ZaletyBrak
strona 385 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 383
- 384
- 385
- 386
- 387
- nastepna »
-
~Kinga / 2020-04-21 16:37Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno, dzisiaj o 6 napisali do mnie SMS że paczka dzisiaj będzie z tego co na stronie piszą oni działają do 17 a jest 16:38 więc jak dzisiaj ma być, wredna pani na infolini i wgl nie polecam -
-
~zszokowana / 2020-04-21 15:27Ocena: 3.00 / 5
Paczkę dostałam po jednym dniu od zamówienia ale obsługa w dobie epidemii to tragedia. Na stronie napisane ze można zapłacić np karta a okazało się że mogę zapłacić tylko gotowka. kurier nie miał nawet założonych rękawiczek mając do czynienia codziennie z wieloma osobami. -
~Klaudia / 2020-04-21 15:02Ocena: 1.00 / 5
Nadałam zwrot- paczkę o wadze 24kg, która została odłaczona od etykiety. Niestety w odpowiedzi dostałam informacje, że paczka nie została znaleziona. Dopiero, kiedy okazało się po złożeniu reklamacji, że paczka jest warta 300 zł, to magicznie znalazła się w jeden dzień. Potem kontakt się urwał. Informacja od obsługi klienta, kiedy zadzwoniłam? Paczka jednak nie została znaleziona. Mija kolejny dzień, odpowiedzi na wznowienie reklamacji brak. Kolejny telefon. Paczka jednak jest. Wszystko trwa już 21 dzień, czas na zwrot towaru minał, a ja nadal nie wiem, co z paczka! Nie polecam. -
~Aloj / 2020-04-21 13:21Ocena: 1.00 / 5
Nadałam paczkę 6 dni temu i nadal nie została wyjęta z paczkomatu nadawczego!!!! 4 razy dzwoniłam na infolinię i każdy mówi coś innego !!!! Złożyłam reklamację, która, jak się dowiedziałam, może potrwać 30 dni!!!!!
TO JAKIŚ ŻART???????????????? -
~Takbylo / 2020-04-21 10:25Ocena: 2.33 / 5
Czekam na paczkę już od tygodnia, 3dni temu dzwoniłem na infolinię i Pan powiedział że zgłosi interwencję w sprawie tej paczki i nadal nic nie było przez kolejne dni Zalety.Wady. -
~Adam / 2020-04-21 05:40Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam.paczki przychodzą nie terminie.najgorsz firma kurierska.MASAKRA!!!!! ZaletyNie maWadySame wady -
~b / 2020-04-20 22:12Ocena: 1.00 / 5
KOSZMAR!!!!! Unikać jak ognia. Po tygodniu przesyłka nie wiadomych powodów powróciła do nadawcy. -
~Małgorzata / 2020-04-20 20:58Ocena: 4.33 / 5
Kurier podal kod do obioru w psczkomcie.Przyjezdzsm otwieram skrytke zdolnie a tam nie moja przeszylki tylko czyjas.Dzwonialam kilka krótnie na infolnie to skrytki mieli przeszukac wcale t3go nie zrobili bo jakiś pan chciał na dac paczke a tam moja. Nie polecam inpost do paczkomatu ZaletySzybka dostawaWadyKurier pomieszal skrytki kody odrazam ta firme klientów maja gdzieś -
-
~Kobi / 2020-04-20 20:50Ocena: 1.67 / 5
Tragedia. Nie odbierają paczek z Paczkomatów. Paczki po kilka dni czekają na odbiór przez kuriera. WadyTeemnowość -
~january / 2020-04-20 20:49Ocena: 1.00 / 5
siedziałem trzy dni w domu 0d 16 04 do 18 04. Ustaliłem poprzez śledzenie przesyłek, że próbowano dwukrotnie dostarczyć przesyłkę 17 04 natychmiast interweniowałem telefonicznie. Obsługujący zapewnił mnie że przesyłkę dostarczą w kolejnym dniu roboczym. Dziś w poniedziałek 20.042020 nie otrzymałem przesyłki nikt też nie telefonował do mnie. dzwoniłem do obsługi poinformowano mnie że przesyłkę zwrócono nadawcy. Mogę powiedzieć delikatnie, że jest to nieudolna firma, niegodna poleceniu i nie powinna istnieć na rynku. kurier Który nie kontaktuje się z odbiorcą, obsługa która nic nie obsługuje (jedynie nabija impulsy dzwoniącemu i dodatkowe koszty) taka działalność jest nie do przyjęcia katastrofa -
~Nieważne / 2020-04-20 20:01Ocena: 1.00 / 5
