Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Anna / 2020-04-30 11:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Opłaciłam i zleciłam odbiór paczki przez kuriera, kurier powinien zjawić się następnego dnia roboczego. Nie przyjechał, w kolejnym dniu zadzwoniłam na infolinię, powiedzieli mi że zlecenie odbioru jest zrealizowane, co było bzdurą. Założyli interwencję. Cierpliwie czekałam, kurier nie przyjechał, zadzwoniłam na infolinię, podali mi numer do kuriera. Kurier powiedział że to nie jego rejon i nie przyjedzie, że mają bałagan w systemie i nie jestem pierwszą osobą która do niego dzwoni nie z jego rejonu. Po raz kolejny dzwonię na infolinie, mówią że zlecenie odbioru zrealizowane, chcę numer do właściwego kuriera lub do odziału to pani na infolini nie może mi podać, bo nie ma, zakłada kolejną interwencję. Na moje pytanie o rezygnację ze zlecenia i zwrot pieniędzy słyszę że mogę złożyć reklamację i może mi zwrócą koszty, może nie.
    Minął cały tydzień i nikt a nikt do mnie nie zadzwonił w tej sprawie, pieniądze wzięli za nic i słuch o nich zaginął a infolinia zakłada kolejne interwencję które są zamykane jako zrealizowane/rozwiązane. Brak możliwości rezygnacji ze zlecenia i szybkiego zwrotu kosztów. Napisałam już 2 reklamacje w tej sprawie, na rozpatrzenie dają sobie 30 dni...
    Zaletybrak jakichkolwiek
    Wadyburdel w systemie,
    niewłaściwe numery telefonów do kuriera,
    obsługa klienta/infolinia nic nie może zrobić
    Interwencje zamykane bez rozwiązania sprawy
  • ~Seba / 2020-04-30 09:00
    Ocena: 1.33 / 5
    Nie zamawiam często pączek gdyż wolę kupić osobiście w sklepie stacjonarnym ale ostatnio kupiłem parę rzeczy na a....ro. Wszystkie przedmioty wysłane inpostem do paczkomatu. To jest jakaś tragedia czekać na paczkę 5 dni od momentu wysłania to chyba poczta polska działa szybciej. Jak ktoś chce czekać w nieskończoność to jak najbardziej może zamawiać ale jak chcecie żeby było szybko to napewno nie InPost. Dziadostwo jakich mało. Już nigdy więcej z tą pseudo firmą nie chce mieć nic wspólnego no chyba, że pomóc komuś rozwalić to dziadostwo. Dodam jeszcze, że każda paczka dostarczana była po interwencji sprzedawców.
    ZaletyBrak jakich kolwiek
    WadyCzas realizacji, obsługa przez konsultanta.
  • ~Niezadowolonyklient / 2020-04-30 03:36
    Ocena: 2.33 / 5
    Paczka nadana do Paczkomatu w Starej Wsi (mała miejscowość na podkarpaciu). Podczas zakupu poprzez allegro żadnej informacji odnośnie przepełnienia Paczkomatu ( co zdążało mi się już nie raz podczad innych zakupów z dostawą do Krakowa). Ok,zamawiam płace. Dostaje powiadomienie od allegro że dziś paczka dojdzie do punktu odbioru. Po czym o 18 dostaje sms o tym że uwaga uwaga kurier z moją paczka czeka pod paczkomatem do godziny 19 i mam sobie po nią przyjechać. Na miejscu faktycznie zaraz pod przepełnionym paczkomatem stoi kukrier a przede mną 5 osobowa kolejka. Co w przypadku jeśli ktoś jest w pracy nie może się urwać lub ma jaka kolwiek inna sytuację uniemożliwiająca mu w ciągu godziny odebranie paczki? Po to przecież zamawiamy do paczkomatu żeby mieć na odbiór 2 dni w dowolnym momencie nawet w środku nocy. Nie rozumiem dlaczego w przypadku przepełnienia Paczkomatu nie przyszła informacja o przepełnieniu i czekaniu na zwolnienie miejsca lub możliwości przekierowania na inny paczkomat co kilka krotnie już mnie spotkało i wtedy nie miałam żadnych zastrzeżeń co do działania firmy.
    ZaletySzybko
    WadyKażą w ciągu godziny przyjechać pod paczkomat i odebrać paczkę osobiście od kuriera
  • ~Kamila / 2020-04-30 01:39
    Ocena: 2.33 / 5
    Cena Ok, ale stan paczki, po otworzeniu skrytki w paczkomacie. To tragedia. Paczka podarta, brudna, i pogięta. Ciekawa jestem czy kurier, który ja dostarczał, sam chciałby taką dostać.
    ZaletyTylko aplikacja i otwieranie skrytek zasługuje na to aby była zaleta
    WadyKurier fleja , który nie potrafi dowieźć całej paczki
  • ~Alan / 2020-04-30 00:22
    Ocena: 1.00 / 5
    TRAGEDIA.
    Zgubiła mi kolejną paczķę.
    Twierdzą że jej szukają lecz minął już drugi tydzień
    WadyGiną nagminnie przesyłki
  • ~Paulina / 2020-04-29 23:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma impost to dno. Moja paczka leży już tydzień w paczkomacie w innej miejscowości i nie została do mnie jeszcze dowieziona. Status paczki widnieje że jest w paczkomacie i czeka na kuriera. Dzwoniąc od tygodnia na infolinię pani mówi że to wyjasnia. I nic. Niby od dwóch dni przeszukuja paczkomat i samochód kuriera. Mogą być pewni że już nigdy nie zamówię przez nich paczki. I ta sprawa nie zostanie tak pozostawiona!!
