Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Andrzej / 2020-05-08 08:58
    Ocena: 2.00 / 5
    Paczka od 2 dni w rękach kuriera. Nie wkłada jej do paczkomatu. A był to prezent. Jak na razie tylko 2 dni opóźnienia
    ZaletyCena ok
    WadyNieterminowość i brak kontroli nad kurierami
  • ~Abdyjasz Plwocina / 2020-05-08 00:37
    Ocena: 2.33 / 5
    InPost zszedł na psy! Ostatnio o 8:00 rano dostałem powiadomienie, że DZIŚ dotrze do mnie paczka. W internetach sprawdziłem, że kurier zabrał ją do doręczenia ok. 6:00. SMS o umieszczeniu paczki w paczkomacie dostałem o 22:44! SERIO!!! Zastanawiam się czy nie było to naruszenie prawa, bo chamstwo to było na pewno! Rano o 8:00 dostałem kolejnego SMSa, żebym się pospieszył i nie blokował miejsca w paczkomacie...
    Przykro mi, że nie mogłem odebrać paczki o północy!
    Bardzo przepraszam, to nie powtórzy się więcej!
    Wybieram inne firmy kurierskie!
    ZaletyOdbierasz kiedy chcesz; paczka czeka 48h.
    WadyNOCNE SMS'y.
    Bezsensownie odwleczona dostawa.
    Kiepsko zlokalizowany paczkomat LOD19A, za blisko wejścia do marketu; między bankomatem a zagrodą na koszyki jest tylko 1 m szerokości. Spory ruch i słabe warunki odbioru paczki, można kogoś trafić drzwiczkami w głowę.
  • ~janek / 2020-05-07 23:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostałem Sms-a z informacją że kurier dostarczy przesyłkę + numerem do kuriera i na tym się skończyło . Przesyłka nie doszła, kurier nie odbiera telefonu. Na drugi dzień dzwonie na infolinie - śmiechu warte!!!!!! Na początku informacja że rozmowa będzie nagrywana ??? ale po co ta informacja jak i tak nie ma możliwości z nikim porozmawiać ???
    Trzeciego dnia po otrzymaniu tego SMS-a postanawiam złożyć reklamację!! ok ! jest formularz do wypełnienia ale później okazuje się ze na odpowiedz trzeba czekać do 30 dni ;) Co dalej ?? Ok jest możliwość czatu może tu uzyskam jakąś informację ale ten czat to to sam co infolinia nic się tam nie dowiesz poza statusem swojej paczki no i oczywiście można zostawić dodatkową informację na którą oczywiście nikt nie odpowie - Trzeba czekać?? ale jak długo ?? dzień, tydzień, miesiąc . Mam nadzieję że szybko znikną z rynku i tego życzę im z całego serca ! Osobiście staram się unikać sklepów internetowych które wysyłają In postem zdecydowanie wolę DPD
  • ~Bart / 2020-05-07 21:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu. Przesyłka opóźniona, nie została dostarczona. Brak jakiejkolwiek możliwości interwencji w sprawie własnego zakupu. Infolinia nic nie może zrobić - bezużyteczne rozmowy.
  • ~Megan / 2020-05-07 16:26
    Ocena: 2.00 / 5
    Przesyłka całkowicie zniszczona, ciekawe, czy zostanie uwzględniona reklamacja (ale po wszystkich wpisach wnioskuję, że na pewno będzie odrzucona). Ja się pytam teraz kto pokryje koszty zniszczonego sprzętu.... ????!!!!! HAŃBA !!!!!!
    ZaletyPaczkomaty
    WadyZłe traktowanie przesyłek, tragiczny kontakt z konsultantami,
  • ~Thomas / 2020-05-07 15:02
    Ocena: 1.67 / 5
    Wszystko dobrze do momentu reklamacji. Dramat.Cały proces reklamacji to jakaś ściema.
    Odrzucając reklamację uzasadniają, że "w wyniku przeprowadzonego postępowania reklamacyjnego, stwierdzono i udokumentowano(ciekawe jak i kiedy???!!!!), że przesyłka nie nosiła śladów uszkodzenia opakowania zewnętrznego" A to, że kurier, np. upuścił przesyłkę lub fakt, że ją conajmniej kilka razy przerzucają, to już nie ma znaczenia.