Po tej firmie już wiem, czemu niektórzy nigdy nie osiągną nic więcej. Kurierzy niszczą i gubią przesyłki, na infolinii taka miernota bez mózgu i wyobraźni, że aż przykro. Chyba trzeba robić wszystko, żeby kupować lokalnie, bo firmy kurierskie to jakieś dno z mułem. -
~Monika / 2020-04-20 19:58Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nie jest dostarczona, paczka wisie w serwisie jako "dotarła do punktu i czeka na wysyłkę do paczkomatu już od tygodnia. Infolinia nie działa, wczoraj jakaś panienka na infolinii podobno "ponagliła" oddział". Nadal informacji brak, kontaktu brak. -
~Kuba / 2020-04-20 17:08Ocena: 1.00 / 5
Dostawca to firma krzak. Przesyłka w doręczeniu od 10 dni. Codziennie wydana do doręczenia, lecz nie trafia do paczkomatu. Brak jakiegokolwiek kontaktu w sprawie przesyłki. Brak reakcji oddziału na ponaglenia. Stanowczo odradzam. Nie spotkałem się z takim dziadostwem u żadnego z innych operatorów. ZaletyW teorii fajna opcja.WadyPraktyka pokazuje, że warto skorzystać z innych dostępnych opcji. -
~Monia / 2020-04-20 16:27Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to porażka. Nie polecam. Przetrzymywanie paczki w sortowni.Brak jakiejkolwiek informacji o statusie przesyłki. Paczka miała być dostarczona 20 kwietnia leży w sortowni już od 17 stego. ZaletyBrakWadySame wady -
~roman / 2020-04-20 14:44Ocena: 1.00 / 5
w paczkomacie dali mi czas do odbioru 8 godzin w sobotę w efekcie paczka pojechala z powrotem , w biurze jakieś niemoty z brakiem możliwości zrobienia czgokolwiek - odradzam -
~Nick / 2020-04-20 12:04Ocena: 1.00 / 5
Gowno nie kurier !!!! Paczka przetrzymywana ch.j wie z jakiego powodu . ZaletyBrakWadyCała z.ebana firma -
-
~Wilku / 2020-04-20 12:02Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy nie dostarczają pod wskazany adres, na trzy zamówione przesyłki dotarła tylko jedna. Zgłaszanie reklamacji to przysłowiowy "groch o ścianę". Zdecydowanie nie polecam! -
~Eugeniusz / 2020-04-19 10:35Ocena: 1.67 / 5
Firma badziewie,nie wiadomo gdzie przyczyna? Czy organizacyjnie,zarządzanie firmą,niewłaściwi ludzie na stanowiskach,czy wykonanie zleceń może zbyt dużo "leni" w tej instytucji tak jak w poprzedniej komunistycznej erze.
W każdym razie dość!!!.Będę unikał tej firmy,która wstrzymuje dostawy towarów.Szczególnie żle "in Post" funkcjonuje w Poznaniu,po dostarczeniu do centrali,przesyłka musi odleżeć kilka dni.Bez nadzieja.Może zmienić szefa tej placówki który nie umie egzekwować dyscypliny???Zaletycena usługi,którą dyktuje konkurencja.Poza tym innych zalet brak!WadyPrzewlekłość czasowa dostaw szczególnie w Poznaniu,Przetrzymywanie przesyłek na "magazynowej kwarantannie". -
~Rekin / 2020-04-18 19:16Ocena: 2.00 / 5
Katastrofa z czasem doręczenia. Jak ktoś nie lubi czekać około tygodnia to kategorycznie odradzam. Tylko dla cierpliwych. Ale czego się spodziewać po poczta polska ZaletyJedyna zaleta to cena. Nic więcej.WadyCzas czas czasczas -
~Sivien / 2020-04-18 13:38Ocena: 1.33 / 5
Nie polecam. Przesyłka została dostarczona do innego paczkomatu, bo w moim nie było miejsca. Niestety ten paczkomat nie był mi po drodze, a przesyłek potrzebowałam na szybko. Zadzwoniłam do inpostu z prośbą o danie jej do 2 jeszcze innych paczkomatów, gdzie miałam bliżej. Pani mi jednak odpowiedziała, że paczka następnego dnia i tak będzie u mnie. Niestety tak się nie stało. Po powtórnym zadzwonieniu, zbyli mnie mówiąc, że mam czekać kolejne 2 dni na dotarcie paczki do mojego paczkomatu. Zaletymożna odebrać w paczkomacieWadypaczke umieszczaja pomimo wybóru na drugim końcu miasta
strona 385 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 383
- 384
- 385
- 386
- 387
- nastepna »
