś z tym WadyBrak kultury bezczelnie zachowanie
strona 388 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 386
- 387
- 388
- 389
- 390
- nastepna »