    Pomimo zdjęć uzasadniających reklamację z automatu ją odrzucają.
    Firma zdecydowanie nierzetelna!!! Nigdy więcej!!!
    ZaletyBrak!
    WadyZbyt wiele!!!
  • ~Doris / 2020-05-07 10:37
    Ocena: 4.33 / 5
    Już któryś raz z rzędu moja paczka została przekierowania do innego paczkomatu niby ten który wybrałam jest przepełniony być może ,ale skąd wiem że kurierowi poprostu nie chce się jechać i rozwieść do wszystkich wsadzi w jednym i ma z głowy . A ja biegam po mieście choć mi to nie po drodze . Po to podaję adres aby ją tam dostarczyć .
    ZaletySzybko
    WadyNie pod wskazany adres
  • ~Łukasz / 2020-05-06 16:19
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczki zwracane do nadawcy mimo problemu z nie otwierajacym się paczkomatem , zglaszanie problemu na infolinie nic nie daje bo mimo kilku telefonów i przyjmowania interwencji nic w tym temacie sie nie dzieje i paczki są odsyłane .
  • ~slawek / 2020-05-05 20:24
    Ocena: 1.67 / 5
    Moja opinia z punktu przedsiębiorcy który dał się namówić na usługi inpost. Jak to zwykle bywa przed podpisaniem umowy wszystko ładnie i pięknie miało wyglądać. Szybkie dostawy, super tanie przesyłki, niestety czar prysł bardzo szybko. Jeżeli chcesz w jakiejś sprawie interweniować, złożyć dyspozycję to od razu zaczynają się schody. Każda jedna dyspozycja to jest dzień do trzech dni oczekiwania na reakcję. Jeżeli uda się dodzwonić na infolinię to również nic nie wskórasz. Przyjmą do wiadomości, a na końcu powiedzą: proszę wysłać email.

    Na szczęście umowa trwa 12 miesięcy także nigdy więcej tego syfu. Zdrowie ważniejsze.
    Zaletyte widzą tylko odbiorcy przesyłek paczkomatowych które są wygodną formą.
    WadyWszystko w tym najbardziej obsługa klienta,
  • ~pio / 2020-05-05 17:33
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczki nadane w paczkomacie leżą tam już 6 dni i nikt nie raczy ich odebrać i wysłać dalej. Dodzwonić się nie można.
    ZaletyW ostatnim czasie brak
    WadyDługi czas dostarczania, beznadziejny kontakt, olewcze podejście do klienta.
  • ~EdzioPedzio / 2020-05-05 17:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier chyba siedzi w domu zamiast rozwozić paczki. Bardzo długi czas oczekiwania na dostarczenie paczki.
    ZaletyBrak
    WadyDługie opóźnienie
  • ~nik / 2020-05-05 15:56
    Ocena: 2.67 / 5
    Firma generalnie dostarcza i to szybko - kurierzy z którymi pracowałem bardzo ok. Problem zaczyna się w momencie gdy potrzebujemy jakiejkolwiek pomocy lub jest reklamacja. Wszyscy odbijają piłkę jak na filmie MIŚ ( nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz ). Mam z nimi umowę, która na szczęście niedługo się kończy ( oczywiście mojej kopii nigdy mi nie odesłali ). Raz zgubili przesyłkę na 50 zł ale nie oddali za nią pieniędzy bo chcieli otrzymać paragon, który zgubili wraz z przesyłką ( taki mały absurd ). Potwierdzenia bankowe z wpłatą od klienta i moim zwrotem to nie jest dla nich dokument :-). Raz miałem sytuację, że dział opieki klienta wysłał mnie do działu reklamacji a dział reklamacji do działu opieki klienta i w ten sposób załatwili problem Z każdą sprawa jest się traktowanym jak intruz Nie ma osób decyzyjnych i nie ma z kim rozmawiać.
    ZaletyPraca kurierów i czas dostawy.
    WadyBrak osób kompetentnych i decyzyjnych. Firma działa jednostronnie i traktuje klienta jak intruza.
