Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Wku..iony / 2020-04-25 12:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Kompletne dno w kontakcie. Udzielają fałszywych informacji. Przetrzymują paczki w oddziałach. Nie ma możliwości odbioru paczki inaczej niż z paczkomatu lub u kuriera pomimo rażącego niedbalstwa na magazynach. Szczerze odradzam.
    WadyNieterminowosc. Oszukiwanie klientów.
  • ~Mic 35lat / 2020-04-25 12:08
    Ocena: 5.00 / 5
    Mieszkam w Tychach i osobiście nigdy nie miałem z nimi problemów. Większość przesyłek jest dzień lub dwa po zamówieniu. W paczkomatach czasami jest pełno, ale to nie ich wina, od razu przychodzi wiadomość i jest możliwość odebrać gdzie indziej. Ceny mają bezkonkurencyjne i nikt nie kłamie, że próbował dostarczyć jak się nawet nie pojawił, tak jak w DPD i UPS (już nie mówię nawet o poczcie polskiej która gubi kilkanaście tysięcy przesyłek rocznie, a ubezpieczenie wypłacają od kilograma wagi przesyłki coś koło 1,6zł/kg (dokładnie nie pamiętam)
    Wszedłem na opiniuj.pl, żeby wypowiedzieć się o DPD, ale jak zobaczyłem odnośnik do opinii o Inpost to stwierdziłem, że (przynajmniej w Tychach i z mojej perspektywy) zasłużyli na pochwałkę :)
    Zaletycena, czas, kontakt
    WadyZ mojej perspektywy BRAK
  • ~Ala / 2020-04-25 11:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam nikomu!Kurierzy tam pracujący to imbecyle. Nie potrafią dostarczyć przesyłki mając podany pełny adres,tłumacząc się tym ,iż adres.jest niepełny. Obsluga klienta poniżej zera,dno .
    ZaletyŻadnych zalet
  • ~Piotr / 2020-04-25 10:11
    Ocena: 1.00 / 5
    643241988064320118958090
    ZENADA !!! Przesyłka paczkomatowa w tydzień nie doszła do odbiorcy !!! kurier tylko przerzuca , jednego dnia przesyłka wydana z oddziału w celu dostarczenia , na następny dzień przesyłka przyjęta w oddziale , następnego dnia przekazana do doręczenia i tak w kółko . Dajcie sobie spokój z tą pseudokurierką , to zwykłe ćwoki które próbują jakoś zaistnieć na rynku . Ja już zmądrzałem i z moich aukcji wycofałem możliwość wysyłki przez tych nieudaczników , do czego z całego serca i innych zachęcam. Mało tego wczoraj dostałem sms że kurier czeka z moją paczką pod paczkomatem . Jadę więc kilka km a kurier z uśmieszkiem stwierdził że paczuszka chyba zaginęła . Tak więc reasumując allegro smart to może i dobry pomysł ale na pewno z inną firmą kurierską , bo inpost nie nadaje się do niczego po za likwidacją.
    ZaletyBrak
    WadyCała działalność
  • ~Nie zamawiaj inpost / 2020-04-25 09:49
    Ocena: 1.33 / 5
    Nie polecam w żadnym wypadku... najgorsza firma kurierska jaka znam. Zamówiłem 2tyg temu paczkę i nie ma jej do dzisiaj... oceniam firmę jako Totalne dno
    ZaletyPaczkomaty
    WadyKurier leci w kulki, sortowania (rzucają pączkami jak kartoflami) reklamacje można sobie składać i tak nic z tym nie robią..
  • ~Ju / 2020-04-25 00:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Złodzieje!!!!!!!!
    Nie polecam!!!!!!
    Nie miałam możliwości żeby odebrać paczkę w terminie, więc wysłałam smsa żeby przedłużyc.dostałam wiadomość że SMS jest nieprawidłowy nie wiadomo czemu bo treść SMSa była poprawna...najlepsze jest to, że Kase z kąta pobrali dwukrotnie!!!!
    ZaletyNic
    WadyWszystko
  • ~Grzegorz / 2020-04-25 00:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka wg trackingu na stronie inpost dotarla 3 dni temu i wieczorem tego samego dnia byla 'wydana do doreczenia'. Dzis, 3 dni pozniej , 5 min przed polnoca nagle informacja, ze dostarczono do paczkomatu i _musze_ odebrac w 48h, bo w 'dzisiejszej sytuacji' oni po 48h odsylaja do nadawcy..
    Sorry zamawiam wiele rzeczy i wszystkie dochodza nawet nastepnego dnia. No ale to DHL i TNT i UPS.. a nie gownniana firma, ktora trzyma przesylki w miescie odbioru przez 3 dni
    Wadybrak komunikacji
    dlugi czas odbioru
    brak punktu odbioru w razie niemoznosci odebrania
  • ~Zła / 2020-04-24 23:40
    Ocena: 1.33 / 5
    Brak powiadomienia o tym,że paczka jest już w paczkomacie. Moje wielkie zdziwienie po informacji o zwrocie jej do adresata. Ciężki kontakt i olewka tego,że wina leży po ich stronie.
