Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~klient inpost / 2020-05-04 17:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka, którą zamówiliśmy i opłaciliśmy została wydana innej osobie. Osoba ta zadzwoniła do nas mając nasze dane bez naszej zgody, że wydana jej została nasza paczka. Zgłosiliśmy sprawę do obsługi klienta - odpowiedź: prosze sobie odebrać paczkę od tamtej osoby. Musimy jechac o godzinie 23 w nocy po rozpakowaną paczkę w dobie pandemii koronawirusa za nasze pieniądze zużywac benzynę i tracić czas. Dno.
  • ~Seba / 2020-05-04 17:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia - przesyłki opóźnione, a jak spóźnisz się z odbiorem (przesyłka nie przyszła na czas, potem nie mogłem od razu jej odebrać) o 15 min to wysyłają ją z powrotem do nadawcy.

    Dobrze to było kiedyś, teraz skutecznie zniechęcają klientów :(

    Ale pewnie o tym wiedzą, bo nie mają opinii w Google.
  • ~Janho / 2020-05-04 16:04
    Ocena: 1.33 / 5
    Przesyłki nie docierają. Odpowiedź. Nie pracujemy po 15-tej. Kurier tylko rano ŻENADA>
  • ~Malwina / 2020-05-04 15:59
    Ocena: 1.67 / 5
    in post = problem
    miałam chyba z 7 złych sytuacji gdzie moze jedną wykonali dobrze
    Zaletycena
    duża ilość punktów i blisko paczkomaty

