WadyNieterminowosc. Oszukiwanie klientów.
strona 382 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 380
- 381
- 382
- 383
- 384
- nastepna »
-
~Wku..iony / 2020-04-25 12:54Ocena: 1.00 / 5
Kompletne dno w kontakcie. Udzielają fałszywych informacji. Przetrzymują paczki w oddziałach. Nie ma możliwości odbioru paczki inaczej niż z paczkomatu lub u kuriera pomimo rażącego niedbalstwa na magazynach. Szczerze odradzam. -
-
~Mic 35lat / 2020-04-25 12:08Ocena: 5.00 / 5
Mieszkam w Tychach i osobiście nigdy nie miałem z nimi problemów. Większość przesyłek jest dzień lub dwa po zamówieniu. W paczkomatach czasami jest pełno, ale to nie ich wina, od razu przychodzi wiadomość i jest możliwość odebrać gdzie indziej. Ceny mają bezkonkurencyjne i nikt nie kłamie, że próbował dostarczyć jak się nawet nie pojawił, tak jak w DPD i UPS (już nie mówię nawet o poczcie polskiej która gubi kilkanaście tysięcy przesyłek rocznie, a ubezpieczenie wypłacają od kilograma wagi przesyłki coś koło 1,6zł/kg (dokładnie nie pamiętam)
Wszedłem na opiniuj.pl, żeby wypowiedzieć się o DPD, ale jak zobaczyłem odnośnik do opinii o Inpost to stwierdziłem, że (przynajmniej w Tychach i z mojej perspektywy) zasłużyli na pochwałkę :)Zaletycena, czas, kontaktWadyZ mojej perspektywy BRAK -
~Ala / 2020-04-25 11:40Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam nikomu!Kurierzy tam pracujący to imbecyle. Nie potrafią dostarczyć przesyłki mając podany pełny adres,tłumacząc się tym ,iż adres.jest niepełny. Obsluga klienta poniżej zera,dno . ZaletyŻadnych zalet -
~Piotr / 2020-04-25 10:11Ocena: 1.00 / 5
643241988064320118958090
ZENADA !!! Przesyłka paczkomatowa w tydzień nie doszła do odbiorcy !!! kurier tylko przerzuca , jednego dnia przesyłka wydana z oddziału w celu dostarczenia , na następny dzień przesyłka przyjęta w oddziale , następnego dnia przekazana do doręczenia i tak w kółko . Dajcie sobie spokój z tą pseudokurierką , to zwykłe ćwoki które próbują jakoś zaistnieć na rynku . Ja już zmądrzałem i z moich aukcji wycofałem możliwość wysyłki przez tych nieudaczników , do czego z całego serca i innych zachęcam. Mało tego wczoraj dostałem sms że kurier czeka z moją paczką pod paczkomatem . Jadę więc kilka km a kurier z uśmieszkiem stwierdził że paczuszka chyba zaginęła . Tak więc reasumując allegro smart to może i dobry pomysł ale na pewno z inną firmą kurierską , bo inpost nie nadaje się do niczego po za likwidacją.ZaletyBrakWadyCała działalność -
~Nie zamawiaj inpost / 2020-04-25 09:49Ocena: 1.33 / 5
Nie polecam w żadnym wypadku... najgorsza firma kurierska jaka znam. Zamówiłem 2tyg temu paczkę i nie ma jej do dzisiaj... oceniam firmę jako Totalne dno ZaletyPaczkomatyWadyKurier leci w kulki, sortowania (rzucają pączkami jak kartoflami) reklamacje można sobie składać i tak nic z tym nie robią.. -
~Ju / 2020-04-25 00:27Ocena: 1.00 / 5
Złodzieje!!!!!!!!
Nie polecam!!!!!!
Nie miałam możliwości żeby odebrać paczkę w terminie, więc wysłałam smsa żeby przedłużyc.dostałam wiadomość że SMS jest nieprawidłowy nie wiadomo czemu bo treść SMSa była poprawna...najlepsze jest to, że Kase z kąta pobrali dwukrotnie!!!!ZaletyNicWadyWszystko -
~Grzegorz / 2020-04-25 00:18Ocena: 1.00 / 5
Paczka wg trackingu na stronie inpost dotarla 3 dni temu i wieczorem tego samego dnia byla 'wydana do doreczenia'. Dzis, 3 dni pozniej , 5 min przed polnoca nagle informacja, ze dostarczono do paczkomatu i _musze_ odebrac w 48h, bo w 'dzisiejszej sytuacji' oni po 48h odsylaja do nadawcy..