  • ~Ola / 2020-04-24 20:57
    Ocena: 2.67 / 5
    Generalnie fajnie że to jest czynne 24/7, ale kurierów powinni wysłać na jakieś szkolenie z myślenia. Nie każdy bowiem ma conajmniej 180cm wzrostu I dosiegnie do tej skrytki na samej górze, a żeby tego było mało to te paczki są wrzucane strasznie głęboko i wyciągnięcie ich mając wzrost ok 165cm jest praktycznie niemożliwe. TAKŻE BYŁABYM WDZIĘCZNA GDYBY KOCHANI KURIERZY WKLADALI PACZKI NA POCZĄTKU SKRYTKI ;)
  • ~Zbyszek / 2020-04-24 19:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka cztery razy wydana do doręczenia - ani razu nie trafiła do paczkomatu
    Obsługa klienta - dno przyjmują zgłoszenie do zgłoszenia a zgodnie z ich regulaminem możesz czekać nawet 30 dni dla mnie niewyobrażalne jak ta firma jeszcze istnieje
  • ~piotr / 2020-04-24 19:03
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier podjechał pod adres doręczenia ,postał kilka sekund po czym odjechał.Po chwili przyszła informacja o nie udanej próbie doręczenia przesyłki.Kontakt telefoniczny z kurierem (natychmiast po tym jak odjechał) zakończył się stwierdzeniem "jestem już w domu i dzisiaj jej nie dostarczę".ŻENADA.
    ZaletySprawnie i rzeczowo przyjęta skarga przez centralę INPOST.
  • ~Mim / 2020-04-24 16:13
    Ocena: 2.00 / 5
    Opakowanie przesyłki było rozcięte i z tego powodu rozsypała się zawartość!
  • ~rob69 / 2020-04-24 13:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja przesyłka została zniszczona przez inpost a jej resztki szły 7 dni co spowodowało zniszczenie reszty zawartości. Reklamacja odrzucona.Szczerze odradzam tą firmę.
  • ~Luk123 / 2020-04-24 12:41
    Ocena: 1.67 / 5
    Moja paczka leży od tygodnia w jakimś magazynie wydzwaniam na infolinię a oni to olewają. Inaczej niema jak czegokolwiek załatwić bo nieme żadnego biura dla klientów tragedia!!!!
  • ~Misza / 2020-04-24 12:17
    Ocena: 3.33 / 5
    Dlaczego Inpost zmusza do instalacji swojej aplikacji?? Ja juz nie mam na nia miejsca w telefonie, a w dobie pandemii zlikwidowano kod qr.I mam taki wybor: albo wstukiwac ręcznie, albo usunąć inne, potrzebne aplikacje, żeby wepchnąć ten Inpost! Zysk ponad zdrowie klientow?
  • ~Katarzyna / 2020-04-24 10:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam na paczkę 2 tygodnie tragedia i wogole ponaglenia nic nie dają zeszli na psy kiedyś czekało się 2 dni
  • ~Sławek k / 2020-04-24 06:21
    Ocena: 2.00 / 5
    Coraz dłuższe oczekiwania na przesyłkę. Niedługo z Chin będzie szybciej niż z nimi. Aktualnie czekam na przesylke2 tygodnie. Dzwonienie na infolinię ale kontakt utrudniony. Przyjmują do wiadomości wysyłają jakieś ponaglenia i nic. Nie wiadomo gdzie jest zguba.
    ZaletyCena.
    WadyCoraz dłuższe oczekiwania na przesyłki.
  • ~Agnieszka / 2020-04-23 21:34
    Ocena: 3.00 / 5
    Do tej pory bylo wszystko ok. Ale od jakiegoś czasu masakra. Paczka z pomylonymi etykietami. Długo czas oczekiwania . Paczka wydana do doręczenia od 2 dni . ???? mam nadzieję że wszystko wróci do normy.
    WadyOpóźnienia
  • ~kasia / 2020-04-23 20:26
    Ocena: 1.00 / 5
    dramat, paczki uszkodzone i czas oczekiwanie to tydzień
    Zaletybrak
    Wadyczas oczekiwania i stan paczki kiedy wreszcie dotarła
  • ~Jola / 2020-04-23 19:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Wreszcie otrzymałam przesyłkę. Mimo iż w SMS informuje ze kurier posiada terminal płatniczy, nie jest to prawdą. Przygotujcie się zatem na to że musicie mieć w domu gotówkę.. Totalna porażka, nigdy więcej niewybieralny tej firmy
    ZaletyBrak
    WadyBrak terminali płatniczych,,
Dodaj własną opinię »