  • ~ola / 2020-05-05 15:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma od jakiegoś czasu nie wysyła sms z kodem i hasłem co skutkuje brakiem możliwości odbioru paczek. W tym miesiącu nie odebrałem 3 zamówień. Reklamacja nic nie dała.... Cóż dopłacę 4 złote i będzie teraz przez kuriera. Trudno niech dalej tworzą swój świat. Z czasem nadawcy przestaną korzystać jak będą musieli ciągle zwracać KASĘ OD TOWARÓW KTÓRE WRÓCIŁY.
    Zaletydzięki takiemu zachowaniu zyskają kurierzy.
    Wadyusługa nie przydatna chaos
  • ~Joanna / 2020-05-05 13:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Wysłane 27.04. - czekam już ósmy dzień i nadal nie doszło (jest 05.05.). Złożyłam reklamację - odpisali, że rozpatrzą w ciągu 30 dni.
  • ~Bart / 2020-05-05 11:45
    Ocena: 2.00 / 5
    Zamówiłem w czwartek 30.05.2020 i nie przyszło 5 maja 2020
  • ~Patryk / 2020-05-05 09:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra dezinformacja straszna. Firma kompletnie nie rzetelna. Dzwoniąc nic tak naprawdę się nie dowiadujesz. Tragedia nigdy w życiu przez tą firmę nic nie zamówię.
    ZaletyBrak
    WadyTragedia
  • ~Ania / 2020-05-05 09:23
    Ocena: 3.00 / 5
    Wszystko było dobrze dopóki nie zgubili mojej paczki. Taka sytuacja może się zdarzyć ale sposób rozpatrzenia reklamacji czy wogole jej brak to już dramat. Po 1,5 miesięcy pisania i wymieniania maili nadal nie zwrócili 13 zł za niewykorzystana etykietę z ich winy o rekompensacie w chociażby jednej darmowej wysyłki tez mogę zapomnieć bo się przyznałam ze jakiś dziadek znalazł paczke. Ok zapamiętajcie drodzy klienci w imposcie bycie uczciwym nie popłaca. iPodsumowujac kurier zgubił paczke która nie dotarła do klienta. Musiałam nadać nowa i za nią zapłacić. Po 1,5 miesiaca nadal się kłócę o zwrot za niewykorzystana etykietę z ich winy.
    WadyReklamacje u nich to jakiś dramat.
  • ~Ola / 2020-05-05 02:46
    Ocena: 2.33 / 5
    Obsluga telefoniczna na najorszym poziomie, osoby niekompetentne.W ostanum czasie tj kwiecien/maj 2020 inpost zmienil zasady przesylania kodu odbioru przesyla na email.W miom przypadku kod w ogóle nie wyslany, pracownil infolini wprowadzal w bladz ze wyslany na e-mail prz czym odmowil przeslania screen z potwierdzeniem.Paczka zwrocona do nadawcy przy czym odbiorca nie byl poinformowany o mozliwosci odbioru przesyłki.
    ZaletyBrak
    WadyLepiej omijac szerokim łukiem
  • ~Olka / 2020-05-05 01:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Długi weekend, choć po drodze był dzień pracujący - ok, rozumiem, ale wpisanie przez kuriera braku dostarczenia paczki z powodu błędnego adresu i odesłanie do nadawcy bez próby skontaktowania się z klientem i wyjaśnienia uważam za kompletne dno! Kontakt z infolinią, Pani złożyła „interwencję”, jak na razie zero kontaktu. Wystarczyło by przeczytać list przewozowy i wiadomo by było gdzie jechać. Czekam 6 dzień i podejrzewam, że jeszcze trochę poczekam. p.s. Inne firmy nie mają takiego problemu!
    ZaletyBrak
    WadyZawsze te same (zero inicjatywy i chęci w dostarczeniu przesyłki).
  • ~Andrew / 2020-05-04 20:16
    Ocena: 1.00 / 5

    Numer paczki:
    615694188040310121498112 Brawo paczka dotarła do mnie po 6 dniach,nie można było otworzyć schowka w paczkomacie,kilka razy dzwoniłem,konsultanci w kółko powtarzali jakieś wyuczone regółki,na maile nie odpowiadali,dopiero jak allegro zainterweniowało mogłem odebrać bez niespodzianek.miałem w paczce słodycze ktore przez 6 dni w upały zamniete były pod blachą.wyślę im na zdrowie.
    ZaletyBrak
    Wadysame
Dodaj własną opinię »