Sorry zamawiam wiele rzeczy i wszystkie dochodza nawet nastepnego dnia. No ale to DHL i TNT i UPS.. a nie gownniana firma, ktora trzyma przesylki w miescie odbioru przez 3 dniWadybrak komunikacji
dlugi czas odbioru
brak punktu odbioru w razie niemoznosci odebrania -
~Zła / 2020-04-24 23:40Ocena: 1.33 / 5
Brak powiadomienia o tym,że paczka jest już w paczkomacie. Moje wielkie zdziwienie po informacji o zwrocie jej do adresata. Ciężki kontakt i olewka tego,że wina leży po ich stronie. -
-
~Ola / 2020-04-24 20:57Ocena: 2.67 / 5
Generalnie fajnie że to jest czynne 24/7, ale kurierów powinni wysłać na jakieś szkolenie z myślenia. Nie każdy bowiem ma conajmniej 180cm wzrostu I dosiegnie do tej skrytki na samej górze, a żeby tego było mało to te paczki są wrzucane strasznie głęboko i wyciągnięcie ich mając wzrost ok 165cm jest praktycznie niemożliwe. TAKŻE BYŁABYM WDZIĘCZNA GDYBY KOCHANI KURIERZY WKLADALI PACZKI NA POCZĄTKU SKRYTKI ;) -
~Zbyszek / 2020-04-24 19:30Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka cztery razy wydana do doręczenia - ani razu nie trafiła do paczkomatu
Obsługa klienta - dno przyjmują zgłoszenie do zgłoszenia a zgodnie z ich regulaminem możesz czekać nawet 30 dni dla mnie niewyobrażalne jak ta firma jeszcze istnieje -
~piotr / 2020-04-24 19:03Ocena: 2.33 / 5
Kurier podjechał pod adres doręczenia ,postał kilka sekund po czym odjechał.Po chwili przyszła informacja o nie udanej próbie doręczenia przesyłki.Kontakt telefoniczny z kurierem (natychmiast po tym jak odjechał) zakończył się stwierdzeniem "jestem już w domu i dzisiaj jej nie dostarczę".ŻENADA. ZaletySprawnie i rzeczowo przyjęta skarga przez centralę INPOST. -
~Mim / 2020-04-24 16:13Ocena: 2.00 / 5
Opakowanie przesyłki było rozcięte i z tego powodu rozsypała się zawartość! -
~rob69 / 2020-04-24 13:21Ocena: 1.00 / 5
Moja przesyłka została zniszczona przez inpost a jej resztki szły 7 dni co spowodowało zniszczenie reszty zawartości. Reklamacja odrzucona.Szczerze odradzam tą firmę. -
~Luk123 / 2020-04-24 12:41Ocena: 1.67 / 5
Moja paczka leży od tygodnia w jakimś magazynie wydzwaniam na infolinię a oni to olewają. Inaczej niema jak czegokolwiek załatwić bo nieme żadnego biura dla klientów tragedia!!!! -
~Misza / 2020-04-24 12:17Ocena: 3.33 / 5
Dlaczego Inpost zmusza do instalacji swojej aplikacji?? Ja juz nie mam na nia miejsca w telefonie, a w dobie pandemii zlikwidowano kod qr.I mam taki wybor: albo wstukiwac ręcznie, albo usunąć inne, potrzebne aplikacje, żeby wepchnąć ten Inpost! Zysk ponad zdrowie klientow? -
~Katarzyna / 2020-04-24 10:25Ocena: 1.00 / 5
Czekam na paczkę 2 tygodnie tragedia i wogole ponaglenia nic nie dają zeszli na psy kiedyś czekało się 2 dni -
-
~Sławek k / 2020-04-24 06:21Ocena: 2.00 / 5
Coraz dłuższe oczekiwania na przesyłkę. Niedługo z Chin będzie szybciej niż z nimi. Aktualnie czekam na przesylke2 tygodnie. Dzwonienie na infolinię ale kontakt utrudniony. Przyjmują do wiadomości wysyłają jakieś ponaglenia i nic. Nie wiadomo gdzie jest zguba. ZaletyCena.WadyCoraz dłuższe oczekiwania na przesyłki. -
~Agnieszka / 2020-04-23 21:34Ocena: 3.00 / 5
Do tej pory bylo wszystko ok. Ale od jakiegoś czasu masakra. Paczka z pomylonymi etykietami. Długo czas oczekiwania . Paczka wydana do doręczenia od 2 dni . ???? mam nadzieję że wszystko wróci do normy. WadyOpóźnienia -
~kasia / 2020-04-23 20:26Ocena: 1.00 / 5
dramat, paczki uszkodzone i czas oczekiwanie to tydzień ZaletybrakWadyczas oczekiwania i stan paczki kiedy wreszcie dotarła -
~Jola / 2020-04-23 19:25Ocena: 1.00 / 5
Wreszcie otrzymałam przesyłkę. Mimo iż w SMS informuje ze kurier posiada terminal płatniczy, nie jest to prawdą. Przygotujcie się zatem na to że musicie mieć w domu gotówkę.. Totalna porażka, nigdy więcej niewybieralny tej firmy ZaletyBrakWadyBrak terminali płatniczych,,
strona 382 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 380
- 381
- 382
- 383
- 384
- nastepna »