    Wadybrak płatności w większości paczkomatach za paczkę kartą (bo jest jakiś błąd)
    Nie dochodzą paczki, zostają przyjęte w oddziale i nie ma ich od 2 tygodni
    Nie odbieraja telefonów
    Nie odpisują na maile
    Jeśli wasze doładowanie nie wejdzie na menager paczek NIE OTRZYMACIE ZWROTU PIENIEDZY, po prostu będą udawać że wszystko jest okej
    Mają ogromny burdel szczególnie teraz
    Platforma strasznie się wiesza, nie liczy pieniędzy z doładowań
  • ~Paulina / 2020-05-04 13:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczki przychodzą całkowicie poobijane, wyglądają jakby ktoś rzucał nimi o ziemię. Nie polecam.
    ZaletyBrak
  • ~Lukasz / 2020-05-04 13:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka jedzie do paczkomatu 5 dzien i nie moze dojechac. Na maila nie odpisuja , nie mozna sie dodzwonic
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~Lidiia / 2020-05-04 11:11
    Ocena: 1.67 / 5
    To niszczycieli przesyłek!!! Nie liczy się z nikim i z niczym. W protokole szkody napisali paczka rzucona. Zawartość zniszczona !!! Zero z reklamacji. Nie uznają i zwalają winę na nadawcę. Nie polecam ich jako kuriera!!!
    WadyUszkodzony produkt
  • ~Kqkq / 2020-05-04 09:53
    Ocena: 2.00 / 5
    Są lepsze firmy kurierskie bez nadąsanych kurierów, nie jest to znowu ciężka praca jak w Biedronce czy innych sieciówkach, rozumiem ze kurierzy mogą być zdenerwowani że odbiorcy często mają gdzieś ich telefony albo najchętniej mieliby paczki na daną godzinę, ale to nie znaczy że te wielkie niepowodzenia trzeba wyżywać na innych. Pozdrawiam:)
    ZaletyW miarę dobry czas wysyłki ( jest różnie )
    WadyBardzo niemili kurierzy
  • ~Jan / 2020-05-03 12:04
    Ocena: 2.67 / 5
    Przesyłki zwykle przychodzą szybko, jednak ostatnio zdarzyło się że idzie miesiąc i ani nie doszła do mnie, ani nie wróciła do dostawcy.
    Wady-często się zdarza, że kurierzy to debile
    -słaba obsługa klienta
    -zawodność
  • ~Aga / 2020-05-03 09:13
    Ocena: 1.67 / 5
    Szczerze nie polecam firmy!!!
    Przesyłki przychodzą z bardzo dużym opóźnieniem, giną w drodze. Kurierzy niegrzeczni i niedostępni- problemy z kontaktem. Najczęściej nie odbierają połączeń maja zapchana skrzynkę. Kompletny brak kontroli!!!
    Centrala- brak kontaktu. Podane telefony ale rzadko kiedy mozna porozmawiac, odbierają automaty podając ciagle te same informacje , bezużyteczne.
    Dla mnie ta firma jest nie do zaakceptowania!!!!
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu
    Duze opóźnienia
    Kurier kłamie ze nikogo nie zastal podczas gdy wogole nie był pod adresem.
  • ~Przemo / 2020-05-02 11:52
    Ocena: 1.33 / 5
    To najgorszy niszczyciel przesyłek!!! Nie liczy się z nikim i z niczym. W protokole szkody napisali paczka rzucona. Zawartość kompletnie zniszczona !!! Zero z reklamacji. Nie uznają i zwalają winę na nadawcę. Nie polecam ich jako kuriera.!!!
    ZaletyMogą zniszczyć twoje dobro
    WadyRzucają paczkami niszcząc je bez ponoszenia odpowiedzialności. To kata banda złoczyńców i niścierzy
    Mają cie za nic
  • ~Joanna / 2020-05-02 09:41
    Ocena: 2.00 / 5
    Szybkie nadania..podchodze do paczkomatu z paczka do nadania i etykietą otwiera sie skrytka ale nie jest pusta..jest tam czyjas paczka..wyjmuje ja wkladam swoją i nadaję paczkę.Z wyjęta czyjas paczka jade do punktu inpost i zgłaszam sprawę...
    Następnym razem ten sam paczkomat nadaję paczke otwiera sie skrytka ale jakis błąd wyskakuje ale skrytka ponownie sie nie otwiera..zgloszenie telefoniczne 30.04.2020 i nadal status gotowa do nadania jakby nie zarejestrowalo paczki w skrytce...Masakra.Nie wiem co dalej..Do tej pory nie mialam problemow z paczkomatami
  • ~Lena / 2020-05-01 17:43
    Ocena: 1.67 / 5
    Jestem bardzo nie zadowolona. Zamówiłam w sklepie fryzierskim farbę, wszystko było mocno pogniecione I rozrwane. Chaciam płakać.
  • ~ShaccolinoxAatrox / 2020-05-01 16:28
    Ocena: 5.00 / 5
    Nie mogę powiedzieć nic złego o inpoście. Szybkie dostawy do paczkomatów w przeciwieństwie do znacjonalizowanej pp. Dobre i aktualne śledzenie paczki, mili kurierzy, nie zdarzyło mi się żęby paczka nie przyszła po 1 dniu roboczym od nadania. Ogólnie polecam.
    ZaletySzybka dostawa, innowacyjna i przystępna strona, dobre ceny
    Wadybrak
  • ~Patryk / 2020-05-01 13:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma tragedia prawie 2 tygodnie czekam za przesyłka. Dzwonię do jednej konsultantki twierdzi że paczka już wyjechala. Dzwonię do następnej po kilku godzinach i twierdzi że nie została wydana. Masakra firma.nie polecam unikać.
  • ~Pawelek66 / 2020-04-30 17:33
    Ocena: 1.33 / 5
    Brak przesyłki 30.04.2020. Zero kontaktu z kurierem nr.798160384 był podany w mailu. Włącza się poczta.w przesyłce jest żywność a Gościu z obsługi klienta każe mi czekać 4 dni. Do pierwszego dnia roboczego.zero profesjonalizmu. Nie polecam tej firmy.
    ZaletyBrak
    WadyBrak profesjonalizmu
  • ~Rozczarowana ???? / 2020-04-30 17:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Złodzieje jeszcze raz złodzieje.!!!!!! 500860601To jest numer kuriera który mnie oszukał na 365 zł w Zakopanem bo wziął pieniądze od nieletniego i nie raczy oddać a firma in post ma wszystko w dupie... Nie polecam
  • ~Janusz / 2020-04-30 16:14
    Ocena: 5.00 / 5
    czekam już 6 dni na dostawę- otrzymałem z trzech paczek tylko jedną a pozostałych nie widać .Brak odpowiedzi na interwencje z mojej strony .InPost w Rodomiu ma wszystko w wielkim poważaniu czyli w du ....
    ZaletyBrak !!!!
    WadyWszystkie możliwe - będę namawiał wszystkich znajomych do rezygnacji z Kuriera InPost.
  • ~Szymek P / 2020-04-30 13:56
    Ocena: 1.00 / 5
    nie przyszła moja paczka :( teraz będę musiał dzwonic na infolinię, aby ją odzyskać
    Wadynie przyszło
  • ~Kama / 2020-04-30 12:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Zakupy zrobione na popularnym portalu. Dzwoni pani kurier, że mam zejść przed klatkę po paczkę. Niestety na nic tłumaczenia, że pod opieką mam chorą czteroletnią córkę i nie mogę zostawić jej samej w domu. Odpowiedź kuriera - jeśli nie przyjdę to wpisze odmowę przyjęcia przesyłki. Skarga w centrali Inpostu, gdzie poinformowano mnie, że paczka powinna być doręczona pod drzwi. Na drugi dzień ten sam kurier, powtórka - mam zejść na dół,mogę składać skargi a paczki i tak nie dostanę pod drzwi. Córka spała. Po długiej wymianie zdań, powiedziałam że obudzę córkę i zejdziemy. W odpowiedzi usłyszałam, że pani nie będzie czekać i się rozłączyła. Kolejna interwencja w centrali. Ręce opadają. Dodam, że w paczce jest tylko patelnia więc nie ma podstaw do odmowy jej wniesienia.
Dodaj własną opinię »