Kurierzy są beznadziejni. teraz po pandemi koronawirusa będzie bezrobocie, może Firma Inpost zatrudni normalniszych ludzi na stanowisko kuriera , a sami również zabiorą się za uczciwą pracę. Paczka zakupiona i wysłana 03.04 dostarczona 15,04 paranoja, jakby szła z Chin. A kurierzy jężdżą z paczką cały tydzień i się zastanawiają dostarczyć czy nie dostarczyć , loteria a ty głupi czekaj.
Zaletyżadne
Wadytermin dostawy, paranoja
~Palluk / 2020-04-17 13:09
Ocena: 5.00 / 5
Wszystko szybko sprawnie i bez problemów. Polecam.
ZaletySzybkosc i cena
Wadybrak
~Agata / 2020-04-17 12:51
Ocena: 1.33 / 5
wczoraj dostałam wiadomość o wydaniu paczki kurierowi niestety nie została mi ona przez niego dostarczona do domu. Co więcej nawet kurier nie pojawił się pod blokiem (brak nawet próby dostarczenia),zero wiadomości od niego. Po czym wieczorem dostałam wiadomość o rzekomej próbie dostarczenia mi paczki i nie udanej próbie bo podobno nikogo nie było w domu. Skandal.
Dzisiaj nadal kuriera z paczką u mnie nie ma, a była podobno drugi raz wydana rano kurierowi do dostarczenia. Przez inpost kurierem już nigdy więcej nic nie zamówie.
Pomimo wysłania do niego SMS brak od niego odpowiedzi.
ZaletyPaczkomaty
WadyKurierzy.!!!
Olewnie klienta, brak kontaku z klientem
~shadow / 2020-04-17 12:37
Ocena: 1.00 / 5
Jestem bardzo rozczarowana przesyłka została dostarczona do paczkomatu w innym mieście niż wybrałam przy wyborze paczkomatu, a Pani na infolini żuciła do mnie takim hasłem ,,Musi sobie Pani pojechać do tego miasta to odebrać". Więc Pani na infolini bardzo nieuprzejma, bezczelna i nieświadoma błędu jaki popełnili i zwracała się lekcewarzącym tonem. A przez ich błąd muszę dodatkowo zapłacić za ponowny koszt dostawy w tej sytuacji to oni powinni pokryć koszty, a nie ja!
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Asia / 2020-04-17 12:05
Ocena: 2.33 / 5
Nie polecam, dostawa zazwyczaj trwa bardzo długo, paczka w sortowni leży około 3 dni czyli czas dostawy ponad tydzień. Jeśli zależy Ci na szybkim dostaniu paczki nie polecam Inpostu.
~Blond / 2020-04-17 08:43
Ocena: 3.67 / 5
Nigdy nie miałam problemów z inpostem. Do czasu.... Już kilka razy zdarzyło mi się dostać paczkę o tydz później bo kurier pezetrztmywał ją sobie. Zawsze myślałam, że to najlepsza firma transportowa. Teraz zmieniam zdanie. Obsługa klienta spoko. Wysyłają pomagania do oddziału w którym paczką się znajduje i jakimś cudem od razu rusza w drogę.
Zalety-super obsługa klienta
-paczkomaty
Wady-kurierzy !!!
~anulkamarek / 2020-04-17 07:21
Ocena: 1.00 / 5
Paczka z żywymi roślinkami odebrana od nadawcy 10.04 o 16:00 po reklamamacji znalazła się w paczkomacie 16.04.o 20:52. Ze strony Inpost żadnego "przepraszam". Rozumiem, że koronawirus, ale to traktowanie klienta...
WadyCzas dostawy i kontakt
~Oktawian / 2020-04-17 01:21
Ocena: 1.00 / 5
Co niecale 3h dostaje powiadomienia, zebym wyjal paczke z paczkomatu, kiedy nie mam takiej mozliwosci ani ochoty. Skoro na odebranie mam 48h (czas skrocony, bo bylo kiedys 72h),to po kiego wysylaja mi przypomnienia po 10 od wlozenia paczki!?
WadyUpierdliwe ponaglenia. Firma ponagla klientow, aby obnizyc swoje koszty przechowywania paczek
~Barbara / 2020-04-16 23:12
Ocena: 1.00 / 5
Poprosiłam kuriera o zmianę dnia dostawy, zrobił to dostałam maila ze zmianą dnia dostawy, a po kilku godzinach mail że paczka zwrócona do nadawcy. Dział powiedzmy interwencji odezwał się do mnie dzień później gdy już rzeczywiście paczka została odesłana do nadawcy. Pani miała poinformować co udało się załatwić. I nic..Czekam i czekam
~Zocha / 2020-04-16 23:10
Ocena: 1.67 / 5
Tragedia. Emailem o pomoc można pisać non stop a kontaktu brak a jak odp nie wiadomo o co chodzi dzwoniąc na infolinię każda osoba przekazuje Inne błędne wiadomości
ZaletyDostawa wmiare szybko
WadyKontakt, regulamin itl
~Kamil / 2020-04-16 21:23
Ocena: 1.67 / 5
Zupełny brak kontaktu z kurierem po czym przyszło mi że moja paczka jest odesłana spowrotem do nadawcy
WadyBrak kontaktu
Kurier klienta ma głęboko w dup...
