Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Emi / 2020-04-23 17:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Co to kurde jest ze paczka jest w samochodzie obok paczkomatu, jakiś gość je wydaje, kolejka kur...do jutra.Pierd...się, ostatni raz
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Hania / 2020-04-23 17:00
    Ocena: 5.00 / 5
    Jestem zaskoczona tymi komentarzami.
    Nie mogę narzekać, dostaję sms ,zawiadomienie kiedy otrzymam przesyłkę, zawiadomienie e-mailem i na Allegro.
    Przesyłka dostarczona do domu , nie naruszona ,wszystko w porządku,jestem bardzo zadowolona z usług .
    Pozdrawiam
    ZaletyWszystkie ,obsługa na piątkę ,a to moje gwiazdki ********************
    Wadyżadnych
  • ~Anna / 2020-04-23 16:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Niewtajemniczonych może zaszokować jakim bagnem jest InPost.
    Brak dbałości, ociąganie z paczkami i wyzysk pracowników to jest właśnie kwintesencja wyżej wymienionej firmy.
    Paczki są rzucane jedna na drugą nie zależnie od zawartości więc zamawiając szkło spodziewajcie się raczej piasku. Wysyłając coś przez InPost radziłabym raczej wkładać w trzy worki, bo wypadające ze zgniecionych paczek rzeczy to codzienność kurierów, ale przecież kto pośród 1500 paczek które dostają na dzień będzie się zastanawiać, a skąd ta książka? A te inne małe pierdoły? Bez znaczenia, zwali się na sklep.
    Zamawianie przez InPost jest jak kupowanie kakao bez certyfikatu UTZ, no powiedzmy niby masz to kakao, ale co tak naprawdę jest w składzie? Czy ludzie biorący udział w produkcji nie są wyzyskiwani? Nie wiesz tego niestety, ale na szczęście jednego możesz być pewien, InPost to takie kakao z najgorszej możliwej uprawy. Takie gdzie liczba wysiłku i leków przeciwbólowych na zmęczony po parunastu godzinach pracy kręgosłup nie jest opłacana. Jako miejsce pracy lepiej omijać szerokim łukiem. Chyba że lubisz ciężką prace po 15 godzin dziennie za grosze to spoko, polecam.
    ZaletyChyba nie istnieją
  • ~Konrad / 2020-04-23 16:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Cały inpost to jakis zart... z kazda paczką jest jakis problem. A to skrytka zepsuta, a to brak miejsca, a to kurier sie nie wyrobil... nie polecam. Sam wiecej nie skorzystam.
    ZaletyBrak
    WadyZa duzo by pisac
  • ~~k / 2020-04-23 16:24
    Ocena: 1.33 / 5
    Kurier przed paczkomatem na pytanie czy można odebrać przesyłkę odpowiedział: Inpost to taka firma krierska i się śmiał. Ostatecznie otrzymałam rozczłonowaną paczkę. Na szczęście nic nie brakowało.
  • ~Wkurzona klientka / 2020-04-23 15:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra jakaś, ostatni raz skorzystalam z ich usług. Paczka na sortowni leży kilka dni potem status do dostarczenia myślisz sobie w końcu dzis...A tu znów czekasz kolejne dni. Ta firma to jeden wielki żart!!!!!!!
  • ~Angela / 2020-04-23 13:52
    Ocena: 3.33 / 5
    Kurier paczkę zamiast podać to rzucił na trawę jak psu.Nie polecam
    WadyNie miły kurier
  • ~Mariusz / 2020-04-23 13:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia , nigdy więcej nie skorzystam , paczka 4 dzień na sortowni czy ch.... wie gdzie , dramat
    ZaletyZadnych
    WadyCzas dostawy to śmiech, lata 70
  • ~Michał / 2020-04-23 13:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Żal, żal, żal.Odpowiedz od konsultanta że przesyłka powinna trafić dzisiaj do Pana ale nie wie dlaczego nie trafiła...
  • ~Pawel0293 / 2020-04-23 10:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Nadałem paczkę która miała prawie pół metra szerokości i wysokości a inpost ja zgubił przez co klient odmówił odebrania z powodu braku czasu firma katastrofa..... I znając życie nie otrzymam zwrotu pieniędzy jeszcze się modlę by moja paczka dotarła do mnie cala
  • ~Sara / 2020-04-23 10:00
    Ocena: 1.33 / 5
    Kolejny raz tragedia,czekam już 3 dzień na dostatecznie paczki do paczkomatu-kurier przetrzymuje ja od 12 wczorajszego dnia,nie dostarczył jej nawet na sortownie. Na emaile nie odpowiadają. To już kolejna taka sytuacja gdzie klient jest zupełnie ignorowany,nie polecam!
