Minął cały tydzień i nikt a nikt do mnie nie zadzwonił w tej sprawie, pieniądze wzięli za nic i słuch o nich zaginął a infolinia zakłada kolejne interwencję które są zamykane jako zrealizowane/rozwiązane. Brak możliwości rezygnacji ze zlecenia i szybkiego zwrotu kosztów. Napisałam już 2 reklamacje w tej sprawie, na rozpatrzenie dają sobie 30 dni...
Zaletybrak jakichkolwiek
Wadyburdel w systemie,
niewłaściwe numery telefonów do kuriera,
obsługa klienta/infolinia nic nie może zrobić
Interwencje zamykane bez rozwiązania sprawy
niewłaściwe numery telefonów do kuriera,
obsługa klienta/infolinia nic nie może zrobić
Interwencje zamykane bez rozwiązania sprawy