Brak profesjonalizmu
~Taniusia / 2020-04-16 21:13
Ocena: 3.00 / 5
Zamówiła paczkę do paczkomatu, o godzinie 21.00 dostała SMS że paczka czeka u kierowcy do 23.00 przy paczkomatie. Obecnie jestem w 9-m ciąży, i w nocy musiała idź kawał drogi do paczkomatu, ponieważ mąż miał 2 zmianę. Dla mnie żenada, jeżeli zamawiam do paczkomatu, to proszę paczkę tam zostawić...
~Dominika / 2020-04-16 21:08
Ocena: 5.00 / 5
Mieszkam w dużym mieście więc może zrobi to różnice, ale to najlepsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Zawsze, ale to dosłownie zawsze, paczka dochodzi następnego dnia, nawet w soboty. Przemili kurierzy, ekspresowa wysyłka, jeśli co kolejek idzie nie tak, kontakt w obsługą bez zarzutu. Szukając przedmiotów, na np. Allegro, zawsze szukam jedynie tych z przesyłkami kurierskimi inPost. Polecam, polecam, polecam !
ZaletySzybka dostawa
Miła obsługa
Szybki kontakt
WadyBrak
~mikii64 / 2020-04-16 20:42
Ocena: 3.50 / 5
zamówiłem towar z lidla którego nie otrzymałem ale z winy inpostu i kuriera ,to już po raz drugi ,jeszcze do paczkomatu jakoś dają radę ale pod drzwi to masakra ,jak słyszę ze na reklamację mam czekać 30 dni to nawet nie chce mi się składać
~tommmmmmm / 2020-04-16 20:11
Ocena: 3.67 / 5
zamówiłem trzy paczki wylądowały w innym paczkomacie oddalonym od docelowego o ok 10 km
~Kamkru / 2020-04-16 18:42
Ocena: 2.33 / 5
Kurier robiący problemy, nie dał znać, że paczka już pod domem, a potem kazał mi szukać siebie po mieście ze słowami "daję pani pięć minut"
ZaletySzybkość
WadyBrak szacunku
Brak profesjonalizmu
~Waldemar / 2020-04-16 18:33
Ocena: 2.33 / 5
kombinatorstwo i brak konkretnej pomocy, w przypadku problemów z konkretną przesyłką brak kontaktu, totalny problem z dodzwonieniem się, bezkarność !!!
Zaletymożliwość odbioru w paczkomacie
Wadykontakt telefoniczny = skandal
~tzk0906 / 2020-04-16 17:36
Ocena: 1.67 / 5
Nie wysłali nawet SMS, że paczka czeka na odbiór. Nie wysłali SMS, kiedy ją zabrali, bo czekała tam za długo. Nie poinformowali mnie również o tym, gdzie można ją zlokalizować.
Uważajcie, albo odbierzecie paczkę w 48 godzin, albo takie same 48 godzin poświęcicie na próby odnalezienia jej.
ZaletyPrzyszła tak szybko jak ją stamtąd zabrali
WadyBrak kontaktu SMSowego z klientem. PODSTAWY, moi drodzy. Wystarczyło wysłać jedno powiadomienie.
~Kamil / 2020-04-16 13:50
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, zamówienie do paczkomatu. Paczka dotarła otwarta, zalana, pogięta.
~c / 2020-04-16 11:53
Ocena: 1.00 / 5
Od kilku dni próbuję odnaleźć paczkę, ponieważ została ona doręczona (ja jej nie mam). Dzwonię na infolinię, a tam państwo poraz nie wiem który wystosowywują pisma, aby ktoś się ze mną skontaktował. Dopiero po tygodniu z kotaktowała się ze mną pani z oddziału z Łodzi, była ona bardzo opryskliwa i nie miła. Mnie winiła za to, że nie mam paczki, jednego (15.04) dnia powiedziała, że mam czekać na kontakt kuriera i jeżeli by się nie odezwał to na drugi (16.04) dzień mam kontaktować się z nią znowu. Dzisiaj (16.04) do niej zadzwoniłam, a ona znów podniesionym głosem "tłumaczyła" (bo tak się zarzekała jak jej powiedziałam, żeby na mnie nie krzyczała) , że dopiero dzisiaj się ze mną kurier będzie się ze mną kontaktował. A gdy zapytałam się jak niby kurier upewnił się, że paczka jest dostarczona na dobry adres i do dobrej osoby to powiedziała, że ona nie chodzi za kurierem i nie wie jak kurier identyfikuje.
Wadyuważają, że zaginięcie paczki nie jest ich winą