  • ~lulitka99 / 2020-04-29 21:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! 2 razy była próba doreczenia przesyłki, az w końcu trafiła do nadawcy, mimo że odbiorca byl cały czas w domu. Podałam nr telefonu, nie próbował się nawet skontaktować, do kuriera dodzwonić się też nie da. To była ostatnia przygoda z tą firmą. NIE POLECAM
  • ~Lila / 2020-04-29 20:30
    Ocena: 2.00 / 5
    Aż ciężko ocenić kuriera ,który był u mnie 28.04.20.Przyjechał naburczony i z pretensjami bo czekał 10 min na mnie ,ale mowiłam żeby zadzwonił z 20 min wcześniej.Troche to przykrę, że płacimy za przesyłkę A ktoś ma nas gdzieś .Nie polecam
    Wady10000000
  • ~Budzik / 2020-04-29 20:24
    Ocena: 2.33 / 5
    Przesyłka uszkodzona w czasie dostawy.Firma umywa ręce sprawa w toku ale wątpię na pozytywne rozpatrzenie
    Wstawię opinie po zakończeniu.
    ZaletyBrak
    WadyLekceważenie klienta
  • ~marriusz / 2020-04-29 19:22
    Ocena: 2.67 / 5
    tam nikt nad niczym nie panuje, zero kontaktu a jak już to nic nie mogą zrobić. Chodziło mi o to by zmienić adres nadawcy bo zaszła pomyłka. nie udało się, paczka poszła, poleżała i wróciła... a czas mija.
  • ~Iza / 2020-04-29 18:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat i syf jakiego nie widziałem . Ludzie tam pracujący nie ogarniają tematu a właściciel żyd nic nie robi .

    3 przesyłka idzie do mnie z paczkomatu do paczkomatu 4 Dni !!!
    I jeszcze uszkodzone .
    Widać że mendy rzucają przesyłkami
    ZaletyŁatwość nadania
    WadyCena i czas dostawy
  • ~Ile / 2020-04-29 14:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jakiś żart. Ostatnio wymyślili, ze jak się zainstaluje aplikacje to przestają przesyłać smsy z informacją, że przesyłka jest do odbioru. Idioci robią wszystko, żeby utrudnić życie klientom.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~gość / 2020-04-29 13:15
    Ocena: 1.67 / 5
    FATALNY poziom obsługi! możesz wybrać paczkomat a paczka trafia do auta gdzie kurier mówi, że nie może znaleźć paczki!!

    NIE POLECAM!!!
    Zaletybrak
    Wadypoziom obsługi
  • ~Ktoś / 2020-04-29 12:54
    Ocena: 3.00 / 5
    Brak słów czekam 3 dzień a miało przyjść w 24h nigdy już nie zamówię przesyłki przez tą firmę nie polecam nikomu pisze, że gotowa do dostarczenia. Piszę tak już 2 dzień masakra jakaś NIE POLECAM
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Jola / 2020-04-29 12:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada! Już nie wiem co mam robić. Trzeci dzień czekania na przesyłkę. Telefony nie pomogły, email-e nie pomogły.
    Co to za cyrk?
    WadyBrak rzetelnej informacji
  • ~Keszel / 2020-04-29 08:23
    Ocena: 3.67 / 5
    Chwaliłem obsługę INPOST do dzisiaj. Klawiatura w moim paczkomacie nie działa (Siodlarska 5, Warszawa) nie można wcisnąć klawiatury 7. Nie mogę wklepać cyfry 7. Z inposta dostaję TYLKO kod odbioru. Rozumiem, że urządzenie może się zepsuć. Takie jego prawo. NIE MOŻNA ZŁOŻYĆ REKLAMACJI. Brak możliwości kontaktu. Reklamacje nie przewidują takiego przypadku.
    ZaletySzybkość
    WadyŻadnego kontaktu
  • ~Hania / 2020-04-28 23:40
    Ocena: 2.00 / 5
    zamówiłam paczkę która miala przyjść na drugi dzień ale nic przyszła po 5 dniach i przyszła tylko szkoda ze kurier nie zostawił mi jej pod domem tylko 3 ulice dalej i trzeba było jechać pod dom obcej osoby nie mówiąc już o tym że mieszkam na malutkiej wsi na której jest 10 ulic na krzyż
    ZaletyBrak
    WadyDostarczenie paczki do obcej osoby
  • ~Tusia123_2004 / 2020-04-28 18:12
    Ocena: 2.33 / 5
    Paczka z paczkomatu wygląda jakby ktoś siedział na niej, wygnieciona z każdej strony i rozerwana !!!!!!
    Paczkomat Łódź ul. Janosika 70
    WadyRozerwana i wygnieciona paczka.
  • ~marj / 2020-04-28 17:37
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier inpostu nie dostarczył paczki,wcześniej zadzwonił że czeka pod blokiem i mam zejść po paczkę,oznajmiłem mu że zgodnie z regulaminem paczka powinna zostać dostarczona pod drzwi, gdyż waga jej nie przekracza 30 kg, ten jednak nie chciał słuchać i odjechał z paczką, zwracając ją do nadawcy. Skarga złożona na infolinii bez jakiejkolwiek odpowiedzi.
  • ~Arek / 2020-04-28 16:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Dnooo i kupa mułu paczka zniknęła po nadaniu w paczkomacie brak numeru nadania. Kontakt z call center to fikcja.
    ZaletyŻadnych
Dodaj własną opinię »