    Wadynie dotrzymywanie terminów dostaw
    brak kontaktu z biurem obsługi klienta
  • ~Mike / 2020-04-22 23:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Zero szacunku, brak kultury ze strony dostawcy. Dno i tyle.
    ZaletyBrak
    WadyDostawcy przeklinają, nie mają szacunku dla odbiorcy.
  • ~Dar / 2020-04-22 22:22
    Ocena: 1.33 / 5
    Przesyłka nadana na początku kwietnia,do 22 kwietnia nadal nie dotarła do adresata. Porażka! Co oni robią z przekazanym towarem, kradną!? Ktoś powinien przyjrzeć się tej firmie. NIE POLECAM!!!
    ZaletyBrak
    WadyZagubione przesyłki, brak pomocy ze strony pracowników infolinii, długi czas oczekiwania, nie odpisują na maile.
  • ~Jack / 2020-04-22 21:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, przesyłka powinna dotrzeć tydzień temu ale po przyjęciu w oddziale InPost zaginęła i zero odzewu. Tą firmą powinna zająć się prokuratura bo wygląda na to że kradną przesyłki. Skoro nie potrafią świadczyć usług kurierskich nie powinni prowadzić takiej działalności.
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~Mon / 2020-04-22 20:21
    Ocena: 1.33 / 5
    Brak informacji o możliwości odbioru przesyłki (ani sms ani mailem). Teraz paczka trafiła do Oddziału ale do jakiego? - o tym w aplikacji już nie piszą. W Warszawie są trzy. Mam jeździć po wszystkich? A może trafiła do Oddziału w którym była nadana?
    Fatalna informacja na stronie i fatalna komunikacja z klientem.
    Infolinia zatkana - 124 oczekujący...
    Kpiny!
    Wadyobsługa klienta
  • ~Ksg / 2020-04-22 20:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Tak niekompetentnej i żenującej obsługi w życiu nie widziałem.Siedzę drugi dzień w domu i oczywiście informacja że kurier nie zastał odbiorcy w domu.Infolinia tragedia nic się nie idzie dowiedzieć.Zdecydowanie nie polecam!
    WadySame wady
  • ~Patrycja / 2020-04-22 19:42
    Ocena: 2.00 / 5
    Wiem, że obecnie kurierzy są przeciążeni, ale 31 godzin od wydania do doręczenia przesyłki do paczkomatu to kpina. Infolinia to automat, który w niczym nie pomaga, można sprawdzić status przesyłki, ale z konsultantem się nie porozmawia. Tyle mogę zrobić sama w aplikacji.
    ZaletyWygodnie odbiera się z paczkomatów.
    WadyCzas dostarczenia do paczkomatu. Brak kontaktu z kurierem. Infolinia, która w niczym nie pomaga.
  • ~Marian / 2020-04-22 18:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Najlepsze jest śledzenie przesyłki. Bardziej ogólnych informacji nie widziałem. Odebrana od nadawcy, w drodze do oddziału, transport między oddziałami w sortowni, transport do oddziału. Gdzie? Jakiego oddziału? Po ch.... J mi te informacje jak i tak nie wiem skąd dokąd przerzucają.... bzdury.
  • ~Tomasz S. / 2020-04-22 16:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Kompletna porażka! Mam potwierdzenie z trackingu, że paczka doręczona 15.04 br. Tymczasem pomimo reklamacji telefonicznej (3 razy) oni się upierają, że dostarczyli, a ja nie mam towaru zakupionego na All...... Najgorsza firma kurierska z jaką się spotkałem. Kurier zostawił paczkę w korytarzu, po co wysyłają kody do odbioru paczki, skoro o nie kurier nie pyta? Odradzam tą firmę.
    ZaletyTotalny brak zalet
    WadyLekceważenie klienta i niesolidność w jego obsłudze.
  • ~krysia / 2020-04-22 16:44
    Ocena: 2.33 / 5
    Odebrałam dzisiaj paczkę z paczkomatu, wygląda tragicznie, rozerwana z jednej strony prawie całkowicie, szkoda że nie mogę wstawić zdjęcia, masakra.
Dodaj własną opinię »